Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Patryk Vega nie upublicznił sekstaśm "grubych ryb" z prostytutkami, bo dostawał GROŹBY ŚMIERCI?! "Mówiono, że to jest po prostu ZGON"

152
Podziel się:

"Chodzi tutaj o postać wysokiej rangi polityka i duchownego" - wyjawił reżyser. Wierzycie w te rewelacje?

Patryk Vega nie upublicznił sekstaśm "grubych ryb" z prostytutkami, bo dostawał GROŹBY ŚMIERCI?! "Mówiono, że to jest po prostu ZGON"
Patryk Vega dostawał pogróżki (East News)
bETJQNPF

Choć niektórym trudno jest zrozumieć ten fenomen, Patryk Vega stał się na przestrzeni ostatnich lat jednym z najgłośniejszych polskich reżyserów. Wszystko dzięki serii filmów o Pitbullu, w których brutalny świat mafii został przedstawiony z ulubionej perspektywy fanów tego rodzaju kina - mamy tu dużo wulgaryzmów, nagości i znane nazwiska.

Niedawno w kinach swoją premierę miał najnowszy film jego reżyserii, natomiast w mediach coraz głośniej mówi się o sekstaśmach polityków, których rzekomo jest w posiadaniu. Według nieoficjalnych doniesień istnieje prawie 4 tysiące nagrań, na których zarejestrowano polityków, wiceministra obrony czy arcybiskupa korzystających z usług prostytutek. Nieoficjalnie mówi się również, że taśmy miały trafić na Ukrainę, gdzie mogły posłużyć do szantażu.

bETJQNPH
Zobacz także: Patryk Vega zapewnia, że posiada sekstaśmy polityków z prostytutkami: "Nie chcę mówić, jak to się znalazło w moich rękach"

Jak można było się spodziewać, na obietnicach upublicznienia skandalicznych taśm się skończyło. Później w sieci zrobiło się głośno, kiedy okazało się, że wszystkie materiały, jakie miał Vega, miały być spreparowane. Super Express dotarł do właścicieli klubów (braci Aleksieja i Jewgenija R.), którzy otwarcie mówili, że zapewnienia Vegi są wierutnym kłamstwem.

Mam nagrania z planu filmowego, gdzie Vega tworzy pseudokasety, pseudotaśmy. To on sam nagrywał sceny seksu z ukrytych kamer - mówił jeden z nich.

bETJQNPN

Zdaniem samego zainteresowanego bracia musieli zeznać w ten sposób, ponieważ "zostali zmanipulowani i nie mieli innego wyjścia". W programie Hejt Park Kanału Sportowego Patryk przyznał, że do samego końca zastanawiał się, czy nie opublikować kontrowersyjnych taśm. Okazuje się, że tym, co powstrzymało filmowca, były napływające "z góry" groźby śmierci.

Dostaliśmy sygnał, że jeżeli to się stanie, to się skończy tragicznie - wyjawił. W przypadku niektórych materiałów w ogóle mówiono, że to jest po prostu zgon. Dlatego zrezygnowaliśmy z tego, bo się wszyscy bali, i uznaliśmy, że nie jest to czegokolwiek warte.

Celebryta wyjawił, że już jakiś czas temu zgłosili się do niego także ludzie, którzy za wszelką cenę chcieli odkupić od niego nagrania.

Nie doszło do rozmów o kwocie, bo ja nie byłem zainteresowany sprzedażą. Zdecydowanie to są nazwiska dużego formatu. Chodzi tutaj o postać wysokiej rangi polityka i duchownego - zdradził.

bETJQNPO

Wierzycie w te rewelacje?

bETJQNPP
bETJQNQi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(152)
Zwykle
rok temu
Wierzymy. Jesteśmy wręcz pewni, ze tak się dzieje. Alkohol, narkotyki, prostytucja, pedofilia. No ale ktoś ich wybrał.
:(((((
rok temu
Moja siostra wczoraj odkryła, że jej mąż od 5 lat prowadzi podwójne życie. Tragedia. Dwójka małych dzieci. Panowie, dlaczego?
Gość
rok temu
Po co ta kobieta z nim jeszcze jest ? Jak ja tak ośmieszył ?
bETJQNQj
Zyza
rok temu
Uważam że to prawda. Są taśmy i są groźby. Powinien na siebie uważać. Dopóki je ma to jest bezpieczny.
Anna
rok temu
Każdy zdrowo myślący człowiek doskonale wie że ludzie korzystają z usług prostytutek. I tacy wysoko postawieni i tacy niżej postawieni. A ten zrobił sobie z tego cel życia. Żeby to nam pokazać i zbić pieniądze na tym co już i tak wszyscy wiemy bo nie jesteśmy zacofani.
Najnowsze komentarze (152)
Uważny widz
rok temu
Powiem tak. Że politycy, celebryci, księża korzystają z prostytutek to pewnie prawda,że korzystają z małolatek też pewnie prawda. Ale kompletnie nie wierzę w te niby groźby, To zwykła ściema, strategia marketingowa i tyle. Robi z nas durniów byle tylko kasa się zgadzała.
ello
rok temu
arcybiskup taki bardzo postępowy stawia na młodzież
ello
rok temu
arcybiskup Miś
Pytek
rok temu
A ten duchowny, to nie z Krakowa.
ELSA
rok temu
UWAŻAM ŻE POWINIEN JAK NAJSZYBCIEJ UJAWNIĆ TE TAŚMY JEŻELI RZECZYWIŚCIE JE MA -- JAK JUŻ BĘDZIE WSZYSTKO WIADOMO TO NIC JUŻ MU NIE BĘDZIE GROZIŁO -- TERAZ TAKIE STRASZENIE POSIADANIEM TAŚM MOŻE FAKTYCZNIE BYĆ NIEBEZPIECZNE
Miernoctwo
rok temu
A kiedy film o ZATOCE
Adalbert
rok temu
A kosmici wylądowali w Polsce, na podlasiu i Andruszkiewicz to ich szef...
agakor12
rok temu
Vega to chyba jedyny reżyser, który przy produkcji każdego filmu dostaje jakieś groźby. Potem idziesz na film i dowiadujesz się, że nic nowego nie miał do przekazania. Wszystkiego można było dowiedzieć się z mediów. Żałosne
bETJQNQb
Jacek
rok temu
Jak mówią mądrzy ludzie, jaki poziom takie rewelacje i filmy...
abc
rok temu
czy tam był toni ?
Maciek2456
rok temu
On ma taśmę, ale chyba klejąca
Sonia
rok temu
Panie Vega Zajmij się swą „ Anal Virgin „ bo z filmu na film gorsze dno :/
ADAM
rok temu
Vega jest tak samo wiarygodny jak każdy po kolei rząd. Nikt Ci typie nie wierzy zniknij w koncu
obserwator
rok temu
Czy mnie pamięć nie myli?? ktoś już stracił życie w więzieni bo za dużo zaczoł gadać. Nie był to bokser???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETJQNQU
bETJQNQV
bETJQNQW
bETJQNQX
bETJQNQY
bETJQNQD