Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Klaudia El Dursi o rozpadzie związku Marietty i Chrisa: "Wierzę w miłości od pierwszego wejrzenia. U nich tego ZABRAKŁO"

34
Podziel się

"Jak nastała cisza, to związek nie przetrwał próby, tak się zdarza" - skomentowała gospodyni "Hotelu Paradise". Ma rację?

Klaudia El Dursi o rozpadzie związku Marietty i Chrisa: "Wierzę w miłości od pierwszego wejrzenia. U nich tego ZABRAKŁO"
Klaudia El Dursi: o rozpadzie związku Marietty i Chrisa: "Wierzę w miłości od pierwszego wejrzenia. U nich tego zabrakło" (pudelek)
bDAnnudN
Zobacz także: Klaudia El Dursi: o rozpadzie związku Marietty i Chrisa: "Tak się zdarza"

Chris i Marietta, zwycięzcy pierwszej edycji Hotelu Paradise, początkowo w ogóle nie byli sobą zainteresowani, a nawet się nie lubili. Z czasem, gdy ich relacje z innymi uczestnikami rozpadały się, zwrócili się jednak ku sobie. Po wygranej zapewniali, że w programie odnaleźli prawdziwą miłość i zaraz po zakończeniu show zdecydowali się na to, by zamieszkać razem.

bDAnnudP

Podczas gdy Chris chciał się rozwijać i planować przyszłość, Marietta zachłysnęła się sławą świeżo upieczonej influencerki i skupiła się głównie na nachalnym promowaniu kodów rabatowych na Instagramie. Choć byli kochankowie publicznie zadeklarowali, że rozstają się w zgodzie, nie utrzymują już ze sobą kontaktu.

Szybki i przewidywalny rozpad związku w rozmowie z Pudelkiem skomentowała Klaudia El Dursi, która podsumowała związek jako relację "przyczynowo-skutkową". Jej zdaniem Mariettę i Chrisa połączyły perypetie w programie, a nie miłość od pierwszego wejrzenia. Prezenterka dodała, że związek bazował na medialnym rozgłosie, którego w pewnym momencie zabrakło.

Wierzę w miłości od pierwszego wejrzenia. U nich tego zabrakło. Ich związek był przyczynowo-skutkowy, coś się wydarzyło, ktoś się rozpadł, nie było wyboru. Balijskie warunki sprzyjały, żeby się w sobie zakochać. Powrócili do domu, szum trochę potrwał, byli tym podsycani, tym co się dzieje wokół nich. Jak nastała cisza, to związek nie przetrwał próby, tak się zdarza - tłumaczy celebrtyka.

bDAnnudV
bDAnnudW
bDAnnueq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(34)
Jacol
5 miesięcy temu
Panna nikt prowadzi program o niczym
gość
5 miesięcy temu
yyy przecież w tym programie nie chodzi o miłość od pierwszego wejrzenia tylko o strategie, dojście do finału i zgarnięcie kasy... Z tego co mi wiadomo to Marietta i Chris właśnie to osiągnęli więc dobrze wykonali swoje zadanie. Nich Klaudia nie udaje takiej naiwnej XD
EKO
5 miesięcy temu
Nie ma miłości od pierwszego wejrzenia. Pierwsza faza to zauroczenie wyglądem, sposobem bycia. Trzeba kogoś dobrze poznać, aby chcieć go kochać i być z nim na dobre i na złe
bDAnnuer
Love
5 miesięcy temu
Miłość w telewizji buhahah
🤷🏼‍♀️
5 miesięcy temu
Nie wiem kim są ci ludzie.
Najnowsze komentarze (34)
Dobregodnia
5 miesięcy temu
Ja mam taki zwyczaj, że kiedy nie mam nic mądrego do powiedzenia, to nie otwieram buzi. Polecam.
gosc
5 miesięcy temu
chyba milosc od pierwszego wlozenia... klaudia jest ladna, ale niezbyt inteligentna, jak wiekszosc modelek
gość
5 miesięcy temu
Przerobione panny i wydziarani panowie lansują się w dennym programie.Reszta to ściema.
Nata
5 miesięcy temu
Blad w tytule . Powinno być milosc od pierwszego włożenia 😁
0000
5 miesięcy temu
Przeżyłam miłość od pierwszego wejrzenia💝. To był najpiękniejszy czas💕🎈
Ggg
5 miesięcy temu
A może ten facet tylko chciał wygrać bo ta Pani średnio wyglada
Ola
5 miesięcy temu
To bylo żeby wygrac kase
Eerdhsjs
5 miesięcy temu
Mało atrakcyjni ludzie , podrasowani , z tego urodziwych dzieci by nie było
bDAnnuej
Gość
5 miesięcy temu
Tu nie chodzi o miłość, tylko o kasę i popularność.
dana
5 miesięcy temu
Przecież widać było, że z tego nic nie będzie, były tylko pozory, szkoda bo byli lepsi od nich, wzięli kasę i się rozstali
Mar
5 miesięcy temu
Dobrze ze nie są razem ona jest tragiczna nie znajduje żadnego fizycznego atutu 👎🏿
Gosc
5 miesięcy temu
Miłość Klaudia
Długopis
5 miesięcy temu
Brew już na swoim miejscu?
Emem
5 miesięcy temu
Chris, musisz ocalić Hugolinę i dzieci!
bDAnnueL