Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mikey
|

Książę Harry ma żal do rodziny królewskiej. Chodzi o PODSŁUCHY w telefonach

67
Podziel się:

Książę Harry rozpoczął sądową batalię z wydawcą brytyjkich tabloidów. Zarzucił im nielegalne pozyskiwanie informacji i naruszenie prywatności. Wspomniał również o rodzinie królewskiej, której zarzucił brak reakcji na nękanie.

Książę Harry ma żal do rodziny królewskiej. Chodzi o PODSŁUCHY w telefonach
Książę Harry ma żal do rodziny królewskiej. Chodzi o podsłuchy w telefonach (Getty Images)

Atmosfera pomiędzy księciem Harrym i Meghan Markle a pozostałą częścią rodziny królewskiej dalej jest napięta. Sussexowie dolali oliwy do ognia, gdy wyszedł ich serial dokumentalny na Netflixie. Dodatkowo autobiografia, którą wydał książę na pewno nie przyczyniła się do poprawy relacji z członkami rodziny.

Ostatnio zaczęła się sądowa batalia pomiędzy Associated Newspapers, wydawcą m.in. tabloidu "Daily Mail" księciem Harrym. Oprócz Harry'ego w sprawę zaangażowani są również inni oskarżyciele, w tym Elton John, jego mąż David Furnish oraz aktorki: Elizabeth Hurley i Sadie Frost. Wszyscy oskarżają brytyjską prasę o podsłuchiwanie prywatnych rozmów telefonicznych, instalowanie podsłuchów w samochodach i domach oraz płacenia policji za poufne informacje.

Dzięki portalowi New Idea dowiedzieliśmy się, jaka była treść oświadczenia, które wygłosił książę Harry na sali sądowej. Poruszył w nim temat rodziny królewskiej i niepochlebnie wypowiedział się o je kontaktach z prasą.

Książę Harry ma pretensje do rodziny królewskiej

Książę Harry w oświadczeniu powtórzył tezy znane widzom dokumentu Netfliksa "Meghan i Harry". Powiedział, że od najmłodszych lat był narażony na natarczywe ataki reporterów i tabloidów. Syn króla Karola III wspomniał też, że odkąd pamięta wpajano mu zasadę, którą mieli się kierować członkowie rodziny królewskiej: "Nigdy nie komentuj, nigdy nie narzekaj".

Jak podaje źródło serwisu E! News w swoim oświadczeniu Harry oznajmił, że ma za złe ukrywanie przez rodzinę królewską informacji na temat podsłuchów w telefonach.

Instytucja bez wątpienia ukrywała przede mną przez długi czas informacje o zhakowaniu naszych telefonów. Dano mi jasno do zrozumienia, że nikt z członków rodziny nie zasiądzie w tym sądzie jako świadek, bo to by otworzyło puszkę Pandory - cytuje portal.

