Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga nazywa finał programu KONCERTEM BZDUR: "Jestem w szoku"

320
Podziel się

Wzbudzająca największe emocje uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywała emocji po obejrzeniu ostatniego odcinka show. Iga postanowiła bronić się na Instagramie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga nazywa finał programu KONCERTEM BZDUR: "Jestem w szoku"
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje finał (Instagram)
bEhucsKZ

W miniony piątek widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiedzieli się, które z par zdecydowały się pozostać w zaaranżowanym na potrzeby programu małżeństwie, a które z nich postanowiły się rozwieść. Nie zawsze decyzje małżonków były jednomyślne...

Od samego początku najwięcej emocji wzbudzał związek IgiKarola. Dziewczyna już w pierwszych odcinkach naraziła się widzom. Jak można się było spodziewać, w rozstrzygającej rozmowie z ekspertami mąż Igi stwierdził, że nie wyobraża sobie wspólnej przyszłości.

bEhucsLb

Moją przemyślaną decyzją jest sto procent rozwód i dla mnie nie ma miesiąca, który by cokolwiek zmienił - powiedział Karol.

Zobacz także: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Wszystko wskazuje na to, że Iga zdążyła już obejrzeć finałowy odcinek, bo zdecydowała się skomentować go na swoim Instastory.

bEhucsLh

Dziękuję za wszystkie miłe wiadomości. Jestem w szoku po ostatnim odcinku - zaczęła swój wpis. Program nauczył mnie podchodzenia do sytuacji na chłodno. To, co zostało powiedziane, jest sporym wyolbrzymieniem i minięciem się z prawdą. Jest też mocnym przekroczeniem granicy. Niestety, ale Instagram to jedyne miejsce, gdzie mogę zabrać głos i stanąć we własnej obronie po koncercie bzdur, jakie usłyszałam. Kij ma dwa końce. A program pokazał Wam tylko jeden - stwierdziła gorzko.

Iga nie kryła swojego rozżalenia i zapowiedziała, że "jeszcze się odezwie". Jesteście ciekawi, co jeszcze ma do powiedzenia?

bEhucsLi
bEhucsLC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(320)
zxsd
miesiąc temu
Sama się pogrążyła na koniec chcąc pozostać w małżeństwie. Teraz już ciężko będzie jej uwierzyć w to że Karol był tym złym.
Alix
miesiąc temu
Karol to jest święty za życia, bo żaden człowiek nie wytrzymałby dnia z tą kobietą. Ona jest poważnie zaburzona, potrzebuje pomocy specjalistów, zwyczajnie nie radzi sobie albo z kompleksami, albo traumami. Ja bym się jej bała.
Gość
miesiąc temu
Nieźle tam musiało się dziać skoro Karol uciekł przed nią z własnego mieszkania .Ale to wina tych pseudoekspertow ,miejsce takich osób jest na terapii a nie w kontrowersyjnym programie .No ale wiadomo -to podnosi oglądalność .
bEhucsLD
Xdd
miesiąc temu
Ani to fajne ani ładne
........
miesiąc temu
Iga to porażka
Najnowsze komentarze (320)
Yhe
4 tyg. temu
Desperaci
Wan54
4 tyg. temu
Iga nie powinna zgłaszać się do programu ,z pewnością wie jaką jest osobą.Tylko ośmieszyła się i będąc na jej miejscu wyprowadziła bym się z Pabianic bo to mała miejscowość.Wszyscy będą wytykać palcami.Chore dziewczę i do lekarza a nie ujawniać się publicznie.
Fan
4 tyg. temu
Iza musiala się aż odchudzić bo wyglądała przy Kamilu jak jego mama.Jest lepiej ale różnice widać.
Aga
4 tyg. temu
Nadal myślę że Karol powinien się związać z Izą
Ivyyy
4 tyg. temu
Zachowanie Igi to porażka
Sens
4 tyg. temu
To eksperyment!!! Nikt nikogo do niczego nie zmusi. Rozwodzą się małżeństwa po 20 latach. Te małżeństwa trwały uwaga jeden miesiąc!!! Oni nie mają wspólnego kredytu i dzieci. To program. Uda się super! Nie uda się- to powinno być potraktowane jako zabawa. Więcej fani!!! Gdyby Iga trafiła na szalonego, rozrywkowego gościa lubiącego ruch, wodę, przygodę ten program wszyscy oglądaliby z zapartym tchem. Dwóch wariatów rozniosłoby stacje. Tak się nie stało. Spokojny Karol to nie jej bajka. Nie ta energia. Duży błąd ekspertów. Nie dlatego że wybrali Igę. Błąd bo nie dopasowali jej mężczyzny z podobną energią. Oj działoby się, działo.
DS@
4 tyg. temu
Im szybciej Iga zrobi rachunek sumienia i przestanie wypierać rzeczywistość, tym lepiej dla niej. Takim podejściem sama sobie robi krzywdę. Z dobranym przez "ekspertów" partnerem nie poprawi relacji i nie zbuduje już nic. Jeżeli jednak nie przemyśli swoich zachowań, nie wyciągnie wniosków, zawiązanie jakiegokolwiek związku zawsze będzie obarczone zagrożeniem, że się rozleci. Mówienie o partnerstwie to nie to samo co postępowanie w stosunku do drugiej osoby po partnersku.
Gina
miesiąc temu
Czy hejt Igi nie wyszedł od Karola? Grzeczny i poprawny chłopiec chciał sobie przygotować dobry grunt do finałowej przemowy.
bEhucsLv
Psycholog
miesiąc temu
Za darmo to tylko do pudla na psychoterapię. Co drugi to znawca ludzkiej duszy, problemów życia, nie przepracowanych relacji. Nikt nie prosi was o opinię. Jeśli nie masz nic do powiedzenia, jeśli twój komentarz zrobi krzywdę to zamilcz.
Karol uwierz ...
miesiąc temu
Takimi komentarzami zrobiliście z Karola mięczaka, ciapę, człowieka bojącego się samego siebie. On ma problem z komunikacją i wyrażaniem uczuć i potrzeb. Spotęgowalyscie to. Przestańcie mu wmawiać że potrzebuje terapii bo zacznie w to wierzyć.
xxxx
miesiąc temu
Ten atak na Igę staje się nudny drodzy hejterzy. KARMA wraca!
Szok
miesiąc temu
Co tu komentować wyszło jak wyszło a raczej nie wyszło. Nie wiem co musiałaby powiedzieć żeby zatrzeć po sobie fatalne wrażenie. I absolutnie nie mam na myśli urody bo uważam że to normalna dziewczyna jakich wiele. Co innego jeśli chodzi o charakter. Masakra. Z każdym odcinkiem wychodziło szydło z wora. Poziom mojej cierpliwości padł w momencie... To jedziesz do domu czy zostajesz, bo możesz zostać ale jak pojedziesz to ok. Jedziesz bo powiedziałeś że jedziesz.... Ale nie musisz. Jedziesz!!! Przecież ona mu jasno dawała do zrozumienia ze ma jechać. A potem płacz. Nawet jeśli część jej wypowiedzi została zmontowana tak by był szum to i tak montować musieli mieć z czego.
tesciowa mack...
miesiąc temu
Zauwazylyscie, ze najsensowniejszym facetem w programie jest ojciec Macka? On ma babe, wieta cos?
Pixi
miesiąc temu
Już na etapie ślubu nie zaiskrzyło, szczególnie ze strony Karola, potem już były tylko tego konsekwencje.Ona by musiała włożyć mega pracę w ten związek, by się przekonał. Robiła natomiast wszystko w innym kierunku i taki mamy finał.
...
Następna strona
bEhucsLX