Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

"Po prostu Harry" padł ofiarą żartu ROSYJSKICH YOUTUBERÓW. Myślał, że zadzwoniła do niego... Greta Thunberg

40
Podziel się:

W rozmowie z "fałszywą Gretą" podzielił się swoimi przemyśleniami m.in. na temat "Megxitu", kontrowersji wokół księcia Andrzeja i lotów prywatnym samolotem.

"Po prostu Harry" padł ofiarą żartu ROSYJSKICH YOUTUBERÓW. Myślał, że zadzwoniła do niego... Greta Thunberg
Harry myślał, że zadzwonili do niego Greta i jej ojciec (East News)
bETlWNyZ

Meghan Markle i "po prostu Harry" wypełniają właśnie swoje ostatnie obowiązki jako członkowie rodziny królewskiej. Choć trudno w to uwierzyć, od słynnego "Megxitu" minęły już dwa miesiące, a ilość doniesień na temat pary chyba przerosła oczekiwania nawet samych zainteresowanych. Niezależnie od reakcji rodziny i całego świata, Sussexowie rozpoczęli już szumnie zapowiadany "nowy etap" w swoim życiu.


Zobacz: Harry i Meghan jednak przeprowadzą się do Kalifornii? Wpadła im w oko posiadłość za 7 milionów dolarów!


"Megxit" stał się swego czasu międzynarodową sensacją, a dziennikarze z całego świata walczyli o jakiekolwiek nowe doniesienia w tym temacie. Nie mieli jednak zbyt wiele szczęścia, bo sami Sussexowie komentowali sprawę raczej zdawkowo.

Nieco bardziej poszczęściło się natomiast rosyjskim youtuberom, którym udało się wmówić Harry'emu, że odbył prywatną rozmowę telefoniczną z... Gretą Thunberg i jej ojcem. Alexei Stolyarov i Vladimir Kuznetsov, bo o nich mowa, mają już wprawę we "wkręcaniu" znanych osób. Wcześniej ich ofiarami padli m.in. kandydat na prezydenta USA Bernie Sanders i Elton John, a drugi z panów uwierzył nawet, że rozmawiał przez telefon z prezydentem Rosji, Władimirem Putinem. Teraz do tego zacnego grona dołącza "po prostu Harry", który poruszył podczas pogawędki z fałszywą Gretą kilka istotnych kwestii.

Przypomnijmy: Elton John padł ofiarą żartu! Myślał, że zadzwonił do niego... Putin!


W ten sposób dowiadujemy się między innymi, że Harry nie jest fanem polityki Donalda Trumpa, który jego zdaniem "ma krew na rękach" z powodu wspierania przemysłu węglowego. Twierdzi też, że prezydent USA chętnie zaprasza do siebie znane osobistości, jednak nie prowadzi z nimi poważnych rozmów, bo obawia się, że "przewyższą go inteligencją". Przy okazji mąż Meghan skomentował też sprawę walki o ochronę środowiska.


Niestety światem rządzą chory ludzie, więc osoby takie jak Ty i całe młode pokolenie muszą być tymi, którzy zawalczą o klimat. (...) Ludzie muszą się obudzić i jedynym sposobem, aby im to uświadomić, jest zrobienie czegoś ekstremalnego. Czasem potrzeba terapii szokowej, bo tylko to jest w stanie wpłynąć na ich świadomość - mówił Harry w rozmowie z "Gretą".


W tym miejscu rosyjscy żartownisie postanowili go zapytać o to, jak do ochrony klimatu mają się jego częste podróże prywatnymi samolotami. Harry próbował wybrnąć z sytuacji, jednak wyszło nieco niezręcznie.


Niestety nie ma zbyt wielu alternatywnych sposobów transportu. Podróżujemy samolotami po całym świecie, ale nie tak często jak ludzie, którzy używają ich na wieczorny wypad czy weekend - zaznacza "po prostu Harry".


Kolejną istotną kwestią jest słynny "Megxit", o którym powiedział tym razem nieco więcej niż dotychczas.


Zapewniam Cię, że poślubienie księcia czy księżniczki nie wygląda tak, jak się wszystkim wydaje. To wielowarstwowa kwestia, która przypomina zabawę puzzlami. Czasem właściwa decyzja nie jest najprostszym rozwiązaniem, ale dla nas była. (...) Myślę, że jest wiele osób na świecie, które mogą się z nami identyfikować. Wybraliśmy naszą rodzinę i zaczynamy nowe życie.


Oprócz tego Harry postanowił skomentować ostatnie kontrowersje wokół księcia Andrzeja. Chciał jednak z całą mocą zapewnić, że on i jego rodzina nie mają z tym nic wspólnego.


Nie mam zbyt wiele do powiedzenia na ten temat. Cokolwiek zrobił lub nie, jest to zupełnie odrębna kwestia i nie dotyczy ona mnie i mojej żony. Skupiamy się na kwestiach społecznych. Jesteśmy całkowicie odcięci od większości mojej rodziny.


W międzyczasie dowiadujemy się też, że Harry "czuje się dużo normalniejszy, niż sądzi jego rodzina", a tabloidy "nie rozumieją, że nie tylko oni podejmują z nimi walkę". Jak donosi The Sun, rosyjscy youtuberzy kontaktowali się z nim dwukrotnie, a eksroyals nie miał pojęcia, że w rzeczywistości nigdy nie rozmawiał z prawdziwą Gretą Thunberg ani jej ojcem. Wygląda więc na to, że będzie miał niespodziankę...


Jesteście zaskoczeni?

bETlWNzb
bETlWNzh
bETlWNzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(40)
Kasiulaaa
2 lata temu
Z takich debilnych żartów kiedys już ktoś popełnił samobójstwo...
Helele
2 lata temu
Ten dzieciak próbuje na każdym zdjęciu robić taka groźna mine ze wyglada komicznie 😂
GRETA Z FAS
2 lata temu
GRETA Z FAS TO MARIONETKA EKOTERRORYSTÓW
bETlWNzD
Agk
2 lata temu
Rudy zbyt bystry nie jest
ŻEREK
2 lata temu
Dlaczego wszystkie demonstracje są odwoływane, a spotkania z tym dzieckiem odbywają się jak gdyby nigdy nic? Grodek ciekawe, czy koronawirusa przywlekł
Najnowsze komentarze (40)
Gość
2 lata temu
Rozkapryszone dzieciaki. Sami nie wiedzą, co chcą.
Misha
2 lata temu
2 Russian idiots.
Izhora
2 lata temu
Jesteście zaskoczeni? - Wcale. Kolejny raz udowodnili, że podłość rusków nie zna granic. Harry musi być ostrożniejszy, już nie ma ochrony i trzeba samemu sobie radzić.
Haha
2 lata temu
How dare you rudy?!🤣
xxx
2 lata temu
Wiedzą że jest koronawirus w państwach ale jeżdżą debile a potem przyjeżdzają do domu i zarażają innych trzeba nie miec rozumu.
Gula
2 lata temu
Debile wierzą, że on z jakimiś trollami gadał przez telefon.
Kowalscy
2 lata temu
pozdrawiamy i zazdrościmy:)
Oli
2 lata temu
,,Jesteśmy całkowicie odcięci od większości mojej rodziny" -- no i wszystko jasne. Walnięta żona odgrodziła męża od najbliższych i ma z tego radochę, nic tylko wspólczuć
bETlWNzv
Mooly
2 lata temu
Ja mam dom za 10 miliardów a ta Meghan i Harry mi do piet nie sięgają! Młode dupki z nich!
888
2 lata temu
Harry zaczyna poznawać prawdziwy świat - bez ochronnej bańki babci. Jeszcze nie raz go dojadą, przygotujcie popcorn :)
polka
2 lata temu
Jeżeli on opowiada takie rzeczy przez telefon , nie mając pewności z kim rozmawia, tzn, że jest mało inteligentny. Dziecinada, może i dobrze, że opuścił Rodzinę Królewską.
gosc
2 lata temu
Rudy, ale jest jełop.
Bogini
2 lata temu
Zespół Aspergera. Sześć naukowych kryteriów diagnostycznych dla tego zaburzenia, na podst. DSM-IV: 1. Zaburzenia funkcji społecznych z towarzyszącym mu dużym egocentryzmem. 2. Ograniczone zainteresowania i aktywności. 3. Powtarzające się zachowania rutynowe lub rytuały, w tym: NARZUCANE SOBIE, NARZUCANE INNYM. 4. Cechy dotyczące języka i mowy takie, jak na pozór perfekcyjnie opanowane funkcje ekspresyjne języka, UPOŚLEDZENIE ROZUMIENIA, OBEJMUJĄCE ZŁĄ INTERPRETACJĘ ZNACZEŃ DOSŁOWNYCH I UKRYTYCH. 5. Problemy z komunikacją pozawerbalną. 6. Niezgrabność ruchowa… Biorąc pod uwagę, że Greta T. ma jeszcze kilka innych, neuropsychicznych zaburzeń, odpowiedzcie sobie, czy może być partnerem do JAKIEJKOLWIEK rozsądnej rozmowy, na JAKIKOLWIEK temat, z KIMKOLWIEK?
Annick
2 lata temu
Tak czy inaczej mówił sensownie
Oferty dla Ciebie
bETlWNAo
bETlWNAp
bETlWNAq
bETlWNAr
bETlWNAs
bETlWNzX