Trwa ładowanie...
Przejdź na
KW
|

Jolanta Pieńkowska opowiada o swoim ZWYCZAJNYM DNIU: pobudka o wpół do 9, spotkanie z trenerką personalną, nauka francuskiego...

381
Podziel się:

W rozmowie z "Dzień dobry TVN" Jolanta Pieńkowska zdradziła, że codzienną pracę przeplata treningami i nauką francuskich słówek. W sekcji komentarzy na profilu śniadaniówki zaroiło się od głosów sceptycznych internautów. "A kiedy pani pracuje?" - dopytują.

Jolanta Pieńkowska opowiada o swoim ZWYCZAJNYM DNIU: pobudka o wpół do 9, spotkanie z trenerką personalną, nauka francuskiego...
Jolanta Pieńkowska opowiada o swoim "zwykłym dniu": pobudka o wpół do 9, spotkanie z trenerką personalną i nauka francuskiego (East News)
bEUyByMl

Jolanta Pieńkowska przez długi czas była prowadzącą "Dzień dobry TVN". W 2014 roku zrezygnowała z tej roli, pojawiła się za to na antenie TVN24. W najnowszym wywiadzie, którego udzieliła zaprzyjaźnionej śniadaniówce, Pieńkowska opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej życie w ostatnich latach i jak wygląda teraz jej codzienność.

Dziennikarka wyznała, że najbardziej tęskni za ludźmi, z którymi miała okazję współpracować. To była wspaniała ekipa, [tęsknię] za porankami z Robertem Kantereitem, bo nie ukrywam, że lubiliśmy razem pracować - wspomniała Jolanta Pieńkowska.

bEUyByMn

W rozmowie z dziennikarzem DDTVN celebrytka opowiedziała też, jak wygląda jej zwykły dzień.

Zobacz także: Pieńkowska zaskoczona na wizji

Wstaję, w zależności od tego, jak Leon mi pozwoli, ale staram się wstawać o 8:30. Czytam serwisy, czytam propozycje korespondentów, które przyszły w międzyczasie. Zjadam śniadanie, o 10 mam kolegium. Trzy razy w tygodniu ćwiczę od 11 do 12:30, jem szybki obiad - wymieniała Pieńkowska.

bEUyByMt

Na pytanie, czy trenuje na siłowni, celebrytka odparła, że ma trenerkę personalną, która z nią ćwiczy. To nie koniec aktywności byłej gospodyni śniadaniówki.

W międzyczasie staram się trochę poduczyć francuskiego, przyjeżdżam do pracy i po pracy wracam do domu, piję herbatę i oglądam ulubione seriale - podsumowała.

Harmonogram dnia dziennikarki nie wszystkim przypadł do gustu. Internauci dali wyraz swojego niezadowolenia w komentarzach. Większość z nich była bezlitosna dla prezenterki.

bEUyByMu

Pamiętam tę panią w DD TVN. Kobieta oderwana od zwykłej codzienności i rzeczywistości przez to życie w luksusie. Wiecznie zdziwiona tym, co dla zwykłego człowieka, mającego dom i dzieci na głowie, jest sprawami oczywistymi i normalnymi - stwierdziła jedna z osób.

Też bym chciała ćwiczyć od 11.00 do 12.30 trzy razy w tygodniu. A kiedy pani pracuje? - dopytywała kolejna.

Z odsieczą Jolancie Pieńkowskiej ruszył wkrótce Mateusz Hładki. Prowadzący wywiad wdał się w polemikę z internautami.

W naszym zawodzie nie pracuje się od 9 do 16. Często, kiedy Państwo śpią, my już pracujemy albo kiedy Państwo są dawno po pracy i cieszą się wieczorem, my idziemy do pracy. Często środek dnia jest wolny, weekend pracujący, a święta to dni robocze. To dość proste i widoczne, więc nie wiem, po co ta złośliwość z Pani strony? Proszę pomyśleć o wyborze tzw. wolnego zawodu - zaproponował Hładki internautce krytykującej nadmiar wolnego czasu u Pieńkowskiej.

bEUyByMv

Może, panie Mateuszu, wywiad z osobą, która ma o wiele więcej wspólnego ze społeczeństwem, a nie z panią, która nic o życiu nie wie - zaproponował tymczasem Hładkiemu kolejny widz.

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast! 

bEUyByMw
bEUyByMO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(381)
Jowi
2 miesiące temu
Jestem tak onieśmielona i zawstydzona tym niezwykłym, wspaniałym dniem Jolanty, że aż próbuję się wcisnąć do mysiej dziurki i zasłonić wejście firaneczką
Ewelina
2 miesiące temu
Cytat z Dnia Swira pasuje tu idealnie: „Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w Waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?!”.
Joe
2 miesiące temu
Gdyby nie miliony męża (nie zazdroszczę w złym znaczeniu, też chciałabym mieć) to by wstawała o 5.30 i do roboty.
bEUyByMP
POLA
2 miesiące temu
Robert Kentereit był kłębkiem nerwów w duecie z tą panią, pouczająca, mentorska, zachowywała się jak gdyby narodziła się w komnacie a nie tylko wyszła za miliardera.
mpon
2 miesiące temu
Nie musi, ale pracuje. Kiedy? - to widać na ekranie.
Najnowsze komentarze (381)
Tak jest
3 dni temu
niestrawna
Jolanta Ch
4 tyg. temu
Super kobieta. Potrafiła ustawić się w życiu, czego co niektórzy jej zazdroszczą. Super Pani Jolu, tak trzymać!
Zoe
2 miesiące temu
Ja to mam dobry dojazd do pracy. Śniadanie jem na kolację, myję się i od razu ubieram. Jak wstaję o 2,30 ,- to już mam zjedzone śniadanie i ubrany wychodzę z domu. Łapię PKS o 3,00, dalej pieszo 1 km i do pociągu. Na dworcu o 4,30 zjadam już obiad, łapię pospieszny i o 7,00 jestem w pracy. Wychodzę z pracy o 15 i zjadam kolację, łapię pośpieszny, 1 km pieszo, PKS..i o 20,00 jestem w domu, zjadam śniadanie, myję się i ubieram...ELDORADO 🤣🤣
Kaczka
2 miesiące temu
Nigdy ciężko nie pracowała. na ekranie zawsze sztuczna i pompatyczna , miało sie wrażenie ,że pozjadała wszystkie rozumy , udało się jej złapać bogatego męża i niech Jej się dalej szczęści ale po co ta pompatyczna spowiedz dzienna kogo to obchodzi, niech żyje jak chce ale i do naszej TVN niech się nie pcha bo już od dawna tu nie pasuje .Wymakijażowana , zrobiona na młodke. Każda z nas z taką forsą i tyle wolnego czasu wyglądałaby o wiele lepiej , Pieńkowska ma banalną urodę. Nic szczególnego , ja przynajmniej za Nią w naszej najlepszej telewizji nie tęsknię.Niech Kobieta zajmie się dziećkiem , mniej się pacykuje a nie świeci ciężko pracującym kobietom osobistym trenerem, Broń Boże nie zazdroszczę , bo ,ja, też mam bogatego męża ale jestem trochę skromniejsza
Dkmek
2 miesiące temu
Kochani czemu te oburzenie? Oni mają problemy typu moja late z veganskim mlekiem jest zbyt gorące a my zwykli Kowalscy jak mamy w tym kraju żyć
Teresa
2 miesiące temu
Ludzie zazdroszczą Pani Pienkowskiej!Kobieta z klasą!Serdecznie Panią pozdrawiam🌷
Gosc
2 miesiące temu
Milczenie jest zlotem..
Danuta
2 miesiące temu
Bardzo lubię Panią Pieńkowska🌷
bEUyByMH
fuls
2 miesiące temu
Jola ma swiadomośc zę zyje za cudze zbarane przez firmy pieniądze? Jak pisala o tym Wiernikowska gdy firma Czarneckiego chciala ją okrść z 100 tys?
Sroda
2 miesiące temu
Jej sprawa co robi nie obchodzi mnie to ale czytam i oglądam telewizję i jej nie zazdroszczę kasy i problemów z nią związanych...Mam męża w domu i nie musze się ukrywac
Anna:
2 miesiące temu
To ta pani co pakuje ludzi do bagażnika??? konieczny trener osobisty, aby było szybko ni sprawnie. Brawo.
kuba
2 miesiące temu
pomóż kobieto biednym i chorym
Czytelnik
2 miesiące temu
Pani Jolanto. Świetnie się panią oglądało i słuchało. To pani życie, a nie innych złośliwych. ,, Jak sobie kto pościeli, tak sobie śpi,,. Jak świat, światem; zawsze były, są i będą różnice społeczne. Jeden zaczyna od zera i zostaje milionerem, a inny wygra miliony i w pare miesięcy jest biedakiem. Kwestia przedsiębiorczości i smykałki do interesów.
Waldek
2 miesiące temu
Zawód idealny dla tej pani to strażnik więzienny w pace dla kobiet
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUyByNA
bEUyByNB
bEUyByNC
bEUyByND
bEUyByNE
bEUyByNj