Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Michał Szpak ujawnia kulisy pracy w TVP: "Ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam TĘCZOWE PAZNOKCIE"

202
Podziel się:

Michał Szpak udzielił wywiadu, w którym opowiedział o kulisach pracy w "The Voice of Poland" i o zachowaniu ekipy TVP. "Połowa rozrywkowego świata to osoby homoseksualne, które pracują również w TVP" - wyznał.

Michał Szpak ujawnia kulisy pracy w TVP: "Ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam TĘCZOWE PAZNOKCIE"
Michał Szpak opowiedział o kulisach pracy w TVP (AKPA)

Telewizja Polska od dłuższego czasu wzbudza niemałe kontrowersje. Wszystko za sprawą materiałów, które zazwyczaj mocno mijają się z rzeczywistością. Jednak stacja ma do zaoferowania nie tylko "Wiadomości", ale również programy rozrywkowe. Mowa o "The Voice of Poland" czy show "Rolnik szuka żony".

Nie da się ukryć, że muzyczny program TVP cieszy się szczególnym zainteresowaniem. W ostatniej edycji w skład jurorów wchodzili Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Baron i Tomson oraz Marek Piekarczyk. Wcześniej w programie uczestników oceniał Michał Szpak, jednak ten rozstał się z "The Voice of Poland" w połowie 2021 roku.

Zobacz także: Michał Szpak: "Propagowanie wolności nie jest niczym złym"

Wokalista, po ponad pół roku od odejścia z programu, postanowił opowiedzieć, jak wyglądały kulisy pracy w stacji Jacka Kurskiego. Okazuje się, że piosenkarza obowiązywały restrykcyjne zasady takie jak zakaz malowania paznokci. Wyznał też, że od jednego z pracowników usłyszał: "nienawidzę Cię". Co jeszcze działo się poza kamerami?

Przeżyłem podobną rozmowę z osobą, która była ze mną w jednym programie TVP, ale wcześniej nie dawała mi znać, że mnie nie akceptuje. I nagle usłyszałem: Nienawidzę Cię - wyznał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Okazało się, że ma pretensje o moje buty na obcasie, o to, jak się wyrażam, że to niemęskie, że chodzę w tych strojach, makijażu. Zacząłem pytać o różnice między nami. To była trudna rozmowa, ale w końcu przyznał mi, że jako ludzie - nie różnimy się - wyjaśnił Michał Szpak.

Kiedy TVP rozwiązało umowę z artystą, ten odetchnął z ulgą. Wokalista miał dość kontroli i zakazów:

Z empatią podchodziłem do uczestników, ale jeśli ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam tęczowe paznokcie albo każe mi pokazywać podeszwy butów, to o czym rozmawiamy? - stwierdził. - Połowa rozrywkowego świata to osoby homoseksualne, które pracują również w TVP, a które - kiedy dawałem społeczności LGBT wsparcie - przychodziły i mówiły, że tak nie wolno.

Michał Szpak uderzył również w PiS i Jacka Kurskiego. Były juror stwierdził, że prezes Telewizji Polskiej nie zawsze mówi to, co myśli i często zachowuje się fałszywie w stosunku do niektórych ludzi.

Moja drużyna kilka razy wygrała "The Voice of Poland" i Jacek Kurski też musiał w tym uczestniczyć, i mam wrażenie, że myśli co innego, niż mówi. Ale zauważyłem, że wielu na prawicy tak działa… - zdradził.

