Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Krzysztof Stanowski o byłych partnerkach Jakuba Rzeźniczaka: "Same wskakiwałyście do tego łóżka. PRZESTAŃCIE SKAMLEĆ"

1209
Podziel się:

W swoim programie Krzysztof Stanowski odniósł się również m.in. do krytyki wymierzonej w Magdalenę Stępień, zarobków Jakuba Rzeźniczaka oraz relacji między rodzicami małego Oliwiera. Dziennikarz stwierdził też, że ostatnie instagramowe relacje Magdy były "przesycone jadem i nienawiścią" do piłkarza.

Krzysztof Stanowski o byłych partnerkach Jakuba Rzeźniczaka: "Same wskakiwałyście do tego łóżka. PRZESTAŃCIE SKAMLEĆ"
Krzysztof Stanowski rozprawia na temat Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka (Instagram, East News, Michal Klag)

W środę na Kanale Sportowym ukazał się nowy odcinek programu "Dziennikarskie Zero", w którym Krzysztof Stanowski poruszył temat medialnego szumu wokół choroby syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Dziennikarz spotkał się z piłkarzem poza kamerami, a potem postanowił przedstawić widzom relację z rozmowy. W rozmowie tej Rzeźniczak miał ponoć zdradzić Stanowskiemu, że ma wiele wątpliwości odnośnie leczenia Oliwiera w Izraelu, a lekarze ponoć odradzają mamie chłopca wyjazd z kraju - wiązałoby się to bowiem z przerwaniem kuracji, która jak dotąd przynosi dobre efekty.

Oprócz choroby syna Jakuba Rzeźniczaka i głośniej zbiórki na jego leczenie, w programie Stanowskiego nie zabrakło również wątków poświęconych relacjom piłkarza z Magdaleną Stępień. Dziennikarz stwierdził na przykład, że Kuba wcale nie porzucił ciężarnej ukochanej dla innej kobiety, lecz myślał o rozstaniu od dłuższego czasu. Według relacjonującego rozmowę z piłkarzem Stanowskiego, Rzeźniczak nie mógł jednak znaleźć dobrego momentu, by poinformować ukochaną o końcu związku.

Nie był w stanie z nią funkcjonować (...). Powiedział mi, że długo się zastanawiał, czy wyjść z tego związku na początku ciąży jego partnerki, pod koniec czy dopiero jak się dziecko urodzi. Wiedział, że nie ma dobrego momentu na to - powiedział.

Według Stanowskiego Rzeźniczak z łatwością mógłby zorganizować pieniądze na leczenie syna. Dziennikarz podkreślił, że nie wie, czy Kuba dysponuje podobnymi środkami, jednak w razie potrzeby mógłby "wykonać kilka telefonów". Według Stanowskiego piłkarz nie wiedział jednak o zbiórce, a poza tym nie był szczególnie przekonany do pomysłu z leczeniem syna w Izraelu. Dodajmy, że ta wersja nie idzie w parze z wersją wydarzeń podawaną przez Magdalenę Stępień, która twierdzi, że Rzeźniczak zgodził się na wylot dziecka i leczenie go za granicą.

Zobacz także: Prof. Alicja Chybicka o szczepieniach pacjentów onkologicznych

Rozwód go dużo kosztował, bo był dość hojnym rozwodnikiem. Dość dużo zostawił swojej byłej żonie. On na pewno by te pieniądze dał (...). Nawet gdyby ich nie miał, to by je w dziesięć telefonów zorganizował. 350 tysięcy złotych to nie jest suma, której Jakub Rzeźniczak nie zorganizuje, idąc na parking i wykonując 10 telefonów (...). Problemem było to, że nie wiedział o tej zbiórce i że ten wyjazd do Izraela wcale nie jest taki oczywisty jako najlepsze rozwiązanie - stwierdził dziennikarz.

Stanowski ponownie poświęcił też kilka słów Magdalenie Stępień. Dziennikarz przyznał, wbrew głosom krytyki wierzy w to, że celebrytka mogła nie mieć środków na leczenie syna za granicą. Jak podkreślił, nawet praca modelki nie byłaby w stanie zagwarantować Magdzie pokaźnego majątku.

Nie rozumiem, z jakiego powodu Magdalena Stępień miałaby mieć pieniądze. Miała pieniądze, gdy była partnerką mężczyzny, który ma pieniądze, a jak nie było mężczyzny, który ma pieniądze, to nie było też pieniędzy (...) - rozprawiał, dodając, że w branży modowej jedynie nieliczni "grubo żyją".

