Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła 13 KILOGRAMÓW, przygotowując się do ślubu z ukochaną Agnieszką. "Wybrałyśmy piękną datę"

27
Podziel się

Uczestniczka programu już za dwa tygodnie powie swojej partnerce sakramentalne "tak", prezentując nową wersję siebie.

Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła 13 KILOGRAMÓW, przygotowując się do ślubu z ukochaną Agnieszką. "Wybrałyśmy piękną datę"
Krystyna z "Rolnik szuka żony" schudła 13 kilogramów (Instagram.com)
bDHTAuLF

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych formatów Telewizji Polskiej. Szukanie miłości na szklanym ekranie co prawda miewa różne skutki, jednak niektórzy uczestnicy skutecznie wykorzystują swój udział w show do zyskania rozpoznawalności. Przykładem jest Krystyna Kamińska, która po programie znalazła szczęście u boku... kobiety.

Krystyna wzięła udział w drugiej edycji popularnego formatu. Kobieta początkowo była zainteresowana rolnikiem Robertem, potem związała się z Kubą, innym uczestnikiem show. Niestety, wszystkie te związki zakończyły się niepowodzeniami. Ostatecznie okazało się, że znalazła szczęście właśnie u boku dziewczyny, którą poznała w 2016 roku w Walentynki.

bDHTAuLH

Choć wiele osób bagatelizowało ich związek, to Krysia ma jednak wobec niej poważne plany. Zmianami w swoim życiu uczestniczka programu pochwaliła się w wywiadzie dla Plejady, z którego dowiadujemy się między innymi, że wraz z ukochaną przeszły prawdziwą metamorfozę. Krystyna schudła aż 13 kilogramów, co zawdzięcza diecie ketogenicznej.

Jestem w ketozie od maja 2019. Wiele osób nazywa to dietą, ale ja uważam, że jest to styl życia. Pracuję też nad przepisami i nie wykluczone, że w przyszłości wydam książkę. Moja narzeczona również schudła, tylko że 16 kg i waży dziś 56 kg - chwali się.

Efektami Krystyna pochwaliła się na Instagramie, gdzie udostępniła zdjęcie w wersji przed i po. Jednocześnie podzieliła się z internautami tym, że padła niedawno ofiarą dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. Wszystko przez organizatorów biegu walentynkowego, w którym chciała wziąć udział wraz z ukochaną. Niestety, nie byli oni na tyle bystrzy, żeby przewidzieć, że mogą chcieć w nim wystartować pary jednopłciowe...

bDHTAuLN

Dla mnie sprawa jest jasna i nie ulega wątpliwości, iż wymaga ona zgłoszenia do Rzecznika - podkreśla Krysia.

Choć to wydarzenie z pewnością nie należało do przyjemnych, to w życiu aspirującej celebrytki wkrótce zajdą kolejne zmiany. Jak przyznała w rozmowie z Plejadą, już za kilkanaście dni wraz z narzeczoną stanie na ślubnym kobiercu.

Do ślubu pozostało raptem 2 tygodnie. Wybrałyśmy piękną datę - 20 lutego 2020 roku - wyznała Krysia.

Pudelek gratuluje i trzyma kciuki!

bDHTAuLO
bDHTAuLP
bDHTAuMi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(27)
Pani Łasica
rok temu
Ja schudłam 15 kg od listopada 2019! Niestety sporo jeszcze zostało, walczę dalej.
Ela
rok temu
Ja to się nie umiem tak zaprzeć i w tym wytrwać. Zawsze pokusy zwyciężają. może tym razem będzie inaczej, bo zamówiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od Pana Gesslera to mam nadzieję, że chociaż nie będę podjadać.
gosc
rok temu
faceci jej nie chcieli to zostaly jej baby,ale pato
bDHTAuMj
Nasti
rok temu
Rodzina to mężczyzna i Kobieta i dzieci
Brrrrr
rok temu
Bleeee
Nick
rok temu
Dużo szczęścia obu Paniom ❤️
prawda
rok temu
Uczestniczka programu już za dwa tygodnie powie swojej partnerce sakramentalne "tak"....... czy autor tekstu rozumie znaczenie słowa sakrament ????
Gosc
rok temu
Obrzydliwość lezbi i geje
Mika
rok temu
Niech im się wiedzie. Zazdroszczę że znalazly miłość. W sumie to gdzie można poznać lesbijki?
IREK
rok temu
13 kg hahaa wielkie mi osiągniecie
Asna
rok temu
Policy Nadal zacofani homofobi chowajacy sie po katach. Wstyd I hanba.
olo
rok temu
Pudel niedouczony! Związek sakramentalny to przysięga przed Bogiem kobiety i mężczyzny, czyli ślub w kościele!!! Lesbijki w Polsce na szczęście, nie mogą uzyskać nawet ślubu cywilnego!
Ewa
rok temu
„Sakramentalne”?! To kosciół zgadza się już na małżeństwa jednopłciowe?! O matko! Ile mnie ominęło jak byłam w pracy, a to tylko 8 godzin bez czytania wiadomości z neta! Świat się zmienił!
bDHTAuMb
Ona
rok temu
Boże ratuj....
bDHTAuMD