Trwa ładowanie...
Dollface
|
aktualizacja

Kim z zawodu są prowadzący śniadaniówki? (ZDJĘCIA)

142
142
Podziel się
1
 / 12
Kim z zawodu są prowadzący śniadaniówki? (ZDJĘCIA)
Kim z zawodu są prowadzący śniadaniówki? (ZDJĘCIA)
(AKPA, East News)
0
0

Okazuje się, że niektórzy nawet skończyli dziennikarstwo. Uwaga, jest też osoba, która wykształcenia wyższego nie posiada... Domyślacie się, o kim mowa?

Jak to zwykle bywa w życiu, wybór studiów nie zawsze musi pokrywać się z wykonywanym później zawodem. Zwłaszcza w przypadku tak kreatywnych profesji, jak aktor czy prezenter. Często zdarza się także, że o profesjonalizmie świadczy doświadczenie, a nie zdobyty dyplom.

Dziś przyjrzymy się wykształceniu, jakie zdobyli prowadzący programów śniadaniowych:_ Dzień Dobry TVN_ i Pytania na Śniadanie. Okazuje się, że w tym gronie znajduje się co najmniej jeden dyplomowany dziennikarz, ale jest też pewne zaskoczenie: ktoś wykształcenia wyższego nie ma w ogóle...

Zobaczcie, o kim mowa. Jesteście zaskoczeni?

2
 / 12
Dorota Wellman i Marcin Prokop

Dorota Wellman jest z wykształcenia filologiem - po warszawskim II LO im. Stefana Batorego poszła na polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Pisała pracę o Czesławie Miłoszu. Marcin Prokop zaś ma wykształcenie... bankowe. Dziennikarz ukończył Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości, chociaż podobno wolał kierunki humanistyczne.

3
 / 12
Ida Nowakowska

Ida Nowakowska to prawdziwy geniusz. Skończyła aktorstwo na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, co nie przeszkadzało jej jednocześnie studiować stosunków międzynarodowych na innym wydziale tej samej uczelni.

4
 / 12
Izabella Krzan

Izabella skończyła licencjat w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Kiedyś w planach miała i studia magisterskie, ale jakoś zabrakło jej czasu... Groziła, że myśli o dziennikarstwie.

5
 / 12
Kasia Cichopek

Kasia Cichopek, która triumfalnie powróciła na pierwszą linię telewizyjnego frontu, jest psychologiem. Skończyła bowiem psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ma też uprawnienia instruktora teatralnego.

6
 / 12
Maciej Kurzajewski i Olek Sikora

Prowadzący Pytanie na Śniadanie mają ciekawe, odbiegające od dziennikarskiego, wykształcenie. Kurzajewski studiował prawo na UW, zaś Olek Sikora postarał się o ukończenie Uniwersytetu Jagiellońskiego (gdzie studiował biologię i geografię, a potem zarządzanie). Sikora jest... specjalistą ds. zarządzania w turystyce.

7
 / 12
Tomasz Wolny

Tomasz Wolny, urodzony poznaniak, skończył też tamtejszy Uniwersytet im. Adama Mickiewicza. Ma dyplom dziennikarza, a co ciekawe, wykorzystuje go także jako... wykładowca tej uczelni. Chcielibyście trafić do niego na zajęcia?

8
 / 12
Małgorzata Opczowska i Małgorzata Tomaszewska

Nowy nabytek PnŚ, Małgorzata Opczowska, z wykształcenia jest prawniczką. Małgorzata Tomaszewska zaś zdołała skończyć psychologię na SWPS.

9
 / 12
Robert El Gendy i Tomasz Kammel

Robert skończył studia ekonomiczne. Dość oryginalnie potoczyła się kariera naukowa Tomasza Kammela: najpierw uczęszczał do Zespołu Szkół Licealnych i Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu, a ostatecznie skończył... germanistykę w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze.

10
 / 12
Łukasz Nowicki

Łukasz Nowicki, o czym czasem zdarza się zapomnieć, to dyplomowany aktor - skończył krakowską PWST. Zdarza się, że aktorzy decydują się także na prace doktorskie, które pozwalają im potem na bycie wykładowcami w szkołach teatralnych. Taką drogą poszedł Maciej Stuhr, który napisał doktorat w miesiąc, a tematem pracy był... on sam.

11
 / 12
Paulina Krupińska i Damian Michałowski

Miss i prowadząca Dzień Dobry TVN to kolejna absolwentka pedagogiki. Skończyła warszawską Akademię Pedagogiki Specjalnej. Co ciekawe, jej telewizyjny partner Damian Michałowski ma bardziej "branżowe" wykształcenie - skończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW.

12
 / 12
Filip Chajzer

Wykształcenia wyższego nie ma natomiast Filip Chajzer. Najwidoczniej uznał, że bardziej niż jakikolwiek dyplom przyda mu się praca w zawodzie. Słuszny wybór?

KOMENTARZE
(142)
Iza
2 lata temu
NIE MYLIĆ WYKSZTAŁCENIA Z INTELIGENCJĄ
Yyyxyyxxxxx
2 lata temu
Inteligencja a wyzsze wyksztalcenie to dwie rozne bajki
Wiki
2 lata temu
Pudel, zrób takie zestawienie dotyczące Twoich redaktorów. Czasem mi się wydaje, że niektórzy nawet gimnazjum nie skończyli.
liber
2 lata temu
Myślałem, że gastronomię wszyscy pokończyli skoro robią przy śniadaniówkach.
Gość
2 lata temu
Nie mylmy wykształcenia z życiową mądrością, czy byciem zaradnym człowiekiem, ale też nie umniejszajmy sukcesu ludziom wykształconym. Żeby skończyć dobrą, państwową uczelnię trzeba mieć trochę oleju w głowie, zainwestować mnóstwo czasu i pieniędzy. Nikt, kto podjął ten wysiłek nie powie, że to pikuś bez znaczenia.
Najnowsze komentarze (142)
Myśliciel
rok temu
No i jest - Marcin Prokop wykładowca pedagogiki w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego. Co jest? On się zna na pedagogice jak ja na stolarce...a tam studiuję logopedię XD.
Yhhj
2 lata temu
Niby studia niewazne a jednak nie kazdy je byl e stanie skończyć a niektorzy nawet matury
Ghjj
2 lata temu
Chamskie tendencyjne opisy . Zdołała...itp
zNY
2 lata temu
Ida jest genialna gdyby tylko jeszcze miała twarz medialna , dla mnie jest wyjątkowo nieatrakcyjna i nieproporcjonalna. Sorry
Ewisko
2 lata temu
Najlepszym dziennikarzem jest Filip Chajzer, on byłby dobry gdyby nie miał nawet podstawówki ukończonej. Tacy ludzie rodzą się rzadko, byłby dobrym aktorem , jest super dziennikarzem. Wykosił wszystkich i nadal kosi. Kiedyś będzie szefem telewizji TVN.
Ann
2 lata temu
Idzie N.już rośnie nos jak Mateutkowi
Nikita
2 lata temu
Co do Chajzera: to widac i słychac w kazdym Jego wystapieniu
Vicky
2 lata temu
Zabawne no w wikipedia chajzer ma wpisany uniwersytet warszawski haaaa I komu wierzyc????nikomu najlepiej zadnym medium bo to zawsze 99%klamstwa
Taaa
2 lata temu
W sumie tylko Prokopa I Welllman😄😄😄
Taaa
2 lata temu
Połowy nie znam
Wtf
2 lata temu
Cichopek nie jest psychologiem, po jakimś dziwnym kierunku typu psychologia stosunków międzykulturowych nie ma się takiego tytułu
gosc
2 lata temu
Przyzwoitosc,slowo to wazna cecha…p.Filip zawiodl dwa biedne psiaki obiecujac im dom…pamieta Pan? moze dalej czekaja?moze widzowie TVN tez? bo ja juz przestalam czekac,slowo przyzwoitosc i honor w Pana przypadku nie istnieje,te pieski to nie sa PRZEDMIOTY
Gaja
2 lata temu
Izabello na stronie wydziału ekonomicznego sggw do tej pory wiszą Twoje posty czy ktoś ma gotowce na egzaminy... trochę wstyd
aaaa
2 lata temu
Posiadanie wyższego wykształcenia nie świadczy o tym, czy ktoś jest mądry czy głupi. To tylko tytuł zawodowy. Jednak w przypadku Chajzera widać, że jeszcze musi się wiele nauczyć, ale tu wyszły braki podstawowe. I kultury osobistej i innych dziedzin.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Joanna Opozda w szykownych leginsach odwiedza ekskluzywny butik z torebką za 9 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Joannie Opozdzie udało się wreszcie oderwać od matczynych i zawodowych obowiązków i wybrać na mały shopping w towarzystwie koleżanek. Myślicie, że zakupy się udały?
9.

"Naturalna" Khloe Kardashian przybywa z pomocą niewiernemu Tristanowi Thompsonowi. Kobieta-anioł? (ZDJĘCIA)

Nie zważając na zdrady I niezliczone kłamstwa, Khloe Kardashian rzuciła się do pomocy, gdy matka ojca jej dzieci, Trsitana Thompsona, zmarła. Internauci spekulują, że para znów do siebie wróciła…
8.

Maffashion relacjonuje wakacje z synem. Towarzyszy im... Blu3aby. "Bez płaczu, AFER i innych problemów" (ZDJĘCIA)

Maffashion podzieliła się z fanami ujęciami z urlopu z synem Bastianem. Wygląda na to, że celebrytce towarzyszy również ukochany. Blu3aby pochwalił się bowiem w sieci wakacyjnymi zdjęciami bez koszulki.
7.

Jak mieszka Ewa Drzyzga? Oryginalne obrazy, przytulna kuchnia i mnóstwo zieleni (ZDJĘCIA)

Ewa Drzyzga osiedliła się 300 km od Warszawy. Upragniony spokój oraz miejsce na ziemi odnalazła z rodziną w jednej z małopolskich wsi. Ładnie się urządziła?
6.

Olga Bołądź, Izabela Janachowska, Aneta Zając i inne gwiazdy Polsatu brylują na ściance (ZDJĘCIA)

Na czwartkowej ramówce Polsatu jak na dłoni mogliśmy zobaczyć, kto przetrwał czystki przeprowadzane przez Edwarda Miszczaka, a komu się nie udało. Kto wypadł najlepiej: Margaret, Marcelina Zawadzka, czy może Karolina Gilon?
5.

Zaspana Julia Wieniawa sunie na próby do teatru w owocowej stylizacji za prawie 40 TYSIĘCY złotych! (ZDJĘCIA)

Otulona w Chanel i Gucci Julia Wieniawa wyruszyła w smutny środowy poranek na podbój teatralnej sceny. Widać, że ma do tego serce?
4.

Promienni Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski opuszczają studio "PnŚ" (ZDJĘCIA)

Po zakończonej emisji "Pytania na śniadanie" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie opuścili studio TVP. Maszerując na parking, zakochani okazjonalnie spoglądali sobie w oczy, a z ich twarzy nie znikały promienne uśmiechy.
3.

Tak mieszka Ewa Chodakowska: marmurowa łazienka, osobista siłownia i oddzielna garderoba na bieliznę (ZDJĘCIA)

Ewa Chodakowska ma dwa mieszkania: to w Warszawie liczy sobie 360 metrów kwadratowych. Ma prywatną siłownię, ogromny taras i garderobę tylko na staniki... Robi wrażenie?
2.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka z drogą torebką i rozporkiem do uda urządzają sobie sesję na plaży w Sopocie. Słodko? (ZDJĘCIA)

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wybrali się ostatnio do Sopotu. Małżonkowie urządzili sobie sesję na plaży, podczas której ochoczo wymienili czułości. W pewnym momencie pozdrowili też obserwującego ich paparazzo.
1.

Gala Człowiek Roku "Wprost" 2022: seledynowa Katarzyna Burzyńska, Ewa Błaszczyk cała na biało i Ida Nowakowska w garniturze (ZDJĘCIA)

"Wprost" wręczył nagrodę dla Człowieka Roku, zapraszając na swoją galę nawet... ministra Mariusza Błaszczaka. Na uroczystym wydarzeniu nie zabrakło i innych znanych nazwisk: w tłumie można było dostrzec między innymi Katarzynę Burzyńską, Idę Nowakowską czy Ewę Błaszczyk.