Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Prawnicy Johnny’ego Deppa komentują decyzję sądu: "Wyrok jest WADLIWY!"

54
Podziel się:

Aktor przegrał trwającą dwa lata batalię z Amber Heard, która udowodniła, że uderzył ją minimum 14 razy. Adwokaci gwiazdora już zapowiadają apelację.

Prawnicy Johnny’ego Deppa komentują decyzję sądu: "Wyrok jest WADLIWY!"
Prawnicy Johnny’ego Deppa komentują decyzję sądu (Getty Images)

Sprawa patologii, która miała miejsce w małżeństwie Amber Heard i Johnny’ego Deppa ciągnie się od kilku lat. Aktorka oskarżyła byłego męża o to, że notorycznie urządzał awantury pod wpływem używek, wyzywał ją i bił.

Wydawało się, że po rozwodzie i korzystnym dla Heard podziale majątku batalia pomiędzy byłymi małżonkami się zakończy, jednak Depp nie zamierzał tak tego zostawić i oskarżył Amber o zniesławienie oraz przedstawił dowody, które miały pokazać, że to Heard jest niezrównoważona i stosowała wobec niego przemoc.

W trakcie procesu padło wiele szokujących oskarżeń, np. to, że Amber miała zgasić papierosa na twarzy Deppa czy wypróżnić się na jego łóżku.

Zobacz także: Johnny Depp i Amber Heard walczą w sądzie

Po toczącej się dwa lata batalii w końcu zapadł wyrok niekorzystny dla Deppa. Sąd stanął po stronie Amber, która przedstawiła dowody na to, że gwiazdor uderzył ją minimum 14 razy przy różnych okazjach. Ponadto ujawniła, że Depp wydawał na czerwone wino prawie 23 tysiące funtów miesięcznie, czyli... 120 tysięcy złotych.

Media już wieszczą koniec kariery Deppa. Tymczasem jego prawnicy zapowiadają apelację.

Najbardziej niepokojące jest to, że sędzia oparł się na zeznaniach Amber Heard, całkowicie lekceważąc górę kontrdowodów przedstawionych przez policjantów, lekarzy, jej własną byłą asystentkę oraz innych niekwestionowanych świadków, a także szereg dokumentów dowodowych, które punkt po punkcie całkowicie podważały zarzuty stawiane przez Amber. Wszystko to zostało przeoczone. Wyrok jest tak wadliwy, że niedorzeczne byłoby, gdyby pan Depp nie odwołał się od tej decyzji - ogłaszają.

Myślicie, że Johnny'emu uda się jeszcze uratować dobre imię i karierę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(54)
dasas
2 lata temu
Wystarczy obejrzeć jej zeznania by wiedzieć jaka była prawda... aktorką jest dość kiepską.
Coco
2 lata temu
I po co mu to było, oh Johnny🙁
kjb
2 lata temu
Nie przegral z Amber, tylko z gazeta... Robcie lepiej research, pudel
Tommnno
2 lata temu
Oboje stracili dobre imię i kontrakty przez ta aferę rozwodowa. Żadne z nich nie wyszło na tym małżeństwie dobrze. Oj Johnny...do końca życia będziesz sobie pluł w brodę ze ja poznałeś.
Ehh
2 lata temu
Na co mu to było?
Najnowsze komentarze (54)
Abi
2 lata temu
Depp świetny aktor,ale niestety fatalny mąż,ojciec,przyjaciel. Używki zmieniły jego osobowość.
Monika
2 lata temu
co jej się stało z twarzą ? była taka piękna
Kate
2 lata temu
Amber Heard kochala sie w Deppie cale zycie. Jako mala dziewczynka miala jego plakaty nad lozkiem. Mowila o tym jawnie, tuz po slubie. I tak cala ta afera musiala byc dla niej ciezka. Po calej sprawie z rozwodem, kase jaka juz wtedy musial jej wyplacic Johnny, przeznaczyla na cele charytatywne. Zostala z czym przyszła. Miejcie to na uwadze.
Ewa
2 lata temu
W Stanach wystarczy być kobietą, żeby wszyscy przyznali ci rację i stanęli po twojej stronie. Współczuję Deppowi i innym mężczyznom, którzy przez to nie mają szans się skutecznie bronić.
Mon
2 lata temu
On nie przegral z nia tylko z tygodnikiem, ktory napisal ze on ja katowal
bakier
2 lata temu
i nie tylko u nas sady na bakier
Ktoś_ktoś
2 lata temu
Jezu jak ona wygra to ja nie dam chyba rady ona nie może wygrać depp żeby bił no nie sorrka ale musiałam wypowiedzieć na to bo szok
Kasia
2 lata temu
Jest za dobrym aktorem aby zakończył karierę
Ooo
2 lata temu
Amber❤️
Eli
2 lata temu
Warci siebie
Xxx
2 lata temu
Miałeś Paradise masz Amber Gold😁😁
Nsns
2 lata temu
Danielowi zabrali internety
JzvV
2 lata temu
To po co z nim tkwiła, skoro uderzył ? Po jednym razie powinna odejść a nie teraz robić z siebie ofiarę... Była z nim z własnej woli
Maria
2 lata temu
Amber bardzo poważnie wygląda na swój wiek.
Oferty dla Ciebie