Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Maja Staśko szczerze o "porozumieniu" z Anną Lewandowską: "NIGDY sama się ze mną nie skontaktowała! Próbowano mnie ZASTRASZYĆ"

401
Podziel się:

"Rozmowa pracowników milionerki grożącej pozwem z aktywistką, która nie wiedziała, czy będzie miała na życie, bo ją skrytykowała" - tak bohaterka ostatnich dni podsumowuje korespondencję z drużyną popularnej trenerki. Mamy ich odpowiedź!

Maja Staśko szczerze o "porozumieniu" z Anną Lewandowską: "NIGDY sama się ze mną nie skontaktowała! Próbowano mnie ZASTRASZYĆ"
Maja Staśko kolejny raz krytykuje zachowanie Anny Lewandowskiej (fot. Instagram, @majakstasko, fot. ONS)
bEUZxSSt

Ostatnie kilka dni upłynęło w polskim show biznesie pod znakiem konfliktu na linii Anna Lewandowska - Maja Staśko. Aktywistce i działaczce społecznej wyjątkowo nie przypadł do gustu filmik, w którym Lewa wygłupia się w przebraniu osoby otyłej. Krytyce jej postawy poświęciła kilka bardzo obszernych postów, za co team słynnej fitnesiary postanowił odwdzięczyć się zaproszeniem do sądu i żądaniem zadośćuczynienia w wysokości 50 tysięcy.

Ostatecznie paniom udało się dojść do porozumienia i żadnego pozwu nie będzie. Drużyna Anny Lewandowskiej najwyraźniej nieco późno zorientowała się, że cały proces byłby dla trenerki wizerunkową katastrofą. Na przeprosiny za fakt bycia (prawie) pozwaną Staśko nie ma jednak co liczyć.

bEUZxSSv

O kulisach nawiązywania porozumienia z pracownikami Lewandowskiej aktywistka napisała w opublikowanym w poniedziałkowe popołudnie wpisie na Instagramie. Okazuje się, że kobieta ani razu nie miała okazji kontaktu z samą sprawczynią całego zamieszania, która ewidentnie uważa się za gwiazdę zbyt dużego formatu.

Dzisiaj przeprowadziłam długą rozmowę z pracownicą Anny Lewandowskiej. Pozwu nie będzie. Ale przeprosin za groźbę pozwem też nie. Usłyszałam, że lepiej się wzajemnie przeprosić i porozumieć. Od początku w tej sprawie kontaktują się ze mną wyłącznie prawnicy i (bardzo miła!) pracownica celebrytki, nigdy ona sama. Trudno więc mówić o jakimkolwiek porozumieniu. Rozmowa pracowników milionerki grożącej pozwem z aktywistką, która nie wiedziała, czy będzie miała na życie, bo ją skrytykowała - to też niezbyt równy dialog. Trudno wejść w porozumienie z ludźmi, którzy próbowali zastraszać i uciszać, a gdy sprawa pojawiła się w mediach - zaczęli szukać "porozumienia" - komentuje zaistniałą sytuację Staśko.

bEUZxSSB

Co więcej, działaczka społeczna nie wyobraża sobie, aby sama miała przepraszać Lewandowską. Ponownie wszystko sprowadziła do kwestii klasizmu i okrutności elit, które bogacą się na kompleksach swojej klienteli.

A wzajemnie przeprosić? Nie chcę żyć w świecie, w którym trzeba przepraszać bogatych ludzi za krytykę. Po prostu nie. Codziennie walczę z niesprawiedliwym traktowaniem, także ze względu na majętność - nie będę teraz działać inaczej. Chociaż przykro mi, że tak to działa.

Zdaniem Staśko jej spór z Lewandowską jest tylko jednym z wielu przykładów tego, jak klasa wyższa obchodzi się z osobami mniej majętnymi.

To coś znacznie więcej niż jedna afera. Nie jestem w stanie jednym gestem pominąć lat katowania mojego ciała przez przemysł kosmetyczny i fitness - choć bardzo bym chciała, żeby to było takie proste. Chciałabym się "porozumieć", a wszystko nagle by się zmieniło – grube ciała nie stanowiłyby tych "przed", a producenci i celebrytki nie sprzedawaliby nam niepotrzebnych produktów, wmawiając, że nasze ciała są niedoskonałe, byleby tylko powiększać swoje fortuny. Chciałabym, bym takim jednym gestem przestała zmagać się z zaburzeniami jedzenia, a moja mama - z anoreksją. Chciałabym, bardzo - czytamy na instagramowym profilu aktywistki.

bEUZxSSC

Dowiadujemy się przy okazji, że w oczach Staśko Anna Lewandowska urosła do rangi symbolu systemu wykorzystującego uciśnione masy.

