Goss
|

Pete Davidson i Kaia Gerber JUŻ SIĘ ROZSTALI? "Czuła się przytłoczona tą relacją"

55
Podziel się

Amerykańskie media donoszą, że relacja komika i 18-letniej córki Cindy Crawford to już przeszłość. Zaskoczeni?

Pete Davidson i Kaia Gerber już nie są razem.
Pete Davidson i Kaia Gerber już nie są razem. (East News)

Pete Davidson zasłynął w mediach jako komik, jednak dużo częściej niż o osiągnięciach zawodowych mówi się o jego kolejnych podbojach miłosnych. Po rozstaniu z Arianą Grande hollywoodzki podrywacz o wątpliwej reputacji zainteresował się brytyjską aktorką Kate Beckinsale, z którą dzieliła go 20-letnia różnica wieku. Niestety i ten związek nie przetrwał próby czasu, a Pete był zmuszony szukać szczęścia dalej.

Po rozstaniu z Kate amerykański komik spotykał się jeszcze z córką Andie MacDowell, Margaret Qualley, jednak tu również nie udało mu się zbudować trwałej relacji. Ich związek trwał zaledwie kilka miesięcy, a niedługo potem Pete był już widywany z kolejną znaną dziewczyną - córką Cindy Crawford, Kaią Gerber. O ich romansie głośno było jeszcze w listopadzie zeszłego roku.

Choć wiele osób kibicowało zakochanym, a oni sami wyraźnie mieli się ku sobie, to niestety historia kolejny raz zatacza koło. Zgodnie z doniesieniami portalu Page Six, Pete Davidson i Kaia Gerber już postanowili się rozstać. Źródło portalu twierdzi, że ich relacja stała się w ostatnim czasie dla 18-latki "zbyt przytłaczająca".

"Wygląda na to, że Pete i Kaia się rozstali. Kaia czuła się tym wszystkim przytłoczona. Pete dobrze odnajduje się w wyjątkowo intensywnych relacjach, a Kaia ma dopiero 18 lat. To było dla niej po prostu zbyt wiele" - donosi informator Page Six.

Ostatni raz para była widziana w grudniu, a od tego czasu komik przestał się pokazywać publicznie. Mówi się, że w końcu postanowił zasięgnąć pomocy profesjonalisty, o czym sam wspomniał między słowami w jednym z odcinków programu Saturday Night Live. W tym czasie Kaia przebywała w Miami, gdzie współpracowała z marką Louis Vuitton nad nową sesją.

Myślicie, że to faktycznie koniec ich płomiennego romansu?

KOMENTARZE
(55)
Koko
2 miesiące temu
Jakby moja córka poprowadziła tak zblazowanego chłopaka to bym się zastanowiła co poszło nie tak
WIKIPEDIA
2 miesiące temu
Myśle ze to Cindy z mężem przetłumaczyli jej, ze to nie jest dobra relacja. Amerykańskie media podawały ze była tam jakaś awantura o niego pod domem Kai, podobno rozchodzi się o cpanie
Pol
2 miesiące temu
Piękna dziewczyna szkoda jej ... oby znalazła miłość
Linka
2 miesiące temu
Ufff, narszcie - on nie zasługuję na dziewczynę tak młodą, delikatną i śliczną.
gosc
2 miesiące temu
Te bogate i znane pięknotki z pierwszych stron światowych gazet mają jakąś autodestrukcyjną manię do spotykania się z paskudnymi i problematycznymi facetami, którzy do tego albo je biją albo je zdradzają. O co w tym chodzi?
Najnowsze komentarze (55)
baba jaga
2 miesiące temu
Komik jak to komik-odwalił parę skeczy i poszedł koncertować gdzie indziej.
Pol
2 miesiące temu
Pies na baby
Xxx
2 miesiące temu
Nie dziwie się. Trafiła na wyjątkowo ciężka osobę, po przejściach, a do tego uzależnionego, a ona wydaje się trzymana na smyczy przez rodziców🤷‍♀️
Henia
2 miesiące temu
On do niej w ogóle nie pasował ćpun I psycho, tylko by zniszczył jej kariere.
Nefeetete
2 miesiące temu
Okropny, odpychający, cierpiący na tumiwisizm zblazowany narkoman- takie robi wrażenie.Dziwi mnie co te baby w nim widzą...
Rocco
2 miesiące temu
Ale dobrze sobie powciskal
Gość
2 miesiące temu
Wstrętny ten Pete taki zblazowany
......
2 miesiące temu
O Bożeno, jaki on szpetny...🙄
bleee
2 miesiące temu
Koleś wygląda na mega przytłaczającego. Takiego, który jak się napije albo naćpa to użala się nad sobą i trzeba go wyciągać z mentalnego dołka przez następny tydzień.
Aaa
2 miesiące temu
Po co się spotykała. Status juz z lekką napoczetej i przemielonej ma
gosc
2 miesiące temu
brzydziłabym się go kijem ruszyc ,wygląda jak ćpun i jest nim w końcu idzie na kolejny odwyk !
Mrta
2 miesiące temu
Ona starsznie dojrzała jak na swój wiek. On jak niedorozwiniety
HGW
2 miesiące temu
On ma adidasa
ADR
2 miesiące temu
Znajdzie sobie kogoś lepszego