Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Szef TAI o skandalu z "gwiazdorem TVP Info": "Łączenie TVP z historią rzekomego gwałtu jest CAŁKOWICIE NIEUPRAWNIONE"

177
Podziel się

Jarosław Jakimowicz przesłał do dyrekcji Telewizyjnej Agencji Informacyjnej oświadczenie, w którym zapowiada podjęcie kroków prawnych przeciwko Piotrowi Krysiakowi. Przy okazji potwierdził, że był w lutym w hotelu, w którym miało dojść do gwałtu.

Szef TAI o skandalu z "gwiazdorem TVP Info": "Łączenie TVP z historią rzekomego gwałtu jest CAŁKOWICIE NIEUPRAWNIONE"
Jarosław Jakimowicz przesłał do dyrekcji Telewizyjnej Agencji Informacyjnej oświadczenie (East News, Twitter)
bDIfrjsR

Sprawa gwałtu na jednej z uczestniczek konkursu Miss Generation 2020 zelektryzowała polskie media.

Jak ujawnił dziennikarz śledczy Piotr Krysiak, napaści miał się dopuścić "gwiazdor publicystyki TVP Info". Po wszystkim miał zastraszać ofiarę, twierdząc, że ma kontakty z niemiecką grupą przestępczą.

bDIfrjsT

Choć nigdzie nie wymieniono nazwiska sprawcy, głos zabrał Jarosław Jakimowicz, który zarzeka się, że "nikogo nie zgwałcił".

Zobacz także: Jarosław Jakimowicz ostro o Michale Wiśniewskim: "To jest bardzo nieszczera osoba"

Teraz z kolei sprawę komentuje Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

bDIfrjsZ

Łączenie Telewizji Polskiej z opisaną w internecie historią rzekomego gwałtu jest całkowicie nieuprawnione. Nawet z ww. postu jasno wynika, że przywoływane zdarzenie nie ma związku z produkcją realizowaną przez TVP - powiedział w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Należy podkreślić, że opisywane zdarzenie - do którego miało dojść w lutym 2020 roku - nie ma żadnego związku z TVP Info oraz Telewizyjną Agencją Informacyjną. W tej sprawie do TAI nie wpłynęły żadne informacje, pytania ani wnioski ze strony prokuratury czy policji.

Dyrekcja TAI przeprowadziła postępowanie wyjaśniające dotyczące internetowych informacji na temat jednego ze współpracowników TVP Info. Nie stwierdzono nieprawidłowości w funkcjonowaniu redakcji publicystyki TVP Info - napisał na Twitterze Olechowski.

Tymczasem Jarosław Jakimowicz przesłał do dyrekcji TAI oświadczenie.

bDIfrjta

W odpowiedzi na post pana Piotra Krysiaka z dnia 18 stycznia 2021 roku, opublikowany na portalu Facebook, uprzejmie wyjaśniam, że zamieszczony opis gwiazdy publicystyki TVP Info może sugerować, że sprawa dotyczy mojej osoby - Jarosława Jakimowicza.

Aktor i prezenter TVP Info potwierdza, że był w lutym w hotelu, w którym miało dojść do gwałtu.

Zaznaczam, że prawdą jest, iż rok temu brałem udział w imprezie Miss Generation 2020 na zaproszenie organizatora, jako gość specjalny. Jednakże opisywane zdarzenia przez pana Piotra Krysiaka, a przekazane mu przez anonimową osobę w jego publikacji, mijają się z prawdą.

Podkreślam z całą stanowczością, że przedstawiona przez niego wersja wydarzeń w hotelu Parisel Palace w Klimkach ewidentnie jest przekłamaniem, atakiem na moją osobę i ma na celu wyeliminowanie mnie z życia publicznego, w tym ze współpracy z Telewizją Polską, na co nadzieję wyraził sam autor, kończąc swój post.

bDIfrjtb

Jakimowicz zapowiada podjęcie kroków prawnych przeciwko dziennikarzowi, który opisał sprawę gwałtu.

Informuję również, że nic nie jest mi wiadomo o pozostałych zdarzeniach, które miały mieć miejsce poza hotelem. Nie mam też żadnej wiedzy dotyczącej jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego prowadzonego przez prokuraturę okręgową w Lublinie. Do dnia opublikowania postu nikt ze mną w tej sprawie się nie kontaktował. Reasumując powyższe, post pana Piotra Krysiaka godzi w moje dobre imię i cześć, i w związku z tym podejmę kroki prawne dla ochrony moich dóbr osobistych - pisze celebryta.

bDIfrjtc
bDIfrjtu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(177)
gregggggg
miesiąc temu
a łączenie tvn i wojewódzkiego z zatoką sztuki to już Całkiem uprawnione
Na temat
miesiąc temu
Nie jestem fanką Jakimowicza, raczej przeciwnie. Jednak nie sądzę, że dopuścił się gwałtu. On tylko w gębie mocny.
Huh
miesiąc temu
Sam się przyznał tym pismem.
bDIfrjtv
gucio
miesiąc temu
ładny podpis ...
Prawda
miesiąc temu
Ciekawe dlaczego pomyślał o sobie Dziwne a dające do myślenia
ONA
miesiąc temu
Może jest nieuprawnione, ale wszyscy to zrobią. Wolna wola. Ale takiego fachowca i eksperta jak Jakimowicz dawno nie było w TVP :))
gość
miesiąc temu
Tego faceta po prostu od pierwszego zobaczenia już się go nie lubi, jest jakiś nieszczery
Lilka
miesiąc temu
Uderz w stol a nozyce same sie odezwa
Enjoy
miesiąc temu
Ja mu napisałam na insta po co oświadczenie skoro nikt nigdzie jego nazwiska nie powiedział to mnie zablokowal. O czym to może świadczyć...? Winny się tłumaczy. Po prostu portki mu się trzesa, że straci stolek w tvpis.
Zzzzzzz
miesiąc temu
Jeszcze nikt go bezpośrednio nie oskarżył a on już się broni! dziwne
gość
miesiąc temu
Za kulisami pewnie dają mu do zrozumienia, że to o niego chodzi, więc zareagował.
Polka
miesiąc temu
gdyby ten szczur nie miał z tym nic współnego toby nie zabierał głosu , od zawsze wiadomo , że tylko winny się tłumaczy , a on wyrwał się nawet gdy nie padło jego nazwisko- dobrze mu tak sam oczernia ludzi na prawo i lewo to teraz niech wie jak to jest
Kokos
miesiąc temu
Oświadczenie oświadczeniem..czas pokaże. Jak jesteś niewinny to nic Ci sie nie stanie. Mam nadzieję, że TA osoba zostanie konkretnie rozliczona
bDIfrjtn
z Kalisza
miesiąc temu
Szczerze, to żadna trzeźwo myśląca, choć trochę inteligentna, osoba, nigdy nie włączy TVP.
...
Następna strona
bDIfrjtP