Stanowski odniósł się również do głosów krytyki, wypominających Stępień zagraniczne wyjazdy. Jego zdaniem wspomniane zarzuty są kompletnie bezpodstawne - na wczasy za granicą Magda z pewnością nie wydała tak zawrotnej kwoty jak 350 tysięcy złotych, nie mogła też przecież przewidzieć choroby dziecka. Zdaniem dziennikarza Magda, w przeciwieństwie do byłego partnera, "nie zrobiła w życiu nic, żeby traktować ją jako osobę bogatą".

Poleciała sobie gdzieś na wakacje do Dubaju (...). Mogła mieć odłożone jakieś pieniądze, mogła od kogoś pożyczyć (...). Ale co z tego wynika, że poleciała na wakacje, a potem nie ma pieniędzy na leczenie syna? (...) Co, jak się dowiedziała teraz po wakacjach, że jej dziecko jest chore, to co? Ma zadzwonić do linii lotniczych i poprosić o zwrot pieniędzy? - kontynuował wywód.

W programie dziennikarz przypomniał widzom o wyjątkowo napiętych relacjach między Rzeźniczakiem a Stępień. Jego zdaniem Magda, będąc kobietą porzuconą w zaawansowanej ciąży, a obecnie zmagającą się z chorobą syna, "ma prawo wygadywać i wypisywać różne rzeczy" i nikt nie powinien tego oceniać. Zdaniem Stanowskiego, z Rzeźniczaka nie powinno się jednak robić niemal wroga publicznego.

(...) Pamiętajcie, że to są pokłóceni ludzie, którzy mają dość toksyczne relacje. Może być tak w najbliższym czasie, że jedna strona będzie chciała pokazać, że ta druga jest potworem, diabłem w ludzkiej skórze, cynikiem, chu*em ostatnim... A nie musi być to wcale prawda (...) Jakub Rzeźniczak nie jest potworem (...). To jest wrażliwy chłopak (...) - ocenił.

Dziennikarz Kanału Sportowego otwarcie wykpił doniesienia o drogim locie Rzeźniczaka helikopterem na Manhattanie (co kosztuje ponoć ok. 150 dolarów) oraz o tym, że piłkarz miał wydać na zaręczynowy pierścionek okrągłe 50 tysięcy. W rzeczywistości Kuba był ponoć w stanie podarować lubej kosztowną błyskotkę dzięki współpracy z firmą jubilerską.

(...) Tak, na pewno pierścionek za 50 tysięcy... Nikt się nie zapyta, że właściciel firmy jubilerskiej jest przyjacielem Jakuba, że reklamował jego firmę i, że dostał ten pierścionek po kosztach (...) - stwierdził.

W swoim filmie Stanowski zaapelował do widzów, by "dali spokój" Magdzie i Kubie, gdyż nikt tak naprawdę nie zna ich sytuacji. Polecił również internautom śledzenie instagramowych relacji Stępień. Przy okazji pozwolił też sobie na drobną uszczypliwość wobec celebrytki i zaapelował do niej, by nie odpowiadała na hejt tym samym.

(...) Obejrzałem te najnowsze story, które jest przesączone jadem i nienawiścią wobec byłego partnera, a niekoniecznie troską o dziecko. Nie twierdzę, że tej troski nie ma, tylko że gdzieś te proporcje w tych nagrywkach zostały zatracone - stwierdził.

Pod koniec programu znalazł się również dość ostry wywód dziennikarza na temat byłych partnerek Rzeźniczaka. Jego zdaniem kobiety wchodzące w relacje z piłkarzem powinny liczyć się z tym, że mogą skończyć ze złamanym sercem. Stanowski porównał nawet związek z Kubą do... małżeństwa z alkoholikiem obiecującym, że nigdy więcej nie będzie pił. Jak podkreślił, w mediach nieustannie słyszy się o miłosnych podbojach sportowca i jego partnerki z pewnością również były świadome jego historii.

W kółko słyszę od tych wszystkich dziewczyn, że zostały, o Jezu, porzucone przez Jakuba Rzeźniczaka. (...) Tylko ku*wa każdy to wiedział, że zostaną porzucone. Same wskakiwałyście do tego łóżka. Jeszcze było gorące po poprzedniej dziewczynie, a wy już hop do pościeli. Już! Bo ze mną będzie inaczej (...) Przestańcie już skamleć, że zostałyście porzucone (...), dokładnie wiedziałyście, na co się piszecie - grzmiał.

Spodziewaliście się tak dogłębnej analizy tematu Rzeźniczaka i Stępień?

W Pudelek Podcast przyjrzymy się teoriom spiskowym o polskich celebrytach krążących w internecie

Zobacz także: Kto jest matką Mai Bohosiewicz i najgorsza scena w nowym filmie Vegi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1209)
Breaking news
6 miesięcy temu
Co do wskakiwania do łóżka, to pełna zgoda.Kobita, weszła w relację z panem, który spłodził dziecko kochance, podczas trwania małżeństwa. Nie była nawet jego narzeczoną, a dziecko było planowane tylko przez nią. Przed zajściem w ciążę na chwilę się z nim rozstała, bo ją zdradzał, a później postanowiła wrócić i zajść w ciążę.Teraz jest rozżalona, że go nie usidliła i pluje jadem. Nie jest w stanie się porozumiewać z ojcem dziecka, więc sąd może przyznać wyłączną opiekę nad potomkiem ojcu i wtedy się skończą alimenty. Lepiej nie mieć torebki Gucci i opaski z wielkim logo Chanel, ale mieć godność!
mari
6 miesięcy temu
Mam już tak dość tych ludzi i ich historii, że szok... Dużo pozytywnej energii dla Oliwiera, zdrowiej maluszku
karmela
6 miesięcy temu
Zaraz, zaraz - czyli tylko te kobiety są winne bo wskakiwały? A jaśnie pan przyjmujący co chwila następną w tej pościeli, nieumiejący szanować żadnej z nich - to nie ponosi tu żadnej winy? One skamlą a on co? Król wioski i jemu sie należy? Stanowski jesteś mega prymitywem
Żal
6 miesięcy temu
Ciekawe co by byko gdyby ciebie gościu żona zdradziła i powiedziała, że akurat ktoś jej do łóżka wskoczył....
Ada
6 miesięcy temu
Ma racje, baby wiedzialy, ze to bawidamek i nie przeszkadzalo im, ze ma zone lub partnerke. Myslaly, ze beda ta jedyna i ostatnia? Najbardziej zalosna jest stepien, zdradzil ja na poczatku zawiazku, a ta nie tylko do niego wrocila, ale i zaszla w ciaze. Bardziej jestem w stanie zaakceptowac wersje Rzezniczaka niz stepien. Ta kobieta jest niezrownowazona (sama przyznala, ze obwinia sie za rozpad tego zwiazku, a i jej obecne dzialania i wypowiedzi pokazuja, ze jest psychiczna), robi wszystko, zeby pograzyc bylego, chciala od niego 250 tys, a zrobila zrzutke na 350. Zebrala 450, ale jak na razie nic nie mowi, ze nadwyzke przekaze na inne chore dzieci. Kontaktuje sie z ojcem dziecka przez kolezanke, bo nie umie z nim utrzymywac poprawnych relacji nawet dla dobra dziecka? Jak taka niezalezna to niech mu gitary nie zawraca tylko sama dziala, a jak potrzebuje jego wsparcia to niech je przyjmuje. Mam zle zdanie o kobieciarzach, ale stepien wiedziala w co wchodzi i w to weszla, wiec teraz nie powinna na nim psow wieszac. Poza tym Kuba nigdy nie powiedzial zlego slowa na nia, jego rozmowa jest o dziecku i jego chorobie, a u stepien odwrotnie - najpierw trzeba zjechac ojca syna, a dopiero mala wzmianka o maluszku. Wspolczuje chorego dziecka i tej okropnej walki o jego zdrowie, ale postawa rodzicow, zwlaszcza matki jest zalosna.
Najnowsze komentarze (1209)
Kongo
6 miesięcy temu
niestety nie wierzę tym kobietom, większość z nich łasiła się dla kasy i sławy a teraz atakujac jego chcą jeszcze więcej pieniędzy. Dla tych kobiet liczy sie tylko łatwa kasa , która ma im spływać z nieba
Eiggam
6 miesięcy temu
A ja myślę sobie tak, że trzeba współczuć każdej z tych kobiet, ponieważ nie są/były świadome, że,, tak z Nimi postąpi''. Każda z Nich wierzy, że jest ta jedyną.. Bo i być może Pan piłkarz też tak myśli. One Zakochują się i wtedy mózg ,,wyłącza się'' i nie są w sumie temu winne.. Może tak być, że kiedyś Pan piłkarz Się ustabilizuje, jednakże wątpię, że nastąpi to szybko. Ludzie się nie zmieniaja. Niestety najczęściej przyczyną takich męskich zachowan jest przeszłość - może brak poczucia własnej wartości? Może brak relacji z mamą? A może ktoś kiedyś skrzywdził lub upokorzył? Tu na pewno potrzeba pomocy psychologicznej dla osoby, która zdradza, bo niestety, normalne to nie jest. Szkoda tylko kolejnych złamanych serc, a najbardziej dzieci.Chciałabym wierzyć, że nowa wybranka będzie kierować się rozumem. Jest ładna, nie wygląda na głupią i niestety też dała się, w mojej ocenie, omotac. I jeszcze taki Fall start - żyć że świadomością, że niezależnie jak było, ludzie będą Cię wytykać mówiąc, że jesteś powodem, dla którego dziecko choruje lub nie ma ojca. Brać to na barki, w obliczu tego, że prędzej czy później Partner i tak Cię zostawi, nie jest tego warte, ale niech każdy sam o sobie decyduje, mimo iż lepiej uczyć się na cudzych błędach.
Aga
6 miesięcy temu
Magda kasę przytuliła, zdjęcia wyrzuciła i złych zaginął
taka "miłość"
6 miesięcy temu
wskakiwały bo liczyły na kase i promocje na sciankach
Szowinista
6 miesięcy temu
Podobno drań kocha najmocniej.
Wiolka
6 miesięcy temu
Dioda niedojszła śpiewaczka operowa wyszła spod takiego samego piłkarzyka , a jakie mniemanie ma o sobie! 😂😂😂😂😂😂😂
No tak
6 miesięcy temu
Na dziecko chciała go zatrzymać. Świat już tak nie działa 😉
hmm
6 miesięcy temu
bogaci wcale nie są chętni do pożyczania pieniędzy. Takim zostają banki, spieniężenie własności albo..żebranie. Wzajemna pomoc jest wśród prostego ludu. Tylko ten piękny gest pomocy powinien trafiać tam, gdzie ktoś na to swoją postawą zasługuje i naprawdę jest potrzebujący, a nie typ który pod pozorem zbiórki realizuje swój egoistyczny interes: pt. pilnować swego, nie roztrwonić, rozejrzeć się za naiwniakami by nic swego broń boże nie stracić. ZAŁOSNE
wkurz
6 miesięcy temu
celebryci wkurzeni że tak pięknie ich dziki zdemaskował. Jesteście wkurzeni że wasze naciąganie zostało tak celnie obnażone. Po co sie chwalisz majątkiem, by zaraz wciskać ludziom kity, że nie masz na własne dziecko? Co za wyrachowanie. Bardzo dobrze, może skończą się czasy pustaków żyjących w luksusach tylko dlatego że mają ładną twarz.
AGNIESZKA
6 miesięcy temu
Od dłuższego czasu mówi się, że wśród naszych piłkarzy to albo alkoholicy, albo hazardziści, albo faceci uzależnieni od seksu. Tylko niewielki procent NIE MA ZABURZEŃ. Przepuszczają ogromne pieniądze w czasie kariery, a potem sięgają dna. DOKŁADNIE jest tak w przypadku Rzeźniczaka. Przez swoją niepohamowaną huć już jest goły i ponieważ życie napisało mu taką historię szybko zostanie w samych skarpetkach. Nie zgadzam się ze Stanowskim, że był w stanie wykonać 10 telefonów i zdobyć te pieniądze. Koledzy wiedzą, jak on się prowadzi i nie każdy byłby skłonny mu pożyczyć kasę. Mądrzy inwestują i w skarpetce nie trzymają, a pozostali tak jak on kasą nie śmierdzą.
aaaaa
6 miesięcy temu
typowy victim blaming... ha tu na takiego facecika
Kasia1
6 miesięcy temu
Wasz Dzidiuś Przeżyje,choć jest umierający.Ja mam Kontakt z Bogiem,bo 6 rok jestem w Piekle.Bóg Go uratuje.Pro😲szę o To Z całego serca,a moje jest piękne.
Kasia1
6 miesięcy temu
Wasz Dzidiuś Przeżyje,choć jest umierający.Ja mam Kontakt z Bogiem,bo 6 rok jestem w Piekle.Bóg Go uratuje.Pro😲szę o To Z całego serca,a moje jest piękne.
12345
6 miesięcy temu
Oj jaki on biedny, zza każdego rogu czyhają na niego rozpustne kobiety.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie