Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Brytyjscy podatnicy zapłacą 2 MILIONY funtów za skandal z udziałem księcia Andrzeja?!

85
Podziel się:

Książę Andrzej zawarł ugodę ze swą domniemaną ofiarą. W zamian za milczenie Virginia Giuffree ma otrzymać 12 milionów funtów. Do astronomicznej kwoty w znaczny sposób dołożyła się ponoć sama królowa. Nie wiadomo jednak do końca, skąd pochodzą pieniądze na opłacenie ugody.

Brytyjscy podatnicy zapłacą 2 MILIONY funtów za skandal z udziałem księcia Andrzeja?!
Królowa Elżbieta wyłożyła 2 miliona na uciszenie domniemanej ofiary księcia Andrzeja? (fot. Getty)

Przez dosłownie ułamek sekundy brytyjska rodzina brytyjska mogła już poczuć, że najpoważniejszy kryzys wizerunkowy ostatnich lat ma nareszcie za sobą. Książę Andrzej wreszcie porozumiał się z Virginią Giufree, która wcześniej oskarżała go o trzykrotne wykorzystanie seksualnie, gdy miała zaledwie 17 lat. Dziewczyna miała wówczas wypełniać rozkazy miliardera Jeffreya Epsteina. Ostatecznie zgodziła się wycofać pozew w zamian za całkiem pokaźną sumkę. Krótkotrwały spokój Andrzeja został jednak doszczętnie zburzony przez ciekawskie media, które zaczęły węszyć, skąd tak naprawdę pochodzą pieniądze, które wkrótce zostaną przekazane Giuffre.

Prędko okazało się, że Andrzej nie operuje wystarczającymi środkami, aby w pełni opłacić wymagania Giufree. Z pomocą ruszyła więc Elżbieta II. Jak podaje Daily Mail, królowa ponoć osobiście przesłała 2 miliony funtów na cele charytatywne Virginii.

Zobacz także: Pedofilia w Kościele. Polska pójdzie w ślady Francji? Ks. prof. Kobyliński: Czas przebudzić się ze snu

Nikt nie może jej przyłapać na robieniu bezpośredniego przelewu na konto domniemanej ofiary molestowania seksualnego, która oskarża jej własnego syna. Tak sformułowano umowę, aby znaczne kwoty mogły zostać przeniesione jako charytatywne donacje na organizacje pani Giuffre - podaje za swoim źródłem Daily Mail.

Elżbieta II ma także opłacić wszystkie konta związane z wytoczonym przeciw jej synowi procesem. Co więcej, Andrzej może ponoć nadal pełnić funkcję doradcy monarch jak również zachować funkcję vice-admirała oraz książęcy tytuł.

Myślicie, że Brytyjczycy doczekają się przyzwoitego wytłumaczenia tego, skąd dokładnie pochodzą środki na opłacenie Virginii Giufree?

Zobacz także: Oszust z Tindera i skamlący Stanowski
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(85)
Freya
4 miesiące temu
Tyle spraw co oni w ten sposób załatwili, że się nie doliczycie. Po prostu w dzisiejszych czasach juz nie da się tego robić po cichu-to jest jedyna różnica.
Laura
4 miesiące temu
Królowa nie ma swoich pieniędzy! Innymi słowy - za nadużycia seksualne tzw księcia płaca angielscy podatnicy. Dno dna
ann
4 miesiące temu
Jak widać pieniądze załatwią wszystko
Mart
4 miesiące temu
I to z moich podatkow… prawie jak mariaż koscioła i państwa w Polsce
Kamila
4 miesiące temu
Brak słów
Najnowsze komentarze (85)
Gosc
4 miesiące temu
On lubi dzieci bo misiakami się zabawia
True
4 miesiące temu
Nagle sobie przypomniała .. :) łatwo kogoś oskarżyć ale jak tam było to nikt nie wie
😡😡😡😡😡😡
4 miesiące temu
Powinien siedzieć A nie płacić naszą kasę jej za milczenie
For
4 miesiące temu
Zapłaci tej dziewczynie 10 millionów funtów
Doris
4 miesiące temu
Elka trzymała ta monarchie twardo, ma szacunek w narodzie ale jej dzieci to psują, elka ma już tyle lat i musi urzerac się i dbac o monarchie bo jej dzieci myślą że są świętymi krowami. Wilamiam i Kate będą mieli ciężko utrzymać tą monarchie w rydzach jak będą trzymać się zasad to dadzą radę ale jak będą kwestionować te zasady to szybko monacha upadnie.
Halina
4 miesiące temu
Harry też ma za uszami ale nie takie czyny jak ten andrzejek. Harrego odcięli od kasy a Andrzejka będą finansować. Trochę dziwne. Harry poszedł swoją drogą i krzywdy nikomu nie zrobił a Andrzejek zrobił krzywdę i dalej krolowa go broni
Zenek
4 miesiące temu
Ej Poloki w UK, płacita za wybryki seksualne pupilka królowy
Royalist
4 miesiące temu
Dużo pieniędzy co prawda ale pomyślcie, ile stresu, strachu i wstydu miała Królowa? W tym wieku nie można się tak denerwować. Afera z Księciem Andrzejem od czasów przedkowidowych, potem śmierć Księcia Filipa, Królowa Elżbieta miała dużo stresów w ciągu ostatnich kilku lat.
Cromwell
4 miesiące temu
Jedynym miejscem dla króla jest szafot.
Poznaj histor...
4 miesiące temu
Jak to skąd pochodzą? Z niszczonej przez nich os wielu lat Afryki. Oni powinni skończyć jak Romanonowie i dostać wyrok śmierci za swoje haniebne zbrodnie. Szkoda tylko że stara nie dożyje procesu ale to można truchło wykopać i spalić
Gffddss
4 miesiące temu
Nie migla pozwac epstaina to pozwala endrju. I co on mial dyche a babcia dorzuciła dwa???
Luna
4 miesiące temu
I cyk co roku tax -podatek do góry przez ostatnie 10 lat płacimy o 50% więcej masakra
Gość
4 miesiące temu
Przecież on tak jak Harry odszedł z reprezentowania rodziny. Harrego pozbawili za to wszystkiego a Andrzeja będą utrzymywać gdzie tu sprawiedliwość . Przecież Harry do Andrzeja to święty należą się mu przeprosiny
jaaaa
4 miesiące temu
te ofiary dobre są też, ktoś ciebie maca a ty dalej siedzisz w tym miejscu, że jeszcze dwa razy mu się udaje? Wielka pokrzywdzona. Jakby była prawdziwie przerażoną ofiarą to uciekłaby stamtąd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie