Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Marianna Schreiber WALCZY NA ULICY z ministrem Czarnkiem: "Ktoś, kto nie pracował w oświacie, NIE MA POJĘCIA, co tam się dzieje"

199
Podziel się:

Żona ministra PiS Marianna Schreiber przyłączyła się do ogólnopolskiego protestu przeciw decyzjom innego ministra PiS - Przemysława Czarnka. Szykuje się kolejna afera w domu Schreiberów?

Marianna Schreiber WALCZY NA ULICY z ministrem Czarnkiem: "Ktoś, kto nie pracował w oświacie, NIE MA POJĘCIA, co tam się dzieje"
Marianna Schreiber walczy na ulicy z Lex Czarnek (fot. Instagram)

Obserwując wydarzenia ostatnich miesięcy, można odnieść wrażenie, że Marianna Schreiber za punkt honoru wzięła sobie utrudnianie rozwoju kariery swojego męża Łukasza Schreibera, który, tak się akurat składa, że jest ministrem Prawa i Sprawiedliwości. Była uczestniczka Top Model korzysta ze swoich pięciu minut w blasku fleszy, nagminnie krytykując politykę rządu. Jawnie potępiła nawet odrzucony w ostatniej chwili przez Andrzeja Dudę projekt "lex TVN", za którego przyjęciem głosował między innymi jej małżonek.

Tym razem Marianna Schreiber postanowiła przyłączyć się do ogólnopolskich protestów przeciw nowelizacjom, które próbuje przepchnąć przez Sejm Minister Edukacji Przemysław Czarnek. Polityk planuje zwiększyć rolę kuratorów w nadzorze polskiego szkolnictwa.

Zobacz także: Żona ministra z PiS w "Top Model". Ironiczny komentarz Bartosza Arłukowicza

Schreiber wyszła we wtorek na ulicę, aby wraz z ogromną częścią pracowników oświaty wyrazić swoje niezadowolenie postępowaniem polityka. Jak sama przyznaje w zamieszczonym na Instagramie oświadczeniu, sama była niegdyś nauczycielem. Zdaje więc sobie znakomicie sprawę z tego, ile krzywdy może wyrządzić "lex Czarnek".

Kochani, walka o wolność nie polega na tym, żeby walczyć z lex TVN, żeby bronić wolności mediów, ale polega też na tym, żeby walczyć o wolność każdego obywatela. Wolna Polska, wolni ludzie i wolna szkoła. Jestem byłym pracownikiem oświaty, byłym nauczycielem, pedagogiem, rodzicem. W końcu zostałam aktywistką i myślę, że każdy, kto określa się mianem aktywisty, nie powinien tylko pisać suchych frazesów na Twitterze, ale powinien też przyjść tutaj i pokazać, jakie ma zdanie na ten temat.

Z całym szacunkiem do pana ministra Czarnka. Osoby, które nie miały nic wspólnego z pracą w oświacie, nie mają pojęcia, co tam się dzieje. Dzisiaj staję w obronie moich byłych kolegów i koleżanek, nauczycieli, rodziców i dzieci, wiedząc, jak było im ciężko wtedy i wiedząc, jak jest im ciężko teraz. Mam nadzieję, że będzie ten projekt odrzucony i trzymam za to szczerze kciuki - wydeklamowała na środku ulicy Marianna.

Czy minister Schreiber tym razem poprze małżonkę?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(199)
Ola
4 miesiące temu
Kto i dlaczego ciągle promują ta panią ?
Wiki
4 miesiące temu
Ona pracowała w oświacie ????
Zuza
4 miesiące temu
Kobieto, przestań szukać na sile zainteresowania i zamilknij wreszcie…
Realista
4 miesiące temu
Ona walczy na ulicy ? Z kim ? Droppa co ty masz w głowie
Haha
4 miesiące temu
A ona rozumem pracowała, pojęcie ma, więc się wypowiada
Najnowsze komentarze (199)
Momo
4 miesiące temu
Nie wchodźcie na artykuły z Marianną, nie komentujcie, to nie będzie o niej dużo na Pudelku. To przecież od was zależy, a na wszystkich się rzucacie. Jeden duda z drugim się rzuca, a komentarzy multum, Pudel się cieszy i liczy kasę.
Darek
4 miesiące temu
Ciekawy jestem jak się czują te osoby, które tutaj pod artykułem nakłamały, ze pracują w oświacie i są zadowolone, bo dostały wyższe uposażenie. Przypomnę tylko, że od pierwszych dni Nowego Roku wałkowany jest temat, że nauczyciele dostali mniejsze pensje, za to dodatkowe godziny pracy. Z dzisiejszego wydania TVP Opole- "Podatkowe potknięcie w Polskim Ładzie zirytowało policjantów i nauczycieli, którzy na początku stycznia dostali niższe pensje. Ministerstwo finansów przeprosiło za wpadkę i już zmieniło rozporządzenie regulujące zaliczki na podatek dochodowy." Wstydźcie się, oszu.ści.
Anki
4 miesiące temu
czyzby marianna byla wentylkiem? dziwne, pojawila sie znikad, od niby modelowania po polityke, nagle taka zaangazowana, zaraz bedzie startowac w wyborach.
Jatoja
4 miesiące temu
Cenie Jej odwage. Bo ja bez watpienia posiada!
Gość
4 miesiące temu
Ona jest „maskotką” PiSu i chce odwrócić naszą uwagę od drożyzny w kraju. Tak właśnie wygląda obecna polityka, masz się skupić na czymś innym niż podatki, inflacja i podwyżki prądu np. imigranci, reforma szkolnictwa itp.
Motyl
4 miesiące temu
Dobre sobie- Rzecznik rządu Piotr Müller przyznał w środę, że w przypadku nauczycieli, którzy dostali niższą pensję za styczeń po wejściu Polskiego Ładu „doszło do złego naliczenia podatku” i obiecał, że dostaną wyrównanie w lutym, ale rząd musi jeszcze przygotować odpowiednie procedury. To kolejny cios w wiarygodność ministra Przemysława Czarnka, który we wtorek nazwał takie doniesienia nieprawdziwymi i zaapelował o zaprzestanie dezinformacji dotyczących rzekomego negatywnego wpływu Polskiego Ładu na wynagrodzenie nauczycieli.
Pańcia
4 miesiące temu
Rektorka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu skierowała słowa do pracowników uczelni. "Fakt, że wielu z Państwa otrzymało niższe pobory, nie jest pomyłką, nie wynika też z usterek systemu naliczania. Jest to konsekwencja nowych uregulowań podatkowych" - podkreśliła.
Ina
4 miesiące temu
Co się jej czepiacie!! Należy sie każdemu szacunek, kto boi się o przyszłość kraju i chce zatrzymać to dojne szaleństwo!! !!!
Kasia
4 miesiące temu
Czarnek chce ograniczyć wpływ rodziców na edukację własnych dzieci, tu nie tyle chodzi o nauczycieli, ale właśnie o rodziców. Wszyscy będą decydować oprócz nich!
Basia
4 miesiące temu
Już nie mogę na nią patrzeć!
Disgnoza
4 miesiące temu
Gdyby nie była żoną ministra z rządu PiS pies z kulawą nogą by na nią nie spojrzał a tym bardziej słuchał. Ulica , zagranica, Donek , i takie tam różne nie dają rady PiSowi to jak brzytwy złapali się Maryśki.
Słup
4 miesiące temu
Kobieta nieuczesane za to z ośmioma gwiazdkami na ustach kazała jej tam stać to stoi.
nihilscire
4 miesiące temu
...brawo Marianna!...
Ticzerka
4 miesiące temu
Ja pracuję w oświacie, dostałam 150zl więcej od stycznia, a ta pani niech się czymś zajmie,bo to dramat co wyrabia.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie