Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Piotr Krysiak publikuje rozmowę z "gwiazdorem publicystyki TVP Info": "Aha. Eeee... Yyyy, NIE UDZIELAM INFORMACJI, dzięki bardzo"

99
Podziel się:

"Gwiazdor publicystyki TVP Info" migał się od odpowiedzi, czy był w hotelu, w którym doszło do gwałtu. "No ale do czego Pan zmierza?".

Piotr Krysiak publikuje rozmowę z "gwiazdorem publicystyki TVP Info": "Aha. Eeee... Yyyy, NIE UDZIELAM INFORMACJI, dzięki bardzo"
Piotr Krysiak publikuje rozmowę z "Gwiazdorem" (East News, Facebook)

Piotr Krysiak ujawnił kilka dni temu sprawę gwałtu, do jakiego miało dojść w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem w lutym ubiegłego roku. Oprawcą, według informacji Krysiaka, miał być "gwiazdor publicystyki TVP Info". Chociaż dziennikarz nie ujawnił jego nazwiska, do tablicy poczuł się wywołany Jarosław Jakimowicz, który bardzo nerwowo reaguje na jakiekolwiek nowe publikacje w tej sprawie.

W piątek rano Piotr Krysiak opublikował na Facebooku zapis rozmowy z "Gwiazdorem", czyli opisywanym przez siebie gwałcicielem. Dziennikarz już wcześniej ujawnił, że rozmowa była krótka i oparła się przede wszystkim na tym, że "gwiazdor publicystyki" rozłączył się, gdy tylko usłyszał nazwę hotelu.

Faktycznie, nagranie Piotr Krysiaka ma nieco ponad minutę, głos rozmówcy jest odpowiednio zmodyfikowany, więc nie wiadomo, z kim rozmawiał dziennikarz. Krysiak zadał proste pytanie: "Czy Pan w zeszłym roku w lutym był w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem?". "Gwiazdor" początkowo odparł: "O raaaju... Nie mam czerwonego pojęcia, nie pamiętam", jednak po chwili zaczął wypytywać, dlaczego Krysiaka tak to interesuje.

Zobacz także: Projekt nowej definicji gwałtu. Adwokatka mówi, jak to może wyglądać w praktyce

Dziennikarz zgodnie z prawdą odparł, że przygotowuje materiał, nie zdradził jednak, na jaki temat. Co ciekawe, Krysiak próbował jeszcze przypomnieć rozmówcy, że w hotelu miał być też Michał Wiśniewski, ale na jakiekolwiek sugestie "Gwiazdor" odpowiadał tylko "eee", względnie "yyy".

Jeśli mi Pan powie, że Pana tam absolutnie nie było, to ja Panu pytania już więcej nie zadam, bo nie ma sensu - wyjaśnia Krysiak, a w odpowiedzi słyszy: Yyyy. Nie udzielam informacji. Nie byłem z żadnym Michałem Wiśniewskim w żadnym Łukowie. Dzięki bardzo.

Na tym rozmowa siłą rzeczy się zakończyła.

Myślicie, że na antenie "gwiazdor publicystki TVP" jest bardziej rozmowny?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
nick
2 lata temu
A dlaczego Jareczek jako jedyny się tak oburzył i pozwami straszy? Nie został wymieniony z imienia i nazwiska i chyba nie jest jedynym popularnym w TVP?
Mii
2 lata temu
On się sam wywołał "do tablicy". A już sama ta rozmowa świadczy o tym że on bardzo dobrze wiedział w jakiej sprawie się go wypytuje. Gdyby był nie winny i faktycznie nie wiedział o co chodzi to przecież na pytanie czy tam był, spokojnie mógłby odpowiedzieć "tak, oczywiście że tam byłem, o co chodzi"? Zawsze zwala się winę na ofiarę że to ona coś zrobiła źle. Niech się dziewczyna nie poddaje. Jeżeli faktycznie ma nagranie, choćby tylko głosowe to niech je dobrze schowa. Trafiła na silnego wpływowego przwciwnika, niech się nie poddaje! Ten typ się sam zaorał w tej sprawie. Nie wierzę mu ani trochę!
Tvp Korea
2 lata temu
Nawet jeśli on tego nie zrobił bo przecież nikt go nie oskarżył oprócz jego samego. Co już pokazuje ze ma coś nie tak z głowa. To on tylko pokazuje poziom pupilków tvpis wulgarny ciagle ziejący nienawiścią na insta przez co ciagle ma konta blokowane bo ludzie go zgłaszają jest tak porywczy i agresywny szczególnie w stosunku do kobiet. Teraz tez mimo ze nikt go mie wskazał zaczął obrażać zgwalcona pannę i dziennikarza, ciagle się pieni z tej nienawiści. A wydawało mi się ze on kiedyś taki nie był... na stare lata mu odwaliło
ewelinaaaaaa
2 lata temu
I dobrze. Winny, niewinny - niech wie co czuł Borys Szyc i inni. Łatwo kogoś zniszczyć. Karma wraca.
tak
2 lata temu
ale cyrk. Szkoda tylko tej dziewczyny bo niby nikt nie wie o kogo chodzi ale niesmak pozostanie...
Najnowsze komentarze (99)
assa
2 lata temu
uderz w stół a nożyce...
vfd
2 lata temu
Proste, dziewczyna ponoć następnego dnia była u Ginekologa. Pewnie ma dokumentacje. Ale że przypomina sobie dopiero rok po sprawie , to jest dziwne :)
Beata
2 lata temu
Gdzie dowody gdzie zeznania niby pokrzywdzonej same insynuacje .Widać że na Jarka jest zlecenie konkurencji.
Ewa
2 lata temu
I teraz zobaczcie jedni drugich niszczą i to się nazywa walka polityczna poniżej pasa.
Beata
2 lata temu
Specjalna nagonka na Jarka za poglądy a później wyjdzie że to nie on tak się niszczy człowieka.
Wojtek
2 lata temu
Niszczą człowieka bez sądu gdzie głos poszkodowanej gdzie dowody .
Smichu
2 lata temu
Dajcie spokój, ten pismak lewacki to jakaś farsa i ta rozmowa to clickbait.
AdaM
2 lata temu
Zabawa w kotka i myszkę. Zgwałcił ale jest tak potężną gwiazdą że nie możemy ani go ujawnić ani ukarać. Po co więc ten artykuł ?
Jandagej
2 lata temu
Janda co u ciebie, kochana?
GWIAZDOR
2 lata temu
Pudel zrobił Cichemu reklamę.
Pamiętasz
2 lata temu
Jarek, nigdy do niczego się nie przyznawaj. Jola
Pankracy
2 lata temu
I ma go wpisanego w telefonie jako GWIAZDOR? Hahahahahahah dobra grafika do artykuł
Prawnik
2 lata temu
Dopoki nie jest skazany to jest niewinny earto pamietac i nie wyrokowac
Erwin
2 lata temu
Bo osmili sie byc Polakiem popierajacym PIS !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie