Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Odmieniona Miley Cyrus zapewnia, że od pół roku żyje w TRZEŹWOŚCI: "W mojej rodzinie było wiele uzależnień i problemów natury psychicznej"

35
Podziel się

Piosenkarka rzuciła używki po operacji strun głosowych. Do zmiany stylu życia 27-latka namawia też rodziców, którzy wciąż są - jak to sama nazwała - "wielkimi zjarusami".

Odmieniona Miley Cyrus zapewnia, że od pół roku żyje w TRZEŹWOŚCI: "W mojej rodzinie było wiele uzależnień i problemów natury psychicznej"
Miley Cyrus rzuciła używki (Instagram)
bDnZkefF

Nie da się ukryć, że Miley Cyrus zaliczyła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w show biznesie tej dekady. Z niewinnej Hanny Montany gwiazda Disneya ewoluowała w żądną atencji skandalistkę, dla której wywoływanie sensacji stało się chlebem powszednim. Imprezowy styl życia i skłonność Cyrus do używek miały doprowadzić do jej rozwodu z Liamem Hemsworthem, z którym tworzyła parę przez 10 lat (z przerwami).

Po przelotnym romansie z żoną brata Kylie Jenner piosenkarka związała się z Australijczykiem Codym Simpsonem, który - jak się później okazało - przez całe lata był jej zdeklarowanym fanem. Relacja z 22-latkiem stała się na tyle poważna, że znana ze swojej kochliwości Miley ma ponoć w planach budowanie z nim "wspólnej przyszłości".

bDnZkefH
Zobacz także: Nowy chłopak Miley Cyrus odwiedził ją w szpitalu i zaśpiewał piosenkę

Dla wszystkich fanów Miley martwiących się o swoją idolkę mamy dobrą wiadomość: okazuje się, że Simpson ma na wokalistkę wyjątkowo dobry wpływ. Zainspirowana ukochanym celebrytka postanowiła diametralnie zmienić swoje życie i pozbyć się nałogów, kompletnie rezygnując z używek.

bDnZkefN

Przez ostatnie sześć miesięcy byłam trzeźwa - powiedziała niegdysiejsza ambasadorka palenia marihuany w rozmowie z Variety. Na początku robiłam to ze względu na operację strun głosowych.

W dalszej części wywiadu artystka przyznała, że w jej rodzinie było wiele przypadków uzależnień, co dało jej do myślenia.

Moja mama była adoptowana i odziedziczyłem po niej niektóre z cech, na przykład poczucie porzucenia i potrzebę udowodnienia, że ​​jesteś chciany i kochany - wyjaśniła. Rodzice mojego taty rozwiedli się, gdy miał 3 lata, w związku z czym sam musiał się wychować. Wgłębiłam się w historię rodzinną, w której na przestrzeni lat było wiele uzależnień i problemów natury psychicznej. Wciąż zastanawiam się, czemu taka jestem? Próbuję bardziej zrozumieć zarówno teraźniejszość, jak i przyszłość. Myślę, że terapia też bardzo pomaga.

Cyrus wyjawiła też, że stara się przekonać do zmiany stylu życia również swoich rodziców, którzy wciąż są - jak to sama nazwała - "wielkimi zjarusami".

bDnZkefO

Jednym z moich ulubionych wywiadów jest ten, w którym mówię: "Każdy, kto pali trawkę, jest głuptaskiem" - powiedziała. Ten, który uwielbiam wysyłać moim rodzicom, którzy są wielkimi "zjarusami", od czasu do czasu. To było dla mnie bardzo ważne przez ostatni rok, żeby żyć w trzeźwości, ponieważ dzięki temu mogłam naprawdę dopracować swoje rzemiosło.

Na koniec 27-latka wymieniła korzyści płynące z bycia trzeźwą, zapewniając, że w najbliższym czasie nie zamierza tego zmieniać.

Życie w trzeźwości uchodzi w zbiorowej wyobraźni za nudne. Kochani, możecie powiedzieć o mnie wszystko, ale na pewno nie to, że jestem nudna. Kocham to, jak mogę wstać rano i być w stu procentach obecna, a nie wycieńczona i skacowana. Chcę budzić się gotowa do działania - zakończyła.

Spodziewalibyście się po niej takiej zmiany?

bDnZkefP
bDnZkefQ
bDnZkegi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(35)
Kkkk
5 miesięcy temu
Manipulacja komentarzami poziom hard!!
Gosc
5 miesięcy temu
Ja nie pije, nie pale od 22 lat ale nikogo to nie obchodzi. Mam 22 lata.
Olix
5 miesięcy temu
A ja nie pale od 23 godzin! Trzymajcie kciuki! :)
bDnZkegj
Tak jest
5 miesięcy temu
gdyby ludzie sobie uświadomili że wszyscy potrzebujemy pomocy w sensie radzenia sobie z życiem bo każdy z nas ma jakiś bagaż to życie byłoby prostsze. Ale nie używkami które nie rozwiązują problemów tylko poukładaniem emocji. Pozdrawiam wszystkich walczących :)
PrWda
5 miesięcy temu
prawda jest taka że w KAZDEJ rodzinie coś jest lub było. Bo tacy są ludzie. Pokrzywieni. :) Tylko kiedyś nie było tylu używek dostępnych. Był alkohol jedynie. Teraz jest cała gama uzależniaczy. Taka prawda
Najnowsze komentarze (35)
Tom
5 miesięcy temu
Piękna
Bogate patusy
5 miesięcy temu
Szkoda ze po 10 latach mówienia ze marihuana jest super i zachęcania ludzi do palenia jej, ta kobieta przyznała się ze jej już nie pali i wcale nie ma tak dobrego wpływu na zdrowie. Kto wie może jej związek z Liamem by się nie rozpadł gdyby nie ćpała. Może jej brat byłby z Brendą Song gdyby nie ćpał. Może jej młodsza siostra byłaby normalna gdyby nie ćpała
Ewa
5 miesięcy temu
Gdzie jest Daniel syn Zenka ???
Kooo
5 miesięcy temu
Ja nie mogę co 2 osoba żyje na chemii i co jakoś się tym nie chwali jak mu źle
Olix
5 miesięcy temu
A ja nie pale od 23 godzin! Trzymajcie kciuki! :)
Xxx
5 miesięcy temu
Na pierwszy rzut oka fajna dziewczyna, ale ten brudnopis na rękach...
Monia
5 miesięcy temu
Super, w końcu tu inteligentna dziewczyna:)
Ygf
5 miesięcy temu
Fajna jest, mogłaby być moją przyjaciółką
bDnZkegb
nina
5 miesięcy temu
Powodzenia😀
Jola
5 miesięcy temu
POWodzenia
Nick
5 miesięcy temu
Jest młoda, będzie jeszcze nie raz odkrywać siebie i dochodzić do swojej prawdy, dajmy każdemu do tego prawo, peace!
fkdmsfks
5 miesięcy temu
Życie bez jakichkolwiek używek (w tym papierosów) jest super! Szkoda sobie to odbierać :) Trzymam kciuki za wszystkich
Gosc
5 miesięcy temu
Ja nie pije, nie pale od 22 lat ale nikogo to nie obchodzi. Mam 22 lata.
Zdzisław
5 miesięcy temu
po prostu zaczęła za wcześnie palić, badania wskazują że dla kobiet wiek 20lat jest graniczny jesli chodzi o używki, wcześniej dragi trwale upośledzają rozwój mózgu i są problemy
bDnZkegD