Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Małgorzata Rozenek PODEKSCYTOWANA wycieczką tramwajem. "Rafał Trzaskowski powinien dać jej MEDAL ODWAGI" (WIDEO)

209
Podziel się

"Teraz wyzwanie przede mną - metro" - chwaliła się niedawno w rozmowie z Pudelkiem Małgorzata Rozenek. Zapytaliśmy więc Was, co sądzicie o heroicznym czynie Małgosi. Zdania są podzielone...

Małgorzata Rozenek PODEKSCYTOWANA wycieczką tramwajem. "Rafał Trzaskowski powinien dać jej MEDAL ODWAGI" (WIDEO)
Małgorzata Rozenek poruszona warszawską komunikacją miejską (East News)
bEhtuvqZ

Być może nikt się tego nie spodziewał, ale fakty są takie, że Małgorzacie Rozenek zdarzyło się podróżować warszawską komunikacją miejską. Co więcej, wyprawa ta niezwykle ją poruszyła. W rozmowie z Pudelkiem Małgorzata wyznała, że była w szoku, gdy na własne oczy zobaczyła, jak w środku prezentuje się tramwaj.

Pojechałam komunikacją miejską, bo chcę nauczyć się ekologicznych zachowań. Byłam zszokowana tym, jak dobrze wygląda komunikacja miejska. Poczułam się starszą panią, która nie widziała pewnych rzeczy dawno. Teraz wyzwanie przede mną - metro.

bEhtuvrb
Zobacz także: Daj Głos! Małgorzata Rozenek zapoczątkowała nowy trend?

Z wyznania Małgosi niestety zadrwili nieco użytkownicy Twittera, ale - jak się okazuje - inni uważają, że za ten wyczyn Rafał Trzaskowski powinien wręczyć jej medal odwagi. A wiemy to, bo postanowiliśmy zapytać Was, co tak naprawdę sądzicie o bliskim spotkaniu Małgosi z komunikacją miejską w ramach nowego formatu Pudelka - Daj Głos.

Michał Dziedzic z Pudelka będzie wypytywał Was na ulicach różnych miast w Polsce, co uważacie na temat najgorętszych showbiznesowych wydarzeń z ostatniego tygodnia. Na początek, jak już wspomnieliśmy, musiało paść na podróż Małgorzaty Rozenek tramwajem...

bEhtuvrh

I jak się okazało, opinie na temat heroicznego czynu Małgosi są naprawdę różne. Gdy jedni jej gratulowali, drudzy z niej drwili...

Jestem z niej dumna, gratuluję.

Rafał Trzaskowski powinien dać jej medal odwagi.

No nie wiem, myślę, że są ciekawsze zajęcia, z których można być dumnym...

bEhtuvri

Ona na nic nie zasługuje!

Zobaczcie cały materiał wideo, a już w najbliższy wtorek szukajcie nas w... Żyrardowie. Do zobaczenia!

bEhtuvrj
bEhtuvrC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(209)
Mewa
3 tyg. temu
Żenada... to nawet nie jest śmieszne. Kobieta jest odrealniona, przekonana, że jest ważna i opiniotwórcza. Jak dla mnie dosyć tandetna i sztuczna.
Fred
3 tyg. temu
Ręce opadają Co następne ..podróż do warzywniaka? Odklejona od rzeczywistości to mało powiedziane
........
3 tyg. temu
Nie piszcie o tej babci
bEhtuvrD
Yyyy
3 tyg. temu
Dzień bez rozenek dniem straconym
Taaaaa
3 tyg. temu
Rafał i Małgorzata warci siebie
Najnowsze komentarze (209)
Chrrr...
2 tyg. temu
Ochrrrypły krzyk budzi w środku nocy Nositorbę Stępieniek. Obraca się na drugi bok, gdzie śpi z pierdzącymi psami jego żona babcia Dodzia bez peruki wyglądająca jak Fantomas, a ona znowu tęsknie, cała we łzach krzyczy przez sen: RADEK… RADEK… RADEK…BŁAGAM...KOCHAM CIĘ... Nositorba budzi ją, a ona znowu w płacz, patrzy na niego i krzyczy O BOSZE, CO TU ROBI FANTOMAS?!!! Nositorba też w płacz i tulą się do siebie dwa dyniogłowe stwory. Zawsze to we dwoje raźniej, nie licząc bezokich psów, mniej się boją w halołinową noc.
Gigant
2 tyg. temu
No cóż... hejterzy typu joker Wanda i trans Doda Jajcami Nakryty to zyciowi nieudacznicy, którzy muszą siedzieć na różnych portalach internetowych i zapluwac się bezradnie, żeby poprawić swoje marne samopoczucie i leczyć depresję. 'Ulitujcie się' nad nimi i nie kasujcie wszystkich ich żałosnych komentarzyków, bo te jęki, że kasują ich 'konstruktywną krytykę' są błaganiem o atencję, są błaganiem o miłość, są poniżaniem się. Kasujcie tylko wybrane bzdury na chybił - trafił, tak dla zgrywy, a potem obserwujcie jak joker Wanda i trans Doda błagają was o niewciskanie im banana w tylek. A propos tylka, to Małgonia ma przecudowną pupcię, po prostu do całowania stworzoną.
PIĘKNA GOSIA
2 tyg. temu
A o pani Wellman niezazdrosne babcie piszą, że świetnie wygląda, no to ja nie mam pytań :D.
Julia
2 tyg. temu
ludziowie! Lepiej przestańcie WYŚMIEWAĆ SIĘ Z DODY ! Jej twarz wygląda tak gorylowato nie z powodu operacji plastycznych! Nawet sąd to potwierdził. Biedna Doda od lat cierpi na akromegalię, stąd przerost żuchwy, wały nadoczodołowe, wytrzeszcz oczu, małżowiny uszne jak talerze, łysienie, wzmożona potliwość pod postacią zlewnych potów, przerost języka powodujący bełkotliwą mowę.Poza tym rozrost stóp, dłoni, kręgosłup w stanie ruiny. Widziałem ją na żywo, bez filtrów i uwierzcie mi, nie chcielibyście mieć takiej choroby, tym bardziej, że depresja Dody wynika między innymi z waszych okropnych szyderstw! Jest to naprawdę dobry człowiek, ta Doda, nie afiszuje się z pomocą ludziom podobnie jak ona doświadczonym przez chorobę, a tę pomoc im daje.
YRA
2 tyg. temu
Śmieszna Dodzia zaklina się tu w komentarzach , że jest petardą i skradła o'sioł samemu Zenkowi, Viki, Roxi, a nawet Freddy'emu w osobie Maryli, a wpływowy pudelek słowem nawet o tym jej tandetnym o'sioł nie wspomniał, bo Dodzię nie stać już nawet na artykuł na pudelku. Jedynie w brukowcach typu słuperak jeszcze udaje jej się wyżebrać własnoręcznie wyklepane oświadczenie, że jest piękna ( hahahaha), młoda (hahahaha) i ma głos jak grzmot (hahahaha), a Radek siedząc na tronie na stronie oglądał ją w telefonie (hahaha) jak cała w pąsach z miłości do niego płonie i twierdzi, że jest królową, bo ma w brzuchu motylicę wątrobową.
loperek
2 tyg. temu
Ja mam ciekawszy oryginał , kto da więcej? Jeszcze jeden artykuł o pięknej Małgorzacie Rozenek i znowu wszyscy się nią zachwycają, tysiące lajków, setki wypasionych pochlebstw aż do przesady, no ileż można lukrować pączka z wystawy, niedostępnego zwykłym zjadaczom suchego chleba? Te cukierkowe komentarze o Małgoni są jednak świetne jako dodatek do gorzkiej kawy sączonej leniwie w czasie beztroskiego buszowania w plotkarskim kociołku, jednak nie da się nie zauważyć, że w tej beczce komentatorskiego miodu, dziegciu też nie brakuje. To paszkwile o biednej Dodzie. Wyśmiewanie, szydzenie wręcz z owej Dodzi, w sposób naprawdę przykry dla tej poczciwej skądinąd biedaczki. No jak tak można, Papy rodacy chociaż w połowie? Czy to jest cacy ten buch po jej łysej głowie?
