Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk KOMENTUJE porażkę: "SPODZIEWALIŚMY SIĘ!"

80
Podziel się:

W rozmowie z Michałem Dziedzicem Oliwia Bieniuk i jej taneczny partner opowiedzieli, jak czują się po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami". Zdradzili też, jakim trunkiem planują "oblać" poniedziałkowy półfinał.

"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk KOMENTUJE porażkę: "SPODZIEWALIŚMY SIĘ!"
"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk komentuje odpadnięcie z programu (Pudelek Exclusive, AKPA, Kurnikowski)
bETUDGMR

W poniedziałkowy wieczór poznaliśmy finalistów 12. polsatowskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Decyzją widzów już w przyszłym tygodniu o kryształową kulę zawalczą Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Tuż przed ostatnią prostą z programem pożegnali się natomiast Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz.

Krótko po werdykcie Oliwia Bieniuk i jej partner rozmawiali z Michałem Dziedzicem z Pudelka. Celebrytka zdradziła, jak czuje się po opuszczeniu tanecznego parkietu.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk komentuje odpadnięcie z "Tańca z gwiazdami"
bETUDGMT

Czuję w porządku. Jest mi przykro, jest mi smutno, ale myśmy się z Michałem spodziewali takiego werdyktu. Byliśmy przygotowani na to. Ale są to jednak wielkie emocje, więc gdzieś ten smutek się pojawia. Piękna przygoda i już się kończy - przyznała Oliwia.

Podczas poniedziałkowego odcinka Bieniuk i Bartkiewicz zapowiadali, że mają wyjątkowy pomysł na finałowy freestyle. Choć ostatecznie choreografia nie ujrzy światła dziennego, para zdradziła nieco szczegółów wymarzonego występu:

bETUDGMZ

Chcieliśmy zrobić Bonda - ogłosiła Oliwka.

Połączyć trzy piosenki, zrobić jakieś fajne efekty specjalne. Ona dziewczyna Bonda, a ja James Bartkiewicz - wytłumaczył jej taneczny partner.

W rozmowie z Michałem Dziedzicem Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zdradzili również, jakim... trunkiem planują "oblać" poniedziałkowy półfinał.

Zobaczcie całą rozmowę z Oliwią Bieniuk i jej partnerem.

bETUDGNa

Chcecie wiedzieć, dlaczego jesteśmy jednocześnie najlepszym i najgorszym portalem plotkarskim w Polsce oraz gdzie podziały się Grycanki? Posłuchajcie najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

Zobacz także: PUDELEK PODCAST! Rentgen pupy, #freeOreo i gdzie zniknęły Grycanki
bETUDGNb
bETUDGNu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(80)
Koza
2 miesiące temu
Moim zdaniem, to pchanie ją do szołbizu nie zaprowadzi ją w dobre miejsce. Jednak z takim ojcem będzie ciężko jej naprawdę się rozwijać. Gdy Ania żyła to trzymała to wszystko w ryzach, teraz szkoda po prostu tych dzieci.
Zojka
2 miesiące temu
Szkoda dziewczyny, poszła drogą instagramowych troglodytów. Ze swoimi zasobami (pieniądze i znajomości) mogłaby się rozwijać na wielu polach, poprowadzić swoją karierę w kierunku, który chce. A tak jest tylko zwykłą celebrytką, którą wszyscy oceniają przez pryzmat swojej matki
Polon
2 miesiące temu
Partner ją cały czas popychał, łapał, odpychał, normalnie tańczył za nią i dlatego tylko nie stała jak kołek. Sama nie ma nic z tancerki i nic z siebie nie dała. Dla mnie szok że tak daleko zaszła. Kajra klasa i talent. Tańczyła sama i sama się ruszala z miejsca, do tego te wszystkie pozy, emocje, gra aktorska i napięcia mięśni. Lata świetlne przed oliwką, która powinna być wulkanem życia i sportu. Niestety pierdzenie przed ekranem jak widać zbiera srogie żniwa. Dziewczyna kołek, ciało niewysportowane, cieniutka!
bETUDGNv
sarna
2 miesiące temu
Narodziny gwiazdy. Samoistny, niesamowity wszechstronny talent, inteligencja, kultura objawila się w tej dziewczynie dzięki dennemu programikowoi w dennej telewizji. Moze juz zakończyć ten cyrk z jej udzialem.
janpawel
2 miesiące temu
Po to są konkursy żeby lepszy wygrywał. I chyba to wszystko w temacie.
Najnowsze komentarze (80)
Trew
miesiąc temu
Czyli tata ma pracę 🤭
magda
miesiąc temu
powinna wczesniej zostac wywalona z tego programu najgorzej tanczyla miala dobrego opiekuna
Rk74
2 miesiące temu
Fajna para szkoda, że odpadli ale wszyscy nie mogą być na pierwszym.
gosc
2 miesiące temu
czas i pora, uwaza sie za wielka celebrytke,a znana jest tylko ze znanych rodzicow, w tym niezyjacej matki
Gość01
2 miesiące temu
Lepsi odpadli a Bieniuk została A byli lepsi od niej co nie umie tańczyć
Misia
2 miesiące temu
Myślę że dobrze sobie radziła i że trochę od siebie dała.jest jeszcze młoda i sporo jeszcze nauki przed dnia .takiej dziewczynie ciężko wchodzić w dorosłe życie gdy matki brakuje.
Ola
2 miesiące temu
Dawno powinna odpaść nie umie tańczyć, była pchana na siłę
A idź już stą...
2 miesiące temu
Ludzie ona doskonale wiedziała kiedy odpadnie, przyszła zarobić kaskę na start w dorosłość i tyle. Miała w kontrakcie ile odcinkow będzie,to już jest zaplanowane zanim ten program rusza na antenie. A co do niej.. Mega wkurzające dziewcze z ogromnym parcie na szkło i jeszcze jedno... jaki ona ma koński uśmiech. Drażni mnie ilekroć widze ja na ekranie, czy zdjęciach. Może teraz znajdzie czas na szkołe i zejdzie ludziom z oczu i pudelka.
bETUDGNn
Ewa
2 miesiące temu
trochę jest podobna do mamy :)
Anka
2 miesiące temu
Muszę przyznać ze jest bardzo ładna
iwona
2 miesiące temu
Michał Bartkiewicz jest super. Piszcie o nim więcej.
Tancerka
2 miesiące temu
Kloda drzewa ! Nie ma polotu,zero poczucia rytmu!
Klara
2 miesiące temu
Ot i "gwiazda"
PB-urzedniczk...
2 miesiące temu
Mister Grabowski rzekł: otwieram lodówkę..... . Ale za to mniej Pani Cichopek?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETUDGOg
bETUDGOh
bETUDGOi
bETUDGOj
bETUDGOk
bETUDGNP