Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Mia Farrow wyjawia, jak dowiedziała się o romansie Woody'ego Allena z jej córką: "Znalazłam stos polaroidów"

42
Podziel się

W dokumencie HBO "Allen kontra Farrow" aktorka przywołuje wstrząsające wspomnienia, gdy odkryła, że reżyser ma romans z jej adoptowaną córką Soon Yi. Zdradziła też, jak tłumaczył się przyłapany na gorącym uczynku Woody Allen.

Mia Farrow wyjawia, jak dowiedziała się o romansie Woody'ego Allena z jej córką: "Znalazłam stos polaroidów"
Mia Farrow ujawnia, jak dowiedziała się o romansie Woody'ego Allena z jej córką (Getty Images)
bDHZByFx

W niedzielę stacja HBO opublikowała pierwszy odcinek dokumentu Allen kontra Farrow którego główną osią są zwierzenia 35-letniej dziś adoptowanej córki aktorki i reżysera. Dylan Farrow ze szczegółami opisuje molestowanie seksualne, jakiego Woody Allen miał się wobec niej dopuścić, gdy miała zaledwie 7 lat.

Mimo początkowych obiekcji w dokumencie wystąpiła Mia Farrow. Aktorka była związana z reżyserem przez 12 lat, a ich relacja zakończyła się, gdy Mia odkryła jego romans Allena z jej adoptowaną córką - Soon Yi. Wszystko wydało się w styczniu 1992 roku, zaledwie miesiąc po tym, jak Woody zaadoptował dwójkę innych przybranych dzieci aktorki - Dylan i Mosesa.

bDHZByFz

W nagraniu Farrow wspomina, jak poszła z jednym z synów do apartamentu Allena (para nie mieszkała razem, gdyż gromadka dzieci nie pozwoliłaby reżyserowi skupić się na pracy), gdyż wcześniej chłopiec zostawił tam kurtkę. Podczas poszukiwań aktorka natknęła się na zdjęcia.

Obok telefonu leżał stos polaroidów - pornograficznych zdjęć kobiety, dziewczyny. Podniosłam je i zorientowałam się, że wszystkie z nich przedstawiają Soon Yi. Moją własną córkę! Była wtedy na pierwszym roku studiów - wspomina Mia. Te zdjęcia... nie nadawałyby się do "Playboya". Już raczej, sama nie wiem, do "Hustlera". Naprawdę sprośne fotografie. Z trudem łapałam oddech. Pamiętam, że chwyciłam syna, próbowałam go ubrać w kurtkę, z trudem zapinałam guziki. Włożyłam zdjęcia do kieszeni i wyszłam. Pomyślałam, że nie dam rady wcisnąć guzika windy. Cała się trzęsłam.

Gdy Farrow wróciła do domu, Soon Yi była w domu.

bDHZByFF

Powiedziałam: "Znalazłam zdjęcia". Zapytał, o jakie zdjęcia mi chodzi. Odpowiedziałam: "Te, które Woody ci zrobił". Rozpłakała się, ja też. Mówiłam: "To nie twoja wina". Była bardzo zdenerwowana - wspomina Farrow.

Przyjaciółka aktorki zapewnia, że nigdy nie miała żalu do córki. Wiedziała, że młoda dziewczyna nie potrafiła odeprzeć zalotów starszego od niej o 35 lat mężczyzny.

Tego samego dnia Woody przyszedł do naszego mieszkania. Kazałam mu się wynosić, ale przesiedział cztery godziny, tłumacząc się bez przerwy. Mówił, że kocha Soon Yi i ją poślubi, ale od razu się wycofał i zaprzeczył: "Nie wiem, dlaczego to powiedziałem. Wpadłem na to, jadąc tutaj, w samochodzie. Kocham tylko ciebie". Przez cztery godziny w kółko powtarzał, że popełnił błąd - relacjonuje Farrow przed kamerami.

bDHZByFG

Soon Yi i Woody Allen wzięli cichy ślub w 1997 roku. Wychowują dwie adoptowane córki.

Jesteście ciekawi, jakie jeszcze szczegóły ujawnią twórcy dokumentu w swojej czteroodcinkowej serii?

bDHZByFH
bDHZByGa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(42)
Aruna
24 godz. temu
Posłuchajcie najpierw obu stron zanim zaczniecie obwiniać człowieka. Z tej Miji Farow też jest niezłe ziółko. To zaborcza niezrównoważona kobieta z którą inne jej dzieci nie chcą mieć nic do czynienia. Takie piekło im zgotowała. Sądy nigdy nic Allenowi nie udowodniły a w czasie rozprawy okazało się że matka przekupywała siedmiolatkę żeby mówiła to co chciała żeby sąd usłyszał a inne dzieci nękała psychicznie.
Xyx
2 dni temu
Normalne to to na pewno nie jest.
mod
2 dni temu
jak długo jeszcze ci w sutannach i inni będą bezkarnie niszczyć życie dzieciom. zeby w końcu ci wszyscy także i w sutannach ponieśli kare, żeby nie chroniły tych obrzydliwców rządy "chłopow"
bDHZByGb
Bbb
2 dni temu
Takich zaburzonych powinno się skutecznie izolować 😖😫😩
tuktuk
2 dni temu
o gustach sie nie dyskutuje ponoc..ale ..🤔
Polak
2 dni temu
To jakaś paranoja, lecz coś w tym jest. Nadszedł czas gdy bezkarność wielkich tego świata mężczyzn znika. I dobrze. Sprawiedliwość to norma. Sęk w tym aby nie pójść teraz w inną stronę tzn. lewackiego przekonania o winie każdego mężczyzny na świecie.
bes
3 dni temu
Bałabym się wychowywać z nim córki...
Cooo???
3 dni temu
Ta laska, jego przybrana córka, na serio adoptowała z nim 2 córki???opieka socjalna powinna mieć na nich oko..
Niestety
3 dni temu
Ogólne wiadomości na temat ich trzech adoptowanych dzieci zmarłych w wieku 20-30 kilka lat są takie: pneumonia, atak serca, samobóstwo i nie ma najmniejszego problemu... czyli praktycznie same się udusiły, przeraziły na zawał czy nawet chłopak na wózku inwalidzkim kupił se pistoleta i się sam zabił... okej zaczynam się bać że ich spotkam na ulicy i popełnię samobója
Katie
3 dni temu
Elyta
Robery
3 dni temu
tak się bawi naród wybrany, polański również
🙉🙉🙉
3 dni temu
A można tak adoptować a potem poślubić
Prawda
3 dni temu
Mia kryszralowa nie jest
bDHZByFT
kamila
3 dni temu
o matko!! adoptowali corki?!?! kto im wydal powolenie?!?! przeciez teraz molestuje te biedne dzieci;9
bDHZByGv