Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Piotr Krysiak publikuje rozmowę z "gwiazdorem publicystyki TVP Info": "Aha. Eeee... Yyyy, NIE UDZIELAM INFORMACJI, dzięki bardzo"

99
Podziel się

"Gwiazdor publicystyki TVP Info" migał się od odpowiedzi, czy był w hotelu, w którym doszło do gwałtu. "No ale do czego Pan zmierza?".

Piotr Krysiak publikuje rozmowę z "gwiazdorem publicystyki TVP Info": "Aha. Eeee... Yyyy, NIE UDZIELAM INFORMACJI, dzięki bardzo"
Piotr Krysiak publikuje rozmowę z "Gwiazdorem" (East News, Facebook)
bDJfdAfF

Piotr Krysiak ujawnił kilka dni temu sprawę gwałtu, do jakiego miało dojść w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem w lutym ubiegłego roku. Oprawcą, według informacji Krysiaka, miał być "gwiazdor publicystyki TVP Info". Chociaż dziennikarz nie ujawnił jego nazwiska, do tablicy poczuł się wywołany Jarosław Jakimowicz, który bardzo nerwowo reaguje na jakiekolwiek nowe publikacje w tej sprawie.

W piątek rano Piotr Krysiak opublikował na Facebooku zapis rozmowy z "Gwiazdorem", czyli opisywanym przez siebie gwałcicielem. Dziennikarz już wcześniej ujawnił, że rozmowa była krótka i oparła się przede wszystkim na tym, że "gwiazdor publicystyki" rozłączył się, gdy tylko usłyszał nazwę hotelu.

Faktycznie, nagranie Piotr Krysiaka ma nieco ponad minutę, głos rozmówcy jest odpowiednio zmodyfikowany, więc nie wiadomo, z kim rozmawiał dziennikarz. Krysiak zadał proste pytanie: "Czy Pan w zeszłym roku w lutym był w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem?". "Gwiazdor" początkowo odparł: "O raaaju... Nie mam czerwonego pojęcia, nie pamiętam", jednak po chwili zaczął wypytywać, dlaczego Krysiaka tak to interesuje.

bDJfdAfH
Zobacz także: Projekt nowej definicji gwałtu. Adwokatka mówi, jak to może wyglądać w praktyce

Dziennikarz zgodnie z prawdą odparł, że przygotowuje materiał, nie zdradził jednak, na jaki temat. Co ciekawe, Krysiak próbował jeszcze przypomnieć rozmówcy, że w hotelu miał być też Michał Wiśniewski, ale na jakiekolwiek sugestie "Gwiazdor" odpowiadał tylko "eee", względnie "yyy".

Jeśli mi Pan powie, że Pana tam absolutnie nie było, to ja Panu pytania już więcej nie zadam, bo nie ma sensu - wyjaśnia Krysiak, a w odpowiedzi słyszy: Yyyy. Nie udzielam informacji. Nie byłem z żadnym Michałem Wiśniewskim w żadnym Łukowie. Dzięki bardzo.

bDJfdAfN

Na tym rozmowa siłą rzeczy się zakończyła.

Myślicie, że na antenie "gwiazdor publicystki TVP" jest bardziej rozmowny?

bDJfdAfO
bDJfdAgi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
assa
miesiąc temu
uderz w stół a nożyce...
vfd
miesiąc temu
Proste, dziewczyna ponoć następnego dnia była u Ginekologa. Pewnie ma dokumentacje. Ale że przypomina sobie dopiero rok po sprawie , to jest dziwne :)
Beata
miesiąc temu
Gdzie dowody gdzie zeznania niby pokrzywdzonej same insynuacje .Widać że na Jarka jest zlecenie konkurencji.
bDJfdAgj
Ewa
miesiąc temu
I teraz zobaczcie jedni drugich niszczą i to się nazywa walka polityczna poniżej pasa.
Beata
miesiąc temu
Specjalna nagonka na Jarka za poglądy a później wyjdzie że to nie on tak się niszczy człowieka.
Wojtek
miesiąc temu
Niszczą człowieka bez sądu gdzie głos poszkodowanej gdzie dowody .
Smichu
miesiąc temu
Dajcie spokój, ten pismak lewacki to jakaś farsa i ta rozmowa to clickbait.
AdaM
miesiąc temu
Zabawa w kotka i myszkę. Zgwałcił ale jest tak potężną gwiazdą że nie możemy ani go ujawnić ani ukarać. Po co więc ten artykuł ?
Jandagej
miesiąc temu
Janda co u ciebie, kochana?
GWIAZDOR
miesiąc temu
Pudel zrobił Cichemu reklamę.
Pamiętasz
miesiąc temu
Jarek, nigdy do niczego się nie przyznawaj. Jola
Pankracy
miesiąc temu
I ma go wpisanego w telefonie jako GWIAZDOR? Hahahahahahah dobra grafika do artykuł
Prawnik
miesiąc temu
Dopoki nie jest skazany to jest niewinny earto pamietac i nie wyrokowac
bDJfdAgb
Erwin
miesiąc temu
Bo osmili sie byc Polakiem popierajacym PIS !
...
Następna strona
bDJfdAgD