Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Maja Hyży żali się w śniadaniówce: "Niektórzy twierdzą, że ZA ŁADNIE wyglądam w ciąży" (ZDJĘCIA)

206
Podziel się

Hyży i aktorka Monika Mazur poszły do "Pytania na Śniadanie", gdzie rozmawiały o "hejcie na ciężarne". Potem z dumą prezentowały swoje okazałe brzuszki pod budynkiem TVP.

Maja Hyży żali się w śniadaniówce: "Niektórzy twierdzą, że ZA ŁADNIE wyglądam w ciąży" (ZDJĘCIA)
Maja Hyży i Monika Mazur chwalą się brzuszkami (Pudelek Exclusive)
bDILoTsl

Dla wielu celebrytek ciąża to doskonały sposób na rozwój lub reaktywację kariery. Zapomniane gwiazdki podgrzewają atmosferę wokół siebie, eksponując powiększające się brzuszki, gdzie się da. Najczęściej wykorzystują do tego Instagram, a niektórym udaje się wystąpić w sesji dla kolorowego magazynu. Promują się także w programach śniadaniowych.

W sobotę Maja Hyży i Monika Mazur poszły do Pytania na Śniadanie, aby porozmawiać o "hejcie na ciężarne".

Zazdrość i wykorzystywanie tego, że jesteśmy w sieci anonimowi. Niektórzy twierdzą, że za ładnie wyglądam w ciąży, że jestem zbyt ładna, zbyt szczęśliwa. Dostaję dużo wiadomości pornograficznych. Zakładają fajkowe konta, żeby zrobić zamieszanie - żaliła się Maja na hejterów.

bDILoTsn
Zobacz także: Najlepsza pora na dziecko. Naukowcy publikują wyniki nowego badania

Jednocześnie Hyży zapewnia, że wcale nie przejmuje się krytyką i zarzutami o to, że lansuje się na ciąży.

bDILoTst

Mnie to tak naprawdę nie rusza. Mam tylu obrońców, że ci hejterzy znikają. Chciałam ich serdecznie pozdrowić. Są szczęśliwi, jak mogą spróbować ściągnąć na niższy poziom, bynajmniej mnie. To jest takie polskie, bo za granicą ludzie potrafią cieszyć się czyimś szczęściem. Ja dalej będę wrzucała zdjęcia - zapowiada.

Mazur pochwaliła się, że ona nie ma takich problemów.

Ja mam to szczęście, że jeszcze mi się tak nie dostało w związku z moją ciążą. Nie spotykam się z tym, ale jak widzę takie rzeczy, to tego nie rozumiem. Ostatnio zrobiłam taką czystkę na mediach społecznościowych i usunęłam te konta, które mnie denerwują. Po prostu unfollow, unfollow, unfollow - powiedziała aktorka znana z serialu Na sygnale.

Ja kasuję i blokuję - stwierdziła Maja, dodając, że termin porodu ma wyznaczony na koniec przyszłego tygodnia.

bDILoTsu

Po nagraniu obie celebrytki zaprezentowały fotoreporterom swoje okazałe brzuszki pod budynkiem TVP.

bDILoTsv
bDILoTsO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(206)
PPPPPPP
8 miesięcy temu
CO JAK CO ALE JEST PRZESLICZNA A JESTEM KOBIETA.
Alicja
8 miesięcy temu
Tą to dopiero ponosi, wcale się nie dziwie ze ja były maz zostawił
Oommgg
8 miesięcy temu
BYNAJMNIEJ
bDILoTsP
Kas
8 miesięcy temu
Poziom polskich śniadaniowek jest tak upadlająco niski... głęboko wierze w to ze odbiorcy są odporni na głupotę polskiej tv i nie pieją z zachwytu ze jakaś ciężarna kobieta przestaje obserwować profile na instagramie. Nie jest to przejaw zaradności życiowej.
Sobe
8 miesięcy temu
Hyży, jak się stylizuje na grecką boginię w tych wiankach i szatach, uważa się sama za ósmy cud świata i katuje nas od kilku miesięcy swoim nagim, boskim obliczem. To nie jest normalne, jej megalomania i próżność sięgnęła dna gdy po kolejnej sesji została skrytykowana i poszła się skarżyć do tv, że wszyscy jej zazdroszczą, że jest za ładna. OMG, Hyży nie dla wszystkich jestes taka piękna jak ci się wydaje a krytykowana jesteś nie za ciąże tylko za żałosne, nachalne lansowanie się na niej bo chcesz za wszelką cenę zostać celebrytką nie mając żadnych innych osiągnięć. To nie żaden hejt tylko reakcja ludzi na twoj brak wstydu i chwalenie się, że będziesz mieć nieslubne dziecko, ośmieszasz się 30- letnie dziewcze, matko dwójki dzieci
anka
8 miesięcy temu
Uspokoję: nie wyglądasz ładnie. Ciąża to nie wszystko w życiu, uwierz.
Olo
8 miesięcy temu
Pięknie szczególnie z tymi tatuażami
Kózka
8 miesięcy temu
Kto to jest???
gosc
8 miesięcy temu
ani ładna ani mądra.
Mmm
8 miesięcy temu
Tylko nie Antonina co to za imie dla babci. Tyle ladnych imion jest sama ma ladne Maja a dzieciecku Antonina masakra.
Matka
8 miesięcy temu
Pamiętam, że w pierwszej ciąży też wydawało mi się, że jestem wyjątkowa i wszyscy powinny ustępować mi miejsca, patrzeć z zachwytem na mój brzuch bo to przecież mój dzidziuś- wystarany, upragniony, wyczekany! ...W drugiej ciąży zeszłam na ziemię! Hello, co kogo może obchodzić czyjaś ciąża?! ... Może te Panie też kiedyś zejdą na ziemię 😜
Banał
8 miesięcy temu
Telewizja zaprasza "panny nikt", że sobie poplotowały publicznie. Czy one przekazały jakąś treść?
Thelma
8 miesięcy temu
"Ostatnio zrobiłam taką czystkę na mediach społecznościowych i usunęłam te konta...Po prostu unfollow, unfollow, unfollow - powiedziała aktorka". Co za bełkot.
bDILoTsH
Też matka
8 miesięcy temu
Ładna a mądra to dwie różne rzeczy... Ciekawe czy ona o tym słyszała...ale.. najważniejsze dobre samopoczucie i wysoka samoocena....
...
Następna strona
bDILoTtj