Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Sylwia Bomba odpowiada na zarzuty o gwiazdorzeniu: "To była jedna sytuacja!"

244
Podziel się:

Sylwia Bomba była wyraźnie rozżalona utratą łatki sympatycznej celebrytki. Przed kamerą wdała się w dyskusję z naszym reporterem. Wierzycie w jej tłumaczenie?

Sylwia Bomba odpowiada na zarzuty o  gwiazdorzeniu: "To była jedna sytuacja!"
Sylwia Bomba konfrontuje się z oskarżeniami produkcji: "W show biznesie wszystkie chwyty są dozwolone"
bEJZpGTF

Sylwia Bomba szerszej publiczności dała się poznać dzięki programowi "Gogglebox", skąd trafiła do 25. edycji "Tańca z gwiazdami". Niedawno pojawiły się doniesienia, że wybuchowy charakter celebrytki daje o sobie znać na planie tanecznego show. Jej trener, Jacek Jeshke, mówił, że dostał nieraz butem od 33-latki, a także usłyszał od niej kilka przekleństw w swoją stronę. Skandalicznego zachowania celebrytki doświadczyły również inne osoby pracujące przy produkcji programu.

Zobacz także: Sylwia Bomba konfrontuje się z oskarżeniami produkcji: "W show biznesie wszystkie chwyty są dozwolone"
bEJZpGTH

W zeszłym tygodniu zostaliśmy poinformowani, że Bomba w bardzo oschły sposób traktuje ekipę programu "Taniec z gwiazdami" i cały czas ma do kogoś pretensje. Z doniesień naszego informatora z produkcji show wynika, że gwieździe "brakuje podstawowych zasad dobrego wychowania", a także unika ona takich słów jak "dzień dobry" czy "dziękuję". Po nagraniu poniedziałkowego odcinka Michał Dziedzic skonfrontował tę wersję przedstawioną nam przez osobę z produkcji programu z Sylwią.

Oczywiście, że nie gwiazdorzę. Jest mi bardzo przykro, że opisaliście to wszystko w taki niefajny sposób. Jednak co mnie nie zabije, to mnie wzmocni. Ten artykuł udowodnił mi, że w show biznesie wszystkie chwyty są dozwolone. Jestem w telewizji od ośmiu lat i przez taki czas nie da się udawać sympatycznej - zapewniała rozgniewana.

Sylwia nie zamierzała okazać skruchy i szła w zaparte, twierdząc, że jej zachowanie zostało źle odebrane przez pracowników Polsatu. Ponownie wyjaśnić całą sytuację musiał jej nasz reporter.

bEJZpGTN

Do mnie zgłosiły się osoby z produkcji Polsatu. To ja słyszałem te rzeczy, to nie były plotki wyssane z palca. Rozmawiałem z ludźmi, którzy mówili, że zachowujesz się skandalicznie i z tobą się nie da pracować. Chcesz kogoś przeprosić? - zapytał Michał Dziedzic.

Absolutnie! Uważam, że 90% tych oskarżeń było wyssanych z palca - próbuje się bronić Bomba.

Sylwii w dalszej rozmowie wymsknęło się, że opinia produkcji mogła zostać wywołana "pewną sytuacją", która miała miejsce, jednak z wielką niechęcią wdawała się w szczegóły incydentu. Ostatecznie zirytowana Sylwia zarzuciła reporterowi Pudelka oraz produkcji kłamstwo w sprawie jej zachowania.

To były skargi wielu osób - przypominał Michał Dziedzic.

bEJZpGTO

Myślę, że nie do końca mówisz prawdę. Myślę, że chodzi o jedną sytuację. Nie wiem, czy mogę tutaj opowiadać. Wchodzą tutaj sprawy zdrowotne - zaczęła tłumaczyć Sylwia.

To było pokłosie jednej sytuacji. Ja zawsze byłam miła. Zawsze mówię "dzień dobry", ‘do widzenia", dziękuję". Apeluję do wszystkich oglądających - miejcie serce, intuicję w sobie. Widzowie nie dają się nabrać na takie artykuły, ani na udawanie bycia sympatycznym. Wy, Pudelek, szczególnie słyniecie z soczystych porównań - podsumowała celebrytka.

Wierzycie w jej tłumaczenie?

bEJZpGTP
bEJZpGTQ
bEJZpGUi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(244)
Fikfok
3 tyg. temu
Raczej niewypał a nie bomba.
Martyna
3 tyg. temu
Bomba musi być mega zdesperowana, że tyle artykułów na pudlu wykupuje :D
Xyz
3 tyg. temu
Jak dla mnie jest w tym prawda, że taka jest dla osób z produkcji. Sama się już zaczęła tłumaczyć.. słabe
bEJZpGUj
wro
3 tyg. temu
Ta panna najpierw powinna iść do logopedy i protetyka ponieważ nie zorumie się jej bełkotu
Jasiu
3 tyg. temu
Kobieto włącz TFN
Najnowsze komentarze (244)
Okej
2 tyg. temu
Gość za własny cash wykreował sobie u boku "celebrytkę", która przerosła jego wyobrażenie. Dlatego nie wytrzymał i poszedł w długą. Druga opcja jest taka, że po prostu uszy nie wytrzymały tego jazgotu
eryk
3 tyg. temu
Głównym powodem frustracji jest przeciętność.
Ks. MAREK
3 tyg. temu
Jest tragiczna
Elzunia
3 tyg. temu
Ile jeszcze naprodukujecie artykułów o tym, że celebrytka 7 ligi jest chamska w obyciu? Nie nauczona kultury, trochę kasy skapnelo i palma odbiła. Nie ma co roztrząsać.
Michał p
3 tyg. temu
Wystarczy spojrzeć na oczy Pani w która stronę ucirkaja, i że nie patrzy na rozmówcę, więc raczej to co mówi albo kłamie specjalnie albo wymyśla albo nienwiem co mówi, mowa ciała i tyle nie trzeba być specjalista
A77
3 tyg. temu
Gwizda Googlebox!? O kukiz twoja mac. Poziom kulturalny w Polsce godny partii rządzącej. Wow
jojo
3 tyg. temu
gwiazda??? jakiś żart!!!! jedyne co ta pani osiągnęła to złapanie bogatego męża i udział w telewizyjnym programie. teraz zadziera głowę bo co?? bo .......? pusto w głowie, wiatr hula... tyle w temacie
Polak
3 tyg. temu
To słoma z butów wystaje a nie bomba.
bEJZpGUb
FUK
3 tyg. temu
Ale DNO 🤢🤮
ami
3 tyg. temu
a kto to jest ta bomba ???
On³3
3 tyg. temu
Najmadrzejsza zawsze a nawet nikt dotknac jej nie chce taka celebrytka
VIC
3 tyg. temu
Koparka "Fadroma"
Kpiny z facet...
3 tyg. temu
Kto to jest? Wygląda na pulchną, korpulentną bombę, zwyczajna Jadźka z blokowiska.
HUONG-TING
3 tyg. temu
ten który ja tam wkręcił, musiał dostać otwarty karnet na tylne wejście...z żelem w zestawie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJZpGUU
bEJZpGUV
bEJZpGUW
bEJZpGUX
bEJZpGUY
bEJZpGUD