Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Michał Szpak ujawnia kulisy pracy w TVP: "Ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam TĘCZOWE PAZNOKCIE"

202
Podziel się:

Michał Szpak udzielił wywiadu, w którym opowiedział o kulisach pracy w "The Voice of Poland" i o zachowaniu ekipy TVP. "Połowa rozrywkowego świata to osoby homoseksualne, które pracują również w TVP" - wyznał.

Michał Szpak ujawnia kulisy pracy w TVP: "Ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam TĘCZOWE PAZNOKCIE"
Michał Szpak opowiedział o kulisach pracy w TVP (AKPA)

Telewizja Polska od dłuższego czasu wzbudza niemałe kontrowersje. Wszystko za sprawą materiałów, które zazwyczaj mocno mijają się z rzeczywistością. Jednak stacja ma do zaoferowania nie tylko "Wiadomości", ale również programy rozrywkowe. Mowa o "The Voice of Poland" czy show "Rolnik szuka żony".

Nie da się ukryć, że muzyczny program TVP cieszy się szczególnym zainteresowaniem. W ostatniej edycji w skład jurorów wchodzili Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Baron i Tomson oraz Marek Piekarczyk. Wcześniej w programie uczestników oceniał Michał Szpak, jednak ten rozstał się z "The Voice of Poland" w połowie 2021 roku.

Zobacz także: Michał Szpak: "Propagowanie wolności nie jest niczym złym"

Wokalista, po ponad pół roku od odejścia z programu, postanowił opowiedzieć, jak wyglądały kulisy pracy w stacji Jacka Kurskiego. Okazuje się, że piosenkarza obowiązywały restrykcyjne zasady takie jak zakaz malowania paznokci. Wyznał też, że od jednego z pracowników usłyszał: "nienawidzę Cię". Co jeszcze działo się poza kamerami?

Przeżyłem podobną rozmowę z osobą, która była ze mną w jednym programie TVP, ale wcześniej nie dawała mi znać, że mnie nie akceptuje. I nagle usłyszałem: Nienawidzę Cię - wyznał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Okazało się, że ma pretensje o moje buty na obcasie, o to, jak się wyrażam, że to niemęskie, że chodzę w tych strojach, makijażu. Zacząłem pytać o różnice między nami. To była trudna rozmowa, ale w końcu przyznał mi, że jako ludzie - nie różnimy się - wyjaśnił Michał Szpak.

Kiedy TVP rozwiązało umowę z artystą, ten odetchnął z ulgą. Wokalista miał dość kontroli i zakazów:

Z empatią podchodziłem do uczestników, ale jeśli ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam tęczowe paznokcie albo każe mi pokazywać podeszwy butów, to o czym rozmawiamy? - stwierdził. - Połowa rozrywkowego świata to osoby homoseksualne, które pracują również w TVP, a które - kiedy dawałem społeczności LGBT wsparcie - przychodziły i mówiły, że tak nie wolno.

Michał Szpak uderzył również w PiS i Jacka Kurskiego. Były juror stwierdził, że prezes Telewizji Polskiej nie zawsze mówi to, co myśli i często zachowuje się fałszywie w stosunku do niektórych ludzi.

Moja drużyna kilka razy wygrała "The Voice of Poland" i Jacek Kurski też musiał w tym uczestniczyć, i mam wrażenie, że myśli co innego, niż mówi. Ale zauważyłem, że wielu na prawicy tak działa… - zdradził.

W tym środowisku jest np. bardzo wielu homoseksualistów, więc czasami czuję się jak w matriksie. Chce mi się płakać, ale wierzę, że za każdym razem, kiedy zrobię jakiś performance, np. ten ostatni z kaczuszką, to może na kogoś zadziałać, zmienić perspektywę - wyznał artysta.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(202)
konrad
12 miesięcy temu
Mamy pandemię wirusa, mamy topniejące lodowce i zmianę klimatu, mamy tysiące migrantów na granicy, mamy zacierające ręce "imperium" Rosyjskie, mamy młodzież uciekającą na Zachód, mamy upadającą służbę zdrowia. CZY NAPRAWDĘ NASZYM NAJWIĘKSZYM PROBLEMEM JEST WALKA Z GEJAMI? Jak tak dalej pójdzie, to wszyscy będziemy w D........ niezależnie od preferencji. Ludzie, czas się obudzić i nakierować całą energię i uwagę w stronę prawdziwych problemów, z jakimi się mierzy nasz kraj.
Rtgtyy
12 miesięcy temu
Kierunek w którym idzie Polska jest straszny. Niedługo sami się pozabijamy nie będzie potrzeba ani Ruskich ani Niemców.
Pewnie
12 miesięcy temu
gdyby nie rozwiązali z nim umowy to by tak nie komentował... ale z pewnością ma rację, TVP to zakłamanie i hipokryzja, Kurski jest najlepszym przykładem
Ews
12 miesięcy temu
Najlepszy juror w tym programie. Może kiedyś jeszcze wróci, za innych rządów...
123
12 miesięcy temu
Z całym szacunkiem do Michała, czegoś tu nie rozumiem, skoro było mu tak źle, to po co trwał w tym bagienku.....?
Najnowsze komentarze (202)
gosc
12 miesięcy temu
najlepszy juror , Michał nie ma czego żałowć grunt to życ jak sami chcemy , a nie robi tego ani Nowakowska ,Cichopek , Kamel i cala reszt tych niby gwizdeczek tvp ,moja znajoma blisko trzym sie jedn z tych osób i zapewnia że to co robią dziennikrze konferansjerzy niby aktorki to tylko po to by przeżyć
Maggie
12 miesięcy temu
Bez przesady, to kobieta czy facet bo jak facet to chyba nie kolorowe paznokcie. Jakieś k… a zasady chyba panują jeszcze na tym świecie albo przynajmniej powinny
Jadźka
12 miesięcy temu
Powinnismy na przekór władzy i KK pokazać, że jesteśmy jednym społeczeństwem akceptującym różnice między nami.
Rychu
12 miesięcy temu
No sam bym nie wpuścił ja nie wiem czy kobita czy facet masakra
Ola
12 miesięcy temu
Panie Szpak powinieneś mieć w klapie zdjęcie najjaśniejszego Kaczyńskiego i po sprawie!
kolory
12 miesięcy temu
Nie wiem kto tak walczy z gejami, chyba głównie środowisko LGBT, które się narzuca ze swoją seksualnością, bo innych nie interesuje kto jak i z kim sypia. Ja też jak idę do pracy to muszę się dostosować, nie polecę w staniku i w stringach i z tęczowymi włosami, ale prywatnie mogę sobie pozwolić.
salamandra
12 miesięcy temu
wg mnie to marny z niego artysta skoro będąc już 11 lat piosenkarzem nie ma nawet swojego repertuaru, żeruje na przebojach innych piosenkarzy
salamandra
12 miesięcy temu
marny z niego artysta skoro jako piosenkarz 11 lat na scenie i nie ma nawet swojego repertuaru
bystra
12 miesięcy temu
Szpak jest artystą w duszy artysty nie ma zakazów sorry ale to prawda
Qwe
12 miesięcy temu
TVP powinna się wzorować na BBC a nie na TALIB TV
Grubcf
12 miesięcy temu
Napisałam przed chwila, żeby artyści utrzymywali się z muzyki, a nie z grzania stołka w programach rozrywkowych, a pudel usunął mój komentarz. Taka tu wolność słowa i tolerancja występuje!
Zuza
12 miesięcy temu
Wspaniała osoba najlepszy jury w tym programie bez niego jest okropnie tylko dla niego oglądałam ten program bo TVP nie oglądam nie ten poziom.
😂😂😂
12 miesięcy temu
I to jego udawanie odważnego
😂😂😂
12 miesięcy temu
I te żałosne psychofanki co by nie zrobił to są zachwycone
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie