Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Minister środowiska ZARAŻONY KORONAWIRUSEM!

132
Podziel się

O pozytywnym wyniku badania na obecność groźnego wirusa Michał Woś poinformował za pośrednictwem Twittera.

Minister środowiska ZARAŻONY KORONAWIRUSEM!
Michał Woś (fot. East News)
bEhAjUeZ

Koronawirus zbiera w Polsce coraz większe żniwo. Z powodu zarażenia wirusem w ostatnich dniach na terytorium naszego kraju zmarły już 3 osoby. COVID-19 nie dyskryminuje ani ze względu na wiek, ani ze względu na status społeczny, o czym świadczyć może przypadek 29-letniego ministra środowiska, Michała Wosia.

O pozytywnym wyniku testu na koronawirusa polityk Prawia i Sprawiedliwości poinformował w poniedziałkowe popołudnie na Twitterze.

bEhAjUfb
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Jerzy Owsiak dostał SMS-a od Łukasza Szumowskiego podczas programu WP

Po stwierdzeniu wczoraj koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi - czytamy na oficjalnym profilu polityka.

bEhAjUfh

Do spotkania Wosia z zarażonym pracownikiem Lasów Państwowych doszło niespełna tydzień temu. Mężczyźni ustalali szczegóły wizyty prezydenta w Rytla, gdzie Andrzej Duda miał wziąć udział w sadzeniu drzew.

bEhAjUfi
bEhAjUfC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(132)
Krebs
rok temu
Dziękujecie lekarzom a dlaczego zawsze pomijacie pielęgniarki. Uważacie ze jesteśmy nic nie warte. Ze to takie oczywiste. Ze nic nie robimy. Ze nasza praca to nic.??
Nick
rok temu
Kiedy się to skończy bo jak narazie się nie zapowiada. A wzrost zachorowań minister przewiduje za 2, 3 tygodnie
Hhshfff
rok temu
Choroba nie wybiera, czy zamkną sejm? I zawieszą wypłaty tak jak tym, którzy nie mogą pracować przez kwarantanne?
bEhAjUfD
Monw
rok temu
Dziękujemy pielęgniarkom za poświęcenie, zaangażowanie i pracę w tak trudnym czasie. Brawo
Nena
rok temu
To marionetka tez powinna byc na kwarantannie,skoro sie razem spotykali. Nie powinien spotykać sie z Polakami,jesli jest w grupie ryzyka
Najnowsze komentarze (132)
gość
rok temu
Rynek 4, 63-700 Krotoszyn, tel. 62 721 43 90 redakcja@krotoszynska.pl reklama@krotoszynska. Najpierw wirusa wykryto u ojca 51-latka - 85-letniego mieszkańca Krotoszyna. Jak się okazuje, zaraził go syn, który wrócił z Belgii. To już pewne. 51-letni mieszkaniec Koźmina Wlkp., współpracujący z Ministrem Środowiska, jest zarażony koronawirusem. - Niestety, wynik okazał się dodatni. Tym samym mamy już dwa przypadki zarażenia koronawirusem na terenie powiatu krotoszyńskiego. 51-latek przebywał w Belgii, po powrocie do domu zaraził ojca - mówi Natalia Snadna, kierownik sekcji nadzoru Powiatowej Stacji Stanitarno - Epidemiologicznej w Krotoszynie.
DEEDD
rok temu
GDZIE KACZYŃSKI????? NAJMĄDRZEJSZY CZŁOWIEK W KRAJU NIC NIE DORADZI ???
Konkretnie
rok temu
A co nas obchodzi ten Woś pisiwski koronus nie wybiera niech atakuje równo zwłaszcza tych nadętych zarozumiałych wściekłych z nienawiści
jerzyblaszak
rok temu
Ciekawe kiedy nasz prezydent zarazi się wirusem 3..2..1..
zolxa
rok temu
tzn że wystarczy poprosić i zrobią test?! czy jednak trzeba być z Pissss!!!!
jddf
rok temu
to co teraz? jego też mamy potraktować jak oni potraktowali dziki?
zelano
rok temu
Facet nje jest z Lasów Państwowych, a ze związku łowieckiego.Minister , a nie wie z kim pracuje.
Gość
rok temu
Mam nadzieje że Kaczora ten wirus ...........!!!!!! Karma musi wrócić!!!
bEhAjUfv
Lilith
rok temu
Ahhh warto żyć dla takich pięknych chwil 💋
Polak
rok temu
A co robiła Kopacz ówczesna MZ w trakcie świńskiej grypy - radziła aby wychodzić na spacery bo jest wiosna. Wtedy zmarło ponad 100 Polaków, ale lewacki rząd to ukrywał
Muszą odejść
rok temu
Rząd banda kolesi. Kto samoloty F35, limuzyny kupuje jak brakuje podstawowego sprzętu w szpitalu. Powinni stanąć na miejscu lekarza/pielęgniarki bez maseczki, bez rękawiczek, i badać kaszlącego pacjenta z objawami zapalenia płuc.
Wroc
rok temu
Brakuje nam masek, rekawiczek i kombinezonow. Jak mozna 2 miliardy zlotych na pier* tvp przekazac?! Nowe limuzyny zamawiac?! Nie spie juz kolejna noc. Niby wolne po 56 godzinach ale nie zasne - tak jestem zmeczona.
Polak
rok temu
Lekarz, nie lekaż! Fałszywy lekarzu, lewaku, antyPolaku nie podjudzaj ludzi!
Szpital
rok temu
WIĘKSZOŚĆ PIELĘGNIAREK ZWOLNIŁA SIĘ Z PRACY W SZPITALU ZAKAŹNYM, KTÓTY MA LECZYĆ CHORYCH Z KORONAWIRUSEM, A WY DZIĘKUJECIE IM ZA PRACĘ...
...
Następna strona
bEhAjUfX