Trwa ładowanie...
bESZwXCd
Goss
|

Oto, kim są z WYKSZTAŁCENIA polscy celebryci! Co studiowali Monika Olejnik, Izabela Janachowska czy Andrzej Piaseczny? (ZDJĘCIA)

Wykształcenie gwiazd potrafi niekiedy zaskakiwać. Niewiele osób wie, że Aleksandra Kwaśniewska i Iwona Węgrowska kształciły się w tym samym kierunku, a Monika Olejnik i Robert Janowski upodobali sobie pracę ze zwierzętami. Ewa Drzyzga oraz Monika Richardson postawiły z kolei na ambitne studia językowe.

348
Podziel się
1 z 27
Oto, kim są z WYKSZTAŁCENIA polscy celebryci! Co studiowali Monika Olejnik, Izabela Janachowska czy Andrzej Piaseczny? (ZDJĘCIA)
Oto, kim są z WYKSZTAŁCENIA polscy celebryci! Co studiowali Monika Olejnik, Izabela Janachowska czy Andrzej Piaseczny? (ZDJĘCIA)
Oto, kim są z wykształcenia polscy celebryci! (AKPA)
0
0

Nie jest tajemnicą, że wśród rodzimych celebrytów panuje spora różnorodność w kwestii wykształcenia. Zanim znani i lubiani zaczęli pojawiać się na ściankach, wiedli bowiem w większości zwyczajne życie, przez co mieli różne plany na przyszłość i kształcili się w zupełnie innych profesjach..

To, kim niektóre gwiazdy są z zawodu, bywa naprawdę zaskakujące. Niektórzy wybierali studia językowe, a inni kierunki humanistyczne, po których nie mieli problemu, aby "dokształcić" się do zawodu dziennikarza. Bywa też tak, że edukacja nie była priorytetem w ich życiach i wszystko postawili na jedną kartę.

Dla niektórych może być zaskoczeniem, że Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Cichopek i Iwona Węgrowska ukończyły dokładnie te same studia. Ewa Drzyzga, Kinga Rusin i Monika Richardson postawiły z kolei na popularne dziś filologie, a Monika Olejnik oraz Robert Janowski upodobali sobie pracę ze zwierzętami. Inni, jak Natalia Siwiec, po prostu porzucili studia dla kariery.

Zobaczcie, kim z wykształcenia są polscy celebryci. Kto zaskoczył Was najbardziej?

bESZwXCD
KOMENTARZE
(348)
Ferdek Kiepsk...
miesiąc temu
BYCIE MAGISTREM A BYCIE MĄDRYM TO SĄ DWIE RÓŻNE RZECZY
Beka
miesiąc temu
Haha, po tym jak Gessler w każdej z edycji wymawia bruszetta, a nie brusketta, chyba nikt nie ma wątpliwości że włoskiego to ona nie zna
Danunia
miesiąc temu
Magda Gessler posługuje się biegle językiem włoskim? Przecież ona nie zna podstaw wymowy, robi błędy gramatyczne w zagadnieniach na poziomie A1, nie zna słownictwa. Po semestrze nauki umie się więcej niż p. Magda.
bESZwXCH
Haha
miesiąc temu
Brakuje Lewandowskich
Pytam
miesiąc temu
A Piłkarze z reprezentacji? A viki gabor, która zdania nie potrafi złożyć?
Najnowsze komentarze (348)
7ppp
4 tyg. temu
ściagać filmy i muzyke
Hehe
4 tyg. temu
Rodzice Kaśki Tusk są z niej dumni? A co na to ojciec, dla którego dzieci to 20 lat udręki?
Olala
4 tyg. temu
Niby te celebryty niektóre po studiach są, a rozumem jakoś nie grzeszą zbytnio.
niewiem
4 tyg. temu
A co to ło Natalia Siwiec?????
Tomasz
4 tyg. temu
Nie w Kluczborku a Prószkowie!
Ola
4 tyg. temu
Michał Szpak nie został przyjęty na studia z zakresu spiewu?bo co nie ma predyspozycji do spiewania?szok ,ciekawe kogo oni tam przyjmują...ale nie dziwie sie wielu wybitnych artystów z dziedziny sztuk pięknych też nie dostali się na ASP...
AGNIESZKA WLO...
4 tyg. temu
KATARZYNA GLINKA
KATARZYNA ZAK
4 tyg. temu
KATARZYNA FIGURA
bESZwXCz
ANDRZEJ MLYNA...
4 tyg. temu
ANNA MUCHA
anna
4 tyg. temu
Pani Magda NIE mowi po wlosku
Julian M
4 tyg. temu
Wykształcenie jest ważne ale nie jest patentem na mądrość. Oto prezydenci naszego kraju - doktorat, niepełne wyższe i zawodowe. A jak byście ich uszeregowali?
Winc.
4 tyg. temu
Jak widać Polskie studia to w większości marnowanie czasu.
Łukasz Jasińs...
4 tyg. temu
Wyrywek mądrości Badanie zostało przeprowadzone dnia dwudziestego piątego maja w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym roku ze względu na całkowitą utratę słuchu. Wynik badań psychologicznych: rozwój umysłowy oceniany w oparciu o wyniki badań Skalą Leitera kształtuje się powyżej poziomu inteligencji przeciętnej. Orientacja przestrzenna, koordynacja wzrokowo-ruchowa jak również funkcja grafo-percepcyjna powyżej normy dla wieku. Na dobrym poziomie myślenie logiczne i rozumowanie przez analogie. W sytuacji zadaniowej, która nie angażuje mowy, chłopiec chętnie i samodzielnie pracuje, dobrze koncentruje uwagę i jest dość wytrwały. Nie inicjuje kontaktu werbalnego. Odpowiada na bardzo proste pytania dotyczące klocków, obrazów itp. itd. Na pytania oderwane od konkretnej sytuacji reaguje zahamowaniem, a nawet przejawami negatywizmu - buntem. Niepewny, nieufny i gotowy do natychmiastowego wycofania się z kontaktu w obliczu niepowodzenia. Jest to formalnoprawny dowód potwierdzający, że posiadam wrodzoną inteligencję jako osoba z nabytą niepełnosprawnością - niesłysząca, nielegalnie - bezdomna, jednak: myśląca - samodzielnie. Łukasz Jasiński (2019)
Jpar
4 tyg. temu
To samo myśle co Ferdek Kiepski
...
Następna strona
bESZwXCl
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Nagrody Gotham 2021: wytatuowana Kristen Stewart, dawno niewidziany Nicolas Cage, Ho-yeon Jung z serialu "Squid Game"... (ZDJĘCIA)

Sezon nagród filmowych właśnie się rozpoczął. Nowojorska gala zwabiła na czerwony dywan sporo pierwszoligowych gwiazd kina. Kto prezentował się najlepiej?
9.

British Fashion Awards 2021: Bardzo szczupła Lily Allen, mroczna Dua Lipa, dojrzały Romeo Beckham, Kate Beckinsale... (ZDJĘCIA)

W poniedziałek w londyńskim Royal Albert Hall zaroiło się od największych gwiazd brytyjskiego przemysłu rozrywkowego (i nie tylko). Które z nich zasługują na tytuł "ikon mody"?
bESZwXCm
8.

Małgorzata Rozenek robi się na BÓSTWO na wyprzedaży u jubilera (ZDJĘCIA)

Korzystając z obniżek z okazji "czarnego piątku", Małgorzata Rozenek rzuciła się w istny szał zakupów. Wiedzieliście, że taka z niej łowczyni okazji?
7.

Jarosław Jakimowicz i rozbawiona Agnieszka Oszczyk piją kawę pod nieobecność Magdaleny Ogórek (ZDJĘCIA)

Agnieszka Oszczyk zastąpiła w studiu TVP chorującą na COVID-19 Magdalenę Ogórek. Widać, że dziennikarce podoba się towarzystwo Jarosława Jakimowicza...
6.

Te gwiazdy mają POLSKIE KORZENIE: Scarlett Johansson, Gwyneth Paltrow, Jane Seymour... (ZDJĘCIA)

Polskim pochodzeniem może się pochwalić wiele światowej sławy gwiazd, w tym m.in. Natalie Portman, Emily Ratajkowski, Lukas Podolski, Juliette Binoche czy Uma Thurman. Zobaczcie, które jeszcze gwiazdy mają polskie korzenie. Wiedzieliście?
bESZwXCn
5.

Majdany z kartonem wina pod pachą świętują nieoficjalne OTWARCIE BUTIKU Małgorzaty (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek doczekała się własnego sklepu z ubraniami przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic w stolicy. Paparazzi wypatrzyli pod nim grupę znajomych Majdanów i Radzia z winem.
4.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś już wrócili do Polski. Odwiedzili studio "Dzień Dobry TVN"... (ZDJĘCIA)

Tuż po powrocie ze słonecznej Hiszpanii Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zagościli w studio "Dzień dobry TVN". Podczas wizyty para opowiedziała o wspólnym życiu z małym Milanem. "Robert świetnie radzi sobie jako ojciec. Potrafi wszystko zrobić wokół dziecka" - chwaliła partnera dumna celebrytka.
3.

Karolina Pisarek z narzeczonym OGLĄDA KLEJNOTY u jubilera (ZDJĘCIA)

Karolina Pisarek i Roger Salla odwiedzili salon z biżuterią. W trakcie zakupów zakochani trzymali się za ręce i całowali nad gablotką wypełnioną kosztownościami. Romantycznie?
bESZwXCo
2.

Latające stoły, kłamstwa, komornik na planie - oto najbardziej NIEUDANE "Kuchenne rewolucje" (ZDJĘCIA)

Dla restauratorów, którzy kombinowali i nie słuchali rad Magdy Gessler, "Kuchenne rewolucje" nie skończyły się happy endem. Niektóre historie miały nawet ciąg dalszy w sądzie. Pamiętacie te "kuchenne katastrofy"?
1.

Ile polskie gwiazdy ZARABIAJĄ na Instagramie? Małgorzata Rozenek, Julia Wieniawa, Barbara Kurdej-Szatan... (ZDJĘCIA)

Gwiazdy i celebryci przekuwają instagramowe zasięgi na finansowe profity, reklamując, co popadnie. Robert Lewandowski czy Małgorzata Rozenek mogą liczyć na imponujące stawki. Sprawdziliśmy, ile z tego "wyciągają". Kwoty robią wrażenie?
bESZwXDb