Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Kim Kardashian uważa, że Psalm to jej ZMARŁY OJCIEC i przedstawia dowody: "Też jest leworęczny"

94
Podziel się

"Wiele osób podchodziło do mojego dziecka i mówiło, że to członek rodziny, który doznał reinkarnacji" - zdradza Kim. Poruszające?

Kim Kardashian uważa, że Psalm to jej ZMARŁY OJCIEC i przedstawia dowody: "Też jest leworęczny"
Kim Kardashian (Instagram, Getty Images)
bDILfQcB

Rodzina Kardashianów zdobyła sławę głównie za sprawą erotycznego nagrania z Kim w roli głównej. Niedługo po powstaniu niesławnej taśmy przedsiębiorcza Kris Jenner pomyślała, że najlepszym sposobem na podtrzymanie medialnego zainteresowania będzie sprzedawanie swojej prywatności w reality show.

Należy jednak pamiętać, że Kardashianowie byli znani opinii publicznej jeszcze na długo przed podbojem świata show biznesu przez Kim, Kourtney i Khloe. Wszystko za sprawą ich ojca oraz pierwszego męża Kris. Robert Kardashian był adwokatem, który zasłynął jako obrońca O.J Simpsona, oskarżonego o morderstwo swojej żony oraz jej kochanka.

bDILfQcD

Robert zmarł w 2003 roku po walce z rakiem przełyku. Jego córki starannie dbają jednak o to, aby pamięć o nim nie zaginęła. Okazuje się też, że Kim wyraźnie dostrzega cechy zmarłego ojca w swoim najmłodszym synu, Psalmie. Mało tego, celebrytka uważa nawet, że chłopiec może być drugim wcieleniem Roberta Kardashiana.

Okazuje się, że o domniemanej reinkarnacji ojca Kim miała dowiedzieć się od medium, z którym miała kontakt podczas wyprawy na Bali. Ponoć miało to miejsce jeszcze zanim świat dowiedział się, że celebrytka i jej mąż podjęli decyzję o powiększeniu rodziny.

W programie pokazaliśmy, że byliśmy na Bali i podeszła do nas kobieta, niewidome medium, i powiedziała, że będziemy mieli kolejnego syna i będzie on reinkarnacją mojego ojca. Nie miała pojęcia. Nikt nie wiedział. Nikt z mojej ekipy nie wiedział, że miałam surogatkę, która była w ciąży z chłopcem - wspominała Kim w rozmowie z E! News.

bDILfQcJ

Kim opowiedziała również o niecodziennym zdarzeniu, które spotkało jej synka, gdy wraz z nianią wybrał się na baby shower.

Zabrała go na baby shower i podeszła do niej kobieta i spytała: "Czy to twój syn?". Ona odpowiedziała: "Nie, tylko się nim opiekuję". A kobieta powiedziała:" Muszę więc ci powiedzieć, proszę, powiedz jego mamie, że to jest członek jej rodziny, który doznał reinkarnacji - zdradziła celebrytka.

Kardashianka przyznała również, że sytuacja z baby shower wcale nie była pojedynczym przypadkiem.

bDILfQcK

Wiele osób podchodziło do mojego dziecka i mówiło, że to członek rodziny, który doznał reinkarnacji. Więc cała moja rodzina uważa, że to mój tata i są tym tak wzruszeni i są z nim tak blisko. Jest leworęczny jak mój tata. Więc wszystkie te rzeczy się wydarzyły. Nawet nie wiem, czy tak naprawdę wierzyłam w reinkarnację, ale teraz już wiem. Chcę wierzyć - przyznała Kim.

Myślicie, że faktycznie coś jest na rzeczy?

bDILfQcL
bDILfQcM

bDILfQde
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(94)
Bis
rok temu
Nawet podobny 😆
Ada
rok temu
Psalm? O matko. Czytałam kilka razy, bo nie wiedziałam o co chodzi 6. Myślałam, że ktoś napisał nielogiczne zdanie. A to imie dziecka! Psalm.... Na rany kota, świat zwariował.
Lateryzacja
rok temu
Haha niech sobie lepiej poczyta o procesie lateryzacji u dzieci...Pierwsze słyszę,aby jakikolwiek specjalista mógl określić lateryzacji w wieku 9 miesięcy.Co za Guła.
bDILfQdf
Hah
rok temu
Czy tylko ja widzę podobieństwo ???
Lisa
rok temu
Yyyyy nie rozumiem, co śmiesznego jest w reinkarnacji. Reinkarnacja, to nie są jakieś pierdoly. Zapraszam wszystkich do lektury. Jest mnóstwo naukowych publikacji. Reinkarnacja jest dokładnie badana i są dowody naukowe na jej istnienie. Krąg życia, to jest fakt!
Kolo
rok temu
Widać że jest super troskliwą i kochającą mama. W ogóle Kardashianki to oddane matki.
Ami
rok temu
Jak można wierzyć w to co ta chora baba mówi .
Tak
rok temu
Psalm jest bardzo podobny do Roberta
Ougf
rok temu
Biedna zagubiona w swiecie istota...proponuje wizyte u psychiatry bo pachnie to manią i urojeniami
gosc
rok temu
Ta pani powoli traci kontakt z rzeczywistością jak jej mąż. Przykre.
Asia
rok temu
Pomimo jej przeszłości , to piękna rodzinka
Phf
rok temu
Psychiatra potrzebny!!!!!
Gość
rok temu
Istny odlot.
bDILfQcX
Aaa
rok temu
Jak widać rozumu nie kupisz za żadne pieniądze.
...
Następna strona
bDILfQdz