Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Stęskniona za mężem Marina Łuczenko żali się: "NIE WIDZIMY SIĘ JUŻ OD 5 TYGODNI"

170
Podziel się:

Celebrytka ubolewa, że rozłąka z tatą źle wpływa na Liama: "Choć ma rok i 9 miesięcy, doskonale wie, że coś jest nie tak…"

Stęskniona za mężem Marina Łuczenko żali się: "NIE WIDZIMY SIĘ JUŻ OD 5 TYGODNI"
(East News)
bESQZpvp

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny, którzy na co dzień mieszkają w Turynie, na własnej skórze poczuli skutki szalejącej od tygodni pandemii. W związku z tym, że koronawirusa wykryto u kolegi z drużyny piłkarza, tata Liama zmuszony był poddać się kwarantannie.

Zobacz także: <h2>Marina: "Nie wiem, w którym momencie stałam się influencerką"</h2>
bESQZpvr

Rozłąka z mężem niekorzystnie wpływa na piosenkarkę, która za pośrednictwem instagrmowego profilu regularnie żali się na zaistniałą sytuację. W niedzielę pokusiła się o kolejny wpis, odnoszący się do tęsknoty za mężem. Marina udostępniła nagranie z wycieczki do zoo, na którym między innymi pokazuje synkowi zebry i opatrzyła je obszernym podpisem:

Nie widzimy się już z @wojciech.szczesny1 od 5 tygodni, które w rozwoju malucha są tak istotne i przełomowe - zaczyna przejęta mama i żona. Z dnia na dzień rozumie i mówi coraz więcej, np. przed snem: "Mama, tata w pracy... nie ma. Tatuś tuli tuli tu". Dziś przez otwarte okno Liam usłyszał głos komunikatu dochodzącego z radiowozu jeżdżącego po Warszawie z prośbą byśmy zostali w domu. Przestraszył się i przybiegł się przytulić. Powiedział z wielkimi oczami: "wirus" - relacjonuje, jak pandemia odbija się na jej synku.

To słowo najbardziej zwróciło jego uwagę, więc postanowił je powtórzyć. Choć ma rok i 9 miesięcy, doskonale wie, że coś jest nie tak. Nigdy nie był z dala od taty tak długo.

bESQZpvx

Okazuje się, że rozłąka niekorzystnie wpływa także na samopoczucie osamotnionej 30-latki:

Niestety, z wielu względów nie możemy być, w tak trudnym momencie, razem, co bardzo źle wpływa na mój stan emocjonalny. Nie piszę tego, żeby się nad sobą użalać. Nie mogę sobie wyobrazić, przez jaki koszmar muszą przechodzić osoby bezpośrednio dotknięte pandemią. Osoby, które codziennie narażają swoje życie, by pomagać chorym, potrzebującym, czy po prostu idą do pracy po to, byśmy mogli jakoś funkcjonować. Co muszą czuć ich bliscy? - ubolewa celebrytka i apeluje:

Kochani, proszę Was z całego serca - zostańcie w domach! Jeżeli potrzebujecie zaczerpnąć powietrza - wybierajcie balkon, okno bądź własne ogrody. Nie spacerujcie na dworze. Jeżeli Was nie przeraża to, co się dzieje na świecie, to pomyślcie o innych, którzy się boją... Którzy za nas walczą i ryzykują w szpitalach i innych miejscach pracy, zapewniając nam przetrwanie. Możecie wytrzymać bez spacerów, biegów po to by ich trud i ryzyko nie poszły na marne. By i oni szybko mogli odetchnąć i wrócić do domów do rodzin. P.S. Płaczę, jak oglądam ten filmik. Ta piosenka odzwierciedla to, co teraz czuję - skwitowała podłamana Marina.

Współczujecie sytuacji, z jaką przyszło się mierzyć żonie Szczęsnego?

bESQZpvy
bESQZpvz
bESQZpvS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Zuzia
2 lata temu
Przecież sama na początku wrzucała na Insta żarty o koronawirusie, a teraz jak mąż na kwarantannie to drama... Karma wraca Księżniczko
Ila
2 lata temu
Ona mam wrażenie, że zatrzymała w rozwoju tak w wieku 14 lat.
On.
2 lata temu
Grunt żeby przelewy robił regularnie
bESQZpvT
Mare
2 lata temu
A ja ze swoim chłopakiem nie dajemy być rady już dłużej razem. 24 godziny wspólnie to nie do wytrzymania. Jeszcze dwa dni i spakuje go i niech wraca do siebie. Jedyna korzysc z tej pandemii to ta że dotarło do mnie że z tym gościem nie chce być. Mial być ślub we wrześniu ale muszę mu jakoś powiedzieć że odwołuje.
Oli
2 lata temu
Przecież ona ciagle ma kwarantannę od szczesnego . W tamtym roku na Wielkanoc poleciała na coachelle - oczywiście bez niego . A teraz niby wielka drama 😂😂😂😂😂 i ze za nik tęskni ! Pod publiczkę
Najnowsze komentarze (170)
Aha
2 lata temu
Och Boże!!! Jakie to straszne!! Nie lubię ani jej ani, jej gacha.
Als ala
2 lata temu
A to nie powiedzial covid19 tylko zwykly wirus?😂
Kicia
2 lata temu
Jest chcica na torebkę. Już wkrótce rów zostanie zagnany do roboty!
123
2 lata temu
Tragedia.Zalosna ukrainka
Janek
2 lata temu
To nie pisz, a jak chcesz sie wyżalać to mężowi... sła.ba jesteś. Ważne ze .... die zgadza
35cm
2 lata temu
Zapraszam do sex shop są różne zabawki np wibratory
Adam
2 lata temu
Oj bidulka tak jej współczuje
bool
2 lata temu
liam ? co to za imie? dziecko bedzie mialo problemy kiedy dorosnie .
bESQZpvL
sdfdsfds
2 lata temu
co ona widzi w tym malpoludzie??
Rozgoryczony
2 lata temu
Po co zamieszczanie artykuły takich Polaków . Niech żyja dostatnio i dlugo ale skoro opuścili nasz kraj i pracują dla Włoch to i tam niech mają ojczyznę. Nie macie ludzi w Polsce , ktorzy utrzymują nasze państwo z podatków?. Popierajcie tych co służa i pracują za granicą a swych ludzi w kraju miejcie za nic, niedługo nie będzie "polski" bo już nawet obowiązuje język angielski w biurach a niedługo i od łopaciarza będą tego wymagać. A jeszcze niedawno za okupacji ruskiej nie chciano się uczyć rosyjskiego a teraz język okupanta jak najbardziej i nie przeszkadzają bazy. Tak nam dopomoże władza
BBBB
2 lata temu
DEBILKA SIE MARTWI CZY MEZUSIOWI KASY STARCZY
pan długi
2 lata temu
wibrol w łapę i jedziemy z zabawą
Gos
2 lata temu
Ukrainko wracaj do siebie
Emigrant
2 lata temu
Ja swojej rodziny nie widziałem już 12 tygodni. Nie zesrajta się.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESQZpwE
bESQZpwF
bESQZpwG
bESQZpwH
bESQZpwI
bESQZpwn