Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|
aktualizacja

"Nic się nie stało". Kuba Wojewódzki odpowiada na oskarżenia Sylwestra Latkowskiego: "Jesteś płatnym MEDIALNYM ZABÓJCĄ. Idę z tobą i z TVP do sądu"

242
Podziel się

"Królowi TVN" nie spodobało się, w jaki sposób reżyser przedstawił jego osobę w filmie "Nic się nie stało", który poświęcony jest problemowi pedofilii wśród polskich celebrytów.

"Nic się nie stało". Kuba Wojewódzki odpowiada na oskarżenia Sylwestra Latkowskiego: "Jesteś płatnym MEDIALNYM ZABÓJCĄ. Idę z tobą i z TVP do sądu"
Kuba Wojewódzki odpowiada Sylwestrowi Latkowskiemu (Instagram @kuba_wojewodzki_official, ONS, Instagram, ONS)
bCypQgzp

Odkąd bracia Sekielscy zapowiedzieli, że pracują nad filmem, który ma obnażyć problem pedofilii w polskim Kościele, nie brakowało osób, chcących przygotować podobne exposee, tylko poświęcone przedstawicielom innych środowisk. "Konkurencyjną" produkcję w końcu udało się przygotować Sylwestrowi Latkowskiego, kontrowersyjnemu reżyserowi i dziennikarzowi, który wziął sobie za cel obnażenie szokujących praktyk wśród polskich celebrytów.

Emisja filmu to duże wydarzenie, bo sam Latkowski przyznaje, że wielokrotnie próbowano go nakłonić, a nawet zastraszyć, by zrezygnował z doprowadzenia produkcji do końca:

bCypQgzr

Po samym filmie w telewizyjnej Jedynce zorganizowano emitowaną na żywo debatę, w której Latkowski odpalił najcięższe działa, oskarżając z nazwiska wielu polskich gwiazdorów, którzy według niego mieli brać udział w szokujących praktykach w popularnym sopockim klubie.

Wśród celebrytów, których wymienił reżyser, znalazł się też Kuba Wojewódzki. Samozwańczy "Król TVN" był najwyraźniej przygotowany na ten atak, bo krótko po emisji programu na jego profilu na Facebooku pojawił się ostry wpis adresowany do Latkowskiego.

bCypQgzx

Drogi Sylwestrze. Od lat obserwuje twoje mroczne zafascynowanie moją osobą. Już w 2003 roku w swoim filmie "Nakręceni, czyli szoł biznes po Polsku", próbowałeś udowodnić, że zarówno ja jak i program Idol to ściema, układ i nieczysta gra. Potem było już tylko gorzej - napisał Wojewódzki. Boję się, że znowu wpadłeś w złe towarzystwo sponsorujące twe posępne fantazje, które już nie raz zaprowadziły cię do problemów z prawem, konieczności ucieczki z kraju aż w końcu do więzienia.

Kuba nawiązał też do poruszanych w filmie oskarżeń o jego powiązania z Zatoką Sztuki i jej stałymi bywalcami:

W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy i aferzysty. Dramat wielu dzieci molestowanych przez Krystiana W. bywalca i współtwórcy tego miejsca, a także samobójczą śmierć jednego z nich zamieniłeś na oręż politycznej i światopoglądowej nienawiści. To przeraża.

Wojewódzki zapowiedział też, że zamierza walczyć o swoje dobre imię na drodze prawnej:

bCypQgzy

Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie jak i tych których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą.Twój mecenas Jacek Kurski nie ukrywał, że wasz film ma być odpowiedzią na kino Braci Sekielskich. Zaiste prawi z was chrześcijanie. Jeśli tak ratujecie Polski Kościół to jestem ciekaw jak ratować będziecie siebie - zastanawia się showman. Bo ja nie powiem: "Nic się nie stało". Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym.

Jesteście ciekawi, czy Latkowski jakoś mu na to odpowie?

bCypQgzz
bCypQgzS
KOMENTARZE
(242)
Coo?
1 tyg. temu
Ale ruszyło.... Skoro nie mają nic do ukrycia dlaczego od razu się tak usprawiedliwiają? I dlaczego można mówić głośno o pedofilii w kościele, a wśród celebrytów i wpływowych ludzi już nie?
Jan
1 tyg. temu
Ja Jednak wierzę Latkowskiemu
Noto
1 tyg. temu
To idź Kupo do sądu, może znajda się świadkowie, co pozwiedzą jak było!
bCypQgzT
ULA
1 tyg. temu
Radek i Małgorzata , para żyjąca z kontraktów reklamowych poprzez ciągłą sprzedaż swojego życia prywatnego i swój nachalny ekshibicjonizm. Nie posiadają żadnych umiejętności zawodowych , które byłby użyteczne bądź dla show businessu ani dla gospodarki. Państwo Majdan to ani pisarze, sportowcy, aktorzy, piosenkarze, muzycy, tancerze itd. Słupy reklamowe zarabiające na bywaniu i aktywności w social mediach. No cóż jeśli zarabia się na bywaniu, to trzeba wiedzieć gdzie bywać a gdzie nie bywać ( Zatoka Sztuki) i z kim się nie zadawać. Zarabianie na bywaniu i pokazywaniu swojej znanej twarzy może się szybko skończyć a chętnych do zarabiania na celebrowaniu siebie jest bardzo bardzo wielu. Może jak nie będziemy ich oglądać ani o nich czytać to odejdą w medialny niebyt?
5674
1 tyg. temu
Śmieszą mnie te ich procesy, Latkowski nie jest psycholem żeby takie oskarżenia rzucać bezpodstawnie. Trochę ludzi się zna i się wie , ze te oskarżenia są prawdziwe ,
Najnowsze komentarze (242)
xyz
wczoraj
W 2015 wyciekla klientów korzystających z usług warszawskiej gejowskiej agencji towarzyskiej są nazwiska lub pseudonimy, domowe adresy i numery telefonów komórkowych znanych osob. Agencja działała w centrum Warszawy. Na skutek konfliktu wyciekły dane dotyczące prawie stu najbardziej hojnych klientów, korzystających z usług męskich prostytutek. Na liście znajdują się przedsiębiorcy, artyści, księża, lekarze, naukowcy, dziennikarze, zagraniczny dyplomata, człowiek zajmujący ważne stanowisko w dużej spółce Skarbu Państwa... Jak podaje portal, jest tam m.in. nazwisko znanego telewizyjnego dziennikarza, który często zapraszał panów z agencji na seks w swoim mieszkaniu. Nie można wykluczyć, że są tam również dane działaczy politycznych. Ponadto, lista trafiła także do rąk ludzi ze świata przestępczego. Ma ją ponoć m.in. człowiek blisko kiedyś współpracujący z nieżyjącym już szefem mafii pruszkowskiej Andrzejem K., pseudonim Pershing.
Leoncio13
2 dni temu
Czy ktoś tu widział jakiegoś gwiazdora, bo tak jest w tytule tej chorowizny. Bo ja nie widzę. Przemknął mi tylko jakiś lanser w masce. Kuloodporny majbach. Hohoho.
ffff
3 dni temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
ffff
3 dni temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
ffff
3 dni temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
ffff
3 dni temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
ffff
3 dni temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
ffff
3 dni temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
bCypQgzL
bdsopot
3 dni temu
ZENUJACE sa te dziecnne tłumaczenia i sztuczne oburzenie Wojewódzkiego ......preciez w tym filmie o nim nie mówiono ale pokazano tylko tyle ze tam( jak wielu innych) BYWAŁ a to przeciez znana wszystkim prawda wiec o co mu chodzi? Przeciez nikt nie pwiedział w tym filmie ani po jego emisji w rozmowach ze on jest pedofilem WIEC CO SIE TAK BURZY skoro ma czyste sumienie! Sam Wojewódzki przeciez od lat w swoich TV programach kreuje sie na bogatego rozrywkowego i wyjatkowego , czasem chama, czasem cwaniaka ale zawsze jako wyjatkowego znawce i degustatora oraz smakosza młodych dziewczyn....wiec o co chodzi? Wiśniewski dosonale i madrze SKOMENTOWAŁ WOJEWÓDZKIEGO ZACHOWANIE I to zenujace dziecinne spoznione oburzenie!
Mucha
4 dni temu
Kubuś do sądu....ale to zapłacić trzeba, a on kocha pieniążki tylko dla siebie...
PIËRDZI0H
5 dni temu
siedzę tu CODZIENNIE OD 4 LAT, od rana do nocy, przegrałem życie, co robić ? PÛDËLKÔWY PIËRDZI0H, jestem "żenującym dnem".
PlËRDZl0H
5 dni temu
PVDËLK0vY PlËRDZl0H aaa
PIËRDZI0H
5 dni temu
siedzę tu CODZIENNIE OD 4 LAT, od rana do nocy, przegrałem życie, co robić ? PÛDËLKÔWY PIËRDZI0H
niunia
5 dni temu
Panie Kubo, niech się pan do reszty nie ośmiesza. Nie wystarczy panu, że jest pan najstarszym nastolatkiem w tym kraju?
...
Następna strona
bCypQgAn