Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Przezorna Anna Lewandowska nie posyła Klary do przedszkola: "Żyjemy głównie wiadomościami z Polski. Dlatego zostawiamy małą w domu"

189
Podziel się:

W Niemczech placówki edukacyjne wciąż funkcjonują normalnie. Lewandowscy wolą jednak dmuchać na zimne.

Przezorna Anna Lewandowska nie posyła Klary do przedszkola: "Żyjemy głównie wiadomościami z Polski. Dlatego zostawiamy małą w domu"
Anna Lewandowska (Instagram, Instagram)
bFdZzXVN

W ostatnim czasie media skupiają się na tematach związanych z groźnym koronawirusem. Według danych Ministerstwa Zdrowia, w Polsce odnotowano już 58 przypadków zarażenia. Od kilku dni w naszym kraju podejmowane są działania mające ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa - zamknięte zostały szkoły, uczelnie, kina i teatry. Odwoływane są również imprezy masowe i szereg innych wydarzeń.

W gronie osób zamartwiających się obecną sytuacją w Polsce i na świecie nie brakuje postaci znanych z pierwszych stron gazet. Celebryci chętnie wykorzystują swoje zasięgi i za pośrednictwem mediów społecznościowych zalecają fanom rozwagę i przestrzeganie zasad higieny. Wielu z nich przy użyciu specjalnego hasztagu "zostań w domu", sugeruje również swoim obserwatorom unikanie wyjść i dużych skupisk ludzi. Wśród gwiazd czynnie szerzących świadomość odnośnie wirusa znaleźli się m.in. Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek czy Dawid Podsiadło. Niestety w niektórych przypadkach do celebryckich porad należy podejść z pewnym dystansem...

bFdZzXVP

W sprawie koronawirusa postanowiła również wypowiedzieć się Anna Lewandowska. Trenerka wraz z rodziną na co dzień mieszka w Monachium, gdzie Robert gra w barwach Bayernu. W opublikowanym w piątek instagramowym wpisie Lewa wyznała, że nasi zachodni sąsiedzi wciąż jeszcze nie podjęli decyzji o zamknięciu placówek edukacyjnych. Zaniepokojeni doniesieniami z Polski Lewandowscy, postanowili jednak dmuchać na zimne i nie pozwolili dwuletniej Klarze na pójście do przedszkola.

W Niemczech (póki co) szkoły i przedszkola funkcjonują normalnie. Jednak my żyjemy głównie wiadomościami z Polski. Dlatego, zostawiamy małą w domu. #zostańwdomu. To nie będą ani wakacje, ani ferie, za to z pewnością będzie to czas dla nas, dla rodziny. Zachowujmy ostrożność, dbajmy o siebie i swoich bliskich - zaapelowała do fanów Lewandowska.

bFdZzXVV

Trenerka odniosła się do sytuacji w Niemczech również na swoim Insta Story, gdzie w serii nagrań zaapelowała do swoich obserwatorów, by w miarę możliwości pozostali w domach i zachowali rozsądek.

Nie mamy wpływu na to, co dzieje się na zewnątrz. Ale zdecydowanie mamy wpływ na to, co robimy. Także rozsądek i odpowiedzialność są najważniejsze. I słuchanie zaleceń. Jeżeli możecie, zostańcie w domu. To nie są ferie, to nie są wakacje - szczególnie do młodzieży (...) My już bardzo uważamy. Jeżeli możecie, pomagajcie starszym, wspierajcie się w tym wszystkim. Kochani, zdrówka wam w tym wszystkim życzymy - przekazała fanom Lewa.

Doceniacie jej troskę?

bFdZzXVW
bFdZzXVX
bFdZzXVY
bFdZzXWq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(189)
Magda Klimek
2 lata temu
To nie jest normalna grypa, jak przekonują w mediach. Przez ludzką głupotę Włosi teraz płaczą – w całym kraju brakuje respiratorów, wielu umiera w swoich domach, bo lekarze nie są w stanie im pomóc. I nie wierzcie w to, co przekazują wam media – chorują nie tylko starsi, ale o swoje życie walczą 20-latkowie. Mamy mini stan wojenny – nie możemy wychodzić z dziećmi do parku, w sklepach brakuje podstawowych artykułów, zamknięte są salony kosmetyczne, fryzjerskie, nieczynne są poradnie stomatologiczne. Jest wielka bieda i tragedia, jest gorzej niż po trzęsieniu ziemi L’Aquili w 2009 r. Mieszkam we Włoszech w Mediolanie i wiem, co piszę
Felusia
2 lata temu
Apeluję o zamknięcie granic. To z Niemiec ten s yf przywieźli do nas! Szczególnie te pożal się boże opiekunki!Zamknąć granice!!!!
Klauuu
2 lata temu
Bardzo mądra decyzja, siedźmy w domu Polacy! 😁
bFdZzXWr
Rozsądek
2 lata temu
ZAMKNIJCIE GRANICE, PÓKI MAMY JAKIEŚ SZANSE. NASI RODACY WIEJĄ DO POLSKI MIMO, ŻE WIEDZĄ ŻE SĄ CHORZY. PRZYLATUJĄ SAMOLOTAMI, PODRÓŻUJĄ POCIĄGANI, BUSAMI I AUTOBUSAMI Z ZAGROŻONYCH REGIONÓW. JUŻ TERAZ NIE MACIE NAS CZYM LECZYĆ. PANIE PREMIERZE APELUJEMY O ROZSĄDEK
Sll
2 lata temu
Wlasnie na taka informacje czekalam dzisiaj ...masakra
Najnowsze komentarze (189)
wir
2 lata temu
kogo to obchodzi co bufony robią
modlitwa
2 lata temu
MODLITWA O URATOWANIE PRZED KORONAWIRUSEM Wszechmocny Panie Wszechświata! Wylecz mnie i cały Świat z koronawirusa, ponieważ odkupienie jest bliskie. I przez swą łaskę odsłoń przed nami 50. bramę świętości, tajemnicę ibur, a od tego dnia niechaj będziemy mocni w przestrzeganiu przykazań wewnątrz swoich serc (tj. życzliwość dla innych). Z tej mocy pozwól nam doznać cudów, jakich nie było od czasu stworzenia Świata. I niech cały Świat, cała ludzkość, mężczyźni, kobiety i dzieci doznają dobra Twoich sądów. Boże, proszę! Błagam, wylecz koronawirusa na całym Świecie, tak jak to było w przypadku Prorokini Miriam: „Panie, proszę, ulecz ją, błagam”. Błagam Cię, Boże! Ciebie, któryś Wszechmocny! Ześlij całkowite uzdrowienie na cały Świat! Na wszystkich mężczyzn, kobiety, dzieci, chłopców i dziewczęta, na wszystkich ludzi, gdziekolwiek się znajdują, i na wszystkie zwierzęta, ptaki oraz stworzenia. Niechaj wszyscy doznają wyleczenia z tej choroby w mgnieniu oka i niech nie pozostanie żaden ślad po niej. A wszyscy dostąpią bojaźni przed Niebem i Bogiem, Ojcze Miłosierny i Współczujący. Boże, proszę, obdarz nas cudami tak, jak to uczyniłeś naszym przodkom przy wyjściu z Egiptu. A teraz wyzwól nas i cały Świat z tej choroby, uwolnij nas i ocal nas przed koronawirusem, który chce wyeliminować wszystkich śmiertelników. Teraz żałujemy za wszystkie popełnione przez nas grzechy i szczerze prosimy o wybaczenie. Dzięki zasługom naszej skruchy ta przeklęta choroba, która nie omija mężczyzn, kobiet, chłopców, dziewcząt i zwierząt, zostanie wyeliminowana. Boże, proszę, tak szybko jak ta choroba nadeszła, tak szybko zniknie, w mgnieniu oka, a dzięki temu dusza Mesjasza ben Dawida zostanie objawiona. Boże, proszę, obdarz nas możliwością włączenia się w zastępy Świętych i Czystych oraz pobłogosław wszelki nowy owoc i roślinność, aby wszyscy zostali uzdrowieni w mgnieniu oka, a na własne oczy ujrzymy oblicze Mesjasza ben Dawida. Boże, proszę, Ty, który działasz z wielkością nie do pojęcia i czynisz nieskończone cuda. Błagam, niechaj i my dostąpimy teraz Twych niepojętych cudów, i nie zostaw żadnego śladu po tej przeklętej chorobie. I niech cały Świat zostanie uleczony w mgnieniu oka. Ponieważ HaSzem uczynił to wszystko, abyśmy mogli żałować, wszystko po to, abyśmy kierowali swoje serca do swojego Ojca w Niebie, a przez to On ześle błogosławieństwo i powodzenie wszystkim naszym dziełom.
WIEMTO
2 lata temu
TAKZE PROSZE SIE NIE KLOCIC I ROBIC SPAMU TYLKO SIEDZIEC NA DUPACH W DOMU
WIEMTO
2 lata temu
ISTENIEJĄ TEŻ TAKIE PRZEDSZKOLA JAK PRYWATNE,KTORE SA OTWARTE,WIEC ZAKLADAM ZE MALA WLASNIE DO TAKIEGO CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ela
2 lata temu
Bardzo fajni i mądrzy młodzi ludzie. Życzę zdrowia i pomyślności.
Zuzia3
2 lata temu
JUZ od tygodnie sa zamkniete szkoly i przedszkola w Niemczech.
gosc
2 lata temu
kogo obchodzi ta wiesniara, zyje w niemczech to niech zyje po niemiecku
Ela
2 lata temu
Apeluje do Polaków pracujących z granicą. Nie przyjeżdżajcie do dom na tzw. Święta bo przywieziecie ŚMIERC swojej rodzinie i sąsiadom
bFdZzXWj
Jjjjjjjjjj
2 lata temu
Jak można żyć informacjami z innego kraju ,przecież mieszka w Niemczech
aada
2 lata temu
ja schudłam 12kg stosując figurena oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez figurena nie było by możliwe abym tyle schudła.
66w
2 lata temu
Od poniedzialku w niemczech skoly I przedszkola zamkniete do odwolania zaraz a nimi sklepy
Zenada i
2 lata temu
Dno
Monika
2 lata temu
W moim życiu nic się nie zmieniło. Czytam książki tak jak kiedyś.
Teska
2 lata temu
Na Bayern też są od poniedziałku zamknięte szkoły i przedszkola do 19.04
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdZzXXc
bFdZzXXd
bFdZzXXe
bFdZzXXf
bFdZzXXg
bFdZzXWL