To jest wielka, ciężka walka - z systemem, który ceni wyżej zyski niż ludzi i ich życie i zdrowie. Wymiarem sprawiedliwości, który broni bogatych przed biednymi. Z przemysłem, który daje zarabiać milionerom kosztem zdrowia i życia zwykłych ludzi - pisze Staśko na Instagramie.

Skontaktowaliśmy się z drużyną Anny Lewandowskiej w sprawie najnowszego wpisu aktywistki.

Nigdy żaden pozew nie został złożony w sprawie pani Staśko. Wysłane zostało pismo wzywające do zaprzestania publicznego szerzenia nieprawdziwych informacji. Podkreślę raz jeszcze, nie był to pozew. Dziś odbyła się rozmowa z panią Ewą i panią Mają. Spotkanie z panią Ewą Zakrzewską było bardzo kreatywne. Pozwu nie będzie. Ania aktualnie przebywa na urlopie. Po jej powrocie chcemy się skupić na dobrych działaniach, a nie na walce czy podziałach. Obie rozmowy były bardzo miłe i rzeczowe - czytamy w wiadomości przesłanej do redakcji Pudelka.

bEUZxSSD
bEUZxSSE
bEUZxSSW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(401)
zzz
rok temu
Czy teraz Pani nie stara się zaistnieć w sieci kosztem Anny Lewandowskiej? Tak to zaczyna wyglądać, niestety...
Sab.
rok temu
Wymyśla i szuka problemów tam gdzie ich nie ma. Taka z niej wielka aktywistka.
dee
rok temu
Skończcie już z nią
bEUZxSSX
kawa
rok temu
Stasko z aktywistki, doktorantki i publicystki powoli przemienia sie w sweet kociaka, prezentujac swoje pol nagie fotki i robiac asany :) Jeszcze troche, a beda sweet focie w bikini i reklama coli. A z Lewandowskimi selfies na jachcie XD Zwyczajna kolej rzeczy moi drodzy Pudelkowicze :)
Baza
rok temu
Afera roku uhaha
Najnowsze komentarze (401)
Pepa
rok temu
Ostatnio jakiś wysyp ludzi nijakich , „ aktywistek”, które chcą wyciągnąć kasę dla siebie od zdolniejszych, mądrzejszych no i oczywiście bogatszych
Dosyc
rok temu
Dosyć, dosyć już w mediach tej pozwocekebrytki
Lola
rok temu
Lewandowska ma złe oczy.
Lola
rok temu
Lewandowska ma złe oczy.
Bat
rok temu
To jasne jak słońce , biedna aktywistka / wszyscy w kraju nagle dziewcze poznali /, pstrykać się o taką paranoję bo ktoś za coś się przebrał ???
gość
rok temu
A czy aktywistka to zawód?
gość
rok temu
A czy aktywistka to zawód?
Antydebil
rok temu
Będzie głośny rozwód. Robert dobry człowiek zrozumie ....
bEUZxSSP
Nick
rok temu
Po prostu złożoność podejścia do tematu jaką zaprezentowała P.Maja przerosła jej zdolności intelektualne.
Zioło
rok temu
Kolejna pokrzywdzona, chce coś dla siebie ugrać , padło na Lewandowską
beeep
rok temu
fajna dziewczyna, nie daj sie! twardo stapasz po ziemi, Anka juz dawno odleciala.
giuu
rok temu
ta pani mądrze mówi,,bogaci zawsze mogą więcej!!!niestety
ret
rok temu
Kolejna celebrytka bazująca na hejcie
Mari
rok temu
Błagam kto się promuje na kim. Dziewczyna robi coś dobrego dla ludzi. A Lewa wciska batona na siłę i liczy kasę, bo to jest dla niej najważniejsze. Cała reszta to ściema....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUZxSTI
bEUZxSTJ
bEUZxSTK
bEUZxSTL
bEUZxSTM
bEUZxSTr