Trwa ładowanie...
Witek
|
aktualizacja

Syn Joanny Przetakiewicz pałaszuje lunch w modnej restauracji, a jego ukochana dba, by się nie ubrudził. Słodko? (ZDJĘCIA)

288
Podziel się:
288
Podziel się:

Alex Przetakiewicz i modelka Sandra Kaczorowska wybrali się do knajpki, gdzie przyuważyli ich paparazzi. Choć potencjalna synowa Joanny Przetakiewicz zrezygnowała z posiłku, zadbała o partnera, służąc mu serwetką. Miło z jej strony?

1
 / 8
Syn Joanny Przetakiewicz pałaszuje lunch w modnej restauracji, a jego ukochana dba, by się nie ubrudził. Słodko? (ZDJĘCIA)
Syn Joanny Przetakiewicz pałaszuje lunch w modnej restauracji, a jego ukochana dba, by się nie ubrudził. Słodko? (ZDJĘCIA)
Syn Joanny Przetakiewicz zabrał ukochaną do restauracji (Pudelek Exclusive)
0
0

Choć synowie Joanny Przetakiewicz nie poszli w jej ślady i raczej stronią od show biznesu, raz na jakiś czas zdarza im się zwrócić na siebie uwagę mediów.

Zdecydowanie najwięcej uwagi tabloidy poświęcają pierworodnemu projektantki - Aleksandrowi Przetakiewiczowi. A wszystko dlatego, że ma słabość do modelek. Kilka lat temu syn Joasi spotykał się z Magdaleną Frąckowiak, a od trzech lat pozostaje w związku z piękną Sandrą Kaczorowską.

Alex Przetakiewicz zabrał dziewczynę modelkę do restauracji

Ostatnio stale podróżujących po świecie Alexa i jego długonogą narzeczoną sfotografowali stołeczni paparazzi. Para wybrała się na lunch do jednej z mieszczących się przy ulicy Mokotowskiej restauracji. Zakochani zdecydowali się zająć stolik na zewnątrz. Podczas gdy Przetakiewicz konsumował bliżej nieokreślone danie, wybranka jego serca najwyraźniej nie była głodna, bowiem raczyła się jedynie napojem. Choć sama nic nie jadła, pozostawała czujna. Gdy tylko w okolicach ust jej chłopaka pojawiał się niechciany okruch, ścierała mu go z troską restauracyjną serwetką.

Zobaczcie. Partnerka marzenie?

2
 / 8
"Przyłapany"

Syna właścicielki domu mody La Mania sfotografowano ostatnio w jednej z restauracji na warszawskim Śródmieściu.

3
 / 8
Czas we dwoje

Alex nie był sam. Zabrał ze sobą ukochaną, Sandrę Kaczorowską.

4
 / 8
Lunch z modelką

Modelka w odróżnieniu od partnera nie zdecydowała się jednak na nic do jedzenia, ograniczając się do sączenia zamówionego napoju. Nie miała apetytu?

5
 / 8
Troska

Sandra była jednak na posterunku, jeżeli chodzi o wszelkie zabrudzenia na twarzy konsumującego chłopaka.

6
 / 8
Koniec przerwy lunchowej

Po tym, jak Przetakiewicz się najadł, para wstała od stołu i ruszyła w bliżej nieokreślonym kierunku.

7
 / 8
Miejski "look"

Przyszła synowa Asi miała na sobie czarną koszulkę, jeansowe szorty do kolana i sportowe buty z logo Chanel. Fajnie wyglądała?

8
 / 8
Stylizacja syna projektantki

Aleksander z kolei postawił na polówkę z długim rękawem, ciemne spodnie i beżowe tenisówki.

KOMENTARZE
(288)
Ech
4 miesiące temu
Facet je a kobieta patrzy i pije wodę, bo przytyje... przykre.
Jola Przerywa...
4 miesiące temu
Kochani, jestem w Sarbinowie, właśnie siedzę na deptaku, podziwiam kolory zachodzącego słońca i czytam te głupoty na Pudełku. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Jola
Jolka
4 miesiące temu
Artykuł o niczym. I o nikim 😕🙁😕
Grażynka
4 miesiące temu
Ludzie słuchajcie Logo pudla jest tęczowe... ludzie słuchajcie co tu sie wyrabia
Oki
4 miesiące temu
Ładna ta Sandra
Najnowsze komentarze (288)
Sandra z Rawy...
miesiąc temu
Od co najmniej maja Pan Alex nie jest już z Sandra Kaczorowska, jak ona mogal być z takim ciolkiem on nic nie reprezentuje swoją osoba Gdyby nie Joanna byłby cieniem samego siebie.
KRS
miesiąc temu
W KRS LA mania już dawno nie Ma pana Aleksa jaki z niego biznesmen podobno roztrwonił kasę mamy i go wywalili.
Nikola
3 miesiące temu
A oni są jeszcze razem? Alex usunął zdjęcia ze Sandrą z insta.
marta
4 miesiące temu
Dziennikarze przestańcie hejtować... czemu upokarzacie innych ludzi?
OjOj
4 miesiące temu
Ale wylew zazdrości wielbicielek Coli, McDonalda i schabowego.
Asia
4 miesiące temu
A piszecie o nich, bo?
Ola
4 miesiące temu
Ależ nieatrakcyjny ten pan, jakiś taki niechlujny.....Nie wiem, kto zacz - i wiedzieć nie chcę.
Tiaaa
4 miesiące temu
Gdyby nie hajs mamy to by pewnie nawet na niego nie spojrzała
Haha
4 miesiące temu
Ciekawe co mu jeszcze wyciera
Romek
4 miesiące temu
Modelka nie byłaby tak brzydko ubrana. Skoro jedynie wycierała mu usta, to musi jego mama albo niania.
Anna
4 miesiące temu
Takie lamusy bogatych rodziców to wiadomo że kasa robi swoje !!!
Dark
4 miesiące temu
Co to jest ta przetakiewicz ,komu dawała że o niej piszą co nas obchodzi jej syn ktoś zachorował.
To ja
4 miesiące temu
Marian Koniuszko 😂
Duet wart sie...
4 miesiące temu
W artykule „mój ideał „ ona wynurzyła się z morskich fal z…… telefonem Wierze , ze mieli rajskie wakacje 🤮
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Małgorzata Socha parkuje mercedesa wartego 400 tysięcy w NIEDOZWOLONYM MIEJSCU i rusza na buszowanie po sklepach (ZDJĘCIA)

Moda wymaga ryzyka i odwagi. Wie o tym doskonale Małgosia Socha, która ostatnio by pognać na zakupy z koleżanką, musiała zostawić samochód na miejscu niedozwolonym. Sprawdźcie, czy było warto!
9.

David i Victoria Beckhamowie LANSUJĄ SIĘ z całą rodziną na premierze serialu o piłkarzu. Wpadło też klika gwiazd (ZDJĘCIA)

W Londynie odbyła się uroczysta premiera serialu dokumentalnego o Davidzie Beckhamie i jego słynniej rodzinie. Emerytowany piłkarz pozował na ściance w objęciach żony, Victorii Beckham. Wpadli też rodzice i dzieci słynnej pary. Nie zabrakło kilku gości na czele z Anną Wintour.
8.

Gwiazdy pozują na premierze filmu "Święto Ognia": elegancka Maria Dębska, Anita Werner z partnerem i jesienna Gruszka (ZDJĘCIA)

Na premierę filmu Kingi Dębskiej przybyło liczne grono gwiazd, które chętnie pozowały na ściance. Wśród znanych i lubianych mogliśmy oglądać: Marię Dębską oraz Anitę Werner z partnerem.
7.

Martyna Gliwińska POKAZAŁA KAZIKA na wakacjach w Grecji. Syn Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach (ZDJĘCIA)

Choć quasi-medialny związek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej rozpadł się już dawno temu, projektantka wnętrz wciąż może zbierać frukty swojej rozpoznawalności. Dumna mama właśnie pochwaliła się wakacjami w barterze, przy okazji przy okazji publikując zdjęcia syna. Podobny do znanego taty?
6.

49-letnia Penelope Cruz OLŚNIEWA w Paryżu. Na pokazie Chanel odsłoniła zgrabne nogi (ZDJĘCIA)

Penelope Cruz jest jedną z niewielu gwiazd z Europy (nie licząc Wielkiej Brytanii), którym udało się podbić Hollywood. Hiszpanka ma na koncie role w kultowych filmach i liczne nagrody. Popularność zaowocowała współpracą z domami mody. Zobaczcie, jak prezentowała się w Paryżu.
5.

Naturalna Sophie Turner "przyłapana" na lunchu w Nowym Jorku. Tak odreagowuje rozstanie z Joe Jonasem? (ZDJĘCIA)

Nie da się nie zauważyć, że z zamieszaniem wokół rozwodu Sophie Turner radzi sobie poprzez uczestniczenie w spotkaniach towarzyskich. Ostatnio umówiła się na kolację z Blake Lively i Taylor Swift, a teraz sfotografowano ją na lunchu z dwiema innymi koleżankami. Dobry sposób na wyciszenie?
4.

LATEKSOWA KRÓLOWA Roksana Węgiel na niebotycznie wysokich platformach baluje z Kevinem Mglejem na Ibizie (ZDJĘCIA)

Roksana Węgiel nie przestaje zaskakiwać swoich młodych fanów. Tym razem 18-latka zaprezentowała się na imprezie marki bieliźnianej w obcisłej lateksowej mini. Widać, że Kevinowi Mglejowi się spodobało?
3.

48-letnia Eva Longoria eksponuje umięśnioną sylwetkę na plaży w Marbelli (ZDJĘCIA)

Fotoreporterzy "przyłapali" 48-letnią Evę Longorię na zażywaniu kąpieli słonecznych w hiszpańskiej Marbelli. Aktorka paradowała w skąpym, różowym kostiumie kąpielowym.
2.

RZADKI WIDOK: Paweł Domagała pozuje z żoną na ściance. To córka ZNANEGO aktora (ZDJĘCIA)

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska pojawili się ostatnio na spotkaniu prasowym promującym serial, w którym razem wystąpili. Małżonkowie ochoczo pozowali do zdjęć na ściance, prezentując przy tym promienne uśmiechy.
1.

Anna Lewandowska i jej UMIĘŚNIONY brzuch relacjonują kulisy przygotowań do Paris Fashion Week. Ikona stylu? (WIDEO)

Anna Lewandowska brylowała podczas Paryskiego Tygodnia Mody w czarnym topie i szerokich spodniach. Następnego dnia żona Roberta pokazała kulisy przygotowań do pokazu. Klasa?