Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Blanka Lipińska chwali się spotkaniem z Natalią Siwiec i, KIERUJĄC AUTEM, pokazuje rękawiczki, które od niej dostała (FOTO)

156
Podziel się

Celebrytka kiedykolwiek przestanie lekceważyć fakt, że stanowi zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu?

Blanka Lipińska chwali się spotkaniem z Natalią Siwiec i, KIERUJĄC AUTEM, pokazuje rękawiczki, które od niej dostała (FOTO)
Lipińska (Instagram, Instagram)
bCHzzaYB

Blanka Lipińska pojawiła się w show biznesie za sprawą swojej głośnej książki 365 dni, która przez niektórych określana jest jako "nienawistna fantazja o gwałcie". Po ekranizacji "dzieła" celebrytka jednak nie spoczęła na laurach i wciąż walczy o popularność, od jakiegoś czasu w duecie z Alekandrem Milwiwem-Baronem.

Blania i Baruś lubią opowiadać w mediach społecznościowych o łączącym ich uczuciu i dzielą się z fanami wszystkimi intymnymi szczegółami pożycia. Dowiedzieliśmy się między innymi, że "nie są parą słodkopierdzących magicznych jednorożców", Baruś jako gitarzysta ma wyjątkowe "zdolności praktyczne" oraz że Blania nie śpi, bo nocami gotuje dla ukochanego.

bCHzzaYD

Blanka Lipińska chwali się spotkaniem z Natalią Siwiec

Fani często krytykują Lipińską za to, że swoje opowieści snuje siedząc za kierownicą, co stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Zadowolona z siebie celebrytka odpiera jednak krytykę, zaznaczając, że upewniła się co do legalności takiego postępowania.

bCHzzaYJ

Blania uporczywie dzieli się refleksjami zza kółka, nie bacząc na dobre rady fanów. Tym razem opowiedziała o "wyprawie" do galerii handlowej i pochwaliła się wizytą u znajomych - Natalii Siwiec i jej męża. Przyznała się tym samym do zignorowania rządowych zaleceń o wstrzymaniu się od spotkań towarzyskich.

Wczoraj byłam u Natalki Siwiec i Mariusza. Dostałam w prezencie S-ki różowe, ponieważ ciężko je dostać. Piękne są - powiedziała, odrywając ręce od kierownicy i pokazując do telefonu lateksowe rękawiczki. Podobno teraz wszędzie trzeba chodzić w rękawiczkach. Coś obrzydliwego po prostu, ale trudno...

Myślicie, że Blanka kiedyś przestanie lekceważyć bezpieczeństwo innych osób?

bCHzzaYK
bCHzzaZe
KOMENTARZE
(156)
iza
2 miesiące temu
Siwiec jakie uszy:)Niestety juz uroda przemija...efekty zbytniego obstrzykiwania sie .i powieki tez ciete byly.
Ewi
2 miesiące temu
Co ta Siwiec ma pod pacha? Matko ale slabe te operacje. U nas chirurdzy nie umieja to zrobic ladnie i naturalnie tylko musi byc look na prostytute.
lolo
2 miesiące temu
dwa klony po obróbkach plastycznych i piersiami wypchanymi tworzywem sztucznym
bCHzzaZf
Olaf
2 miesiące temu
Gdzie się podziały te naturalne ,fajne babki.Juz nie można patrzę na tą wszechobecną sztuczność.Co druga botoks,wary jak glony,kudły przyklejone...No koszmar jakiś.
hotelarz
2 miesiące temu
Pracowałam z Martinem Lewandowskim w czasie jego managerowania Champions'em - super gość! Pełna profeska! pracowałam z p. Blanką w branży hotelarskiej - niestety była zbyt ograniczona z punktu widzenia klientów, by ogarnąć ich zapytania na wynajem sali. Sorry...To wszystko...
Najnowsze komentarze (156)
fdvvdf
2 miesiące temu
"Podobno teraz wszędzie trzeba chodzić w rękawiczkach." Nie, nie trzeba.
nałóż
2 miesiące temu
se na dzyndzla
gocs
2 miesiące temu
dwa brzydkie silikonowe stwory
Paola
2 miesiące temu
Albo zazdrościcie albo macie spore kompleksy. Zamiast komentowac zajmijcie się swoim życiem 😊
vovlo
2 miesiące temu
Jak niewiele yrzeba by zgłupieć.Te 2 osobniczki już dawno pozbyły się móżgu,został tylko "trynd" na sex ,ubrania i żarcie.Do tego mózgu nie trzeba jak widać.
Mały
2 miesiące temu
Pudelek! Te wasze tematy są żałosne. Gdzie ona stworzyła zagrożenie dla innych? Skończcie pisać takie pierdoły i weźcie się za porządną robotę.
Odkrycie
2 miesiące temu
Przecież ona jest pasażerem!!!,więc wszystko może robić!!
guma
2 miesiące temu
Brawo, będzie w czym zmywać.
bCHzzaYX
Disco
2 miesiące temu
W zasadzie dziwie sie Baronowi. Facet z wygladu calkiem calkiem, ma podejrzewam w czym wybierac, a tu tymczasem panna niczym z wiejskiej dyskoteki lat 80 tych
ela
2 miesiące temu
dwie puściutkie
Natural
2 miesiące temu
Wyglądają prawie identycznie. Ten ich chirurg, widać sie nie wykazał. Ciekawe ile krąży po świecie takich samych blanek siwiec? Nie ma co sie chwalic extra chirurgiem (jak to blanka robi) skoro ten pan robi klony!
edas
2 miesiące temu
przecież siedzi na miejscu pasażera!
emeryt
2 miesiące temu
Półgłówek zawsze będzie półgłówkiem.
polska
2 miesiące temu
ale pasztety
...
Następna strona
bCHzzaZz