Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

NOWA DZIEWCZYNA Jarosława Bieniuka to "światowej sławy modelka"! "Dzieci szybko ją polubiły" (ZDJĘCIA)

290
Podziel się

Jak informowaliśmy już w sierpniu, w życiu Bieniuka pojawiła się nowa kobieta. Teraz ujawniono jej skrywaną tożsamość. Ma zadatki na celebrytkę?

NOWA DZIEWCZYNA Jarosława Bieniuka to "światowej sławy modelka"! "Dzieci szybko ją polubiły" (ZDJĘCIA)
Nowa dziewczyna Jarosława Bieniuka (Instagram)
bDAkaDed

Choć Jarosław Bieniuk raczej nie pretendował do miana celebryty, o piłkarzu co rusz pojawiają się w mediach kolejne doniesienia (i to bynajmniej nie na temat jego dokonań w sferze zawodowej). W kwietniu zeszłego roku piłkarz został zatrzymany pod zarzutem brutalnego gwałtu na modelce Sylwii Sz, tym samym wywołując gigantyczny skandal na skalę krajową. Kobieta zeznała wtedy, że Bieniuk miał wcześniej odurzyć ją narkotykami.

Jarosław Bieniuk od początku nie przyznawał się do winy i twierdził, że oskarżenia jego znajomej miały na celu jedynie wyłudzenie pieniędzy. Sprawa ostatecznie trafiła do Sądu Rejonowego w Sopocie, jednak ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu postępowanie zostało warunkowo umorzone na rok. Bieniuk musiał natomiast pokryć koszta sądowe oraz zapłacić grzywnę w wysokości 5 tysięcy złotych.

bDAkaDef

Skandal z molestowaniem w tle zbiegł się z ciążą jego byłej partnerki, Martyny Gliwińskiej. Niestety, jej (były już) ukochany nie był zachwycony faktem, że znowu zostanie ojcem, odcinając się od kobiety, tym samym inspirując ją do smutnych wnurzeń na łamach prasy brukowej.

Koniec końców ex-partnerzy dogadali się i dla dobra małego Kazika naprawili swoją relację, czym wywołali zresztą pogłoski o domniemanym powrocie do siebie. Szybko okazało się, że plotki są mocno przesadzone: Gliwińska zaczęła spotykać się ze znajomym Natalii Siwiec, podczas gdy - jak donosiliśmy już w sierpniu - Bieniuk od dłuższego czasu widywany jest na mieście z tajemniczą "przedsiębiorczą modelką".

Zobacz także: Jarosław Bieniuk: "Nie jest mi łatwo. To Ania pilnowała dyscypliny"
bDAkaDel

Wygląda na to, że polskim mediom w końcu udało się odkryć tożsamość nowego obiektu westchnień Jarka. Jak podaje tygodnik Na Żywo, dziewczyną sportowca jest niejaka Zuzanna Pactwa. Na łamach magazynu możemy przeczytać, że to "światowej sławy modelka, która wciąż podróżuje po Europie i Ameryce, gdzie promuje swoje ubrania", jednak - z wiadomych powodów - coraz częściej można ją spotkać w Gdyni. Plotkuje się, że 41-latek przedstawił już swoją nową ukochaną dzieciom, a te "szybko ją polubiły". Co ciekawe, profil Zuzanny obserwuje na Instagramie zarówno Oliwia Bieniuk, jak i Natalia Siwiec.

Myślicie, że Zuzanna Pactwa ma zadatki na zostanie kolejną celebrytką?

bDAkaDem
bDAkaDen
bDAkaDeG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(290)
Zima
4 miesiące temu
Nie słyszałam o tej "światowej sławy" modelce...
BeCe
4 miesiące temu
Ta, to raczej jego dzieciakom, obiadów nie będzie gotowała.
lil
4 miesiące temu
następna modelka, której nikt nie widział na żadnym pokazie, w żadnej reklamie ani sesji w magazynie..........
bDAkaDeH
Sabina
4 miesiące temu
Niedawno kolejne dziecko się urodziło a on dalej lata za dziewczynami???Brak odpowiedzialności! Kiedy on ma na to czas? Jest chyba uzależniony od seksu? Biedne dzieci...Jaki on daje im przykład?
Hecana100
4 miesiące temu
Wszystko jedno i to samo. "Modelki" "Influancerki" "Menadżerki nocnych klubów" "Opiekunki vip"itd etc. Po prostu escorty. Serio mamy 2020 i piękne kobiety nadal tylko tak potrafią zarabiać?
Najnowsze komentarze (290)
Bea
3 miesiące temu
Widziałam ją na żywo małe oczy na dziwnie długiej twarzy i jakiś taki nos w zaniku do gabarytów twarzy, podobna do Claudii Schiffer, której uroda raczej mnie przeraża.
aldi czarna
4 miesiące temu
Co te kobiety w nim widzą 4dzieci do tego a on taki sobie kobity to lubią sobie komplikować źycie !
Turysta
4 miesiące temu
Oj facet , facet ty zajmij sie wychowaniem dzieci, ciagle a to ta , a to tamta, facet ogarnij sie, gdyby tak kobieta postępowała to zaraz byłby hejt na nia ,co to za matka
🦆🦆🦆
4 miesiące temu
Kazdy ma jakieś ciągoty 🤭🤫
Roni
4 miesiące temu
jakby byla swiatowa to Bieniuk nie mialby szans !!ha,ha swiatowa moze w Sopocie ha,
ojo
4 miesiące temu
Ale los zgotował dzieciom
olka
4 miesiące temu
nikt mu nie kaze byc SAM ale niech nie wybiera i nie łajdaczy sie Kasanowa Zrobił dziecko ta dziewczyna akceptowała jego 3 dzieci bez zwiazku Anka Ta to dziewnie zaslepiona była rodzic mu dzieci i nie ozenic sie Brak słow Przystojny???? No Wysoki ale ja bym jego za milony nie chciała On jest bardzo odpychający taki myslący tylko o Sobie ,,jaki to ja nie jestem " A jest prosty prosciak
Niezła
4 miesiące temu
Koński typ urody ale jest atrakcyjna :)
bDAkaDez
Nstalia
4 miesiące temu
Tak patrzę czytam I....szkoda slow
Aaaaaa
4 miesiące temu
Brak słów...
Qqqq
4 miesiące temu
Chlopie opamietaj sie. Anka sie w grobie przerwraca na to co ty wyprawiasz. Wstyd samemu sobie i rodzinie przynosisz.
ann
4 miesiące temu
Odczepcie sie od niego - jest mlody, przystojny, powinien ulozyc sobie zycie, nie moze byc sam do konca zycia
Meg
4 miesiące temu
Podobni są do siebie, kości policzkowe i układ twarzy, jedna z tych par...
Kwiatek
4 miesiące temu
Miałam jego za fajnego gościa za życia Ani. Teraz mieszane myśli
...
Następna strona
bDAkaDfb