Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski POTWIERDZAJĄ ZWIĄZEK: "To zawsze byłeś Ty" (FOTO)

97
Podziel się

Celebrytka i muzyk wybrali się na romantyczne wakacje do Kalifornii. Stara miłość nie rdzewieje?

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski POTWIERDZAJĄ ZWIĄZEK: "To zawsze byłeś Ty" (FOTO)
(Instagram.com, Instagram)
bCIsTthh

Kilka lat temu Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski tworzyli jedną z naczelnych "it-couples" polskiego show biznesu, z zapałem obnosząc się swoją miłością na ściankach branżowych imprez. Ostatecznie ich relacja nie przetrwała próby czasu i w 2016 roku nieoczekiwanie się rozeszli. Choć ani Wojtek, ani Maja nigdy nie podali oficjalnej przyczyny zakończenia związku, w kuluarach mówiło się, że muzyk miał poważne problemy z dochowaniem wierności, w związku z czym celebrytka zmuszona była podjąć trudną decyzję o rozstaniu.

W międzyczasie basista dalej pokazywał się na eventach z nowymi obiektami westchnień, podczas gdy Maja wolała nie upubliczniać swoich relacji, wspominając jedynie co jakiś czas o "nowym uczuciu".

bCIsTthj

Na początku grudnia donosiliśmy Wam, że ni z tego, ni z owego trzy lata po rozstaniu byli kochankowie mieli dać sobie kolejną szansę. Krążące plotki właśnie potwierdzili sami zainteresowani, publikując serię zdjęć i nagrań ze wspólnego wypadu do Kalifornii. Zarówno na profilu instagramowym Mai, jak i Wojtka pojawiły się posty okraszone znamiennymi podpisami dedykowanymi drugiej połówce. Celebrytka pokusiła się nawet na wiele mówiący cytat Francisa Scotta Fitzgeralda, "It was always you" ("To zawsze byłeś Ty").

Myślicie, że tym razem ich związek przetrwa?

bCIsTthp
bCIsTthK
KOMENTARZE
(97)
Alf
6 miesięcy temu
Tak dawno o nim nie pisali że aż musiał do miej wrócić 😂 a na boku i tak będzie ją zdradzał jak to robił do tej pory
Aaa
6 miesięcy temu
Życie Tej Pani jest całkowitym zaprzeczeniem tego czego uczy bohaterki swoich programów- poczucia własnej wartości, godności, niezależności. Obłęd.
Mati
6 miesięcy temu
Tak się fani ucieszyli, że w mig ubyło tysiąc! Strzał w kolano Majka. Upadek straszny. Kiedy ona pojmie, że z tym gnojem nie zyskuje tylko traci?!
bCIsTthL
Pat
6 miesięcy temu
Przećpany, przepity, przestarzały, przeohydny - gej, pozer i próchno, grzyb. Przepraszam, czy Sablewska to jakaś wariatka-desperatka, że się tak ośmiesza przy nim?
Gość
6 miesięcy temu
Promocja PEDAŁA pełną sflaczałą gębą!!! Buhahah! Kto w tę cuchnącą ustawkę uwierzy! Nikt mądry!!!
Najnowsze komentarze (97)
tiaaaaa
6 miesięcy temu
Uwaga, wojtek świrek nadchodzi.
Ewwa
6 miesięcy temu
Feeee... jaki nikczemny zakapior z móżdżkiem przeżartym ćpaniem i chlaniem. Ta znajomość nie pomaga Sablewskiej w karierze, a poważnie szkodzi.
Paris
6 miesięcy temu
Tym posunięciem Sabla rozczarowała wiele serdecznych jej osób. Każdy kto zna Maję wie że do szczęścia nie potrzebuje ona tego narcystycznego starego stracha na wróble straszniejszego od czorta 👹 lubującego się w chłopcach. Każde do innej, przeciwnej bramki gra.
Miśka
6 miesięcy temu
Wielka stylistka Maja i nędzny obszczymurek przechodzony ciotowaty? Ale tragifarsa, totalna kompromitacja i błazenada. Prestiżu spedalony nieszczęśnik nie dodaje. Poważna ujma dla autorytetu i wizerunku Sablewskiej. Unlike.
kamil
6 miesięcy temu
obleśny typ,co ona zrobiła z twarzą?
Wróżka
6 miesięcy temu
Przeklinać ten dzień kiedy go poznała
Opera
6 miesięcy temu
On i jego brat chój ktoś tak napisał
Statek
6 miesięcy temu
Ale on jest fqrfiajacy ona fajna laska uciekaj
bCIsTthD
Ula
6 miesięcy temu
Kiedy ten Chlystek w końcu wyjdzie od niewinnej rodziny
Kachu13
6 miesięcy temu
oj, jak słodko...
Trzeźwa Maja
6 miesięcy temu
To nigdy nie byłeś ty i to nigdy nie będziesz ty! - pedale!
Nik
6 miesięcy temu
Pasują do siebie. Oboje z parciem na szkło. Para pozerów.
Bud
6 miesięcy temu
Ciekawe ile to potrwa?
Pati
6 miesięcy temu
Lepiej nie obnosić się ze swoim związkiem ( niejednokrotnie wystawionym na próbę), bo efekt może być inny niż by się chciało. Potem już tylko gorycz, smutek i żal. Odrobina prywatności a nie wszystko na sprzedaż.
...
Następna strona
bCIsTtif