Kylie Jenner i Timothée Chalamet pojawili się na meczu Knicksów. Publiczność ich WYBUCZAŁA (WIDEO)
Kylie Jenner i Timothée Chalamet pojawili się ostatnio na meczu New York Knicks. Podczas wydarzenia nie zabrakło dużych emocji, czułych gestów, a także nieoczekiwanej reakcji publiczności. Para została wybuczana przez kibiców, gdy ich wizerunki wyświetlono na telebimie.