Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Kylie Jenner STANIE PRZED SĄDEM za fałszowanie dokumentów?! "Komisja Papierów Wartościowych rozpocznie dochodzenie"

35
Podziel się

W międzyczasie prawnik Kylie Jenner wyśmiał redakcję Forbesa i ich śledztwo. "Nie spodziewalibyśmy się tego nawet po supermarketowych tabloidach" - mówi.

Kylie Jenner STANIE PRZED SĄDEM za fałszowanie dokumentów?! "Komisja Papierów Wartościowych rozpocznie dochodzenie"
Prawnik Kylie Jenner zarzuca Forbesowi kłamstwo (Getty Images, Instagram)
bDgxDaYB

Dwa lata temu Forbes umieścił na swojej okładce Kylie Jenner i obwieścił światu, że jest najmłodszą na świecie miliarderką, która sama dorobiła się swojej fortuny. Teraz dziennikarze magazynu wywołali medialną burzę, publikując artykuł, w którym sugerują, że Kylie fałszowała dokumenty, by zawyżyć wartość swojej firmy. Rzekomo bowiem nawet po doliczeniu do majątku Jennerki pieniędzy ze sprzedaży 51% akcji firmy Kylie Cosmetics jej majątek nie jest wart więcej niż 900 milionów dolarów.

Kylie jest uwikłana w sieć kłamstw i niedomówień - twierdzi Forbes. Otrzymaliśmy od niej niepełne dane, a także podejrzane informacje o sprzedaży i kwotach podatku. Biorąc pod uwagę te informacje, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, że Jenner rzeczywiście jest miliarderką - napisano w głośnym artykule.

bDgxDaYD

Szefowa imperium kosmetycznego szybko skomentowała rewelacje Forbesa i nie szczędziła redakcji gorzkich słów. 

Myślałam, że to magazyn o pewnej reputacji - drwiła Kylie na Twitterze. Tymczasem to, co widzę, to tylko nieprawidłowe rozliczenia i niepoparte niczym podejrzenia.

"Otarła się nawet o tworzenie podejrzanych rozliczeń podatkowych, które prawdopodobnie są fałszywe" - to wasze dowody? - dodała.

Do sprawy ustosunkował się także prawnik Kylie Jenner. Domaga się on, by Forbes wycofał się z tego, co napisano w artykule.

bDgxDaYJ

Przejrzeliśmy artykuł Forbesa, w którym oskarżają Kylie o oszustwo i uwikłanie się w "sieć kłamstw", by podnieść jej wartość netto. Artykuł jest pełen kłamstw - powiedział prawnik Michael Kump w rozmowie z The Post.

Oskarżenie Forbesa, że ​​Kylie i jej księgowi sfałszowali zeznania podatkowe, jest fałszywe. Domagamy się, aby Forbes natychmiast wycofał się z tego oświadczenia. To smutne, że w dobie koronawirusa Forbes poświęcił trzech reporterów, by badali wartość netto Kylie - wyznał Kump. Nie spodziewalibyśmy się tego nawet po supermarketowych tabloidach, a tym bardziej nie po Forbes - dodał.

Forbes nie zamierza się wycofywać. Co więcej, jeżeli informacje zawarte w artykule się potwierdzą, Kylie Jenner może stanąć przed sądem.

bDgxDaYK

Komisja Papierów Wartościowych z pewnością rozpocznie nieformalne dochodzenie, a następnie być może przejdzie do formalnego dochodzenia - mówi w rozmowie z DailyMail adwokat ds. oszustw finansowych, Jan Handzlik.

Jeżeli Kylie rzeczywiście przedstawiła deklaracje podatkowe z "fałszywymi liczbami", czeka ją poważny proces.

To dopiero początek wielkiego skandalu?

bDgxDaYL
bDgxDaZe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(35)
xdd
5 miesięcy temu
Dobrze ze Kim kończy prawo będzie miał ją kto bronić
Emma
5 miesięcy temu
Ta cała Kylie to sztuczny produkt marketingowy wylansowany przez równie szurniętą mamuśkę. Nie ma im co zazdrościć ani tym bardziej wychwalać.
hehe
5 miesięcy temu
naszej Jessici nie przebije :D
bDgxDaZf
Emm
5 miesięcy temu
To było do przewodzenia. Jej matka jest, królowa autopromocji, napewno przekupiła pare osób. Nawet jeśli na tamta chwile nie była miliarderka to po takiej okładce jej notowania skoczyły jeszcze bardziej.
Kasia
5 miesięcy temu
Każdy tak po niej jedzie, a prawda jest taka, że tylko naprawdę szczerze zakompleksione osoby zrozumieją jej wybory.
Najnowsze komentarze (35)
zniesmaczonny
5 miesięcy temu
Taki klon spermopij ..!!
who
5 miesięcy temu
kto to
Ala
5 miesięcy temu
Na pudelku tez było ostatnio o milionerce deynn i jej firmie kosmetycznej ! Miała być jej a okazało się ze nic tam nie było jej !
Kto sie zna ?
5 miesięcy temu
A kiedy jessica stanie przed sadem za oszustwa chinskie?? czy to jest legalne.. ?
Saba
5 miesięcy temu
Taka sama milionerka jak u nas deynn i tez firma kosmetyczna ! Śmiechu warte !!! Hahahah
Mig
5 miesięcy temu
Jal bardzo mi to obojętne. Celebrytki i ich firmy - błoto w ładnym słoiczku
Samy
5 miesięcy temu
Jesli ktos cos sfalszowal to raczej jej narcystyczna matka. Ale niestety to ona poniesie konsekwencje.
Stara ciotka
5 miesięcy temu
Czy ta Rodzynkowa już urodziła jaśnie pana?
bDgxDaYX
Gość
5 miesięcy temu
Cena tych produktów nie przekłada się na jakość. Są tandetne i słabej jakości. Niestety, jest wiele młodych i naiwnych dziewczyn, które lubią sponsorować tą rodzinkę własnym kosztem. Takie "gwiazdy" w ten sposób wykorzystują naiwność swoich fanów i dzięki nim się bogacą.
Shia
5 miesięcy temu
Zapomnieliście dodać foto jej twarzy bez tony tapety
Wow
5 miesięcy temu
Hahah 2020 co się dzieje ? Czyżby teraz fala spadających gwiazd ?
figa
5 miesięcy temu
I za chwilę się okaże , że ci milionerzy toną w długach i kredytach jak większość celebryckich "milionerów"
qqqq
5 miesięcy temu
PATLOGIA made inUSA
Sweet
5 miesięcy temu
A w usa za podatki i falszerstwa sa duze kary... Mogliby podniesc ogladalnosc rodzinnego show gdyby kylie byla za kratkami 😜
bDgxDaZz