Kuba Wojewódzki chwalił się młodszą żoną (?) już kilka miesięcy temu i odpędzał adoratorów: "NIESTETY ZAJĘTA"
Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie rozbudza zainteresowanie wokół swojego życia prywatnego. Gwiazdor TVN zasugerował niedawno, że poślubił Żanetę Rosińską, a na ich palcach wypatrzono obrączki. Okazuje się, że Wojewódzki chwalił się ukochaną w sieci już kilka miesięcy temu i dopilnował, żeby nikt nie miał wątpliwości, że piękna blondynka jest "zajęta".
Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie zabiega o uwagę mocniej niż zazwyczaj. Gwiazdor TVN odszedł z Teatru 6. piętro z powodu angażu Żurnalisty i rozprawiał o "etyce", co wywołało nieco poruszenia w mediach.
Jan Śpiewak ostro o Wojewódzkim i Palikocie: "Ludzie absolutnej PATOLOGII"
Kuba Wojewódzki i Żaneta Rosińską są razem?
Jakiś czas temu Wojewódzki zasugerował na wizji, że jest już po ślubie, co przyjęto raczej z niedowierzaniem i to nie tylko przez wzgląd na jego wcześniejsze wypowiedzi dotyczące małżeństwa czy zakładania rodziny. Mówimy tu w końcu o kimś, kto przed laty udawał, że jego program znika z anteny z TVN, a potem tupał nóżką, bo jego własne (!) słowa zostały zacytowane przez media... Swoje trzy grosze postanowili dołożyć paparazzi, którzy przyłapali Kubę z pogodynką Żanetą Rosińską i oboje mieli na palach obrączki. Czyżby więc w życiu gwiazdora w końcu przyszła pogoda na miłość?
Zobacz także: Kuba Wojewódzki wozi się po mieście lamborghini za PONAD MILION ZŁOTYCH. Na palcu lśniła złota obrączka
Kuba Wojewódzki chwalił się ukochaną na Instagramie
Niezależnie od tego, czy Wojewódzki i Rosińska faktycznie powiedzieli sobie "tak", czy jest to jedynie jego kolejna tania prowokacja, faktem jest, że o trzy dekady młodsza od niego pogodynka stała się już częścią jego życia. Kuba chwalił się niedawno ich wspólną wyprawą do Dubaju, ale okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy Żaneta pojawiła się na Instagramie celebryty. W czerwcu tego roku Wojewódzki opublikował zdjęcie, na którym wspólnie z Rosińską pozują przy urnie wyborczej po oddaniu głosu w wyborach prezydenckich. Ukochaną nazwał "pierwszą damą", a siebie, dzięki zaskakująco trzeźwej autorefleksji, "ostatnim chamem".
My już zagłosowaliśmy - pierwsza dama & ostatni cham
W komentarzach pojawiły się wyznania miłości skierowane do Rosińskiej i to zarówno ze strony mężczyzn, jak i kobiet. Kuba szybko ukrócił zapędy adoratorów i poinformował, że piękna blondynka jest zajęta.
Niestety zajęta
Fajnie, że Wojewódzki wspiera przedstawicielki młodego pokolenia w realizowaniu ich obywatelskich obowiązków?