Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Lekkomyślna Ada Śledź z "Love Island" pędzi ulicami Warszawy z prędkością ponad 200 km/h (WIDEO)

545
Podziel się:

Jak myślicie, dokąd tak się jej spieszyło?

Lekkomyślna Ada Śledź z "Love Island" pędzi ulicami Warszawy z prędkością ponad 200 km/h (WIDEO)
Ada Śledź (Instagram @flychanelle)
bFdPhBuJ

Love Island całkiem niespodziewanie okazało się hitem Polsatu i szybko zdobyło grono wiernych fanów. Uczestnicy programu równie szybko postanowili wykorzystać jego popularność i spróbować swoich sił polskim show biznesie.

Największym zainteresowaniem mediów wciąż mogą pochwalić się zwycięzcy pierwszej edycji randkowego show - Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. O status etatowej celebrytki niestrudzenie walczy również Oliwia Miśkiewicz, w ostatnim czasie najbardziej znana z łamania powszechnej kwarantanny dla romantycznych randek z nowym ukochanym.

bFdPhBuL

Wygląda na to, że za uwagą mediów zatęskniła również inna była "wyspiarka", Ada Śledź. 20-latka od początku była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek show. Chociaż ostatecznie nie udało jej się zwyciężyć w programie, pobyt na "Wyspie Miłości" zapoczątkował jej karierę influencerki. Dziś Śledź zajmuje się głównie reklamowaniem podróbek perfum czy też środków do wybielania zębów.

Jak na aspirującą celebrytkę przystało, Ada chętnie chwali się szczegółami swojej codzienności w sieci. Ostatnio Śledź wraz z chłopakiem postanowili wybrać się na samochodową przejażdżkę. Relacją z wycieczki ulicami Warszawy Ada pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

bFdPhBuR

Na zamieszczonych przez celebrytkę nagraniach widzimy, jak prowadzony przez jej chłopaka pojazd z zawrotną prędkością mknie po stolicy, niebezpiecznie wymijając przy tym innego uczestnika ruchu.

Ada i jej luby najwidoczniej chcieli poczuć się jak podczas ulicznych wyścigów. W pewnym momencie prędkość ich samochodu przekroczyła bowiem 200 km/h. Nie trzeba chyba dodawać, że tym samym para znacznie minęła się z dozwoloną prędkością.

Zobaczcie, jak znana z Love Island Ada Śledź pędzi ulicami Warszawy. Jak myślicie, dokąd tak się jej spieszyło?

bFdPhBuS
bFdPhBuT
bFdPhBvm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(545)
Gość
2 lata temu
Przesłać zawiadomienie na stronę KGP stoppiratomdrogowym, skoro sama się podkłada i ujawnia swą głupotę. Niech ją sąd rozliczy. Na podstawie filmiku można ustalić miejsce w którym poruszała się z tą prędkością i np zatrzymać prawko na 3 miesiące
PiT
2 lata temu
Redakcja która pozyskała wiedzę (materiał fotograficzny) ma obowiązek zgłosić to organom ścigania. A ci już pewnie znajdą w telefonikach tych morderców nie tylko zdjęcia ale i gotowy dowód w postaci filmików. Niezgłoszenie tego przez redakcję, mimo świadomości popełnienia przestępstwa, to również przestępstwo.
Adam
2 lata temu
Kolejna prostytutka promowana przez kundla
bFdPhBvn
Xxx
2 lata temu
Widac po chwycie kierownicy ze wozil sie tico po dzielnicy
Serio
2 lata temu
Zwykła torba na nasienie
Najnowsze komentarze (545)
17:02 9
11 miesięcy temu
YO..
Emeryt.
12 miesięcy temu
Ordynarna!!!
Darek
2 lata temu
Ale stópki położyła mu we właściwy miejscu...:)
gosc
2 lata temu
wszyscy ludzie z tych programow to patologia
Pafnucy
2 lata temu
Jaka lekkomyślna? Dlaczego relatywizujecie potencjalną zabójczynię drogową?
Vifon
2 lata temu
Ciekawe czy lubi jeść nasienie mężczyzn
Heja
2 lata temu
Mam 65 lat. Nie kumam o co chodzi z tymi wagi*n-ustami czy to nowy rodzaj urody czy tylko uja lazanie.Wole 60+ natural niż taka młódkę bez rozumu i utsa i inne wag*ne.
marcelagnom
2 lata temu
Z drogi sledzie. W warszawie karambol ze śledziem jedzie
bFdPhBvf
Stefan
2 lata temu
2 Maja wrzuca zdjècia z Malagi a kilka dni później jeździ po ulicach Warszawy. Nikogo to nie zdziwiło oprócz tej prędkości?
Gość ....
2 lata temu
Ryba psuje się od głowy ....widać tu brak łepetyny 👀💀 !
jajah
2 lata temu
Ale ma nochala. Jak zjeżdżalnia dla much.
stary
2 lata temu
skandynawskie rozwiązania mandatów naliczane procentowo od dochodów byłyby dobre i u nas wszyscy niby celebryci nie szaleli by tymi brykami...
adam
2 lata temu
zabić żeby to się nie rozmnażało
Aviso
2 lata temu
i cyk po prawku :D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPhBvY
bFdPhBvZ
bFdPhBwa
bFdPhBwb
bFdPhBwc
bFdPhBvH