W tym środowisku jest np. bardzo wielu homoseksualistów, więc czasami czuję się jak w matriksie. Chce mi się płakać, ale wierzę, że za każdym razem, kiedy zrobię jakiś performance, np. ten ostatni z kaczuszką, to może na kogoś zadziałać, zmienić perspektywę - wyznał artysta.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(202)
konrad
5 miesięcy temu
Mamy pandemię wirusa, mamy topniejące lodowce i zmianę klimatu, mamy tysiące migrantów na granicy, mamy zacierające ręce "imperium" Rosyjskie, mamy młodzież uciekającą na Zachód, mamy upadającą służbę zdrowia. CZY NAPRAWDĘ NASZYM NAJWIĘKSZYM PROBLEMEM JEST WALKA Z GEJAMI? Jak tak dalej pójdzie, to wszyscy będziemy w D........ niezależnie od preferencji. Ludzie, czas się obudzić i nakierować całą energię i uwagę w stronę prawdziwych problemów, z jakimi się mierzy nasz kraj.
Rtgtyy
5 miesięcy temu
Kierunek w którym idzie Polska jest straszny. Niedługo sami się pozabijamy nie będzie potrzeba ani Ruskich ani Niemców.
Pewnie
5 miesięcy temu
gdyby nie rozwiązali z nim umowy to by tak nie komentował... ale z pewnością ma rację, TVP to zakłamanie i hipokryzja, Kurski jest najlepszym przykładem
Ews
5 miesięcy temu
Najlepszy juror w tym programie. Może kiedyś jeszcze wróci, za innych rządów...
123
5 miesięcy temu
Z całym szacunkiem do Michała, czegoś tu nie rozumiem, skoro było mu tak źle, to po co trwał w tym bagienku.....?
Najnowsze komentarze (202)
gosc
5 miesięcy temu
najlepszy juror , Michał nie ma czego żałowć grunt to życ jak sami chcemy , a nie robi tego ani Nowakowska ,Cichopek , Kamel i cala reszt tych niby gwizdeczek tvp ,moja znajoma blisko trzym sie jedn z tych osób i zapewnia że to co robią dziennikrze konferansjerzy niby aktorki to tylko po to by przeżyć
Maggie
5 miesięcy temu
Bez przesady, to kobieta czy facet bo jak facet to chyba nie kolorowe paznokcie. Jakieś k… a zasady chyba panują jeszcze na tym świecie albo przynajmniej powinny
Jadźka
5 miesięcy temu
Powinnismy na przekór władzy i KK pokazać, że jesteśmy jednym społeczeństwem akceptującym różnice między nami.
Rychu
5 miesięcy temu
No sam bym nie wpuścił ja nie wiem czy kobita czy facet masakra
Ola
5 miesięcy temu
Panie Szpak powinieneś mieć w klapie zdjęcie najjaśniejszego Kaczyńskiego i po sprawie!
kolory
5 miesięcy temu
Nie wiem kto tak walczy z gejami, chyba głównie środowisko LGBT, które się narzuca ze swoją seksualnością, bo innych nie interesuje kto jak i z kim sypia. Ja też jak idę do pracy to muszę się dostosować, nie polecę w staniku i w stringach i z tęczowymi włosami, ale prywatnie mogę sobie pozwolić.
salamandra
5 miesięcy temu
wg mnie to marny z niego artysta skoro będąc już 11 lat piosenkarzem nie ma nawet swojego repertuaru, żeruje na przebojach innych piosenkarzy
salamandra
5 miesięcy temu
marny z niego artysta skoro jako piosenkarz 11 lat na scenie i nie ma nawet swojego repertuaru
bystra
5 miesięcy temu
Szpak jest artystą w duszy artysty nie ma zakazów sorry ale to prawda
Qwe
5 miesięcy temu
TVP powinna się wzorować na BBC a nie na TALIB TV
Grubcf
5 miesięcy temu
Napisałam przed chwila, żeby artyści utrzymywali się z muzyki, a nie z grzania stołka w programach rozrywkowych, a pudel usunął mój komentarz. Taka tu wolność słowa i tolerancja występuje!
Zuza
5 miesięcy temu
Wspaniała osoba najlepszy jury w tym programie bez niego jest okropnie tylko dla niego oglądałam ten program bo TVP nie oglądam nie ten poziom.
😂😂😂
5 miesięcy temu
I to jego udawanie odważnego
😂😂😂
5 miesięcy temu
I te żałosne psychofanki co by nie zrobił to są zachwycone
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie