Trwa ładowanie...
Goss
|

Nie tylko Sylwia Bomba czy Oliwia Bieniuk. Oto NAJBARDZIEJ KRYTYKOWANE pary w historii "Tańca z gwiazdami"! (ZDJĘCIA)

52
Podziel się:
52
Podziel się:

"Taniec z gwiazdami" wielokrotnie już weryfikował, które gwiazdy mają talent do tańca. Przekonali się o tym m.in. Justyna Żyła, Kasia Tusk czy Michał Szpak, którzy nie podbili ani słynnego parkietu, ani serc jurorów oraz widzów. Pamiętacie ich pląsy?

1
 / 16
Nie tylko Sylwia Bomba czy Oliwia Bieniuk. Oto NAJBARDZIEJ KRYTYKOWANE pary w historii "Tańca z gwiazdami"! (ZDJĘCIA)
Nie tylko Sylwia Bomba czy Oliwia Bieniuk. Oto NAJBARDZIEJ KRYTYKOWANE pary w historii "Tańca z gwiazdami"! (ZDJĘCIA)
Najbardziej krytykowane pary "Tańca z gwiazdami" (AKPA)
0
0

"Taniec z gwiazdami" to jeden z tych programów, które goszczą na antenie praktycznie od zawsze. Na słynnym parkiecie tańczyła już większość rodzimego show biznesu, a większość z tytułowych gwiazd, niezależnie od wyniku, raczej dobrze wspomina przygodę z formatem. Jak to zwykle w życiu bywa, zdarzają się też oczywiście wyjątki.

Nie każdy ma jednak naturalny talent do tańca, o czym przekonaliśmy się w programie już wiele razy. Jedną z najbardziej krytykowanych uczestniczek "Tańca z gwiazdami" pozostaje oczywiście Justyna Żyła, jednak na srogie oceny jurorów naraziły się całkiem niedawno m.in. Sylwia Bomba z "Gogglebox" czy Oliwia Bieniuk.

W historii programu krytykowanych par było oczywiście dużo więcej, a niektóre z nich zapisały się wręcz w historii jako taneczne antytalenty. Wystarczy wspomnieć niemrawe pląsy Jarosława Kreta, "drewniane" kroki Kasi Tusk czy zerowe postępy zapomnianej dziś Igi Wyrwał, która jako pierwsza w programie otrzymała najniższą możliwą notę od jednego z jurorów.

Zobaczcie, kto swego czasu ściągnął na siebie gniew jurorów i widzów. Pamiętacie, jak sobie radzili?

2
 / 16
Justyna Żyła i Tomasz Barański

O tej parze było głośno aż do momentu, gdy z nietęgimi minami wreszcie opuścili słynny parkiet. Jurorzy cotygodniowo odnotowywali brak niemal jakichkolwiek postępów w tańcu Justyny Żyły, a ona sama była głównie noszona na rękach przez Tomasza Barańskiego, ledwo stawiając kroki. Do drażliwej kwestii tanecznego talentu Żyły najkrytyczniej podchodziła Iwona Pavlović, która wprost stwierdziła, że żona skoczka "tańczyła jak przedszkolak".

"Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie, wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny - brawa dla Tomka. On cię trzyma, dźwiga i przestawia. Twoje nogi odmawiały posłuszeństwa. Nie ma bioder, pleców, kroków - nie ma niczego, nie zatańczyłaś nic w rytmie" - złościła się Iwona na antenie.

Nic zatem dziwnego, że gdy jury i widzowie ukrócili w końcu męki Justyny i odesłali ją do domu, z ulgą odetchnęli chyba wszyscy.

3
 / 16
Michał Szpak i Paulina Biernat

Po jednym z tanecznych popisów Michała Szpaka Iwona Pavlović powiedziała przed kamerami, że gdyby mogła, przyznałaby mu minusowe punkty. Janusz Józefowicz, wówczas członek jury, zasugerował mu z kolei, aby "sporządził listę rzeczy, których nigdy nie powinien robić" i wpisać tam: tańczyć jive'a.

"Najgorsze jest dla mnie to, że nie rozumiesz, co tańczysz. To jest niestety widoczne gołym okiem" - mówił Piotr Galiński.

Sam Michał z kolei czuł się niedoceniony i odgryzł się Pavlović w Super Expressie: "Jej zachowanie trochę mnie irytuje, gdyż z tego, co widzę, chce uświadomić widzów programu, że to, co robię, jest nie do końca dobre, i swoimi słowami krytyki chce wmówić ludziom, że nie zasługuję na bycie w tym programie".

W odcinku, w którym Michał i jego taneczna partnerka odpadli z programu, dostali za quickstepa zaledwie 13 punktów. Mimo krytyki piosenkarz zaszedł dość daleko, bo zajął z Pauliną Biernat aż 5. miejsce.

4
 / 16
Ilona Felicjańska i Robert Kochanek

Ilona Felicjańska raczej nie wspomina najlepiej momentu, w którym przyszło jej pląsać na słynnym parkiecie. Jeszcze przed startem programu celebrytka miała "żebrać" o występ w programie, który wówczas uznawany był jeszcze za prestiżowy. Później zresztą wypierała się tych stwierdzeń i narzekała, że źle zinterpretowano jej własne słowa.

Jeśli natomiast chodzi o tytułowy "taniec", to Ilona nie ma na tym polu zatrważających sukcesów. Zarówno jurorzy, jak i portale branżowe nazywały jej występy "drewnianymi".

"Jak tu powiedzieć, żeby Ci nie powiedzieć... Tańce latynoamerykańskie to nie twoja działka" - mówiła Pavlović w odcinku, w którym po salsie Ilona pojechała do domu.

Dała jej wtedy 3 punkty. Piotr Galiński dał jeszcze bardziej surowy i wspaniałomyślnie ocenił jej taniec na 2.

5
 / 16
Jarosław Kret i Lenka Klimentova

Jarosław Kret zapewne wolałby zapomnieć o tym, że kiedykolwiek brał udział w "Tańcu z gwiazdami". Pierwszego tygodnia otrzymał 12 punktów, drugiego - 14. Gdy odpadał z programu po eliminacji równie wybitnego Antka Smykiewicza, nikt nie był ani zaskoczony, ani szczególnie niepocieszony decyzją jurorów i widzów.

"Wyglądasz jak tancerz. Tylko się popsuło, jak zacząłeś tańczyć" - mówiła Ola Jordan.

Co więcej, tuż przed programem Kret ogłosił w tabloidzie, że to koniec jego związku z Beatą Tadlą, która, o ironio, też wtedy brała udział w tym samym programie. Na dodatek dziennikarka chyba nie była świadoma jego planów i najwyraźniej dowiedziała się dopiero wtedy... Przez to atmosfera na planie była koszmarna.

6
 / 16
Gimper i Natalia Głębocka

Udział Gimpera"Tańcu z gwiazdami" do dziś uchodzi za dość kontrowersyjny krok ze strony produkcji. Ostatecznie stacja wyszła na tym lepiej niż sam Działowy, który wchodził w pyskówki z jurorami i kwestionował wyniki głosowania w odcinku, w którym odpadł. Iwona Pavlović niemal od początku podkreślała, że jego pląsy są dla niej "tanecznym koszmarem".

"Nie pomyśl, że tańczysz. Ty wykonujesz, nadrabiasz sobą, swoją osobowością" - usiłowała go dyplomatycznie chwalić jurorka.

Gimper pozostaje też jednym z niewielu uczestników show, którzy tańczyli tak źle, że fani programu apelowali o jego dobrowolne wycofanie się z finału.

7
 / 16
Norbi i Nina Tyrka

Norbi już od momentu postawienia stopy na parkiecie "Tańca z gwiazdami" podkreślał, że "nie jest tancerzem", co dało się zauważyć w programie. Odpadł już w trzecim odcinku, a przełom, czyli to, że "zatańczył wreszcie pierwszy krok w rytmie", co pochwalił Michał Malitowski, zagwarantował mu wtedy zaledwie 20 punktów od jurorów.

W poprzednich odcinkach szło mu jeszcze gorzej, a za taniec do własnego "hitu" dostał tylko 13 punktów. Pozostaje wierzyć, że dziś, już jako prowadzący "Koła fortuny", nie wpadnie na pomysł udziału w podobnym show...

8
 / 16
Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska-Michno

W dniu, w którym Rafał Bryndal odpadł z programu, wjechał na parkiet na rowerze. Dwie godziny później mógł już na nim wracać do domu, bo cierpliwość jurorów i widzów się wyczerpała.

"Pan pomylił programy. To było z "You Can Dance"" - robiła wtedy dobrą minę do złej gry Beata Tyszkiewicz.

