Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Książę Karol zastrzega, że Harry i Meghan NIE BĘDĄ MIELI "nieograniczonych zasobów finansowych"

172
Podziel się:

Choć rodzinne spotkanie royalsów przebiegało podobno w przyjaznej atmosferze, to nie wszystko poszło tak, jak pierwotnie zaplanowano...

Spotkanie "royalsów" miało miejsce w poniedziałek.
Spotkanie "royalsów" miało miejsce w poniedziałek. (East News)
bFdPFPBx

Meghan Markle i książę Harry z powodzeniem stali się bohaterami pierwszego głośnego wydarzenia 2020 roku. Kilka dni temu niespodziewanie Sussexowie zrezygnowali z bycia częścią rodziny królewskiej, a ich "Megxit" wzbudził ogromne zainteresowanie mediów. Książęca para wyraziła chęć uzyskania "niezależności finansowej od instytucji" i rozpoczęcie "nowego, progresywnego rozdziału" w życiu, co nie wszyscy przyjęli ze spokojem.

W poniedziałek wieczorem królowa Elżbieta wydała oświadczenie, w którym wyraziła ubolewanie nad ich decyzją o opuszczeniu szeregów "royalsów". Mimo tego monarchini starała się zrozumieć wnuka oraz jego żonę i udzieliła im wsparcia, którego oczekiwali. Choć nadzwyczajne spotkanie rodzinne miało miejsce za zamkniętymi drzwiami, to oczywiście już dzień później media ujawniły kilka istotnych szczegółów z nim związanych.

bFdPFPBz

Z doniesień "Daily Mail" dowiadujemy się między innymi, że na dwie godziny przed planowanym spotkaniem z Karolem i Williamem książę Harry rozmawiał z królową także na osobności. To właśnie wtedy mąż Meghan Markle miał wyjaśnić jej w końcu swoje zachowanie i zrobił to sam, bez świadków. Jak twierdzi informator portalu, rozmowa Harry'ego z królową była bardzo emocjonalna i zdecydowanie pomogła całej sprawie.

Co ciekawe, wielką nieobecną "zlotu royalsów" była tym razem właśnie Meghan Markle. Księżna Sussex ostatecznie nie brała udziału w dyskusji, choć miała połączyć się ze zgromadzonymi poprzez wideokonferencję. Niestety obawiano się, że ktoś może podsłuchiwać albo zakłócić spotkanie, przez co porzucono ten pomysł i wykluczono "wirtualny udział" Meghan w rozmowach.

Innym istotnym szczegółem, który ujawnił portal była rzekoma wypowiedź księcia Karola, który miał ostrzec syna przed odcięciem go od królewskich pieniędzy. Uświadomił on podobno Harry'emu, że nie będzie miał "nieograniczonych zasobów finansowych", co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Nie wiemy niestety, jak na te wieści zareagował Harry.

bFdPFPBF

Po zakończeniu rozmów Harry, William oraz Karol oddalili się z miejsca spotkania w trzech oddzielnych samochodach, co dla wielu było znakiem, że rodzina wciąż jest mocno podzielona. Choć oficjalnie przebieg ich dyskusji miał mieć pokojową atmosferę, to mówi się, że za zamkniętymi drzwiami wcale nie było tak kolorowo.

Myślicie, że ich relacje nieco się ocieplą po "Megxicie"?

bFdPFPBG
bFdPFPCa
KOMENTARZE
(172)
ala
2 lata temu
a teraz napiszę tak obiektywnie i patrząc z boku: otóż, skoro monarchia angielska to instytucja a jej członkowie czyli rodzina królewska ma w tej instytucji określone role, które ma wykonywać i za to ma płacone i to jeszcze z podatków społeczeństwa, czyli jeśli ktoś rezygnuje, to tym samym tak jakby zwolnił się z pracy i tym samym wynagrodzenie przestaje przysługiwać......... czyli tak jak w każdej pracy a tutaj Harry i Meghan chcą się zwolnić z pracy (obowiązków) ale wynagrodzenie nadal otrzymywać.......... no to rozumiem, że chyba jednak coś jest nie tak, bo albo wykonuję pracę i mam za to płacone albo jak mi się nie podoba, to rezygnuję i idę do innej pracy.
Gość
2 lata temu
Jechali oddzielnie dlatego że następcy tronu nie mogą jechać wszyscy w jednym samochodzie z uwagi na to że gdyby doszło do wypadku i wszyscy by przykładowo zginęli to nie będzie miał kto "z pierwszej linii" objąć tronu i byłaby to wielka tragedia a nie dlatego że są pokloceni. Trzeba wiedzieć jakie tam obowiązują prawa następnie zabierac się za pisanie tekstów.
ala
2 lata temu
z tego wynika, że tylko ten Karol jest w tym towarzystwie jeszcze w miarę normalny, no bo skoro oni sami piszą, że chcą się "odciąć" i rodzinnie i finansowo, to niech będą konsekwentni do końca, co im Karol uświadomił a nie, że chciałoby się zjeść ciastko i mieć ciastko............ czyli znowu jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze...........
bFdPFPCb
Cgu
2 lata temu
Do slepo zakochanego nic nie dociera,zachowuje sie jakby.nie mial rozumu,instynku samozachowawczego,,,harry jest.zdominowany przez megan ,,,ona go wyzuje I wypluje
mrana
2 lata temu
po mojemu to jak chcą być samodzielni to powinni odejść z honorem, rezygnując ze wszystkiego,
Najnowsze komentarze (172)
H&M
2 lata temu
niech zostaną twarzą "H&M" - i gites! Nie zbraknie im kaski przez ajkiś czas.
klara
2 lata temu
Karol Wiecznie Czekający Na Tron - odezwał się notoryczny utrzymanek narodu
jack
2 lata temu
harry to naiwniak, a ta czarna to cwaniara, intrygantka ! i na przyszlosc , nawet nie za bardzo daleka, widze , jak harry z podkulonym ogonem wraca do krolowej ! a ta marna aktoreczka ,"" utytulowana """ksiezniczka " byla NIKIM I BEDZIE NIKIM !
kyf
2 lata temu
Jak odchodzą to z zerowym kontem pieniężnym.
Gosc
2 lata temu
Wy sie tak jaracie a to jest wszystko ustawione zeby przykryć afere z pedofilia Andrzeja.
fwfr
2 lata temu
Harry tak potrzebował ważnej kobiety w swoim życiu, po stracie matki...i ją ma. Pewnej siebie, nie takiej dzierlatki jak wcześniejsze dziewczyny. Jeszcze analogiczna sytuacja do jego matki związana z niezrozumieniem i wszechobecnymi wymaganiami. Tylko pomimo całego uroku tej pani, nie wiem czy dobrze wybrał, czy nie pożałuje... Oby nie.
dziwne
2 lata temu
....... myślę że tak naprawdę nie wie ... czy nie lepszy był by chłopiec .. te dziwne wspieranie i zdjęcia z gejami .. niby mąż ... ale takie to sztuczne sztuczne ..
Agnes
2 lata temu
Oj czuję że to małżeństwo długo nie potrwa,Megan robi z nim co chce wykorzystując do tego celu dzieciaka,kombinatorka
bFdPFPBT
nikto
2 lata temu
Przecinków nie stawia przed spójnikami: i, oraz, tudzież, lub, albo, bądź, CZY, ani, ni, (chyba, że się powtarzają)
Ytd0tzxy9
2 lata temu
Biedna ta Meghan, naprawdę. Tak liczyła na zyski, na prestiż i co? Chwilę się pobawiła w księżniczkę, a tak naprawdę dalej jest nikim. Tylko kiepską aktorką i żałosną intrygantką. A Harry skończonym frajerem.
francek
2 lata temu
ydur ceiwildyzrbo
Katylina
2 lata temu
Jaki to problem dla księcia Karola zniszczyć własnego syna skoro zniszczył jego matkę!
Zuza
2 lata temu
Już była jedna amerykanka. Jeden już zrezygnował z korony
milego zycia
2 lata temu
mamy nadzieje dziewczyno, ze kiedys go nie wystawisz do wiatru.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPFPCM
bFdPFPCN
bFdPFPCO
bFdPFPCP
bFdPFPCQ
bFdPFPCv