Dodatkowo książę Harry wspomniał o zachowaniu mediów w kontekście jego związku z Meghan Markle, czego konsekwencjami miały być "złośliwości, uporczywe ataki na jego małżeństwo oraz nękanie". Wspomniał, że ma żal do rodziny królewskiej o "niepodejmowanie żadnych działań przeciwko rasistowskim artykułom prasowym".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(67)
gość
2 miesiące temu
U niego niepotrzebny podsłuch,bo sam wszystko wypapla i wszystkich oplotkuje.
Meg
2 miesiące temu
On powinien iść na jakąś terapię 🤦
Lol
2 miesiące temu
Napiszcie o co on nie ma zalu bedzie szybciej...
Bolo
2 miesiące temu
U nich nie potrzebne podsłuchy, wystarczyło pozwolić im nakręcić serial i napisać książkę. Ich największe fakapy poszły w świat dzięki nim samym a nie z podsłuchów.
Ela
2 miesiące temu
Nic w życiu nie osiągnął , oprócz urodzenia się w takiej , a nie innej rodzinie. Pieści się ze sobą bez końca. Tak naprawdę chyba wie ze jego istnienie nie wnosi nic do tego świata. Co nawet swoim luksusowym życiem i zabieraniem powietrza tylko przynudza przegryw. Poza takim urodzeniem jego istnienie nie wnosi nic do świata. Tylko luksus i przywileje zwykły Harry to już z przymusu przytuli
Najnowsze komentarze (67)
Gość
2 miesiące temu
Do wszystkich i o wszystko ma żal tylko nie do siebie.
Ala
2 miesiące temu
Do wszystkich i o wszystko ma żal tylko nie do siebie. Dzieciak nie wyrośnięty. Bałaganu narobił w rodzinie i jeszcze żal. Wstydu nie ma .
Waga
2 miesiące temu
Bardzo mu wspolczuje. Kontrola na kazdym kroku wlacznie z intumnymi sprawami, dlatego czasami lepiej wziasc slub .
El Ka
2 miesiące temu
Dlaczego dajecie złapać się w jego obsesję wielkości i ważności...dołączył do pozwu zbiorowego by nakarmić swoje ego i światu pokazać jaki jest ważny..."No przecież jestem bardzo ważny ,bo mnie podsłuchiwano" -to jego przekaz...RF nie reagowała i nie informowała bo nie miała powodu...
czytelnik
2 miesiące temu
a kiedy ogłosi że ma żal do ojca że go spłodził? tak się tylko pytam
Brawo Harry !
2 miesiące temu
Masz człowieku rację. To niedopuszczalne jest. To brak szacunku dla korony. Przeczy wszystkim standartom .Ponadto czytam tą książkę, ten horror,że tak to nazwę i bardzo mi przykro, i bardzo mi żal, że to wszystko miało i dalej ma miejsce. Broń i chroń żonę i dzieci i siebie też. Tą nagonka na Was,nie służy niczemu dobremu. Kto to robi? Po co?!
Alicja
2 miesiące temu
Tak naprawdę nie chodzi przecież o podsłuchy. Harry i Megan, odkąd dowiedzieli się, że Karol nie będzie ich utrzymywał i nawet w spadku po babci nic nie dostaną, robią royalsom wojnę o cokolwiek. Wszystko to są tematy zastępcze, są wściekli o pieniądze. Harry wyraźnie bezwstydnie powiedział u Opry, że ojciec odciął go od pieniędzy - czego absolutnie się nie spodziewali. Ani się nie zająknął, że na start dostali kilka milionów funtów - bo to przecież niewiele na realizację ambicji Megan, czyli urządzenie królewskiego dworu w USA i zabawę w amerykańską królową. Co jakiś czas będą wyciągać jakieś kolejne żale, upubliczniać je i dręczyć royalsów w mediach. Nie mają nic do zaoferowania, brak im talentów do realizacji choćby malutkiej cząstki swoich szumnych zapowiedzi o produkcji programów niosących światu nadzieję, o przebudowie społeczeństw itp., itd. Żałosna para, która grilluje rodzinę królewską, bo wiedzą, że royalsi nie mogą reagować i publicznie się tłumaczyć. Megan z pełną premedytacją robi to samo, co robił jej wcześniej ojciec i siostra Samantha. Fakt, że ilekroć royalsi mają jakieś ważne wydarzenia - Megan zawsze coś wymyśli, żeby w tym właśnie dniu odebrać im uwagę w mediach - to wiele o niej mówi. Ona dalej żyje życiem royalsów, nie odrywa się ani na moment od ich rodziny królewskiej, jej medialne zemsty są wg kalendarza aktywności royalsów. Ona kipi z wściekłości. Na dodatek Harry jest umysłową niedojdą i jak dziecko daje się nakręcić Megan w kolejne walki. Megan to socjopatka.
Bmje
2 miesiące temu
Dlatego opuscil ten zakłamany pałac. Tam musiał tylko słuchać i wykonywać polecenia, uśmiechać się glupawo. Teraz może być sobą i mieć wspaniałą kochająca się z szacunkiem rodzinę. A to jest bardzo wazne wsparcie i milosc....mieć własne w końcu zdanie!!!!! A Karol zakłamany z kochanica Kamila udają teraz wspaniałych i jeszcze Andrzeja popierają, to skandal!!!
40 latek..
2 miesiące temu
A co z Internetem? Przecież też jest monitorowany. INDECT na przykład. System stwierdzi na podstawie długoterminowego tworzenia mojego profilu, że jestem niegodzien. I wówczas mam ograniczenia. Nie mam kontaktu z ludźmi, którzy mogliby odwrócić moje koleje losu i wesprzeć a jedynie osoby bezużyteczne (beznadziejne) oraz te negatywne udające przyjaciół jak i nie. Bezowocne plony. Aż szkoda o tym pisać.
40 latek..
2 miesiące temu
Niech się wali. Takie podsłuchy ma większość społeczeństwa. Z jednej strony dla bezpieczeństwa ale i to właśnie bezpieczeństwo bywa wtopą. Bo nie poznasz wymarzonej drugiej połówki za żadne skarby świata. Nie pozwolą na to. Znam to z autopsji. Takie podsłuchy zakładają zarówno gliniarze jak i przestępcy. Często bez twojej wiedzy. Ty zaś jako ofiara żyjesz pośród szarości lub beznadziei. Bywa, że jest inaczej ale ......... Przepłacone jest to bezpowrotnie straconym czasem. Czasu nikt nie odda. Żaden pieniądz też go nie kupi i nie odtworzy twojej wiernej kopii.
Lola
2 miesiące temu
Może akies przykłady podał?? Bo chyba nie te fałszywe zdjęcia co to niby ich gonią???
Robert
2 miesiące temu
Wstydu nie ma .
Otco
2 miesiące temu
Chciał spokoju i prywatności, ale robi wszystko żeby o nim mówiono. Z nudów się pieniaczy i dla kasy , bo żona musi mieć na stroje, to wysłała naiwniaka do sądu .
Turde
2 miesiące temu
Kogo on jeszcze obchodzi, on i ona nie mogą się pogodzić, że ich 5 minut minęło i ludzie są już nimi zmęczeni. Współczuję rodzinie jego i jej .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie