Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Małgorzata Rozenek buszuje z Radosławem po meksykańskich sklepach: "Kupujemy NAJPOTRZEBNIEJSZE rzeczy"

1003
Podziel się

Niedzielę Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzili, organizując się na meksykańskich wakacjach. "Musieliśmy kupić wszystko - wanienkę, krzesełko do karmienia, fotelik do wożenia" - opowiada Małgonia.

Małgorzata Rozenek buszuje z Radosławem po meksykańskich sklepach: "Kupujemy NAJPOTRZEBNIEJSZE rzeczy"
Majdany urządzają się w Meksyku i buszują po sklepie z pamiątkami (Instagram @m_rozenek)
bDZUfONx

W sobotni poranek Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wraz z całą rodziną ruszyli na warszawskie lotnisko, skąd odlecieli na zagraniczną wycieczkę. Małżonkowie na miejsce wypoczynku wybrali słoneczny Meksyk, w którym spędzą najbliższy miesiąc. Odkąd para dotarła do Tulum, ich fani nieustannie mogą śledzić szczegóły ich wyprawy w instagramowej relacji Gosi.

Tuż po przyjeździe z lotniska Małgorzata RozenekRadosław Majdan pieszo ruszyli w miasto, by załatwić niezbędne sprawunki. Para musiała odebrać wynajęty wcześniej samochód oraz zrobić podstawowe zakupy.

bDZUfONz

Jak idziesz ulicą, to każda taksówka się zatrzymuje i chce nas zawieść. Czyżbyśmy wyglądali jak turyści? Nie wyglądamy na lokalsów? - dopytywała Radosława.

Maszerując po samochód, małżonkowie wstąpili do przydrożnego sklepiku z pamiątkami, gdzie uwagę Gosi zwróciło kolorowe sombrero.

Ja to jestem tym typem, który na kolonii pierwszego dnia wydawał wszystkie pieniądze - wyznała mężowi.

bDZUfONF

Po zapoznaniu się z resztą asortymentu Rozenek przymierzyła jeszcze wełnianą czapkę z rogami.

Wchodzę w stroje nie tylko w stroje letnie, ale też zimowe. Chociaż po ostatnim ataku na Kapitol chyba odpuszczę rogi i poszukam czegoś innego - stwierdziła i po chwili przymierzyła pomarańczowy kapelusz z rondem, którego kolor określiła jako "hermesowski".

Oglądaliście film "Głupi i głupszy"? My chodzimy i kupujemy najpotrzebniejsze rzeczy - relacjonowała później fanom, nawiązując do kultowej komedii.

bDZUfONG

Po zakupach Gosia i Radek postanowili położyć się do łóżka i trochę odsapnąć - cały proces udokumentowali za to wspólnym instagramowym zdjęciem.

Dzień organizacyjny - podpisała fotografię Perfekcyjna.

Nie tylko dotarliśmy po samochód, ale z tym samochodem pojechaliśmy na zakupy. Potem poszliśmy coś zjeść - potwierdzamy, guacamole jest najlepsze na świecie. Jest sporo bez mięsa, więc też odnajdujemy coś dla siebie - relacjonowała.

Następnie Rozenek opowiedziała nieco o wspólnych zakupach.

bDZUfONH

Powiem Wam, że musieliśmy kupić wszystko - wanienkę, krzesełko do karmienia, fotelik do wożenia. Byliśmy w takim sklepie, chyba się opaliłeś Pysiula na buzi - zauważyła.

Nie chcę mówić, czemu jestem taki czerwony - odpowiedział piłkarz.

Wypiłeś cervezę? - zgadła Gosia.

Chyba tak - odparł, masując ucho żony.

bDZUfONI

Zobaczcie, co on robi. On nie tylko maltretuje swoje uszy, one też maltretuje moje uszy. Będziesz się tak znęcał nad swoją trzecią żoną? - żartowała Rozenek.

Po chwili Gosia wróciła jednak do relacji.

Na razie ogarniamy tutaj rzeczywistość i takie rzeczy podstawowe - przyznała.

Jak sombrero - wtrącił Radzio. - Rozdzieliliśmy się w sklepie i Małgosia mówi: "Dobra, ja idę kupić najpotrzebniejsze rzeczy i ty też". I Małgosia wraca z wanienką, stojaczkiem dla Henia, a ja wracam z ponczo, sombrero - wspominał.

Zobaczcie, jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odnajdują się w meksykańskiej rzeczywistości.

bDZUfOOa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1003)
Opos
4 miesiące temu
A ja ich lubię. Nic złego nikomu nie robią, śmiesznie się ich ogląda a to, ze wyglądają czy robią różne rzeczy to nie Nasza sprawa
Americandream
4 miesiące temu
Dlaczego pudelek milczy w sprawie cenzury trump? Ptzeciez tak lubi o polityce pisać
Emeryt
4 miesiące temu
Mają rodzinę kochają się, co nam do tego szczęścia im życzę.
bDZUfOOb
Ajc
4 miesiące temu
Mają pieniądze i dobrze niech się bawią, jesteśmy na świecie tylko 5 minut czas ucieka. Kiedy mają korzystać z życia jak nie teraz. Lubię ich nic złego nikomu nie robią. Hejterzy marnują swój czas na komentarz zamiast zmienić coś w swoim życiu na lepsze 😙
Gky
4 miesiące temu
Zazdroszczę
Najnowsze komentarze (1003)
laura
4 miesiące temu
Radzio wygrał z Małgonią jak w totka
kobiety pudla
4 miesiące temu
Mamy taki problem pewien, jakby tu to powiedzieć. Nasi mężowie, konkubenci i synowie kochają się w tej wampirzycy Rozenkowej, mówiom że to wamp jest i mają jej zdjęcia w telefonach i do tych zdjęć się modlą zanim przyjdom do nas do łóżek. My to już tu nie możemy tego doświadczać, jeszcze przed wielkanocom, gdy tyle roboty w domu, a jak mamy ich przekonać, że ona nie jest wampem, nie jest, nie jest! Uwierzcie nam! I ty Radek też uwierz, prosimy w imieniu Doroty, bo ona to już nawet prosić się wstydzi. A kocha cię to nie brzydź się jej i doceń kobiecinę co ci leży ptak.
Zakopanem
4 miesiące temu
To skandal, że wielmożni państwo Majdanowie są tak bezczelnie szczęśliwi i kłują w oczy tym szczęściem z jakąś taką satysfakcją, co to nie oni, co nie, ? płacą chyba 500 tys. miesięcznie jak nie więcej wszystkim mediom, żeby każdego dnia od tylu już lat obnosić się ze swoim szczęściem w mediach, tyle artykułów co o nich to o żadnych Royalsach w historii nigdy nie było, a Royalsi przecież też są bogaci, ale jak widać, nie aż tak i nie są medialni, bo kogo obchodzą np. szwedzcy monarchowie, a tymi wielmożnymi Majdanami to tyle ludzi się interesuje, że to jakiś jest szok! Kogo na przykład interesuje taka powiedzmy Doda Elektrodaun? Gdyby codziennie po kilka razy o niej pisać na pudelku, to nie byłoby żadnych komentarzy pod artykułami o niej, nikomu nie chciałoby się nawet klepnąć w ekran palcem. Wielmożne państwo Majdan to jakiś ewenement na skalę światową.
Tadek
4 miesiące temu
nim wieksza zazdrosc wywoluja u biedoty z blokow tym wiecej zarabiaja - dawniej zarabiali ci ktorych ludzie lubili, teraz odwrotnie, budza wieksze emocje i bardziej sie klikaja
Andry
4 miesiące temu
ale ta babcia Doda tu smęci, ma bidulka kompleks pięknej Gosi - ukochanej Radka
panie K
4 miesiące temu
Krajek co ty narobiłeś. Mogłeś dać spokój biednej Dodzie chociaż w ten piękny zimowy czas a ty wyśmiewasz jom bez grama litości, a teraz ta biedna kobita Doda siedzi i ryczy że wstydu. Zadowolony jesteś?
Wanda
4 miesiące temu
Babcia Doda ma zespół Downa dlatego nie wyśmiewajcie jej!
miliony
4 miesiące temu
oni pokazują jak z was się śmieją , bo dzięki waszym komentarzom i zainteresowaniu od dekady zarabiają miliony jak Lewandowscy
bDZUfONT
Emi
4 miesiące temu
Przeterminowana Dodzia nie może pogodzić się z tym, iż negatywnych jest 96-98% komentarzy na jej temat w Pudelku, mimo, że praktycznie już nie istnieje, w przeciwieństwie do Majdanów, na punkcie których od dawna ma kompleks niższości. Postanowiła więc masowo produkować fejkowe teksty, pełne uwielbienia dla 'Dodzi', wstawiając je pod artykułami o Majdanach, z kilkudziesięcioma polubieniami każdy, a na żółtym polu negatywne o Majdanach, z natychmiastowymi dziesiątkami 'polubień', co również jest fejkiem! Żeby zmienić rzeczywistość kasuje nieprzychylne jej komentarze, a także te pozytywne dla Majdanów. Ciągle też wkleja wciąż te same, kłamliwe teksty dotyczące aktualnej żony Majdana. Ma nadzieję, że może Majdan w to uwierzy i zostawi żonę. Oto obraz całkowitego upadku Dodzi tkwiącej od kilkunastu lat w przekonaniu, że jest krUlową polskich mediów, a naprawdę jest ona NIKIM, jedynie POŚMIEWISKIEM!
do Wanda
4 miesiące temu
pani Wandziu nie szkoda pani czasu na takie wypociny? jest pani stuletni joker
Wańda
4 miesiące temu
oj tak oj tak to oznacza że Radzik powróci do stęsknionej Dodzi i będą się nie uśmiechać i wyrzuco wszystkie pieniądze i nie zrobio żadnych zdjęć, to bendzie ich szczeście w nieszczęsciu , dziękujem Krajek, że dałeś mnie i Dodzi nadzieje smarujoc komentarze i tyle ich daje nam otuchę i potrzebę dla naszych serc, Dodzią jest po prostu dobrym człowiekiem i Radzio dlatego już wchodzi do klatki gdzie Dodzia mieszka i bedzie jej podawał papusiu i nocnik
alek
4 miesiące temu
Jeszcze jeden artykuł o pięknej Małgorzacie Rozenek i znowu wszyscy się nią zachwycają, tysiące lajków, setki wypasionych pochlebstw aż do przesady, no ileż można lukrować pączka z wystawy, niedostępnego zwykłym zjadaczom suchego chleba? Te cukierkowe komentarze o Małgoni są jednak świetne jako dodatek do gorzkiej kawy sączonej leniwie w czasie beztroskiego buszowania w plotkarskim kociołku, jednak nie da się nie zauważyć, że w tej beczce komentatorskiego miodu, dziegciu też nie brakuje. To paszkwile o biednej Dodzie. Wyśmiewanie, szydzenie wręcz z owej Dodzi, w sposób naprawdę przykry dla tej poczciwej skądinąd biedaczki. No jak tak można, Papy rodacy chociaż w połowie? Czy to jest cacy ten buch po jej łysej głowie?
tandemia
4 miesiące temu
Naprawdę Małgosia bardzo pięknie wyglada, bo na pierwszy rzut oka na zdjęciach paparazzi, wiadomo, że specjalnie ''podrasowanych in minus'' można spokojnie dać jej 40 lat albo i trochę mniej.
Taki jeden
4 miesiące temu
ja podałem w Wikipedii, że chcę zmienić jej datę urodzenia na 1988 r. bo uważam, że wygląda na 32 lata i nie zweryfikowali mnie nawet pomyślnie, tylko poinformowali, że mają wiarygodne źródło, że Małgorzata Rozenek urodziła się w 1978 r. Skandal!
...
Następna strona
bDZUfOOv