Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Posępny Daniel Martyniuk pokazuje zdjęcie ZBITEGO SZKŁA i wyznaje: "Nie mogę UTULIĆ WŁASNEGO DZIECKA przez czystą nienawiść"

223
Podziel się

Po nocy ostrego imprezowania z kochanką Faustyną Martyniuka wzięło na egzystencjalne przemyślenia.

Posępny Daniel Martyniuk pokazuje zdjęcie ZBITEGO SZKŁA i wyznaje: "Nie mogę UTULIĆ WŁASNEGO DZIECKA przez czystą nienawiść"
Daniel Martyniuk żali się na Instagramie (Instagram)
bDSVnEqd

Przypadek Daniela Martyniuka dobitnie pokazuje, do czego może prowadzić wybujałe ego w połączeniu z lekkomyślnością i pieniędzmi rodziców. Patocelebryta, który nie trudni się żadną pracą poza szarganiem nerwów swoich rodzicieli, stoczył niedawno sądową batalię z żoną, która nie mogła z nim wytrzymać.

Narzekający na wysokość alimentów Matryniuk musiał odreagować stresującą przeprawę z Eweliną z Russocic i ruszył w tango. W imprezowaniu towarzyszy mu nowa-była ukochana Faustyna, którą czasami pokazuje na InstaStories. W wywodach Martyniuka pojawiła się swego czasu też niejaka "Hiszpaneczka", nie wiadomo jednak, czy jest to postać tożsama z Faustyną czy może zupełnie inna towarzyszka uciech.

bDSVnEqf
Zobacz także: Danura Martyniuk wbija kolejną szpile synowej

Daniel relacjonował w piątek na Instagramie noc z "ostrą niczym diabelskie maserati" Faustyną. Pokazał też stół, na którym walały się wypalone papierosy i zbite szkło. Chwilę później wzięło go jednak na sentymenty, bo zaczął narzekać, że nie może zobaczyć się z córeczką.

Dostałem telefon, że Laurelia nie może zasnąć hmm... Smutek mnie ogarnia, iż nie mogę utulić własnego dziecka, co jest spowodowane przez czystą nikczemność oraz nienawiść - zdradził.

bDSVnEql

Pogrążony w nostalgii patocelebryta zamieścił na Instagramie utwór Śpij kochanie, której autorami są Grzegorz Turnau i Magda Umer.

Posłuchaj kochanie chociaż w przyszłości tej muzyki. Puszczałem ci to, jak się urodziłaś. Pamiętaj, proszę, w przyszłości - dodał Martyniuk.

Myślicie, że ktoś w końcu pomoże Danielowi Martyniukowi?

bDSVnEqm
bDSVnEqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(223)
Ewa
6 miesięcy temu
Nie możesz utulić własnego dziecka przez swoje nałogi i brak odpowiedzialności, dorośnij chłopie, przestań winić wszystkich naokoło, w lustro popatrz !!!!
Marta
6 miesięcy temu
Człowieku ogarnij się!!!
Zorro
6 miesięcy temu
Tak, jak nie szanowałeś ludzi, tak nie szanujesz języka polskiego :/
bDSVnEqH
oooo
6 miesięcy temu
On ma pretensje do innych. Sam do tego się przyczynił. Tylko żalić się potrafi.
To ja
6 miesięcy temu
O Jezu !
Najnowsze komentarze (223)
Megan
5 miesięcy temu
Gdzie jest Daniel? Ma covida?
Gagaa
6 miesięcy temu
Ehhhh
Jolka
6 miesięcy temu
Faustyna afujjj
Kama
6 miesięcy temu
Ej kiedy on do roboty pojdzie
Sroczka
6 miesięcy temu
Byla zona ladniejsza od Faustyny
Black Jack
6 miesięcy temu
TO wina jego matki. Został wychowany w dobrobycie w przeświadczeniu że wszystko może, na wszystko go stać i, że nic nie musi, zawsze jest najlepszy, wszystko mu się należy, i że on nie przeprasza. Chłop teraz mając 31 lat nie może pojąć co jest nie tak... bo przecież całe życie tak było jak to dotąd czuje. Został źle zaprogramowany bez uwzględnienia normalnego życia. I ma żal bo jest jaki jest do czego się przyzwyczaił, a trudno mu się przestawić w jego wieku na "normalność". Przydałaby mu się szkoła życia gdzieś na Syberii przy wycince lasu. Codziennie ciężka praca, zmęczenie, czasem ból, trudne warunki i ludzie podobni jemu. Z czasem nauczyłby się szanować pracę i poznałby co to lojalność i braterstwo.
synek_księdza
6 miesięcy temu
... a więc ... był czas na posypanie głowy popiołem na ukojenie się przed obecnie już byłą żoną, w owym czasie obecną, trzeba było wziąć swoje życie we własne spracowane ręce i stworzyć dom dla żony córki i siebie niezależny dom, gdzie dziadkowie mają wstęp ale decyzje podejmowane są przez żonę i męża przez rodziców dziecka ... no ale to trzeba mieć tzw. jaja a u tego człowieka ... brak słów ...
Michał
6 miesięcy temu
Ale petów? Zarobił na nie? Ale oni pasują do programu Warsaw \schor czy inny bu....
bDSVnEqz
UON
6 miesięcy temu
Gdybym był matką, to bym powiedział córce, że ojciec nie żyje.
JA 2020
6 miesięcy temu
Daniel, jak Ciebie szkoda, ty jesteś tak do życia NIE przygotowany, że SZOK!!!! Co z tobą dalej chłopie???!!!!
Lolek
6 miesięcy temu
I pewnie dziewczyna jest już na proteście.
elk
6 miesięcy temu
niech On idzie pracować jako wolontariusz do szpitala
Jacek Hahn
6 miesięcy temu
Obraz człowieka opadłego... Zenuła
Maja
6 miesięcy temu
Nie wiem czy Pani Faustyna zrobi karierę prawniczą.Dla mnie w taki prawnik jest niewiarygodny.Jeszcze zapije na rozprawę albo przyjdzie na kacu.
...
Następna strona
bDSVnErb