Trwa ładowanie...
Paww
|

Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Popek i Joanna Racewicz. Prezenterki telewizyjne kiedyś i dziś (ZDJĘCIA)

205
205
Podziel się

Zobaczcie, jak bardzo na przestrzeni lat zmieniły się najpopularniejsze w Polsce prezenterki telewizyjne. Nie tylko metamorfoza Kingi Rusin zrobi na Was wrażenie...

1
 / 20
Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Popek i Joanna Racewicz. Prezenterki telewizyjne kiedyś i dziś (ZDJĘCIA)
Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Popek i Joanna Racewicz. Prezenterki telewizyjne kiedyś i dziś (ZDJĘCIA)
Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Popek i Joanna Racewicz. Prezenterki telewizyjne kiedyś i dziś (ZDJĘCIA) (Pudelek Exclusive)
0
0

Grażyna Torbicka, Ewa Drzyzga czy Alicja Resich-Modlińska na zawsze zapisały się w historii polskiej telewizji. Dziennikarki prowadziły programy, które na lata zapadły w pamięci widzów. "Rozmowy w toku" jako pierwsze poruszały w telewizji niewygodne tematy, a z czasem stały się źródłem internetowych memów. Alicja Resich-Modlińska z kolei rozpoczęła telewizyjną modę na przepytywanie gwiazd o życie osobiste, a Grażyna Torbicka na nowo zdefiniowała pojęcie klasy oraz szyku prezenterki telewizyjnej.

Większość prezenterek zaczynała swoją karierę w radiu, by z czasem zadebiutować przed kamerą. Pamiętacie, jak wyglądały, gdy zaczynały karierę? Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniły się między innymi Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Popek i Joanna Racewicz.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”
2
 / 20
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak swoją przygodę z dziennikarstwem zaczęła w radiowej Jedynce, z czasem dostała się do Telewizji Polskiej. Przez dwa lata była prowadzącą porannego programu "Pytanie na śniadanie", pojawiła się również w programie "Bitwa na głosy". W 2013 roku rozpoczęła współpracę ze stacją TVN, z którą jest związana do dnia dzisiejszego. Obecnie razem z Ewą Drzyzgą prowadzi "Dzień Dobry TVN".

Chyba największy kryzys stylu przeżywałam na początku mojej pracy w TVP, czyli jakieś 15 lat temu. Nie miałam pojęcia, jak mam wyglądać, bo w TVP obowiązywały wtedy abstrakcyjne zasady i nie było stylistów. Np. żadnej dzianiny na antenie, bo to nieeleganckie - wspomniała w wywiadzie dla "Fashion Magazine".

Agnieszka popełniła też swego czasu bardzo niefortunną wypowiedź na temat koleżanek po fachu, która do dzisiaj jest jej wytykana: "Nie jestem PINDĄ SIEDZĄCĄ PRZY KWIATKU!"

Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat Agnieszka przeszła ogromną metamorfozę. Wyraźnie zmienił się również styl dziennikarki, która dziś nazywana jest przez niektórych "ikoną mody".

3
 / 20
Kinga Rusin

W 1993 roku Kinga Rusin rozpoczęła pracę w TVP jako prezenterka oprawy dnia oraz dziennikarka w redakcji "Teleexpressu". We wrześniu 2005 roku została współprowadzącą porannego programu "Dzień Dobry TVN", w którym spędziła piętnaście lat. W 2020 roku postanowiła porzucić pracę w telewizji i skupiła się na rozwijaniu własnego biznesu kosmetycznego. Nie wycofała się jednak całkowicie z mediów, na instagramowym profilu Rusin możemy znaleźć mnóstwo komentarzy do bieżących wydarzeń w naszym kraju.

Nietrudno też dostrzec, że Kinga Rusin zdecydowanie należy do grona tych dziennikarek, które na przestrzeni lat przeszły niemałą metamorfozę...

4
 / 20
Anna Popek

W lipcu 1999 roku Anna Popek została prezenterką TVP1, dla której prowadziła poranny program "Kawa czy herbata?". W ciągu następnych lat dziennikarka wystąpiła w kilku serialach oraz wzięła udział w programach rozrywkowych: "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Taniec z gwiazdami" oraz "Fort Boyard". Anna Popek była również doradcą Ministra Finansów, Grzegorza Kołodki. Anna Popek od wielu lat dba o nienaganną figurę oraz przyznała się do stosowania botoksu.

5
 / 20
Ewa Drzyzga

Ewie Drzyzdze powierzono prowadzenie programu, który przeszedł do historii polskiej telewizji. "Rozmowy w toku" były emitowane przez 16 lat na antenie TVN-u. Do dziś fani formatu liczą na reaktywację programu. Na razie Ewa Drzyzga spełnia się w roli prowadzącej poranny program "Dzień Dobry TVN". Drzyzga przez lata eksperymentowała ze swoim wyglądem, prezentując rozmaite fryzury oraz kreacje w "Rozmowach w toku".

Na pewno taki pomysł mają widzowie. Często mnie o to pytają, zarówno w komentarzach jak i podczas bezpośrednich spotkań. To jest bardzo miłe, że tęsknią za tym formatem, w którym najważniejsza była szczerość i taka prawdziwa rozmowa oraz próba rozwiązania problemu, opowiedzenia o czyjejś pasji. To było piękne. Nie wiem, czy to jest czas na ten format, czy tak jeden do jeden mógłby być przeniesiony, ponieważ jest bardzo dużo paradokumentów, które udają czyjeś historie - powiedziała w jednym z wywiadów.

6
 / 20
Magda Mołek

Magda Mołek swoją karierę w mediach rozpoczynała od pracy w regionalnych stacjach telewizyjnych i radiowych. W 2004 roku dołączyła do stacji TVN, w której współprowadziła "Taniec z Gwiazdami" oraz przez kilka lat występowała w programie śniadaniowym między innymi z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem i Marcinem Mellerem. Obecnie Magda Mołek skupia się na rozwijaniu swojego kanału na YouTube. Dziennikarka coraz częściej pokazuje się w social mediach bez makijażu. Od wielu lat stawia na naturalność.

7
 / 20
Joanna Racewicz

Joanna Racewicz zaczynała dziennikarską karierę w radiu RMF FM. Po przeprowadzce do Warszawy odbyła staż w redakcji "Teleexpressu", z którego awansowała do "Panoramy". W 2006 roku Racewicz odeszła z TVP z powodu naruszenia "Zasad etyki dziennikarskiej w Telewizji Polskiej".

Po śmierci męża w kwietniu 2010 zawiesiła na kilka lat karierę w mediach. Jesienią 2018 dołączyła do zespołu prowadzących Polsat News. W ostatnich latach Racewicz próbuje walczyć z czasem, poddając się zabiegom medycyny estetycznej.

8
 / 20
Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor rozpoczęła medialną karierę w 1982 roku. Przez kilka lat była związana z telewizją publiczną, gdzie prowadziła programy głównie poświęcone zdrowiu oraz urodzie. Obecnie jest związana z Telewizją Polsat, w której prowadzi program "Nasz nowy dom". Od wielu lat jej znakiem rozpoznawczym są rude włosy.

To był i początek, i środek, i prawie koniec mojej kariery. To był fajny czas. Bo ta telewizja była wtedy jedyna. Do tego wszystkiego na bardzo wiele nam, młodym pozwalano. Ja robiłam filmy dokumentalne, reportaże. Jeździłam po całym świecie, bo rzeczywiście był taki czas, że mogłam realizować jakieś pomysły. Ja zawsze będę miała sentyment do tamtej telewizji - wspominała o pracy w TVP w jednym z wywiadów.

9
 / 20
Agata Młynarska

Agata Młynarska w 1990 roku została prezenterką Telewizji Polskiej, debiutując na antenie TVP2 w roli prowadzącej dziennik "Obserwator". Przez lata powierzano jej prowadzenie wielu koncertów oraz festiwali organizowanych przez telewizją publiczną.

W 2006 roku przeszła z TVP do Telewizji Polsat, a następnie na stałe znalazła swoje miejsce w grupie Discovery, obejmując stanowisko dyrektorki rozwoju kanału TLC Polska.

Pamiętam, jak w latach 90. przy kolejnym zakręcie historii protestowałyśmy w telewizyjnej Dwójce z koleżankami prezenterkami, bo pod wpływem nacisków ze strony Kościoła powiedziano nam, że musimy się "moralnie" ubierać i nie możemy nosić minispódniczek. Brzmi znajomo, co? - powiedziała w wywiadzie dla Kobieta WP.

Młynarska nie kryje się z faktem, że lubi korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W mediach otwarcie przyznaje, że korzysta z botoksu.

10
 / 20
Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w 1985 roku. Przez 22 lata była współtwórczynią oraz prowadzącą program "Kocham kino". W marcu 2016 roku poinformowała o odejściu z TVP i zaczęła pojawiać się na antenie TVN oraz TVN Fabuła. Torbicka nadal podziwiana jest przez fanów za swój naturalny wygląd.

11
 / 20
Dorota Gawryluk

Dorota Gawryluk zadebiutowała w Polsacie, w 2001 roku została zastępcą szefa programu "Informacje". W 2004 roku związała się z telewizją publiczną, jednak po trzech latach zdecydowała się na powrót do rodzimej stacji. Obecnie jest prowadzącą program "Wydarzenia", dziennikarka pisze również felietony.

12
 / 20
Iwona Kubicz

Iwona Kubicz pożegnała się z pracą w TVP w atmosferze skandalu. Dziennikarka otrzymała wypowiedzenie tuż przed wejściem w przedemerytalny okres ochronny. Stacja argumentowała decyzję wystąpieniem Kubicz w reklamie, która miało miejsce cztery lata wcześniej.

Po tym, jak zlikwidowano studio prezenterskie i odebrano mi prowadzenie programu "Pytanie na śniadanie", zrezygnowano również ze mnie jako prowadzącej rozmowy do filmów dokumentalnych National Geographic - wyznała na łamach "Dobrego Tygodnia".

13
 / 20
Grażyna Bukowska

Grażyna Bukowska za pracę przy programie śniadaniowym "Pytanie na śniadanie" była wielokrotnie nagradzana w kategoriach osobowości telewizyjnej. Po rezygnacji z pracy etatowej w TVP pracowała w "Superexpressie" oraz otrzymała stanowisko kierownika historyczno-dokumentalnego kanału telewizji TVN i Discovery. Obecnie dziennikarka jest rzecznikiem firmy Chevron Polska. Bukowska w przeciwieństwie do innych koleżanek z branży nadal przypomina dawną siebie.

14
 / 20
Jolanta Pieńkowska

Jolanta Pieńkowska na zawsze zapisze się w historii polskich programów śniadaniowych za sprawą licznych błędów. Internauci okrzyknęli dziennikarkę "królową wpadek w "Dzień Dobry TVN"". Dla wielu połączenie Jolanta Pieńkowskiej z porannym programem okazało się katastrofą, a samej dziennikarce zarzucono, że wprowadza do formatu napiętą atmosferę.

W 2014 roku postanowiła zniknąć z mediów i cieszyć się życiem u boku biznesmena, Leszka Czarneckiego. W 2020 roku ponownie wróciła do TVN-u.

Pieńkowska na przestrzeni lat zmieniła styl ubierania się na bardziej wyważony. Nie przeszła przy tym spektakularnej metamorfozy, jednak widać, że starannie dba o swoją cerę i ciało.

15
 / 20
Monika Richardson

Monika Richardson od 1995 roku była związana z TVP2. Po zakończeniu emisji programu "Europa da się lubić" znalazła swoje miejsce w stacji radiowej. Z tęsknoty za kamerami przyjęła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie", w którym wyjątkowo uzewnętrzniała się przed widzami.

16
 / 20
Alicja Resich-Modlińska

Alicja Resich-Modlińska była jedną z polskich ikon dziennikarskiego talk-show. Przez lata prowadziła format "Wieczór z Alicją", który przyciągał przed telewizory miliony widzów. Zainteresowanie próbowała podtrzymać też jako prowadząca program "Zerwane więzi" w Polsacie.

Wielu internautów zauważa, że z czasem dziennikarka wydaje się coraz młodziej wyglądać, prezentując bardzo wygładzoną twarz...

17
 / 20
Danuta Holecka

Danuta Holecka do telewizji trafiła w 1993 roku po wygraniu konkursu na prezentera TVP. Przez lata prowadziła formaty informacyjne na kanale regionalnym. Od 2016 roku jest prezenterką głównego wydania "Wiadomości". Obecnie Holecka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy nowej odsłony telewizji publicznej.

Mnie się wydaje, że obecna TVP widzi trochę więcej. Dostrzegamy więcej niż tzw. mainstream, uwielbiany przez kamery innych stacji - powiedziała w jednym z wywiadów.


Danuta Holecka od początku kariery raczej nie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Jedynie od czasu do czasu zaprezentuje widzom nową fryzurę...

18
 / 20
Beata Chmielowska-Olech

Beata Chmielowska-Olech pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w 1998 roku w młodzieżowym wydaniu programu "Teleexpress Junior". Przez rok pracowała również jako prowadząca "Kawa czy Herbata?", aby później pojawić się już jako prowadząca głównego wydania "Teleexpressu". Od 2020 roku Chmielowska-Olech prowadzi cykl "Senior Express" w programie Bądźmy Razem Studio Lato na antenie telewizji publicznej. Prezenterka najczęstszych zmian w wyglądzie dokonywała podczas wizyt u fryzjera.

19
 / 20
Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna od 2007 piastuje posadę pogodynki w telewizji Polsat. Prezenterka szybko zyskała sympatię widzów. Wraz z Maciejem Rockiem współprowadziła program "Must Be the Music. Tylko muzyka", a obecnie jest jedną z prowadzących "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Celebrytka na przestrzeni lat eksperymentowała ze stylem oraz fryzurami.

20
 / 20
Jolanta Fajkowska

Jolanta Fajkowska karierę w telewizji zaczęła w "Teleexpressie", współtworząc program razem z Maciejem Orłosiem. Na krótko pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" oraz zajmowała się działem kultury w Telewizji Polskiej. Obecnie Fajkowska jest członkinią Komisji Języka w Mediach przy Radzie Języka Polskiego Polskiej Akademii Nauk oraz rzeczniczką prasową Europejskiej Unii Kobiet - Sekcja Polska. Dziennikarka wystąpiła również w kilku serialach oraz filmach. Jolanta Fajkowska na przestrzeni lat zmieniła jedynie długość włosów.

KOMENTARZE
(205)
Gość
9 miesięcy temu
Torbicka klasa i elegancja.
donat
9 miesięcy temu
Woźniak Starak i Racewicz się oszpeciły niepotrzebnie, kiedyś były ładne. Popek w sumie atrakcyjna mimo że nie przepadam za nią, Torbicka była i jest piękna, klasa sama w sobie. Fajkowska też piękna, Mołek piękna kiedyś i dziś bo nie majstruje przy twarzy
Beata i Piotr...
9 miesięcy temu
Torbicka i długo długo nikt 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Ols
9 miesięcy temu
Pani Joasiu, jak widać po koleżankach, można z wiekiem wyglądać doskonalej niż za młodu, proszę brać przykład i porzucić medycynę estetyczną-zdecydowanie Pani nie służy.
Serio
9 miesięcy temu
Racewicz wyglądała jeszcze jak Racewicz
Najnowsze komentarze (205)
sandra
9 miesięcy temu
Pani Asia Racewicz była kiedyś taka piękna, Popek też ładna z natury, najgorsza Pieńkowska, Młynarska, Dowbor - nein.
Rena
9 miesięcy temu
Byli są pięknymi kobietami 💕
Ojaj
9 miesięcy temu
Większości wyszło na dobre z wyjątkiem Racewicz, która się oszpeciła
izka
9 miesięcy temu
Dla mnie oprócz twarzy liczy się to czy dbają o siebie całościowo. wiem, że Rusin promuje zdrowy tryb życia, Torbicka za to wygląda wspaniale od zawsze! ciekawe zy geny czy też ćwiczy
Justi
9 miesięcy temu
Dla mnie Mołek i Rusin. Nie przepadałam za nimi na początku ich kariery jednak z czasem zaczęłam je doceniać.
Ona
9 miesięcy temu
Racewicz byla ładna, ale oszpeciła się strasznie afujjjjjjjjjj
Kupi
9 miesięcy temu
Nawet jeśli coś sobie robiły, ale wyszło naturalnie, to co z tego, ze robiły?
Bbb
9 miesięcy temu
A gdzie Jopek i Cichopek?
Ewa
9 miesięcy temu
Piękno jest wtedy, gdy jest nam dane od urodzenia. Reszta to specjalistyczna praca chirurgów. P. Torbicka od lat wygrywa. Szulim, Pieńkowska- nie ma się czym chwalić, a Racewicz katastrofa.
Łukasz
9 miesięcy temu
Ale Richardson wyładniała
Iga
9 miesięcy temu
Torbicka bez zmian naturalne piękno
Simba
9 miesięcy temu
Wszystkie są super. Bez wyjątku
Hajdi
9 miesięcy temu
Fajne babki.
Kasia
9 miesięcy temu
Chmielowska Olech i Sykut najbardziej zrobione
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kulisy premiery "Pokusy". Piotr Stramowski w objęciach Natalii, kosmiczna Joanna Liszowska, groźna córka Englertów (ZDJĘCIA)

Wydarzenia zza kulis kinowej premiery "Pokusy" okazały się co najmniej tak ciekawe, jak sama fabuła filmu. Piotr Stramowski wprowadzał na salony nową ukochaną, Helena Englert rzucała groźnymi spojrzeniami, a po wszystkim ekipa wybrała się na balety.
9.

Celebryci brylują na pokazie Deni Cler: Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz, Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską... (ZDJĘCIA)

Oprócz premiery filmu "Pokusa" w czwartek odbyła się jeszcze inna impreza, na której nie zabrakło reprezentantów show biznesu. Pokaz marki Deni Cler oglądali m.in. Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz czy Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską. Zobaczcie, kto jeszcze bawił się na wydarzeniu.
8.

Premiera filmu "Pokusa": elegancki Piotr Stramowski, Maria Sadowska w męskim wydaniu, dawno niewidziana Joanna Liszowska... (ZDJĘCIA)

Premiera erotycznego thrillera w reżyserii Marii Sadowskiej przyciągnęła na salony kilka znanych twarzy. Na ściance pozowali Piotr Stramowski, Helena Englert czy Joanna Liszowska. Kto jeszcze pojawił się na evencie?
7.

Poznajcie dziedziczki WIELOMILIONOWYCH fortun: Dominika Kulczyk, Natalia Lesz, Julia Starak i inni (ZDJĘCIA)

Dominika Kulczyk i Natalia Lesz to spadkobierczynie ogromnych majątków. Celebrytki od lat zaplecze finansowe wykorzystują m.in. do pomocy innym oraz rozwijaniu kolejnych biznesów.
6.

Nie tylko Paris Hilton. Cristiano Ronaldo, Kim Kardashian i inne gwiazdy, które wynajęły surogatkę (ZDJĘCIA)

Kilka dni temu Paris Hilton ogłosiła, że została mamą. W sieci rozgorzała dyskusja dotycząca celebrytów, którzy zdecydowali się na powiększenie rodziny z pomocą surogatek.
5.

Najkrótsze narzeczeństwa w show biznesie. Nie tylko Filip Chajzer rozstał się tuż po ogłoszeniu zaręczyn (ZDJĘCIA)

Zaręczyny nie zawsze prowadzą do szczęśliwego i długiego małżeństwa. Przekonała się o tym Katarzyna Nosowska oraz Jennifer Lopez z Benem Affleckiem. Zobaczcie, kto jeszcze zaręczył się, a wkrótce potem zakończył związek.
4.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski relacjonują kolejny dzień w Jordanii: "Było OBŁĘDNIE" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udali się na wspólne podziwianie wschodu słońca na pustyni Wadi Rum. Nie zapomnieli o zrobieniu szeregu pamiątkowych zdjęć i nagrań.
3.

Rita Ora eksponuje zabójcze mięśnie brzucha na ulicach Londynu (ZDJĘCIA)

Promująca swój najnowszy singiel Rita Ora została "przyłapana" przez paparazzi, kiedy pędziła do siedziby BBC Radio One. Tego styczniowego dnia piosenkarka zdecydowała się pokazać nieco gołego ciała. Niska temperatura kompletnie jej nie przeszkadzała.
2.

Edyta Herbuś cieszy się romantycznymi wakacjami z ukochanym w Wietnamie: "IDEALNIE NIEDOPASOWANI" (ZDJĘCIA)

Edyta Herbuś wypoczywa aktualnie w Wietnamie, skąd raczy instagramową publiczność szeregiem zdjęć i nagrań. Pod najnowszą publikacją z partnerem postanowiła opowiedzieć, jak bardzo się od siebie różnią.
1.

Kate Middleton robi szał w komnatach Windsoru w marynarce za prawie 7 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Kate Middleton ugościła na Zamku w Windsorze ekspertów z zakresu pediatrii, z którymi pracuje nad kolejnym charytatywnym projektem. Znów wybrała klasykę - białą koszulę i czarną marynarkę. Ikona stylu?