Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Maja Rutkowski ratuje się przed koronawirusem… PŁYNEM NA HEMOROIDY: "Spryskuję sobie twarz i ręce"

218
Podziel się

Skontaktowaliśmy się z producentem produktu, który nie potwierdził, że spray uchroni przed zarażeniem.

Maja Rutkowski ratuje się przed koronawirusem… PŁYNEM NA HEMOROIDY: "Spryskuję sobie twarz i ręce"
(Instagram)
bEqjDDVh

Publikacje dotyczące koronawirusa opanowały wszystkie media. Temat nie jest obojętny także gwiazdom i celebrytom, którzy swoje zasięgi w sieci od kilku dni słusznie wykorzystują do tego, by apelować do fanów o zachowanie spokoju i odpowiedniej higieny.

bEqjDDVj
Zobacz także: Maja Plich dumnie dzierży w ręku torebkę "Patrol Rutkowski"

Podczas gdy większość osób ze świata show biznesu odwołała wszystkie ważne wydarzenia, w tym wyjazdy za granicę, zaszywając się w domu, Maja Rutkowski nie zamierzała rezygnować z zaplanowanego urlopu. Żona najpopularniejszego polskiego detektywa bez licencji postanowiła udowodnić, że nie boi się żadnej pandemii i wybrała się z ukochanym na "kilkudniową randkę" do Aten. Po powrocie z wakacji wybranka Krzysztofa Rutkowskiego podzieliła się z fanami swoim sposobem na ochronę przed koronawirusem. Okazuje się, że przez ostatnie kilka dni zapobiegliwa Maja spryskiwała się preparatem roślinnym sporządzanym z oczaru wirginijskiego, wierząc, że uchroni ją przed zarażeniem. Środek o działaniu ściągającym oraz odbudowującym i regulującym funkcje skóry stosuje się między innymi w leczeniu hemoroidów.

Ja cały czas z oczarem. Już mało mi go zostało, to już trzecia butelka. W podróży cały czas go używam, zabija wszystkie szczepy wirusów i bakterii. Spryskuję sobie twarz i ręce - relacjonowała zachwycona preparatem celebrytka.

bEqjDDVp

Rutkowski zrelacjonowała także, jak wyglądała kontrola na poszczególnych lotniskach. Okazuje się, że jedynie na rodzimym lotnisku zmierzono pasażerom temperaturę.

Na lotniskach, na których byliśmy, nie było żadnych informacji i środków ostrożności, dopiero dzisiaj w liniach greckich została wręczona ankieta oraz przed opuszczeniem samolotu każdemu została zmierzona temperatura. Brawo Polska, inne lotniska nie stosowały żadnych środków ostrożności - słyszymy na Instastories Rutkowski.

Skontaktowaliśmy się z producentem środka i dostaliśmy informację, że Oczar w sprayu ma co prawda działanie antybakteryjne, jednak nie zapobiega zarażeniu się koronawirusem. Warto zaznaczyć, że Maja Rutkowski reklamuje proponowany przez siebie środek, za którego rekomendację prawdopodobnie dostaje wynagrodzenie.

Artykuł publikujemy w trosce o bezpieczeństwo naszych czytelników, którzy mogliby zaufać poleceniu celebrytki.

bEqjDDVq

Poniżej publikujemy działania, które mogą zapobiec zarażeniu koronawirusem i które są rekomendowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia:

Często myj ręce

Należy często myć ręce wodą z mydłem. Jeśli nie ma takiej możliwości, trzeba je dezynfekować środkami na bazie alkoholu (minimum 60-70%). Częste mycie rąk zmniejsza ryzyko zakażenia.

Unikaj dotykania oczu, nosa i ust

Koronawirus może przebywać na różnych powierzchniach i przenosić się przez ich dotyk. Dotknięcie oczu, nosa lub ust zanieczyszczonymi rękoma może spowodować przeniesienie wirusa z powierzchni na siebie.

Regularnie myj lub dezynfekuj powierzchnie, których dotykasz

Miejsca, z których często korzystasz, powinny być starannie dezynfekowane. Regularnie przecieraj wodą z mydłem lub środkiem dezynfekującym biurka, lady, stoły, klamki, włączniki światła i poręcze.

Regularnie dezynfekuj swój telefon i nie korzystaj z niego podczas spożywania posiłków

Na powierzchni telefonów komórkowych bardzo łatwo gromadzą się chorobotwórcze drobnoustroje. Regularnie dezynfekuj swój telefon komórkowy (np. wilgotnymi chusteczkami nasączonymi środkiem dezynfekującym). Nie kładź telefonu na stole przy posiłku i nie korzystaj z niego podczas spożywania posiłków.

Zachowaj bezpieczną odległość od rozmówcy

Należy zachować 1– 2 metry odległości od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę.

Stosuj zasady ochrony podczas kichania i kaszlu

Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką. Potem należy jak najszybciej wyrzucić chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce, używając mydła i wody lub zdezynfekować je środkami na bazie alkoholu (minimum 60-70). Zakrycie ust i nosa podczas kaszlu i kichania zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków, w tym wirusów.

Zdrowo się odżywiaj i pamiętaj o nawodnieniu organizmu

Stosuj zrównoważoną dietę. Unikaj wysoko przetworzonej żywności. Pamiętaj o codziennym jedzeniu minimum 5 porcji warzyw i owoców. Odpowiednio nawadniaj organizm. Codziennie pij około 2 litrów płynów (najlepiej wodę mineralną).

Korzystaj ze sprawdzonych źródeł wiedzy o koronawirusie

Nie ulegaj panice. Staraj się postępować racjonalnie w walce z koronawirusem. Korzystaj ze sprawdzonych źródeł wiedzy opartych na dowodach naukowych, które publikowane są na stronach internetowych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia.

bEqjDDVr
bEqjDDVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(218)
Wkurzona
rok temu
Ręce opadają.....W takiej sytuacji koronawirus szaleje ludzie w domach zostają...A oni ...
Marta
rok temu
Zero odpowiedzialności..
Wtf
rok temu
Bosze widzisz i nie grzmisz
bEqjDDVL
Dori
rok temu
Nie obrażając dziewczyny - ona nie jest nawet średnio ładna, doklejony nos.kiepsko to wygląda.Dziewczyny co innego jest poprawić delikatnie urodę a co innego zmieniać.twarz sztuczna -MASZKARA. Nie róbcie tego!
Parapet
rok temu
Przecież ona nie może być mądra , bo przecież nie wyszłaby za mąż za tego typa sekundę po tym jak ją zdradzał na maxa.
Najnowsze komentarze (218)
Robio
rok temu
Nie czepiacie się jej. Mi jej szkoda. Miała swój płyn na hemoroidy, to wykorzystała i do twarzy, co wam do tego?
edf
rok temu
Nie to jak lewatywa...
Zołza
rok temu
Przynajmniej hemoroidów mieć nie będzie :p
Ina
rok temu
Jak coś jest do d..y to nie do twarzy.
Nabank
rok temu
Pewnie staremu to skroila,bo na bank stosuje to ten kwadratowy leb na dupe😉
gość
rok temu
HAHAHAHAHA środek do ….du.py środkiem dezynfekującym do twarzy i rąk. jebłam
Asd
rok temu
Może Krzyśkowi głowę spryskała aż mu łonowe włosy na głowie urosly
&&&
rok temu
Niech się Pani nie boi,Rutkowski odgania wirusa wyglądem
bEqjDDVD
Małpa
rok temu
A my pod mostem to używamy czystej i na małpkach jedziemy ,ale najskuteczniejszy środek to 95procentowiec
QBA
rok temu
Rany, jakie dwa pustaki! Pytanie do "prawych i sprawiedliwych" - dlaczego ten pan ciągle "tupta" na wolności??? Kiedyś mówiono, że chronią go kolesie z SLD i PO, kto dzisiaj go chroni??????
szyderca
rok temu
zapomniala dodac ze regularnie plucze tez nim gardlo.po robieniu loda,pustakowi.
Xxx
rok temu
Trzeba uważać na buzię p.Maju Rutkowski spryskujac się tym środkiem
Ulma
rok temu
Trzeba uważać na buzię spryskujac się tym środkiem P.Maju
Lii
rok temu
Na instagramowym profilu producenta septyk.oczar jest oświadczenie dotyczące publikacji i zastosowaniu preparatu.
...
Następna strona
bEqjDDWf