Unicorn
|

Romantyczny Donald Tusk świętuje Dzień Zakochanych u boku żony: "W Walentynki zawsze jest wiosna" (FOTO)

186
Podziel się

Pięknie razem wyglądają?

Romantyczny Donald Tusk świętuje Dzień Zakochanych u boku żony: "W Walentynki zawsze jest wiosna" (FOTO)
Donald Tusk, Małgorzata Tusk (East News)

Kilka lat temu Donald Tusk postanowił wycofać się z polskiej polityki i rozpoczął karierę w Parlamencie Europejskim. Były premier przez pięć lat pełnił funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej, a niedługo po zakończeniu drugiej kadencji stanął na czele Europejskiej Partii Ludowej. W związku z zawodowymi obowiązkami Tusk na co dzień zmuszony jest mieszkać z dala od swoich najbliższych. Nic więc dziwnego, że każdą wolną chwilę stara się spędzać z rodziną.

Mimo natłoku zawodowych obowiązków Donald nie zapomniał o tegorocznych Walentynkach. Polityk i jego żona Małgorzata poznali się w 1978 roku, gdy oboje studiowali w Gdańsku. Ich związek okazał się na tyle poważny, że zaledwie po trzech miesiącach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu. W 2005 roku wzięli natomiast ślub kościelny. Przez lata małżeństwa Tuskowie doczekali się dwójki dzieci: syna Michała oraz nieco bardziej znanej córki Katarzyny.

Z okazji Dnia Zakochanych Donald postanowił pochwalić się wspólną fotografią z żoną na swoim Instagramie. Zdjęcie wyraźnie zadowolonych małżonków były premier opatrzył odpowiednio romantycznym podpisem.

W Walentynki zawsze jest wiosna! - napisał pod walentynkową fotografią Tusk.

Zwolennicy polityka w komentarzach pod ostatnim postem nie szczędzili parze ciepłych słów.

Prześlicznie razem Państwo wyglądają !!! Miłość czuć na kilometr!

Pięknie Państwo wyglądają. Dużo zdrowia i miłości!

U boku takiej kobiety i u boku takiego mężczyzny zawsze jest wiosna! Nawet jeśli czasem pada deszcz!

Zobaczcie, jak Donald i Małgorzata Tusk świętują Walentynki. Piękna z nich para?

KOMENTARZE
(186)
Obietnice
2 tyg. temu
„Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca tu będzie się opłacać. Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki, dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci, dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo, zaś my wszyscy będziemy jeździć dobrymi zachodnimi autami z napędem "na cztery". Przy polskich drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie. Czy to możliwe? Udało się w Irlandii, dlaczego ma nie udać się w Polsce? Przecież Polacy to wielki i mądry naród. Polskę też stać na swój cud gospodarczy.” - premier Donald Tusk, 2007.
mmj
2 tyg. temu
Głosowałam kiedyś na niego. Jak ja się teraz tego wstydzę!!! nie jestem stara, szczerbata i nie nosze moherowego beretu a mam alergię na niego jak diabli.
relisa
2 tyg. temu
Za niedługo Tusk obwieści że państwa narodowe to przeżytek a Europa zostanie sfederalizowana i państw narodowych nie ma ? . Całkiem niedawno Merkel (znajoma Donka) , mówiła o oddaniu suwerenności przez państwa narodowe...dobre co :-) (do sprawdzenia w necie). Kim jest Donald ja tego już nie wypowiem.
RELIS
2 tyg. temu
ŻENADA , PUDEL OGARNIJ SIE, STWÓRZ CHOCIARZ POZORY BEZSTRONNOŚCI.
Joanna
2 tyg. temu
A ja przyjechałam do Krakowa z mężem i synkiem na ferie i tu mamy walentynki. Jeździliśmy bryczką tramwajem walentynkowym w którym śpiewał elwis i tańczył Merlin Monroe. Był kosz niebieskich róż i kolacja przy sukiennicach. Teraz odpoczywamy. Kocham mojego męża i synka!!!! Z nimi mogę mieszkać nawet na Syberii 👪👪👪👪
Najnowsze komentarze (186)
wabda
2 tyg. temu
zawsze cos jej i jemu brakuje nie warto tego powielac
Jan
2 tyg. temu
Janusz i Karyna
Marts
2 tyg. temu
Pani Tusk ładnie wygląda ,bo nigdy nie pracowała zawodowo.
Zeni83
2 tyg. temu
Nie da sie na niego pasożyt !!!
vvv
2 tyg. temu
Nieciekawa para
Hjv
2 tyg. temu
Niemiecka morda..
Lolek
2 tyg. temu
Można Tuska w detergentach moczyć a nawet w Ace ani tak nie dacie rady go wybielić ani ocieplić wizerunku tego oszusta i krętacza (porzucił Polskę dla kasy 5lat -6 mln na koncie Makrela zadbała o pupila ).
Judaszu
2 tyg. temu
czeka na ciebie zaplata tuchajbejowa
Wolna
2 tyg. temu
Jak głosowałas na Tuska to teraz zagłosuj na "KACZORA zobaczsz jak Ci obędzie w potrfelu
Polka
2 tyg. temu
Tak, tak donaldzie jestes nr. 1 na naszej liscie....
gosc
2 tyg. temu
Won z PO narozrabiali przez lata a teraz w perfidny sposób zwalają na PiS ,chyba was porąbało lub jesteście tacy sami jak ten ryży smród .Czekam z utęsknieniem kiedy zamkną judaszy którzy wciąż grabią plują na Polską ziemie naszą ojczyznę nasza matkę umiłowaną . Niech Bóg błogosławi wszystkim prawdziwym uczciwym Polakom , a innych niech odpowiednio ukarze . Może się doczekam tej chwili kiedy przestaniecie obrażać "własną matkę" która ma na imię Polska !
lala
2 tyg. temu
Oj bosze bosze amant cała gebą.
Ryho
2 tyg. temu
A kto u boku Bieńkowskiej?
agata
2 tyg. temu
Wole Tuska od tych którzy nam fucka pokazuja i dają miliardy na propagandową tvp a nie na szpitale
...
Następna strona