Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Taniec z gwiazdami" odbędzie się MIMO ZAKAŻENIA Sylwii Lipki koronawirusem?

35
Podziel się:

Treningami do piątkowego odcinka w sieci pochwalili się m.in. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz Sylwester Wilk. Postanowiliśmy więc skontaktować się z przedstawicielami Polsatu.

"Taniec z gwiazdami" odbędzie się MIMO ZAKAŻENIA Sylwii Lipki koronawirusem?
"Taniec z gwiazdami" odbędzie się mimo zakażenia Sylwii Lipki? (ONS)

Tegoroczna edycja Tańca z gwiazdami bez wątpienia należy do szczególnie emocjonujących - a wszystko to przez nieustanne zawirowania związane z obsadą show. Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa na parkiet nie wrócili już Marcin Bosak i Janja Lesar. Wkrótce z programem pożegnali się kolejni uczestnicy.

W ubiegłym tygodniu produkcja Tańca z gwiazdami poinformowała, że Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa musieli poddać się kwarantannie, co było jednoznaczne z opuszczeniem przez nich programu. Izolacją został także objęty mąż tancerki, Jan Kliment, partnerujący Annie Karwan. Wokalistka wystąpiła na parkiecie z Kamilem Kuroczko, widzom nie przypadły jednak do gustu ich popisy i para pożegnała się z show.

Niespodziewanie okazało się jednak, że to nie koniec zmian w obsadzie Tańca z gwiazdami. Sylwia Lipka za pośrednictwem Tik Toka poinformowała bowiem swoich fanów, że poddała się obowiązkowym testom na obecność koronawirusa i dały one wynik pozytywny. Nagranie wokalistki szybko zniknęły z platformy, nie umknęły one jednak uwadze redakcji Pudelka.

Już na tym etapie można chyba śmiało stwierdzić, że w obliczu zakażenia Sylwii Lipki, influencerka i Rafał Maserak nie wystąpią w piątkowym odcinku tanecznego show. Para jest już kolejną, która zmuszona została opuścić program przez koronawirusa lub obowiązkową kwarantannę - jak wcześniej Kalus i jego partnerka. Wiele wskazuje jednak na to, że mimo przymusowej eliminacji dwójki uczestników, kolejny odcinek Tańca z gwiazdami odbędzie się zgodnie z planem.

W piątek rano taneczny partner Edyty Zając, Michał Bartkiewicz, pochwalił się na swoim instagramowym profilu nagraniem ze studia, w którym realizowany jest program. To samo wideo pojawiło się także na profilu modelki. Swoją podróż do studia zrelacjonował w sieci także powracający na parkiet Sylwester Wilk. Próby do występu na żywo prawdopodobnie przebiegły więc zgodnie z harmonogramem.

Pudelek postanowił skontaktować z przedstawicielami Polsatu z pytaniem o dalsze losy piątkowego odcinka Tańca z gwiazdami - niestety bezskutecznie. Po licznych próbach w końcu udało nam się uzyskać komentarz rzecznika stacji Tomasza Matwiejczuka.

W ciągu dnia podamy szczegółowe informacje. Niedługo. Jeszcze nie mamy żadnych decyzji - powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Zapytaliśmy również rzecznika Polsatu, dlaczego od rana trwają treningi do kolejnego odcinka tanecznego show - mimo iż Sylwia Lipka uzyskała pozytywny wynik dwóch testów na koronawirusa i wciąż oczekuje rezultatów trzeciego. Matwiejczuk stwierdził, że nie wie nic o tym, żeby uczestniczka miała już diagnozę. Wydaje się to jednak dość dziwne w obliczu doniesień Pudelka o zakażeniu influencerki oraz jej nagrania z Tik Toka, które od kilku godzin krążą w mediach.

Myślicie, że uczestnicy Tańca z gwiazdami jednak pojawią się dziś na parkiecie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(35)
z Kalisza
2 lata temu
Tę edycję w 2069 roku wygra ta osoba, która się nie zarazi koronawirusem. Stawiam na Wieniawę :D
Wiktoria
2 lata temu
Niech do programu wrócą Ania Karwan + Sylwia i Mikołaj. Żeby było fair play i naprawić błąd z zeszłego tygodnia. A Bogdan i Sylwia dołączą na finał i telewidzowie zdecydują kto wygra.
J34
2 lata temu
A kto to jest ta cała lipka?
👑👑👑👑
2 lata temu
To się kiedyś skończy ?
Woocky
2 lata temu
"Rok 2071, jedenasta edycja Tańca z Gwiazdami w Polsacie nadal trwa, 73 letnia Julia Wieniawa walczy o wejście do finału programu. Zadanie jest szczególnie utrudnione, gdyż z kwarantanny wracają kolejne gwiazdy, które wracają również do programu. Ostatnio drugą szansę dostała Superniania" xD
Najnowsze komentarze (35)
chore
2 lata temu
To jest chore. Wygra ktoś tylko co jest zdrowy? Powinni zrobić przerwę i dać szansę wszystkim.
nieufna
2 lata temu
Dopiero po konkursie okaże się, ze wyniki były "fałszywie pozytywne"?
bacha
2 lata temu
bohaterowie
taniec
2 lata temu
Trzymam kciuki za Edytę Zając i Sylwestra Wilka, niech utrą Wieniawie nosa.
Lolek
2 lata temu
Hmmm skoro miała w piątek kontakt z tymi ludźmi to oni wszyscy powinni być na kwarantannie proste, jak dzisiaj to puszcza to będzie wizerunkowy strzał w kolano
Kik
2 lata temu
Dajcie już Wieniawie statuetkę i po sprawie
hakupaku
2 lata temu
Sporo gości zaraziło się na przedostatnim TzG w tym koleżanka mojej córki z klasy. Na kwarantannie teraz cała klasa i my. W drugiej szkole nauczycielka, która również była na tym samym TzG też wynik pozytywny! Po kiego ludzie łażą na taki imprezy w okresie pandemii? Ja uważam a taka sobie pójdzie pooglądać Wieniawę i potem zaraża innych.
hehe
2 lata temu
Polsat idzie na całość, będą tańczyć zarażeni?
Woocky
2 lata temu
"Rok 2071, jedenasta edycja Tańca z Gwiazdami w Polsacie nadal trwa, 73 letnia Julia Wieniawa walczy o wejście do finału programu. Zadanie jest szczególnie utrudnione, gdyż z kwarantanny wracają kolejne gwiazdy, które wracają również do programu. Ostatnio drugą szansę dostała Superniania" xD
Słodziak
2 lata temu
No błagam was. Przecież hajs musi się zgadzać 🤷‍♀️
Canonek
2 lata temu
TO jest jazda na krawędzi cóż światem zawładną pieniądz którego do trumny na lepsze jutro nie wezną
Covid
2 lata temu
Toc jak ona ma to i wszyscy tam powinni byc w kwarantannie razem z cała produkcja
jaaa
2 lata temu
dlaczego im zawsze te paluchy wystaja z tych butow do tanca?
Sprzeciw
2 lata temu
Do wielbicieli maseczek i obostrzeń: polecam zobaczyć Deklarację z Great Barrington, gdzie epidemiolodzy z Harvarda, Oxfordu i Stanford twierdzą, że przyjęta taktyka ma niszczący wpływ na zdrowie fizyczne, psychiczne i całe społeczeństwa. Deklarację podpisało już kilkadziesiąt tysięcy lekarzy.
Oferty dla Ciebie