Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Małgorzata Ostrowska-Królikowska MA JUŻ DOŚĆ afery rodziny Opozdów?! Nie chce uczestniczyć w konflikcie...

174
Podziel się:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, jakie ma odczucia względem głośnego konfliktu syna i synowej z Dariuszem Opozdą. Aktorka nie ukrywa, że jest bezsilna.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska MA JUŻ DOŚĆ afery rodziny Opozdów?! Nie chce uczestniczyć w konflikcie...
Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie chce komentować i uczestniczyć w aferze rodziny Opozdów (AKPA)

Od dwóch tygodni o Joannie OpoździeAntonim Królikowskim jest wyjątkowo głośno. Przyczyną uwagi skoncentrowanej na parze nie jest jednak ani niedawna premiera filmu "Jak pokochałam gangstera", ani nawet ciąża celebrytki, a wybryki jej ojca.

Skonfliktowany z żoną, dziećmi i ich partnerami Dariusz Opozda toczy z nimi dość publiczną batalię o majątek. Sprawa jest o tyle poważna, że w związku z wystrzałem z broni czarnoprochowej w konflikcie biorą też udział policja i prokuratura.

Rodzinna afera nie pozostaje bez wpływu na samopoczucie Asi. Wyczekująca narodzin pierwszego potomka przyszła mama w wyniku tego, co się dzieje, trafiła nawet do szpitala.

Zobacz także: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

Siłą rzeczy w sprawę zaangażowana jest i poniekąd Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka zaraz po pojawieniu się w sieci nagrania z wystrzałami w tle zachowanie teścia najstarszego syna określiła mianem sytuacji, która "nie mieście się w jej pejzażu wewnętrznym". Zapytana zaś ostatnio o odczucia względem rodzinnego konfliktu, w którym przyszło uczestniczyć Antkowi, nie ukrywała, że ma już tego, co się dzieje, serdecznie dość.

Nie chcę uczestniczyć, ani komentować czegoś, na co nie mam żadnego wpływu - stwierdziła wyraźnie bezsilna serialowa Grażyna Lubicz w rozmowie z "Na Żywo".

Małgosia stara się nie zadręczać problemami pierworodnego i jego żony, w trudnych chwilach oddając się działaniu na rzecz miejscowości, w której od lat mieszka. 57-latka angażuje się w pracę z "Zaleśnikami", mieszkańcami podwarszawskiego Zalesia.

Lubię nasze spotkania. To miejsce jest mi bliskie i dobrze na mnie działa - zdradziła w wywiadzie.

Myślicie, że to dobra decyzja?

Zobacz także: Raper denerwuje Polaków i niekończące się wakacje Wendzikowskiej
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(174)
Lila
4 miesiące temu
Jeśli faktycznie się w to nie wtrąca to tylko dobrze o niej świadczy
Git
4 miesiące temu
Mądra kobieta
takie są
4 miesiące temu
Mieszkam w Zalesiu. Niestety pani Małgorzata wcale nie jest taka sympatyczna jak może się wydawać. Jest dość wyniosła. Natomiast w tych samych okolicach pomieszkuje Paulina Karpiel Bułecka, bardzo miła osoba. Przychodzi na plac zabaw i nie gwiazdorzy.
....
4 miesiące temu
A co ma mówić? Zadowolona nie jest.
Szacun
4 miesiące temu
Mądra kobieta. Przecież ona nie odpowiada za zachowanie dorosłego syna i jego wybory. Pani Małgorzata to klasa, nigdy nie szukała atencji i aferek
Najnowsze komentarze (174)
Mania
4 miesiące temu
W pierwszej chwili myślałam że to pani Kurowska bardzo podobne😁
zuza
4 miesiące temu
żeby to nie odbiło się na młodych
konik polny
4 miesiące temu
Afera przycichnie a Antoni będzie miał nauczkę,żeby nie mieszać się do takich paskudnych spraw- niech teraz pilnuje i dba o swoją rodzinkę bo przecież lada chwila zostanie ojcem !!!!
Lila
4 miesiące temu
Coś te teściowe nie znoszom szynowych nie znacie młodej A plujecie na JOASIE i dobrze że ANTEK broni zone Gośka daj się lubiec synowej będzie Antek miał dziecko egoistka stara
Hanna
4 miesiące temu
Żmijka słodka
Aaa
4 miesiące temu
To jest jedyna osoba, której mi żal w tej sytuacji.
Piotr
4 miesiące temu
Jak ona się roztyła..
Cecylia
4 miesiące temu
Antek to jest opętany przez teściową i jej córunie. Pani Małgosiu niech się Pani trzyma
Matka
4 miesiące temu
Pani Małgorzata stoi po stronie teścia. Co ma zrobić dorosłemu synowi. Jak mówi stare przysłowie „ do matki po koszule a do ludzi po rozum”. Antoni jest dorosły, musi wypić piwo którego sobie sam naważył.
gość
4 miesiące temu
Mogę tylko współczuć takiej synowej i jej rodzinki. Antek będzie niedługo miał dość .
Ula
4 miesiące temu
Współczuję że w taka rodzinę niejako syn ja wprowadził
Olka
4 miesiące temu
Jest wielka,.dosłownie i w przenośni.
Zołza
4 miesiące temu
Nie rozumiem po co ta awantura na całą Polskę.Niech się starzy Opozdowie rozwiodą i nie włączają do tego cyrku dzieci ,zięcia i pozostałych członków rodziny.Niby co ma powiedzieć matka na temat strzelania przez bandytę do jej dziecka obojętnie ile to dziecko ma lat.Potrzebny kubeł zimnej wody na opamiętanie i dobry adwokat aby zakończyć farsę.Nie wtrąca się do takich spraw,muszą sobie poradzić sami zainteresowani.Oni najlepiej wiedzą o co im chodzi.
LILY ROSE
4 miesiące temu
A co ona ma niby zrobić? Polecieć do teścia syna i mu nawtykać albo przywalić? Bardzo dobrze, że nie komentuje sprawy. Nie każdy musi lecieć do brukowców opowiadać o problemach. Ludzie ogarnięcie się
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie