Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Najmłodsza córka Mii Farrow jest zarażona koronawirusem. Aktorka apeluje: "Wyślijcie modlitwę za Quincy"

23
Podziel się:

Adoptowana córka legendy Hollywood musiała poddać się hospitalizacji.

Najmłodsza córka Mii Farrow jest zarażona koronawirusem. Aktorka apeluje: "Wyślijcie modlitwę za Quincy"
Mia Farrow z córką Quincy (twitter, twitter.com)
bEELdRvp

Mia Farrow poprosiła swoich fanów, by modlili się za jej najmłodszą córkę Quincy. Jak wyznała aktorka za pośrednictwem Twittera, 26-latka jest zarażona koronawirusem i przebywa obecnie w szpitalu.

Mam osobistą prośbę. Jeśli bylibyście tak uprzejmi, czy moglibyście wysłać modlitwę za moją córkę Quincy. Dziś nie miała innego wyjścia i udała się do szpitala, gdzie pomogą jej w walce z koronawirusem - napisała Farrow.

Quincy Farrow-LePine urodziła się jako Kaeli-Sha i najmłodszym dzieckiem gwiazdy Hollywood. Farrow adoptowała Quincy w 1994 roku, kiedy ta miała zaledwie rok. Quincy jest mężatką i ma małą córeczkę o imieniu Coretta.

bEELdRvr

Warto wspomnieć, że Mia Farrow jest matką aż piętnaściorga dzieci, a większość z nich jest adoptowana. Aktorka miała dwóch mężów. Pierwszym był legendarny piosenkarz i aktor Frank Sinatra, a drugim - kompozytor André Previn. Jej trzecim życiowym partnerem był reżyser Woody Allen, z którym rozstała się w atmosferze skandalu po tym, jak odkryła jego romans z jej adoptowaną córką z drugiego małżeństwa.

Miejmy nadzieję, że zarażona koronawirusem Quincy Farrow-LePine już niedługo wróci do zdrowia.

bEELdRvx
bEELdRvS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(23)
Agata
rok temu
Miała ❤ adoptujac tyle dzieci. Stworzyła dom dla tyle porzuconych. Szacun.
Mag
rok temu
Kiedyś ludzie w obozach pozamykani o kromce chleba pracowali a teraz ciężko w domu wysiedzieć kilka tygodni,matko co za naród w d..się poprzewracało współczuje tej policji użerania się z bydłem nierozumnym co to popisy do internetu jeszcze wstawiają..
Racjonalista
rok temu
Mnie też się udała ta sztuczka. Dodatkowo lekarze stwierdzili, że mam syfilisa co oznacza, że i tak jestem lepszy od tej Faroww.
bEELdRvT
😬🤭
rok temu
Send your prayers to po prostu módlcie się. A she claims to ona twierdzi a nie ona ma roszczenie.
Ola
rok temu
Dla wybrańców są testy i szpital, cała sytua ja pokazuje ile znaczymy
Najnowsze komentarze (23)
🐣🐣🐣🐣🐣🐣�...
rok temu
ale ta kobieta musi kochać dzieci!!! 👏👏👏
gość
rok temu
Farrow miała kilkanaścioro dzieci, większość z adopcji i już troje zmarło! znamienne....
ewi
rok temu
Nadmiar kasy i brak klasy odbija się na zdrowiu! Ta otyła osoba wygląda na dobiegającą 40-tki a nie 26-cio latkę!
gość
rok temu
To grube czarne coś ma 26 lat??!! Hameryka i wszystko jasne!!
Racjonalista
rok temu
Mnie też się udała ta sztuczka. Dodatkowo lekarze stwierdzili, że mam syfilisa co oznacza, że i tak jestem lepszy od tej Faroww.
olo
rok temu
Czyżby kolejna z klanu #pizzagate i #adenochrom? Wcale bym się nie zdziwił...
gosc
rok temu
takie otyle pewnie do tego pali pewnie umrze
Anna 🌷
rok temu
Co drugi celebryta jest zarażony koronawirusem, piłkarze, aktorzy, politycy i muzycy i ich bliscy...
bEELdRvL
ja12
rok temu
Nawet trochę podobna do mamy
hajsmusibyć
rok temu
ByAnn przelała kasę za oczernianie konkurencji, regularnie karze też pisac hejty na innych celebrytów, którzy mogą jej odebrać reklamodawców. Wszystko co robi , jest dla zarobku i dla zarobku posunie się do wszystkiego.Ta ''pseudo pomoc dla lekarzy'' to tylko tani chwyt marketingowy, darmowa reklama jej tandetnych i drogich produktów w porcjach dla 5 latka. Jej foods jest niesmaczne i śmiesznie małe. Wszystko robią za nią pracownicy i wspólnicy, ona ogranicza się tylko do robienia infantylnych selfie. ByAnn mieszka juz prawie dekadę w Niemczech i zna niemiecki oraz angielski w stopniu podstawowym. Żadnej książki nigdy nie napisała, prawdziwi autorzy zostali opłaceni i milczą.
Rozalia
rok temu
Mia Farrow to osoba mocno zaburzona. Stosowała przemoc psychiczną i fizyczną wobec dzieci. Kiedy jej dorosła córka związała się z Woody Allenem, ta w akcie zazdrości i zemsty fałszywie oskarżyła byłego partnera o molestowanie córki Dylan. Sama Dylan nie kontaktuje się dziś z matką, mówiąc wprost, że matka zmuszała ją do kłamania i że robiła jej i pozostałym dzieciom pranie mózgu, nastawiając je przeciwko Allenowi. Allen od kilkudziesięciu lat jest szczęśliwie żonaty, podczas gdy Mia to dziś samotnica, a połowa z jej dzieci nie chce się z nią kontaktować. Jej kolejne adopcje były rozpaczliwą próbą znalezienia osoby, która obdarzyłaby ją miłością. Sama nie potrafiła kochać, ale domagała się zawsze niewolniczego uwielbienia i posłuszeństwa od innych.
alla
rok temu
mia, przypomnij sobie w jakim filmie zagrałaś i przestań narzekać na pecha w życiu...Dziecko Rosmary i wszystko na temat.
bruno
rok temu
Az mnie ciekawi jak sobie radzą z Koronawirusem w Afryce
Emma
rok temu
Nic dziwnego że jej adoptowana córka ma problem. Z taką nadwagą... Akurat w USA tyle zakażonych i ofiar śmiertelnych (i w 70% są to osoby czarnoskóre), bo koronawirus bardzo często atakuje osoby z dużą nadwagą
Oferty dla Ciebie
bEELdRwE
bEELdRwF
bEELdRwG
bEELdRwH
bEELdRwI
bEELdRwn