Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Nic się nie stało". Nergal komentuje użycie jego zdjęcia w dokumencie Sylwestra Latkowskiego: "To GRUBE PRZEGIĘCIE"

283
Podziel się

Adam Darski, podobnie jak Kuba Wojewódzki, zapowiedział już "wyciągnięcie konsekwencji" wobec reżysera. Zaskoczeni?

"Nic się nie stało". Nergal komentuje użycie jego zdjęcia w dokumencie Sylwestra Latkowskiego: "To GRUBE PRZEGIĘCIE"
Nergal odpowiada na swój "udział" w "Nic się nie stało" (Instagram.com)
bDnBceSZ

Sylwester Latkowski nieoczekiwanie stał się bohaterem ogromnego medialnego skandalu. W środę wieczorem TVP wyemitowało jego dokument Nic się nie stało, a w późniejszej dyskusji nad filmem padły z jego ust poważne oskarżenia. Część celebrytów już odniosła się do tych rewelacji i raczej daleko im było do zachwytu...


Zobacz: "Nic się nie stało". "Skromna" Blanka Lipińska o filmie Sylwestra Latkowskiego: "Mój wizerunek został tam użyty po to, ŻEBYŚCIE SPOJRZELI NA TEN DOKUMENT"


Jedną z osób, których zdjęcia znalazły się jeszcze w zapowiedzi Nic się nie stało, został Adam "Nergal" Darski. Tym samym dołączył on do grona takich celebrytów jak Natalia Siwiec z mężem czy Kuba Wojewódzki, których wizerunek również pojawił się w trailerze dokumentu. Ostatni z wymienionych zapowiedział już zresztą podjęcie stosownych kroków prawnych.


Przypomnijmy: "Nic się nie stało". Kuba Wojewódzki odpowiada na oskarżenia Sylwestra Latkowskiego: "Jesteś płatnym MEDIALNYM ZABÓJCĄ. Idę z tobą i z TVP do sądu"


Ostatnim z wymienionych, który zabrał głos w sprawie filmu Latkowskiego, został właśnie Nergal. Muzyk udostępnił na swoim Instagramie urywek ze wspomnianej produkcji, na którym widać jego post wyrażający poparcie dla dalszego funkcjonowania Zatoki Sztuki. Darski zdecydował się też w tej sytuacji na kilka słów komentarza.


Jak się dowiedziałem, pewien "reżyser" uznał, że należy wplątać mnie w aferę kryminalną, w której nie uczestniczyłem. To grube przegięcie. Nie zgadzam się na to, wyciągnę konsekwencje - zapewnia.


Jednocześnie Adam wdał się w dyskusję z jednym z obserwujących, który zapytał wprost, czy muzyk wiedział o tym, co działo się w Zatoce Sztuki.


No ale bywał pan tam, tak? Całe Trójmiasto wiedziało, co się tam wyprawia. Choćby z samego moralnego podejścia do sprawy nie powinien pan wspierać tego miejsca. No, chyba że faktycznie nic pan nie wiedział - dywagował jeden z fanów.


Czyli jeśli przebywam np. w domu, w którym została popełniona zbrodnia, to jestem współwinny? - odpowiedział mu Nergal.


Sensowne wyjaśnienie?

bDnBceTb
bDnBceTh
bDnBceTC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(283)
gość
6 miesięcy temu
Gdy miasto chciało zamknąć Zatokę, Nergal wziął karteczkę i nabazgrał swój apel "tak, dla zatoki sztuki" Nie interesowało go dlaczego takie cudowne miejsce ma problemy?
Iza
6 miesięcy temu
Robi się coraz weselej. Już przygotowałam popcorn.
Bona
6 miesięcy temu
Nikt nic nie wie, nikt nic nie pamięta😂
bDnBceTD
Jhhh
6 miesięcy temu
Brak slow. Jak walczyc z przestepczoscia skoro raczka raczke myje? Walka z wiatrakami z tego co widac.
intro
6 miesięcy temu
Wszyscy celebryci wiedzieli dlaczego miasto chciało zamknąć ten lokal - bo były wykorzystywane dzieci poniżej 15 roku życia. A mimo to celebryci bronili lokalu w akcji " tak dla Zatoki Sztuki". To jak to nazwać ?? Po prostu akceptowali to co się tam działo lub byli na to obojętni, nie przejmowali się ofiarami - a teraz wszyscy udają, że nie wiedzieli.
Najnowsze komentarze (283)
Brak
6 miesięcy temu
Mam wrażenie ze latkowski specjalnie użył zdjęć celebrytów by zainteresować jak największa grupę ludzi i zwrócić uwagę na problem. Nie wierze ze żadna z tych osób nie widziała młodych dziewczynek kręcących się po tym klubie ale lepiej stwierdzić „ nie moja sprawa” grunt ze drinka podadza
hheq qr
6 miesięcy temu
Przecież nie chodzi o to , że tam bywał, bo to dość oczywiste. Chodzi o to, że znając negatywną opinię tego klubu on publicznie go popierał.
Sport
6 miesięcy temu
Nagral to lubi aferkę wokół swojej osoby zrobić dla reklamy. Wielki obrońca celebrytów a krzyczą nie potrafił uszanować. Syf i wodorosty.
Anka40
6 miesięcy temu
Nergal Ty mówisz o przegięciu???
Snnss
6 miesięcy temu
Wrócił stary dobry pudel :)
yxyx
6 miesięcy temu
Nergal, Dodą się zabawiłeś i pewnie nie tylko nią, nie wierzę ci.
Facet
6 miesięcy temu
Teraz nikkt nic nie wie patologia zbiera mi sie na wymioty artysci zboczency pedofile stare chlopy i takie dzieci masakra obrzydliwe
Beata
6 miesięcy temu
Następny święty się znalazł. Też nic nie wiedział i nic nie słyszał. To jakaś zbiorowa amnezja. Ciekawe co tam robił? Huśtał dziewczynki na huśtawkach? Takie bzdety może koniowi opowiadać a koń też nie uwierzy. Wielki Celebryta!
bDnBceTv
Gość
6 miesięcy temu
Nie wiem ale jak się patrzy na Nergala to na wymioty zbiera
Judasz
6 miesięcy temu
Idź do diabła.
Liveevil
6 miesięcy temu
No tak nikt nic nie wie,ale korzysta jak się da.Inaczej mówiąc to jest tak wiem dużo ale nic nie powiem ponieważ jest to nie wygodne mówić na takie tematy.Nergal pomyśl dokąd idziesz i gdzie dojdziesz drogą bez powrotu.
gość
6 miesięcy temu
Tam zjeżdżali najwięksi degeneraci.
bez hejtu
6 miesięcy temu
On jest taki obrzydliwy że jego nawet robaki nie będą chciały jeść po śmierci
Paweł
6 miesięcy temu
Ty, quasi diabeł, co się tak tłumaczysz? Zgrywaj odważnego dalej...
...
Następna strona
bDnBceTX