Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Refleksyjna Monika Zamachowska prawi o kwarantannie ze Zbyszkiem i... bezrobociu: "ZABRAKNIE NAM PIENIĘDZY"

298
Podziel się

Złotousta dziennikarka po raz kolejny postanowiła wbić również szpilkę kolegom i koleżankom z byłej pracy. "To jest mało ambitna działka" - zauważa.

Refleksyjna Monika Zamachowska prawi o kwarantannie ze Zbyszkiem i... bezrobociu: "ZABRAKNIE NAM PIENIĘDZY"
Monika Zamachowska opowiada o kwarantannie (Instagram.com, ONS.pl)
bDnJJonF

Pandemia koronawirusa raz na zawsze odmieniła codzienność wielu Polaków. Liczba zakażonych i ofiar w naszym kraju wciąż rośnie, a władze każdego dnia apelują, aby jak najrzadziej opuszczać cztery ściany i zachować wszelkie środki ostrożności. Choć kilka dni temu premier Morawiecki nieco złagodził dotychczasowe obostrzenia, to nikt chyba nie ma wątpliwości, że powrót do dawnej rzeczywistości będzie niezwykle trudny.

Koronawirus jest jednocześnie jednym z najbardziej nośnych tematów ostatnich lat. Nic zatem dziwnego, że na temat panującej w świecie epidemii chętnie wypowiadają się nie tylko specjaliści, lecz także dziennikarze i celebryci. Jedną z takich osób bez wątpienia jest Monika Zamachowska.

bDnJJonH

Złotousta Monika przebywa obecnie na przymusowym bezrobociu, dlatego nie marnuje ostatnio żadnej okazji, aby wyrazić swoje zdanie na rozmaite tematy. Tym razem dziennikarka zgodziła się na rozmowę z Faktem, w której opowiedziała między innymi o tym, jak upływa jej czas podczas domowej kwarantanny.

Kwarantanna mija mi zaskakująco dobrze. Mamy chwilę dla siebie z mężem i dzieciakami. Mamy codziennie wspólny obiad. Gramy z mężem w karty, scrabble, kości. Oczywiście to ma złe swoje strony, bo ile można? W pewnym momencie człowiekowi denko trochę odbija, ale ja to lubię - wyznała w wywiadzie dla tabloidu.

Żona Zbyszka nie zapomniała też napomknąć o tym, że przez koronawirusa jej rodzina może wkrótce przeżyć kryzys finansowy. Na szczęście uspokaja wszystkich zmartwionych o jej los i twierdzi, że jest przygotowana także na taką ewentualność.

bDnJJonN

Mój mąż jest pracoholikiem i nigdy go w domu nie było. Ja mam przerwę wywołaną bezrobociem, więc siłą rzeczy też jestem, ale cieszę się, że z nimi. W pewnym momencie zabraknie nam pieniędzy, ale ja mam na szczęście bardzo duży debet na koncie, także na razie jest okej - powiedziała, a wszyscy odetchnęli z ulgą.

Oprócz tego Monika kolejny raz podzieliła się ze światem przemyśleniami na temat pracy w paśmie śniadaniowym Telewizji Polskiej. Dziennikarka uważa, że spędziła tam zdecydowanie zbyt wiele czasu i kolejny raz potwierdza, że nie jest to prestiżowe zajęcie. Przyznała też, że od czasu zwolnienia z TVP nie oglądała swojego dawnego programu ani razu.

Żałuję, że za długo siedziałam w śniadaniówce. To jest mało ambitna działka, moi drodzy. Bardzo mi przykro to wam powiedzieć. Prawdziwego dziennikarza telewizyjnego stać na więcej. (...) Bycie panią ze śniadaniówki nie da nikomu prestiżu. (...) Ale rozumiem, że każdy orze jak może. Sama nie rezygnowałam. Pewnie gdyby mnie nie wywaliliby, siedziałabym tam dalej. (...) Nie obejrzałam "Pytania na śniadanie" odkąd mnie tam nie ma. To się już nie zmieni. Szkoda mi dnia. Mamy teraz z mężem luksus, że wstajemy trochę później, czyli ok. 9:30. A o tej porze, czyli ok. 10.00, w śniadaniówkach to już jest "dno dna" i tylko tzw. lifestyle, który w ogóle mnie nie kręci - czytamy.

Przy okazji Fakt postanowił nam przypomnieć, że Monika pracowała kiedyś w jednym programie ze swoim mężem, Zbigniewem Zamachowskim. Nie wiemy, jak Zbyszek, ale Monika podobno wspomina ten czas raczej mało entuzjastycznie.

bDnJJonO

Zbyszek się w tej pracy męczył. On jest nocnym markiem. Nie lubi wstawać rano, nie lubi rozmawiać na czas i nie lubi, jak się go pogania. Gdy nasz wydawca mówił nam do ucha "minuta i koniec", to dla niego to była męka, którą widziałam na jego twarzy. Nie było to przyjemne doświadczenie. To było coś, na co Zbyszek się zgodził, żebym mogła wrócić po trzyletniej przerwie do TVP. Zrobił to dla mnie. Jestem mu za to wdzięczna - twierdzi.

Chcielibyście, żeby Monika wkrótce ponownie witała Was o poranku ze szklanego ekranu?

bDnJJonP
bDnJJooi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(298)
Pan T.
7 miesięcy temu
Jaka teraz mądra jest i wyszczekana, dopiero teraz jak ją wywalili.A prawda jest taka że do 60 by tam siedziała gdyby nie zwolnienie
Ewqa
7 miesięcy temu
No to pójdziesz z tym całym zbyszkiem do normalnej pracy.. Aha, zapomniałam-wy jesteście przecież stworzeni do wyższych celow
Dosia
7 miesięcy temu
Oczywiście zwykłemu Kowalskiemu nie zabraknie. Trzeba nie mieć wstydu żeby narzekać w takiej sytuacji, każdemu jest ciężko.
bDnJJooj
Fiszka
7 miesięcy temu
Proponuje od początku zamień dom na mieszkanie wyprzedaj swoje szmaty na pół roku życia starczy a za pół roku zapraszam na kasę do biedry
Anka
7 miesięcy temu
U mnie na Ochocie szukają pracowników do biedrony, także śmiało Moniko i Zbigniewie składajcie papiery
Najnowsze komentarze (298)
jula
7 miesięcy temu
Bardziej denerwującej osby to nie znam i obłudnei fałszywej jak Monika.
jula
7 miesięcy temu
to pójdziesz żebrać jak ci zabraknie pieniedzy na życie. Obrzydliwe to wasze narzekanie.
ert
7 miesięcy temu
więc powinni po dziękować kurskiemu że zwolnił ich z tak haniebnej pracy
Lopka
7 miesięcy temu
Mi to się wydaje że tego całego koronawirusa nigdy nie było. Zaczerpnijcie tematu trochę dalej, niż TVN czy Polsat (nie mówiąc o TVP) i zacznijcie logicznie myśleć i wiązać fakty. Ludzie umierają w normalnych ilościach, tak jak w zeszłym roku. Ja na szczęście prowadzę normalne życie bo chodzę cały czas do pracy i nie mam dzieci. Ale ktoś chce nas zastraszyć i wciskać nakazy żeby nami sterować.
Forpoczta
7 miesięcy temu
Tralala
Pietkiewicz
7 miesięcy temu
Bez układów i układzików rodzinnych w TVP nagle są jak ryby na brzegu...
mmmmm
7 miesięcy temu
Lubię jak Pani Monika prowadzi program natomiast są żałosne jej prywatne wypowiedzi.
Rozsądny
7 miesięcy temu
Ma rację. Telewizja dla mas to dno i kilometr mułu. Pracowała tam, bo jest z tego niezła kasa.
bDnJJoob
Maks
7 miesięcy temu
Na szczęście uspakaja wszystkich zmartwionych👑👑👑???nie no proszę bez jaj!!!🤮🤮🤮
b0b
7 miesięcy temu
to jakis belkot imb3cyla
102
7 miesięcy temu
Jak jej źle to niech idzie do fabryki czołgów
Lauren
7 miesięcy temu
Chciałabym zobaczyć Panią Monikę w sniadaniowce,lubię i cenie ja za uśmiech , pogodę ducha, szczerość i przede wszystkim za prostolinijność.Wszystkiego dobrego Pani Moniko i wierzę, że do zobaczenia na szklanym ekranie 🙂
Mężczyzna
7 miesięcy temu
Nie lubię jej.w telewizji śniadaniowej przerywa gościom i nie potrafiła się wypowiadać.jedynie co to ma ładne i duże piersi.
lolo
7 miesięcy temu
za robote sie wez pustaku
...
Następna strona
bDnJJooD