Trwa ładowanie...
Szumeralda
|
aktualizacja

ODMIENIONY Łukasz Garlicki też wpadł na Bestsellery Empiku

209
Podziel się:
209
Podziel się:

Dawno niewidziany Łukasz Garlicki powrócił na salony. Pojawił się na gali Bestsellerów Empiku, gdzie zaprezentował odmienione oblicze. Poznalibyście go?

1
 / 9
ODMIENIONY Łukasz Garlicki też wpadł na Bestsellery Empiku
ODMIENIONY Łukasz Garlicki też wpadł na Bestsellery Empiku
ODMIENIONY Łukasz Garlicki też wpadł na Bestsellery Empiku (AKPA, KAPIF)
0
0

Łukasz Garlicki zyskał największą popularność za sprawą roli w serialu "Brzydula" w którym wcielił się w rolę Sebastiana Olszańskiego. Aktor nie zwalnia tempa i jest aktywny zawodowo. Można go zobaczyć zarówno w produkcjach filmowych, jak i na deskach warszawskiego Och-Teatru.

Mimo licznych przedsięwzięć, w których bierze udział, długo nie pojawiał się na branżowych wydarzeniach. Wcześniej zdarzało mu się wzbudzać kontrowersje, chociażby podczas występu w programie Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący zarzucał mu brak szacunku do koleżanek z branży, a zaniepokojeni widzowie ocenili wówczas jego zachowanie jako aroganckie.

Swego czasu Garlicki przyznawał, że porzuca imprezowy styl życia, który pochłonął go na tyle, że utrudniał mu normalne funkcjonowanie.

Mój styl życia przejął nade mną kontrolę, parę razy się potknąłem. Liczyło się przede wszystkim to, by się dobrze bawić, imprezować i niczym się nie przejmować. Wystarczył tydzień, żeby wszystko mi się przewartościowało. Zdałem sobie sprawę, że ciągłe imprezowanie do niczego dobrego nie prowadzi - mówił w rozmowie z magazynem "Grazia".

Wygląda na to, że zmiana zaszła nie tylko w życiu, ale także wizerunku 47-latka. We wtorek po długiej nieobecności aktor pojawił się na ściance. Podczas gali Bestsellerów Empiku zaprezentował odmienione oblicze. Garlicki postawił na luźną, jeansową koszulę i spodnie, które sprawiają wrażenie za dużych. Całość stylizacji dopełniła nonszalancko założona na głowę niebieska czapka. Widać też, że aktor schudł.

Poznajecie go?

2
 / 9
Łukasz Garlicki w "Brzyduli"
3
 / 9
Łukasz Garlicki w "Brzyduli"
4
 / 9
Odmieniony Łukasz Garlicki
5
 / 9
Odmieniony Łukasz Garlicki
6
 / 9
Odmieniony Łukasz Garlicki
7
 / 9
Odmieniony Łukasz Garlicki
8
 / 9
Łukasz Garlicki w 2023 roku
9
 / 9
Łukasz Garlicki w 2023 roku
KOMENTARZE
(209)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Dommo
7 miesięcy temu
Najlepiej wygladal na tych zdj 2023 teraz jakby byl chory
Tadek Niejade...
7 miesięcy temu
Co mu się stało? Może choruje chłop.
Ergfxgjj
7 miesięcy temu
Przez ten czas był pustelnikiem? Wygląda katastrofalnie...
Monty Pyton
7 miesięcy temu
Fajnie ze ordynator zakladu psychiatrycznego wypuscil go ze szpitala na czas imprezy...
post
7 miesięcy temu
Długotrwały prowadzi do śmierci.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
nooo
7 miesięcy temu
może chory, słabo wygląda.
Memdm
7 miesięcy temu
Jejciu, On chyba choruje...
bgrr
7 miesięcy temu
Widać że przyszedł pod wpływem... ma swój styl ogólnie, nie wygląda źle.... ale alkohol ma przewagę nad jego życiem.
Xdxd
7 miesięcy temu
Co to za dziadek ?
Unsk
7 miesięcy temu
… co narkotyki robią z człowieka?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (209)
Annnn
7 miesięcy temu
Wlasnie przejzalam jego insta. On tak juz wyglada od jakiegos czasu. Ma kolczyk w lewym uchu. Ubiera sie totalnie inaczej. Korale I takie tam ozdoby. Totalna zmiana image??
Majka
7 miesięcy temu
Jakby był poważnie chory.
Donna
7 miesięcy temu
Byl ladny , jest brzydki ...
lelum
7 miesięcy temu
Jak brzmi ulubione powiedzonko facetów? Że są jak wino, a kobiety jak mleko? To mamy kolejny przykład.
Żal człowieka
7 miesięcy temu
To porzucenie imprezowego stylu życia to już było jakiś czas temu, ewidentnie do niego wrócił, na filmiku ze ścianki widać że jest pod wpływem i ten wpływ chyba przejął nad nim kontrolę, oby znalazł się ktoś kto mu pomoże.
Kici
7 miesięcy temu
Zdrowia
aga
7 miesięcy temu
dlatego dzieci, nie warto pić alko
Pela
7 miesięcy temu
wygląda jak mój bardzo ciężko chory mąż....szkoda człowieka
Graz
7 miesięcy temu
Jak pracował w TVN-to juz wiadomo,!!!!!!!
cala
7 miesięcy temu
Ozempic?
rany
7 miesięcy temu
Wygląda jak starszy brat Andrzeja Seweryna.
Hbh
7 miesięcy temu
Narkotyki?
Ahor
7 miesięcy temu
Przypominam on jest aktorem czasami na potrzeby granej roli musi schudnąć, przytyć, zgolić glowe na łyso, „przypakować „ , zapuścić brodę itd.
Tyle
7 miesięcy temu
Wygląda jak zaginiony brat Chajzera
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.