Choć jurorzy byli dla niego stosunkowo mili, to nie ukrywali, że z tańcem nie jest najlepiej. Nie odmawiali mu natomiast ciężkiej pracy, która przekładała się na zbyt powolne, ale jednak postępy. Ostatecznie program opuścił tuż przed półfinałem, pokonując po drodze m.in. Isis Gee, Tomasza Kammela i... Helenę Vondrackovą.

9
 / 16
Misiek Koterski i Janja Lesar

Przygoda Miśka Koterskiego"Tańcem z gwiazdami" też nie należała do najłatwiejszych. Co prawda aktor odpadł dopiero w piątym odcinku, ale od początku konsekwentnie zbierał najgorsze noty. W dniu porażki na początku wyznał, że "do tej pory lubił iść w tango, a teraz zatańczy ten taniec", co już było złą prognozą.

"Jak Misiek może tańczyć tango? Ustaliliśmy między sobą, że Misiek może tańczyć w cyrku" - mówiła Beata Tyszkiewicz, udając tego dnia Iwonę Pavlović.

Po tym, jak Michał po raz kolejny otrzymał zaledwie 23 punkty i nie zdradzał żadnych oznak postępów, jurorzy i widzowie odesłali go w końcu do domu. W innym z odcinków z ust Andrzeja Grabowskiego padło stwierdzenie, że "Koterski był najbardziej konsekwentnym uczestnikiem, bo nie robił żadnych postępów".

10
 / 16
Kasia Tusk i Stefano Terrazzino

Udział Kasi Tusk"Tańcu z gwiazdami" nie wyszedł na dobre ani widzom, ani nawet jej samej. Już od początku jurorzy grzmieli, że jest "drewnianą tancerką", a uskuteczniane przez nią pląsy uznawali za "sztywne". Nie pomagało też to, że córka Donalda Tuska miała mieć problemy z dyscypliną, o czym mówił Stefano Terrazzino w rozmowie z "Vivą".

"Z Kasią muszę stanowczo wymagać wielu rzeczy, bo w przeciwnym wypadku ona się rozleniwia" - wspominał.

Czas jednak leciał, a Kasia, mimo fatalnych not jurorskich, skończyła przygodę z programem na 3. miejscu. Jak sama potem podkreślała, decyzję przyjęła z wielką ulgą, bo miała już dość surowej krytyki.

"Tańczyłam średnio, ale widzowie chyba mnie polubili i "trzymali" długo, prawie do finału. A jednak bardziej niż z sukcesu cieszyłam się z... końca programu. Dzień po byłam już w domu. I wtedy przyrzekłam sobie, że nigdy więcej takich doświadczeń" - mówiła potem w "Twoim Stylu" Kasia.

11
 / 16
Sylwia Bomba i Jacek Jeschke

Sylwia Bomba od początku miała zadatki na to, aby zostać nową Justyną Żyłą. Iwona Pavlović regularnie jej o tym przypominała, a gdy na parkiecie zostało już tylko pięć par, jurorka utytułowała występ influencerki "najgorszym tańcem, jaki dotąd zaprezentowała".

"Zostało tylko pięć par i ja bym chciała, żeby to były pary najlepiej tańczące, a nie najbardziej popularne. Powinno mi się podobać, bo był duży kontrast: tu dancing queen, a tu Sylwia..." - mówiła z wyraźnym żalem Pavlović.

Gorąco było też za kulisami show, gdzie Bomba miała być trudna we współpracy i konfliktowa. Ona sama temu zaprzeczyła, po czym przyznała, że "to była tylko jedna sytuacja".

12
 / 16
Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska

Antek Smykiewicz pożegnał się z tanecznym show już w drugim odcinku, równolegle z równie uzdolnionym w tej dziedzinie Jarosławem Kretem. Zaczął wtedy występ od śpiewu, co najwyraźniej nie pomogło, bo otrzymał zaledwie 18 punktów, w tym 3 od Iwony i 4 od Michała.

"Antek, żebyś Ty wiedział, jak ja żałowałem, że skończyłeś śpiewać" - usiłował ratować sytuację humorem Andrzej Grabowski.

Sam Antek nie był zaskoczony werdyktem i uznał po prostu, że może lepiej pozostać wokalistą.

"To była wspaniała przygoda i wyzwanie. Cóż, taniec najwyraźniej nie jest dla mnie" - mówił, opuszczając show i trudno nie przyznać mu racji.

13
 / 16
Iga Wyrwał i Łukasz Czarnecki

Iga Wyrwał, niegdyś sensacja rodzimego show biznesu, także zapisała się złotymi literami w historii programu. Niestety raczej nie tak, jak zapewne oczekiwała, bo stała się wówczas pierwszą uczestniczką, która zobaczyła po swoim tańcu... słynną tabliczkę z jedynką. Właśnie na tyle ocenił jej jive'a Piotr Galiński, a Iwona Pavlović przyznała jej 2 punkty. Łącznie celebrytka zdobyła ich "aż" 15.

"Powiedz, że jest coraz lepiej" - zachęcał załamaną Iwonę Zbigniew Wodecki.

"To była teksańska masakra piłą mechaniczną 4" - skwitowała w odpowiedzi.

Iga opuściła program jako druga i może to lepiej, bo trudno byłoby jej przebić tak "wybitne" osiągnięcie... Wkrótce darowała sobie też całą przygodę z show biznesem. Tęsknicie?

14
 / 16
Przemysław Saleta i Izabela Janachowska

Przemysław Saleta, niegdyś znany sportowiec, zrobił swego czasu rundkę po wszystkich możliwych formatach z celebrytami. Choć dużo bardziej zapadały w pamięć jego pyskówki z pewną jurorką w "Gwiazdy tańczą na lodzie", to zaliczył też wizytę na słynnym parkiecie "Tańca z gwiazdami", gdzie szło mu, delikatnie mówiąc, fatalnie.

"Słyszałam, że Przemek podczas show "Gwiazdy tańczą na lodzie" ruszał się jak kloc. I teraz, niestety, jest podobnie" - mówiła z żalem w "Super Expressie" jego partnerka na parkiecie, Izabela Janachowska.

Jurorzy też nie mieli dla niego dobrych wieści i wciąż karcili go za to, że głównie przechadzał się po parkiecie, a nie tańczył. Równie konsekwentnie dawali mu też najniższe noty, głównie dwójki, przez które w swojej edycji zakończył przygodę z show jako trzeci od końca.

15
 / 16
Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Oliwia Bieniuk była konsekwentnie krytykowana co tydzień, głównie przez Iwonę Pavlović, która starała się dostrzec w jej tańcu jakikolwiek progres. Internauci z kolei dziwili się, że utrzymywała się w programie tak długo mimo bardzo niskich not. Było to widać szczególnie w odcinku, w którym Oliwia, zdobywając 23 punkty, awansowała do kolejnego odcinka, a zagrożona była Kajra, która otrzymała ich najwięcej.

Ostatecznie córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka odpadła dopiero w półfinale, co i tak budziło spore zdziwienie.

16
 / 16
Mikołaj i Sylwia z "Love Island"

Przypadek Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka z "Love Island" był dość szczególny, bo para rozstała się w trakcie udziału w programie. Dzień przed oświadczeniem Mikołaja jeszcze całowali się na planie, a po fakcie wychodzili z treningów nawet bez pożegnania. Po publicznym praniu brudów szybko pożegnali się z show.

Sam czas, który spędzili w programie, również nie był dla nich szczególnie owocny.

"Mikołaj, to była awaria pupy! Zero sambowej akcji. Nie wierzę, że biodrami nie umiesz ruszać w prosty sposób - do przodu i do tyłu" - powiedział Michał Malitowski, czym wywołał salwę śmiechu na sali.

"Jeżeli samba byłaby twoją dziewczyną, to zdradziłeś ją. Była masakra, katastrofa, pomyliłeś się w 50 procentach tego układu!" - wtórowała mu Pavlović.

KOMENTARZE
(52)
Siwiec
2 lata temu
Zapomnieliście o Natalii Siwiec, która w tańcu była kłodą. Wydaje mi się, że była nawet słabsza od Kasi Tusk. Na Ig siwiec pozuje na sexbombe, ale mi jakoś ciężko uwierzyć w seksapil u osoby tak bardzo niepotrafiącej się ruszać
Marsjanin
2 lata temu
Justyny chyba jednak nikt nie przebije. Chociaż czasami było mi jej szkoda, bo nawet jurorzy jeździli po niej, jak po burej. Trochę mniej hejtu... sam program ok. może nie najwyższych lotów, ale żeby prowadzący dawali się manipulować i siać hejt - to słabo świadczy nie tylko o programie, ale i o samej stacji. Trochę miłości ludzie :)
Bańka
2 lata temu
Pamiętam, jak w programie brał udział Pudzianowski. Wydaje mi się, że również był tanecznym drewnem (mogę się mylić), ale dostawał całkiem sporo punktów bo jego taniec polegał na ciągłym podrzucaniu partnerki. Trzymali chyba go też dość długo w programie.
z Kalisza
2 lata temu
Ale kasę zgarnęli ładną.
Gosc
2 lata temu
Oliwia nie tanczyla tak zle ladnie wygladala na scenie
Najnowsze komentarze (52)
Kol
2 lata temu
Czas zmienic jurorow beznadziejni
Mag
2 lata temu
Zmanierowane towarzystwo wzajemnej adoracji....
🌹🌹🌹🌹
2 lata temu
To Kammel też tańczył? Kto tam nie tańczył? 😆😆
Guu
2 lata temu
A nikt nie pamięta że był też Andrzej Gołota 😀😀 i jego : "szczerze."🙂
Zoza
2 lata temu
Mnie bawiło jak Tuskówna wspominała na blogu, że niby ćwiczyła kiedyś balet, a tymczasem tu była w tańcu takim drewnem. Takie to mity 😉
Piwonia
2 lata temu
To moze teraz lista najmocniej faworyzowanych i zwiazanych z tym skandali? Kogo pamietacie?😛😛😛
Bartek
2 lata temu
Miałem 7 lat jak była 1 edycja i tam najgorzej kudelski. Potem Wesołowski, Adamski ten model, Paolo cozza, Tusk, Olbrychski, superniania, kwaśny,bryndal, gimper, a wiecie co jest najlepsze?? Że lepiej tańczyła Iwona Cichosz czy ta biegaczka co nie widzi. Czy Janek mela. To jest ewenement że ludzie bez kończyn, bez słuchu czy wzroku mimo że to jest potwornie ciężka praca to tańczą lepiej niż Ci sprawni.
Isia
2 lata temu
Może pudełku najlepsze pary taneczne??
Gosc
2 lata temu
Tak liczylam ze wygra para Kajra,Rafal. Ten Piotr wyjatkowo nieprzyjemny. Tanczyl ,no tanczyl...
Busia
2 lata temu
Najgorsi to: Steve allen, Francys sudnicka, Pudziana trzymali dla beki, saleta, Paolo cozza, Olbrychski, Tusk, fidusiewicz, Urbański ex skrzyneckiej, siostra Krupy, szpak, Grochola, superniania, milowicz, lesien, Miarczyński, Sylwia lipka, norbi, Iza Małysz, Justyna żyła, Wierzbicka, gimper, Wesołowski, Siwiec, Najman Królikowski, antek smykiewicz, Mazur( w twoja twarz miał serio talent), ten model hydraulik Adamski, samusionek, bryndal , norbi,nie wiem kto jeszcze. Ale lista nieszczęśnikow co tańczyć nie umiała jest długa.
Busia
2 lata temu
Najgorsi to: Steve allen, Francys sudnicka, Pudziana trzymali dla beki, saleta, Paolo cozza, Olbrychski, Tusk, fidusiewicz, Urbański ex skrzyneckiej, siostra Krupy, szpak, Grochola, superniania, milowicz, lesien, Miarczyński, Sylwia lipka, norbi, Iza Małysz, Justyna żyła, Wierzbicka, gimper, Wesołowski, Siwiec, Najman Królikowski, antek smykiewicz, Mazur( w twoja twarz miał serio talent), ten model hydraulik Adamski, samusionek, bryndal , norbi,nie wiem kto jeszcze. Ale lista nieszczęśnikow co tańczyć nie umiała jest długa.
Zusia
2 lata temu
Najgorszy był Kuba Wesołowski. Tak jak Kasia Tusk zajął 3 miejsce. Za ładna partnerka Edyta herbus co odwalała za niego całą robotę i ładna buzie wojennego amanta. Straszne drewno taneczne.
Wąż
2 lata temu
Nie zamieściliście jeszcze jedynej pary. Brakuje Staszka Kulawika i Wacławy Kobylak
Zygmuś
2 lata temu
Justyna Żyła jest zniewalająco piękna.
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy prezentują odważne dekolty na ceremonii zamknięcia Festiwalu w Gdyni: Kożuchowska, Bołądź, Boczarska... (ZDJĘCIA)

W sobotę odbył się ostatni dzień Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na ściance nie zabrakło wystrojonych gwiazd. Niektóre postanowiły publicznie wesprzeć Agnieszkę Holland. Zobaczcie.
9.

Marcin Hakiel parkuje auto na ścieżce dla rowerów i oddala się na 1,5 godziny (ZDJĘCIA)

W 15. rocznicę ślubu z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel narobił sobie wrogów wśród rowerzystów. Tancerz, jak gdyby nigdy nic zostawił samochód na ścieżce, po której poruszają się jednoślady. Mistrz kierownicy?
8.

Filmowa impreza TVN na Festiwalu w Gdyni: szykowna Grażyna Torbicka, Olga Bołądź z ukochanym, Paweł Deląg... (ZDJĘCIA)

Gdynia jeszcze przez kilka chwil będzie filmową stolicą Polski. Przy okazji premierowych pokazów nad Bałtyk przybyły największe gwiazdy rodzimego show biznesu. Na imprezie TVN spotkali się m.in. Olga Bołądź z ukochanym, Monika Olejnik, Jakub Gierszał i Paweł Deląg. Kto zaprezentował się najlepiej?
7.

Maja Staśko zawiadomiła POLICJĘ w sprawie Deynn! "Istnieje ryzyko TRAGEDII!"

Maja Staśko ponownie wzięła się za celebrytów nagrywających filmiki podczas jazdy. Tym razem oberwało się Deynn i Danielowi Majewskiemu. "To normalizowanie patozachowań. Istnieje olbrzymie ryzyko tragedii" - grzmi aktywistka.
6.

Monika Olejnik w CEKINOWEJ MINI i kozakach posyła uśmiechy w Gdyni, idąc za rękę z młodszym o 15 lat ukochanym (ZDJĘCIA)

Monika Olejnik, jak na fankę kinematografii przystało, zjawiła się w Gdyni, gdzie trwa obecnie coroczny Festiwal Filmowy. Dziennikarka jest w Trójmieście ze swoim ukochanym, Tomaszem Ziółkowskim.
5.

Stylowa (?) Emily Ratajkowski odziana w PRZEZROCZYSTĄ sukienkę przemierza ulice Nowego Jorku (ZDJĘCIA)

Emily Ratajkowski słynie ze świetnego gust i wyczucie stylu. Modelka lubi prezentować się w odważnych stylizacjach. Podczas ostatniej przechadzki ulicami Nowego Jorku 32-latka pokazała się w koronkowej sukience, która wyeksponowała jej bieliznę.
4.

Małgorzata Rozenek przybywa na pokaz mody w Mediolanie w przebraniu CHMUROPIELUCHY (ZDJĘCIA)

Na Małgorzatę Rozenek zawsze można liczyć, że zrobi show. Gwiazda przybyła na Fashion Week w Mediolanie w dość osobliwym kostiumie popularnej włoskiej marki. Czy zawalczy o tytuł "ikony stylu"?
3.

Aleksandra Kwaśniewska świętuje 11. rocznicę ślubu z Kubą Badachem. Pokazała prywatne zdjęcia: "LUBIĘ TYPA" (ZDJĘCIA)

Zgodnie z tradycją Aleksandra Kwaśniewska opublikowała 22 września post upamiętniający ostatnie lata spędzone u boku ukochanego męża, Kuby Badacha. Poza niewidzianymi wcześniej zdjęciami Ola opublikowała krótkie podsumowanie swojego związku. Wyszło zabawnie?
2.

Roksana Węgiel wraca do domu po imprezie branżowej. Kevin przyjechał po nią mercedesem za kilkaset tysięcy (ZDJĘCIA)

Paparazzi "przyłapali" Roksanę Węgiel pod osłoną nocy, gdy opuszczała jeden z celebryckich eventów. 18-letnia gwiazda stroiła miny, pędząc do luksusowego mercedesa, w którym czekał na nią ukochany Kevin Mglej. Narzeczony na medal?
1.

Gaja Kuroń JUŻ PO ŚLUBIE! Pochwaliła się sukienką na tle malowniczej Toskanii (ZDJĘCIA)

Córka Macieja Kuronia i wnuczka Jacka Kuronia Gaja właśnie została zaobrączkowana! Wraz ze swym ukochanym ugościła najbliższych w przepięknej włoskiej willi z basenem. Ma dziewczyna rozmach?