Maryła
2 tyg. temu
ależ ślicznie, Gosiu, wyglądasz! Gdyby to była Britney która wygląda jak zaniedbana, oszalała staruszka, Celyna Dijon albo Dodzia, które wyglądają jak stare, wysuszone mumie to plotkary pisałyby, że jedna czy druga - daje radę, naprawdę nie jest źle, dobrze się trzyma, że szkoda jej, ale jeszcze na pewno dojdzie do siebie i będzie wyglądać na tę swoją czterdziechę czy deprechę. A Małgonia promienna, uśmiechnięta, piękna czterdziestoletnia, bezczelnie szczęśliwa, to co mają robić biedne kobiety, wyglądające jak typowy Janusz Sekscesu w kabaretkach robionych na drucie, wracający na wieś z pustym portfelem zaklinanym bezskutecznie - wypchaj się! Muszą jakoś odreagować swój stres, żeby się nie powiesić zamiast brudnej bielizny na sznurku.
Tamara
2 tyg. temu
Biedna babcia Doda, która nawet wioskowego imienia Dorota się wstydzi nie może znieść prześmiewczych komentarzy na swój temat i musi sama o sobie pisać, że jest młoda (buhahaha) piękna (buhahaha) i zgrabna (buhahah). Żal mi jej, że nie akceptuje swojego ciała i starości, i żebrze o miłość Radka, który ją zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. Co innego śliczna Gosia, która jest o wiele lat młodsza od babci Dody, milion razy ładniejsza, zgrabniejsza, ma liczne sukcesy i ponad 15 milionów realnych fanów, dla beki sama pisze hejty na siebie, żeby wydawało się, że jest kontrowersyjna i budzi cały wachlarz emocji. Na tym zbija olbrzymią kasę z reklam. Brawo Gosiu! Uwielbiam Twój sarkazm i dystans do swojej perfekcyjności i sławy.
bEhtuvrv
lipiec
2 tyg. temu
Jakby piękna Gosia wyglądała jak 60-letnia Dorota Wellman zrobiona przez paparazzi, to każda by jej kadziła, że jest świetnie, nie jest źle, wygląda bardzo zdrowo itd., ale dopóki Gosię babcia Doda hejtuje, to znaczy, że zazdrość Dodziny o Radzia jest wszechogarniająca to biedactwo o nazwie babcia Doda, więc ubaw z babci Dody trwa.
zamia
2 tyg. temu
O tak! Małgosia Rozenek najpiękniejsza! I tak wolę patrzeć na piękną Małgonię i jej rodzinę, niż na brzydotę hejtujacych ją tutaj bab... Co wam innego zostało poza wylewaniem gorzkich żali... Portfel pusty, za to brzuchy pełne i otyłe... Pozdrawiam środkowym paluszkiem wszystkie komentatorki tryskające zazdrością i nienawiścią - czyli sypiące się babcie i pokraki 🤮
nie kasować!
2 tyg. temu
1 600 (TYSIĄC SZEŚĆSET) komentarzy pod tym artykułem = 1.000 idiotycznych, grafomańskich, na ogół rozwlekłych tekstów i przeróbek oryginalnych wpisów, tworzonych przez Doduchnę Ustępień oraz jej najemnego wandożera-wandżokera (chwalących Ustępieniową i jej nieszczęsną rodzinkę, zarazem z obsesją Anty-Małgorzata) + 600 pozostawionych po cenzurze oryginalnych komentarzy, z których 99% wyśmiewa cały ten cyrk, dotyczący starszawej, odrzuconej „Dosi”. TAK WYGLĄDA „popularność” tej żałosnej Doduchny, która nie istniejąc medialnie z zazdrości o szczęście najpopularniejszej power couple tak oszukuje rzeczywistość, dodając setkami swoje „komentarze” i kasując tysiące prawdziwych, pozytywnych dla Majdanów komentarzy ich fanów i pozostałych pudelkowiczów.
prawda
2 tyg. temu
te, Docha Robaczocha - Radek nigdy cię nie kochał i był z tobą dla wątpliwej popularności i z litości
tak to działa
2 tyg. temu
Nie muszę być fanem by stwierdzić, że ta piękna kobieta ma kobieta głowę na karku, smykałkę do interesów i potrafi się dobrze sprzedać, więc spoko. Jak mawiał mój znajomy: masz łeb, a w nim rozum i wiele bogactwa... to kombinuj, a będą zazdrościć ci wszystkie biedactwa
Kinga
2 tyg. temu
Bezrobotna babcia Dodzisia Rozstępień siedzi i gapi się w ekran zdruzgotana szczęściem swojego byłego utrzymanka, wstawiając całą dobę, na okrągło, wulgarne, chamskie, prymitywne teksty, w których obraża Małgorzatę – aktualną żonę Radka i jej rodzinę! Zarazem wkleja idiotyczne peany na swój i „Radzia” temat, mając nadzieję na powrót utrzymanka. Należy dążyć do tego, żeby Rozstępieniowa NA ZAWSZE ZNIKNĘŁA z przestrzeni publicznej. Kpina, pokazywanie prostactwa i kłamstw babci Dodzisi (która ma o 20 lat więcej niż podaje) to właściwa metoda. Im częściej, tym lepiej…
...
Następna strona
bEhtuvrX